برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 19
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,488
    از این کاربر 90,537 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

Archer|معرفی انیمیشن | بحث و تبادل نظر

Archer عنوان مجموعه کمدی-اکشنی می باشد که نخستین بار با پخش تک اپیزودی از شبکه کابلی FX با عنوان Mole Hunt که هفدهم سپتامبر 2009(بیست هفتم شهریور 88) به نمایش درآمد پا به دنیای انیمیشن گذاشت و مورد استقبال تماشاگران و مسئولان شبکه قرار گرفت به نحوی که آنها پس از این قسمت پایلوت سفارش ساخت نه قسمت اضافی و ساخت یک فصل کامل از این اثر را به تهیه کنندگانش دادند.اما این پایان کار این سریال پرطرفدار نبوده است زیراتاکنون پنج فصل از این سریال پخش گشته است و مسئولان شبکه ششم مارس 2014(شانزدهم اسفندماه92)درحالیکه تنها دوقسمت از فصل اخیر سریال به روی آنتن رفته بود آن را برای فصول ششم و هفتم نیز تمدید کردند تا خیال طرفدارانش را تا سال 2016 میلادی از ادامه پخشش آسوده بگردانند.+
    » از نکات جالب توجه این مجموعه که توسط استودیوهای Floyd County Productions و Trinity Animation ساخته شده است می توان به الهام گیری آن در زمینه های مختلف از سایر آثار تلویزیونی و سینمایی اشاره کرد به نحوی که برخی منتقدان جلوه های بصری موجود در آن را با نماهای موجود در سریال شناخته شده Mad Men مقایسه کرده اند.Adam Reed سازنده مجموعه Archer شخصیت اصلی داستان را جیمزباندی توصیف کرده که با اعضای خانوادهBluth در سریال Arrested Development مواجه گشته است. +, +
    » مورد دیگری که باعث ایجاد دردسرهایی نیز برای سازندگان مجموعه گشت نام سازمانی خیالی موجود در سریال با حروف اختصاری ISIS بود که بعدها با تشکیل سازمانی واقعی بسیار بدنام و پر حاشیه ای با همین حروف اختصاری در زبان انگلیسیISISمسئولان سریال تصمیم به تغییر نام سازمان موجود در داستان برای فصل ششم که پخش آن از هشتم ژانویه 2015 (نوزدهم دی ماه 93) آغاز شده است گرفتند. +
    خلاصه داستان:
    ISIS یا سرویس اطلاعات سری بین المللی سازمانی جهانیست که برای مقابله با بحران های ام/ن/ی/تی مهم در نیویورک بنا نهاده شده است اما برخلاف ظاهر پرابهتش در درون سازمان دنیای دیگر وجود دارد چراکه اعضای کاملا آموزش دیده و حرفه ای سازمان به جای در الویت قرار دادن وظایف خود بیشتر وقت خود را به انجام امور شخصی,خوشگذرانی و کشمکش های درونی خود می گذرانند.در این میانSterling Archerکارمند شوخ طبع ,شیک پوش,به ظاهر مودب اما گستاخ سازمان علاوه برا مواجه با بحران های ام/ن/ی/تی بین المللی باید در داخل سازمان نیز با اعضای اصلی آن از جمله مادر و رییس سلطه گرش Malory Archer و دوست دختر سابقش Lana Kane که از او متنفر است کنار بیاید.

صداپیشگان:

H. Jon Benjaminصداپیشه نقشSterling Archer

Aisha Tylerصداپیشه نقشLana Kane

Jessica Walterصداپیشه نقشMalory Archer

Judy Greerصداپیشه نقشCheryl Tunt

Amber Nashصداپیشه نقشPam Poovey

Chris Parnellصداپیشه نقشCyril Figgis

Adam Reedصداپیشه نقشRay Gillette

Lucky Yatesصداپیشه نقشDoctor Krieger

Dave Willisصداپیشه نقشBarry Dillon

George Coeصداپیشه نقشWoodhouse
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Archer|معرفی انیمیشن | بحث و تبادل نظر

یه نکته جالب که از فصل قبل سازندها باهاش رو به رو شدن این بود که از اسم سازمان چشم پوشی کردن دیگه کلمه ISIS رو نمی شنوید حالا چرا؟ چون از دو سال قبل یه ISIS واقعی به وجود اومد که ما این ISIS رو به نام داعش میشناسیم

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

واقعا حیف بود که این انیمیشن توپ اینجا یه تاپیک خوب نداشت که یاسر عزیز ترتیبشو داد.تا الان که فصل 6 در حال پخشه سریال همیشه عالی بوده و ناامیدم نکرده.این فصل هم که فوقالعاده عمل کرده این قسمت اخری و قضیه اسانسورشخصیت مورد علاقم هم کریگره!حرف نداره

4. 16 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» پیشگفتار:
    ما دیدن سریال رو به روش های مختلفی شروع می کنیم. یکی از معروف ترین ها روش "تبلیغ دهان به دهان" هستش. یعنی به صورت گفتاری شما تعریف یک کارو از اطراف به صورت مداوم می شنوید و باعث میشه شما با خودتون فکر کنیم: «من باید اینکارو ببینم، چون همه دیدن و میگن که کار خوبیه.» برای این جور شروع ها تنها یه تلنگر مثل تاپیک یا لینک دانلود کافیه. بعضی کارها چون خاص تره و هر کسی (البته شاید در فضای فکری و فرهنگی جامعه ی ما) سمتش نرفته، نیاز به معرفی و تاکید داره. بعضی کارهای خاصی مثل یکی از معروفترین پروژه های این انجمن SOA که با مانوری که تیم تحریریه و ترجمه روی اون دادن باعث شد که خیلی ها با این کار آشنا بشن و سرسختانه دنبالش کنن. این تاکید ها باعث میشه شما یک "شروع" داشته باشید، این شروع اگر اثر برای شما دارای کشش باشه نیازی به تاکید دوباره نداره، اما بعضی کارها برای اینکه بتونید ازش عمیقا لذت ببرید باید بهش فرصت بدید و باز هم هر کسی اونو پذیرا نیست. بعنوان نمونه P & R با اینکه کار خیلی خوبیه و ترجمه ی چند فصلش رو هم تیم خودمون انجام داده ولی دیدن و لذت بردن ازش طبع خاصی رو میطلبه. حالا می پرسید آرچر در کدوم دسته قرار داره؟ برای آشنا شدن با فضای سریال فقط دیدن 2 الی 3 اپیزود ازش کافیه. سریال همین تم رو تا آخر ادامه میده و اگر همین مقدار جذابیت و کشش برای شما ایجاد کرد، دیدنش رو ادامه بدید.

» فضای داستان:
    آرچر یک سریال انیمیشن بزرگسالانه است. فضای کمدی با محوریت سازمانی جاسوسی به نام ISIS که داستان حول محول شخصیت های اون می چرخه. داستان شخصیت های فرعی زیادی داره که به صورت اپیزودیک ممکنه اونا رو ببینیم. هرچند که فضای سکشوال سنگینی بر کار حاکمه اما شما شاهد سانسور F ورد معروف هستید. ساختار شخصیت ها فوق العاده است. فضای داستانی بکر و خاصی داره. تمام فصل ها هم ترجمه شده. هرچند که توضیح شخصیت ها ممکنه به افزایش علاقه ی شما به شروع کار کمک کنه اما این کار ممکنه طعم شروع ناب رو برای شما از بین ببره. باز هم به شما توصیه میکنم که اگر هنوز در دیدن یا ندیدن کار شک دارید، به اندازه چند اپیزود بهش فرصت بدید. مطمئنا شما رو نامید نمی کنه.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

ببینید این شاهکارو که یکی از بهترین تجربه های زندگیتونو دارین از دست میدین...اون دختر انیمه ای رو میبینید اون ته؟!دوست دختر کریگره...لعنتی خداست.همیشه از دستش یه عالمه میخندم
    سریل جدیدا خیلی باحال شده...کرول هم مثل همیشه قاطیه
    *بدلیل عدم وجود تاپیک بحث اپیزودیک به اجبار به این تاپیک متوسل شدم

7. 12 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» George Coe صداپیشه و بازیگر آمریکایی که در سریال آرچر نقش کاراکتر وودهاوس را بازی می کرد، در سن 86 سالگی پس از تحمل یک دوره بیماری در گذشت، یاد و خاطرش گرامی...
    Archer - RIP George Coe
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان،

حدوداً یه هفته ای میشه که قسمت اول از فصل هفتم منتشر شده و خب مثل خیلی از انیمیشن های دیگه خیلی دیر براش زیرنویس فارسی منتشر میشه یا شایدم کلاً نمیشه. دقیقاً دلیلش رو نمیدونم، ولی خب چون دیدم کسی چیزی برای قسمت اول نزده، خواستم به عنوان اولین تلاشم در بحث زیرنویس کردن قدمی برداشته باشم بنابراین اولین قسمت از فصل هفتم این انیمیشن دوست داشتنی رو زیرنویس کردم.

میتونید از Subscene از این لینک دانلودش کنید:

http://subscene.com/subtitles/archer...ersian/1308844

لینک فیلتر نشده هم که اینه:

http://sub.tinyez.com/subtitles/arch...ersian/1308844

اولین زیرنویسم هست، اگه کسی پیشنهادی یا انتقادی داره حتماً بهم بگه. اگه دوستان بپسندن، بقیۀ قسمت ها رو هم زیرنویس می کنم. البته کار کاملاً مستقل ارائه شده؛ چون اگه زیرنویس از نظر بقیه بی کیفیت باشه، و خب بعد مرتبط بشه به تیم خاصی یا سایت خاصی برای اون تیم یا سایت خیلی خوب نیست.

سپاس
    344

سلام و درودی دوباره،

زیرنویس قسمت دوم از فصل هفتم رو هم آماده کردم. بقیۀ قسمت ها رو هم به همین ترتیب حداکثر تا یک یا دو روز بعد از اومدن هر قسمت، آماده می کنم. دیگه اینجا اطلاع نمیدم که خودتون برید چک کنید. اگه نهایتاً یه تاپیک مخصوص برای زیرنویسش بود، حتماً اطلاع میدادم. ولی آخه این تاپیک اصن ربطی به زیرنویس نداره. اصن من نمیدونم چرا برای Archer هیچ زیربخشی توی تالارها نداریم! شایدم باشه، ولی من نتونستم پیدا کنم.

نمیدونم چرا انقدر به این سریال بی توجهی میشه که حتی 2-3 روز از زمان انتشار هر قسمت میگذره ولی حتی زیرنویس انگلیسی هم براش نمیاد! یعنی اصلاً مشکل از اینجا نیست. مشکل بین المللیه برای قسمت دوم خودم مجبور شدم زیرنویس انگلیسیش رو هم آماده کنم که دو برابر حالت عادی وقتم رو گرفت. ولی خب ارزشش رو داشت خداییش

http://sub.tinyez.com/subtitles/arch...ersian/1311516

لذت ببرید.

11. 19 کاربرِ زیر از Samya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    344

دوستانی که فصل هفتم رو ندیدین، شاید در این نوشته مواردی گفته بشه که داستان فصل هفتم رو لوث کنه. حواس‌ـتون باشه خلاصه

این فصل از آرچر، حسابی غافلگیرمون کرد. خیلی تغییرات داخلش داده شده بود، و این تغییرات به نظرم همگی در جهت مثبت بودند. ولی در کنارش مثل همیشه غافلگیرمون کرد. فقط این دفعه یه کمی بیشتر از دفعه های قبلی.

هنوز آرچر، توسط شبکۀ FX برای فصل هشتم تمدید نشده. یعنی هنوز خبری مبنی بر این قضیه اعلام نشده. ولی قاعدتاً داستان همین جا تموم نمیشه و ادامه داره.

در مورد اون اتفاق ناگواری که آخر قسمت فصل هفتم افتاد، بگم، که باور نمی کنم حقیقت داشته باشه. امکان نداره حقیقت داشته باشه! البته نمی دونم قراره چطوری این قضیه رو درست کنن، چون توی مصاحبه ای، گفتن خودشونم دقیقاً نمی دونن میخوان برای فصل هشتم فعلاً چه کار کنن! چون منتظرن ببینن سریالشون تمدید میشه برای یه فصل دیگه یا نه.

اما با توجه به شواهدی که در آخرین قسمت از این فصل دیدیم، نمی تونم بگم مرگ استرلینگ حقیقت داشته باشه.
    اول از همه اینکه استرلینگ توی ماشین، با سایبورگش که صحبت می کرد، حرف از یه نقشۀ خیلی پیچیده میزد و نگران بودن که یه موقعی زیادی این نقشه پیچیده نباشه! چیزی که ما دیدیم، یه نقشۀ فوق العاده احمقانه و ساده بود، و این رو میدونیم که بعیده آرچر و سازندگان این سریال انیمیشنی، انقدر احمقانه قضیه رو پیش ببرن.

استرلینگ هیچ موقع احمق نیس، که خودش رو قربانی سایبورگش کنه! به عمد اسلحه ـش رو نمیذاره روی میز، اونم صاف جلوی قاتلی که به خوبی می شناستش! بنابراین به نظرم این قضیۀ مرگ آرچر منتفی باشه.

این فصل قرار بود خیلی بیشتر روی شخصیت "وودهاوس"، خدمتکار دوست داشتنی آرچر مانور داده بشه، که متأسفانه با فوت صداپیشه‌ـش، نشد توی این فصل ازش استفاده کرد. ولی در همون مصاحبه، سازندگانش گفتن که اولویت‌ـشون برای فصل هشتم اینه که حتماً شخصیت وودهاوس رو برگردونن و خیلی بیشتر روش مانور بدن.

من البته سعی کردم اکثر ارجاعات و توضیحات مربوط به سریال رو داخل زیرنویسی که ترجمه کردم، بیارم. ولی ممکنه بعضی جاها کوتاهی کرده باشم یا حتی زیاده روی کرده باشم. به هر حال، به نظرم اینجا جای مناسبی هست، که در این مورد بیشتر صحبت بشه. البته اگه هم صحبتی نشه، جای تعجب نیس واقعاً تعداد مخاطبین این سریال خیلی خیلی کم هست. نه تنها توی ایران، بلکه حتی توی همون کشور سازنده‌ـش. و همین مسأله ما رو دچار تردید می کنه که آیا فصل هشتمی برای آرچر در کار خواهد بود یا خیر؟

13. 14 کاربرِ زیر از Samya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,504
    از این کاربر 512 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

جدی کمه؟!؟!؟!
    این سریال فوق العادست.یکی از بهترین سریالایی ک دیدم.کلی باهاش خندیدم امیدوارم تمدید بشه والا خودم fx رو با خاک یکسان میکنم

ولی خیلی ناجور تموم شد.بد گذاشتن تو کف.یاد ریک و مورتی افتادم ک اوناهم قشنگ تمومش کردن اما گذاشتن تو کف ک ریک قراره چ غلطی بکنه و سازنده های اون سریال هم گفته بودن ایده ای نداریم چجوری این بساطو جمع کنیم.امیدوارم اونم زودتر بیاد هنو ک هیچ خبری نشده ازش

+

samya عزیز خیلی خیلی ممنون واسه زیرنویس مث همیشه عالی و دمت گرم ک ارجاعاتش رو مینویسی خیلی ماهی

ایشالا خیلی زود فصل هشت آرچرو با زیرنویس عالیــه شما ببینیم

15. 9 کاربرِ زیر از amayana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین