برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 28
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه 316 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپی از Mitch Hedberg

معرفی
    میچ هدبرگ (Mitch Hedberg) با تمام کمدین‌هایی که تا حالا کارهاشون رو ترجمه کردیم متفاوت‌ـه. سبک‌ـش مبتنی به جوک‌های کوتاه و عموما نامتعارف‌ـه. سبک اجرای خاصی داره. ازش تقلید صدا و بازی آنچنانی نمی‌بینین. یه کار خاص‌ـه برای کسایی که می‌خوان یه چیز متفاوت رو تجربه کنن.
    امکان داره ابتدای کار باهاش خیلی ارتباط برقرار نکنین، ولی بهش وقت بدین تا به لحن کار عادت کنین، فکر کنم ازش خوش‌ـتون بیاد.

خود میچ سال 2005 توی سن 37 سالگی، در به‌خاطر مشکلات قلبی که از بچگی داشت و مصرف مواد مخدر از دنیا رفت. مرگ‌ـش دقیق 1 آپریل اتفاق افتاد خیلی از طرفدارهاش فکر کردن که خبرش شوخی‌ـه. ازش کارهای کمی مونده ولی طرفدارهای پروپاقرصی داره. کسایی مثل "جورج کارلین" و "دیوید کاپل" و "لوییس بلک" کمدی‌ـش رو ستایش کردن.

سخن مترجم
    بالاخره کنکورم تموم شد وقتم آزاد شده یه خرده استندآپ بزنم. حیف که علیرضا، پایه همیشگی‌ـم، سرش با درس‌هاش شلوغ‌ـه، نمی‌رسه، ولی با اشکان برنامه داریم که یه سری کار براتون آماده کنیم. تعداد استندآپ بین‌های انجمن داره زیاد می‌شه، امیدوارم از این به بعد تا جایی که برنامه باقی بچه‌ها اجازه بده بتونیم مرتب استندآپ بزنیم.
    در مورد این استندآپ من شخصا از سبک میچ خیلی خوشم میاد، امیدوارم شما هم باهاش ارتباط برقرار کنین.

در ضمن پوستر این کار هم کار امیر (M.Amir) عزیزـه.

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 316 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپی از Mitch Hedberg

من دانلود کردم و اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ، جالبه از لحظه اول که دیدم گفتم چرا این اینطوریه و اصلا به مخاطب و دوربین نگاه نمیکنه مثل معتاداست ! تا اینکه اینجا خوندم که واقعا معتاد بوده و یه مشکل دیگه هم داشتم که متوجه جمله هاش نمی شدم حالا زیرنویس رو دانلود می کنم تا ببینم این دفعه متوجه جملات و کمدیش می شم یا نه .
    لطفا کارهای whitney-cummings رو هم قرار بدید
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

3. 4 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

بالا هم گفتم سبک کارش خیلی خا‌ص‌ـه. بعضی‌ها اصلا باهاش ارتباط برقرار نمی‌کنن بعضی‌ها هم عاشق‌ـش می‌شن. از محدود کمدین‌هایی که cult following داشت. یعنی تا اون حد طرفدارهای اتشین داشت. جک‌هاش خیلی‌هاش به جای خنده‌دار بودن تلخن. مهمترین ویژگی کارهاش اینکه یه جاهایی برای خنده می‌ره که معمولا کمدی توش شکل نمی‌گیره. هر جکی رو که بشکنید و اجزاش رو دربیارین می‌بینین که همه در غالب چندتا ساختار خواست می‌گنجه. نقطه قوی میچ اینکه این مرزها رو گسترش می‌ده یا ساختارهای کم استفاده رو بکار می‌گیره. به‌خاطر همین هم هست که کمدین محبوب خیلی از کمدین‌های بزرگ‌‌ـه.
    معمولا اگه کمدی‌باز باشین و به‌طور تجربی ساختارها جک‌ها رو بتونین حدس بزنین، با چنین کارهایی خلاقانه و متفاوتی بیشتر ارتباط برقرار می‌کنین. مضافا براینکه نمی‌دونم ترجمه من چقدر خوب بوده ولی برای درک جک‌هاش باید دقیق منظورش رو بفهمین. خیلی وقت‌ها خنده‌گاه‌های جک‌هاش در نگاه اول مشخص نیست، باید دقت زیادی کنین. به هر حال گفتم که کارهاش خاص می‌دونستن که امکان داره به خیلی‌هاتون اون‌قدر حال نده.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharhi نمایش پست ها
    من دانلود کردم و اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ، جالبه از لحظه اول که دیدم گفتم چرا این اینطوریه و اصلا به مخاطب و دوربین نگاه نمیکنه مثل معتاداست ! تا اینکه اینجا خوندم که واقعا معتاد بوده و یه مشکل دیگه هم داشتم که متوجه جمله هاش نمی شدم حالا زیرنویس رو دانلود می کنم تا ببینم این دفعه متوجه جملات و کمدیش می شم یا نه .
    سه چهارم ادمهایی که تو هالیوود می‌بینی به نوعی معتادن، تقریبا بلااستثنا تمام موزسین‌ها معتادن. این ربطی به اعتیاد یا این جور چیزها نداره. استایل‌ـش که یه جورایی خسته و بی‌خیال دنیاست.

5. 10 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    بالا هم گفتم سبک کارش خیلی خا‌ص‌ـه. بعضی‌ها اصلا باهاش ارتباط برقرار نمی‌کنن بعضی‌ها هم عاشق‌ـش می‌شن. از محدود کمدین‌هایی که cult following داشت. یعنی تا اون حد طرفدارهای اتشین داشت. جک‌هاش خیلی‌هاش به جای خنده‌دار بودن تلخن. مهمترین ویژگی کارهاش اینکه یه جاهایی برای خنده می‌ره که معمولا کمدی توش شکل نمی‌گیره. هر جکی رو که بشکنید و اجزاش رو دربیارین می‌بینین که همه در غالب چندتا ساختار خواست می‌گنجه. نقطه قوی میچ اینکه این مرزها رو گسترش می‌ده یا ساختارهای کم استفاده رو بکار می‌گیره. به‌خاطر همین هم هست که کمدین محبوب خیلی از کمدین‌های بزرگ‌‌ـه.
    معمولا اگه کمدی‌باز باشین و به‌طور تجربی ساختارها جک‌ها رو بتونین حدس بزنین، با چنین کارهایی خلاقانه و متفاوتی بیشتر ارتباط برقرار می‌کنین. مضافا براینکه نمی‌دونم ترجمه من چقدر خوب بوده ولی برای درک جک‌هاش باید دقیق منظورش رو بفهمین. خیلی وقت‌ها خنده‌گاه‌های جک‌هاش در نگاه اول مشخص نیست، باید دقت زیادی کنین. به هر حال گفتم که کارهاش خاص می‌دونستن که امکان داره به خیلی‌هاتون اون‌قدر حال نده.

سه چهارم ادمهایی که تو هالیوود می‌بینی به نوعی معتادن، تقریبا بلااستثنا تمام موزسین‌ها معتادن. این ربطی به اعتیاد یا این جور چیزها نداره. استایل‌ـش که یه جورایی خسته و بی‌خیال دنیاست.
    سبکش تو بی سبکیش بود.
    این نوشته 100% ـش مال شما نیست. یعتی غلطت حرف شما خیلی خیلی کمتر از اینه ولی من این رو میگم به تعمیم از خیلی حرف های دیگه: بعضی چیزا رو تا باهش دم نمیگیری میگن تو نمیفهمی مال روشن فکرها و روش اندیش و اقشار بالاست. اما در حقیقت اینطوری نیست. طرف همینه! هیچ چیز والایی هم نداره! ما نباید بیایم و بالاتر از اون چیزی که طرف برای خودش درست کرده حدی در نظر بگیریم... این رو هم میذارم که بد برداشت نشه:

پ.ن: زیرنویس شما خیلی هم خوب بود و کاملا شفاف.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

7. 10 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    سبکش تو بی سبکیش بود.
    این نوشته 100% ـش مال شما نیست. یعتی غلطت حرف شما خیلی خیلی کمتر از اینه ولی من این رو میگم به تعمیم از خیلی حرف های دیگه: بعضی چیزا رو تا باهش دم نمیگیری میگن تو نمیفهمی مال روشن فکرها و روش اندیش و اقشار بالاست. اما در حقیقت اینطوری نیست. طرف همینه! هیچ چیز والایی هم نداره! ما نباید بیایم و بالاتر از اون چیزی که طرف برای خودش درست کرده حدی در نظر بگیریم... این رو هم میذارم که بد برداشت نشه:

پ.ن: زیرنویس شما خیلی هم خوب بود و کاملا شفاف.
    نه منم حوصله نداشته باشم زیاد از این روش استفاده می‌کنم، بقیه رو می‌فرستم دنبال نخودسیاه. ولی این بار از این کارها نکردم. گفتم خاص‌ـه. یعنی مخاطب‌ـش یه گوشه‌ خاصی از کمدی‌بین‌ها هستن. بازار مصرف خاصی داره. لزوما به معنی بالا یا پایین بودن سلیقه نیست. تو مدیریت اصطلاحا بهش می‌گم یه nitch market داره. حرف رو بد برداشت کردی. مثل فرق سیت‌کام با کمدی‌های مثلا اچ‌بی‌اوـه. دو دسته مخاطب جدا دارن. اول کمدی‌های دسته دوم احتمالا برات جذاب نیست ولی یه مقدار که سیت‌کام ببینی و اونا برات تکراری بشن، کمدی‌های دسته دوم برات جذاب‌تر و گیراتر می‌شن.

اگه من و تو کمدی رو نمی‌فهمیم، این حرف درباره امثال کارلین و بلک درست نیست. حتما یه چیزی داره که اونا طرف‌دارش بودن :D

9. 9 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

خب,منم همین الان فرصت شد تا استند اپ رو ببینم,همین اول از امین عزیز یک تشکری بکنم بابت زیرنویس خیلی خوبش,تو چند قسمت توضیحاتی رو داد که اگه اون کار رو نمیکرد بیننده متوجه نمیشد,مثل هرویین و هیرو و نقاشی کردن بوقلمون با دست و یا قضیه ی سیگار برگ کشیدن و اینکه دختر باشه یا پسر.....باید بگم امین زیرنویست که عالی بودش
    اما برم سر استند اپ....خب اول بگم که من زیاد استند اپ نمیبینم و اطلاعاتی در این مورد ندارم...ولی این رو میفهمم که اگه بخوای یه همچین برنامه ای رو ببینی باید تو چند صحنه از خنده بترکی,تو این استند اپ این صحنه برای من پیش نیومد(تو دوتا استند اپ قبلی که دیدم shameless و oh my god چندین و چند بار فرش زمین شدم از خنده).....البته این دلیل نمیشه که این استند اپ زیاد خنده دار نباشه..موردهایی هم بود تو این استند که خنده دار بودش,مثل زمانی که به بوقلمون گفت خودت باش یا جوکش در مورد کنسرت رفتن و اونجایی که وقتی سر انسان بودن داد زد....جوک شمع و خرسش هم باحال بود.....از همه باحال تر هم جایی بود که استخر پریدن رو با پرش تو تماشاگر ها مقایسه کرد,یعنی دهنم باز موند....عجب تشابهی,به این جاش فکر نکرده بودم
    اما در مورد خودش و حرکاتش,به نظر من که ارتباط با مخاطبش یه خرده ضعیف هستش و خیلی به نظر خجالتی میاد....شاید که بگید این مدل صحبت کردن,سبکی هست که داره...ولی به نظر من که جالب در نمیاد....ولی خنده های گاه و بی گاه حین اجراش خیلی بامزه بود......خیلی هم دوست داشت که زود برنامه اش تموم بشه و حرف های اضافی زیاد میزد مثل زمانی که میگفت: اینجارو باید حذف کنم یا اینرو باید ادیت کنم یا از این خنده این فرد تو فیلم برای بهتر شدن برنامه ام استفاده کنمی یا ۲۰ دقیقه از اجرام گذشته تا حالا که خوب بوده و....شاید کسی که تو اونجا قرار داره خوشش بیاد,ولی برای بیننده تلویزیونی یا حداقل من خنده دار نبود .....یه سری از شوخی هایی هم که استفاده میکرد متاسفانه برای من مخاطبی که تو ایران زندگی میکنم قابل درک نیست....چون باید تو اون محیط باشی تا بتونی درکش کنی.....
    در پایان,فقط میتونم بگم که زیرنویس امین بود که عالی بود...خود استند اپ متوسط بود,ولی در کل از دیدنش راضیم........

11. 18 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

من استندآپ زیادی ندیدم، زیاد تو فازش هم نیستم، قبل این استندآپ لوئی رو دیده بودم که به نظرم لوس بود ، یکی هم محور شرارت
    ولی این یکی بدجور دلم نشست برای خودم هم جالب بود که میخندم به این یارو که تیریپش چت چت بود، اصلا همین چت بودنش خیلی خوب بود، همه چیز رو دایورت کرده بود، شوخی هاش و موقعیت هایی که سعی میکرد به تصویر بکشه، عالی بودن، جالبه خیلی از دوستان با این کمدی ارتباط برقرار نکردن ولی من لذت بردم
    حتی این جمله ی تکرار که باید استندآپ رو از اول شروع کنم و یه جا دوباره شروع کرد از همسایش تو لس آنجلس گفتن هم دل نشین بود
    تنها شوخی هایی که متوجهش نشدم، همین هایی بود که برادر محمد علی کلی، اشاره کردن، اونم چون یه جورایی به عرف و رسومات اونجا برمیگشت، زیاد دوزاریم نیفتاد چی میگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد علی کلی نمایش پست ها
    مثل هرویین و هیرو و نقاشی کردن بوقلمون با دست و اینکه دختر باشه یا پسر

13. 17 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    من استندآپ زیادی ندیدم، زیاد تو فازش هم نیستم، قبل این استندآپ لوئی رو دیده بودم که به نظرم لوس بود ، یکی هم محور شرارت
    ولی این یکی بدجور دلم نشست برای خودم هم جالب بود که میخندم به این یارو که تیریپش چت چت بود، اصلا همین چت بودنش خیلی خوب بود، همه چیز رو دایورت کرده بود، شوخی هاش و موقعیت هایی که سعی میکرد به تصویر بکشه، عالی بودن، جالبه خیلی از دوستان با این کمدی ارتباط برقرار نکردن ولی من لذت بردم
    حتی این جمله ی تکرار که باید استندآپ رو از اول شروع کنم و یه جا دوباره شروع کرد از همسایش تو لس آنجلس گفتن هم دل نشین بود
    تنها شوخی هایی که متوجهش نشدم، همین هایی بود که برادر محمد علی کلی، اشاره کردن، اونم چون یه جورایی به عرف و رسومات اونجا برمیگشت، زیاد دوزاریم نیفتاد چی میگه
    دیگه داشتم به سلیقه‌ام شک می‌کردم :D
    من داشتم فکر می‌کردم چرا خیلی‌ها خوششون نمی‌آد، یکی از دلایلش اهمیت بالا اجرا توی کارـه. لویی رو اگه سوتی هم بشنوی باز کلی می‌خندی. اگه جک‌هاش رو هم بخونی باز هم جالبند ولی این کارکتر و اجراش هم جزئی از شوخی‌هاشند. به‌خاطر همین که دوباره جک تکراری هم تعریف می‌کنه باز کسی که باهاش حال کرده باشه می‌خنده.
    یه‌چیز جالب که قبلا هم درباره‌ـش گفتم اینکه طرفدارهای آتشین هم داشته که توی اجراهاش دنبالش راه می‌افتادن. چنین چیز مثلا برای راک استارها رایج ولی حتی بزرگ‌ترین کمدین‌ها، امثال کارلین و لویی هم چنین چیزی نداشتن و ندارن.
    دقیقا توی اون دسته از آدم‌ها قرار می‌گیره که یا عاشق‌ـش می‌شی یا نمی‌تونی تحملش کنی یا اون طوری که خودش میگه :D
    I played in a death-metal band. People either loved us or hated us... Or they thought we were OK.

شوخی‌هایی که نفهمیدی هم: اولی که باز با کلمه هروئین و هیروـه. دومی قضیه اینکه اونجا به بچها های 4 5 ساله یاد می‌دن که چطور با دست‌ـشون بوقلمون بکشن. و قضیه دختره و پسرـه اینکه یه جور رسم هست که وقتی خانواده‌ای بچه‌دار می‌شه دوست‌های پدرـه که جمع می‌شن برای تبریک بهش براش سیگار برگ می‌گیرن و با هم می‌کشن. اینقدر سبک رایجی هست که هر کارخونه سیگارسازی‌ای سیگارهای به این مناسب هم می‌ده که روشون نوشته پسرـه یا دخترـه، منظور اینکه طرف صاحب پسر شده یا دختر. اینجا مارک‌ها رو نمی‌شناخته، دیده روی سیگار می‌نویسن دخترـه، رفته سیگار فروشی و همون رو تکرار کرده.

15. 10 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

یکی اصرار کرد گفت ناراحت نمیشه اومدم پست بدم

اول از زیرنویس تشکر میکنم و خسته نباشید میگم دستت درد نکنه

ولی خود استند اپ خیلی بد بود باور کنید نشده بود تا حالا سر هیچ فیلم و سریالی خوابم بگیره ولی سر این چرتم گرفت با اینکه تایمش کم بود هی نگاه میکردم کی تموم میشه کلا فکر کنم دو یا سه بار لبخند زدم و دیگر هیچ (نوشته ها کاملا نظر شخصی منه)
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

17. 12 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    ولی خود استند اپ خیلی بد بود باور کنید نشده بود تا حالا سر هیچ فیلم و سریالی خوابم بگیره ولی سر این چرتم گرفت با اینکه تایمش کم بود هی نگاه میکردم کی تموم میشه کلا فکر کنم دو یا سه بار لبخند زدم و دیگر هیچ (نوشته ها کاملا نظر شخصی منه)
    احساس میکنم دیگه من یه مشکلی دارم
    من ساعت ده از سر کار رسیدم خونه، حوصله ی هیچی نداشتم نشستم دوباره استندآپ رو دیدم، خیلی شوخی هاش خوبه،دم دستی نیست شوخی هاش، نمیدونم چرا باهاش ارتباط برقرار نمیکنین
    چیزی که من فک میکنم اینه که یه مقدار باید اون موقعیتی که جک رو میخواد تعریف کنه به تصویر بکشین، مثلا همون جریان ماشینه که طرف رو مخه، یا جریان گلفش یا وقتی میگه که من قبلا مواد میزدم، هنوز هم میزنم :Smiley36 اصلا همون جک اولش که طرف میکوبه رو دیوار، اون جک رستورانش هم فوق العاده بود ( الان میخوام همش رو بگم ولی دیگه روم نمیشه )
    به نظر من که جک ها و موقعیت هاش واقعا خنده دار هستند، احساس میکنم یه مقدار باید آدم خیال پرداز (تصویر ساز، رویاپرداز نمیدونم دقیقا چه اصطلاحی به کار ببرم) خوبی باشین تا بتونین با شوخی های این بخندین، یه جور دیگه بگم ، از اون دسته از آدم هایی باشین که تو موقعیت های جدی خندتون میگیره، یهو قهقه میزنین، مثلا وقتی جو سنگینه یا سر کلاسی تو دانشگاه هستین یا جلسه ی کاری ای دارین که باید یه مقدار متناسب با اون جلسه نظیف و اتو کشیده باشین، یهو تو همون جو سنگین با یه خیال پردازی و موقعیت طنز به ازا حرفی که زده میشه یا حرکتی که از طرف مقابلتون میبینین یا یهو چیز بی ربطی یادتون میاد شما خندتون بگیره، در صورتی که نه اون حرف نه اون حرکت در حالت عادی اصلا خنده دار نیست، خلاصه یه جور دیگه به قضایا نگاه کنین ، نمونش همون جک رستورانش هست "میز برای دو نفر آماده هست " ، یه دیالوگ ساده رو به بهترین شکل تبدیل به طنز میکنه و میرسه به گم شدن آدمها و ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    کارکتر و اجراش هم جزئی از شوخی‌هاشند
    تا اونجا که من متوجه شدم با نحوه ی اجراش زیاد حال نکردن، ولی اجراش از اون لحاظ به دل من نشست که خودش یه ته لبخند به جک هاش میزد، این جور آدمها رو تو دنیای واقعی نمیدونم چقد باهاش برخورد داشتین، یا حداقل به نظر من شبیه اوناست، ولی طنازی اینا فوق العاده هست، احتمالا برخورد داشتین با افرادی که یه خاطره ی طنزی رو تعریف میکنن ولی خودشون از اول تا آخرش نمیخندن در صورتی که مخاطبشون داره ریسه میره، اگه با این جور آدم ها یا این جور تعریف کردن ها و جک گفتن ها حال نمیکنین، بعیده این استند آپ به دلتون بشینه.
    کلا ترواشات ذهنی من این بود در مورد این استندآپ، شدیدا هم توصیه میکنمش، مطمئنم برای بار سوم هم میبینمش، اصلا عجیب غیرتی شدم رو این

پ ن : این استند آپ من رو یاد سریال Black books میندازه، چهار پنج قسمت بیشتر ندیدمش، ولی خیلی دل نشینه، مثلا یه جا داره طرف میاد یه کتاب کوچیک میخره، اون وقت فروشنده پیله میکنه بهش میخواد رسیده بده، خیلی شبیه جک "رسید خرید" این استند آپ ـه، یا مشتریهای کتاب فروشی اومدین ، صاحب کتاب فروشی همه رو با جارو میندازه و میگه ح*روم زاده ها برگردین تو خیابون یه تیکه دیگش هم هست که دستیارش رو میخواد از کتاب فروشی بندازه بیرون، فقط به این دلیل که باعث شده همه ی کتابهایی که داره رو بفروشه در نتیجه صاحب کتاب فروشی مجبور میشه زنگ بزنه، کتاب سفارش بده خلاصه از این فرصت استفاده میکنم و بر و بچزی که این کمدی رو هم ندیدن بزنن تو گوشش از اون کمدی معروف که خیلی مسخره هست خیلی خیلی خیلی بهتره

19. 13 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

احساس میکنم دیگه من یه مشکلی دارم
    احساست کاملا درسته
    ولی جدا منم ادمی هستم که توی موقعیت هایی که گفتی یک دفعه میخندم بین دوستام معروفم به این حرکت خلاصش کنم منظورت از تصویر سازی رو کاملا گرفتم میدونم چی میگی ولی انصافا اینجا هیچکدوم از شوخیاش به دلم ننشست بعدشم اجراش رو در نظر بگیر یک ادم که فقط و فقط جک میگه اونم نه خیلی با مزه ولی در هر حال اگه سلیقه ها یکی باشه هرگز چنین بحث هایی شکل نمیگیره پس خوبه که من خوشم نیومد و تو خوشت اومد

این استند آپ من رو یاد سریال Black books میندازه، چهار پنج قسمت بیشتر ندیدمش، ولی خیلی دل نشینه، مثلا یه جا داره طرف میاد یه کتاب کوچیک میخره، اون وقت فروشنده پیله میکنه بهش میخواد رسیده بده، خیلی شبیه جک "رسید خرید" این استند آپ ـه، یا مشتریهای کتاب فروشی اومدین ، صاحب کتاب فروشی همه رو با جارو میندازه و میگه ح*روم زاده ها برگردین تو خیابون یه تیکه دیگش هم هست که دستیارش رو میخواد از کتاب فروشی بندازه بیرون، فقط به این دلیل که باعث شده همه ی کتابهایی که داره رو بفروشه در نتیجه صاحب کتاب فروشی مجبور میشه زنگ بزنه، کتاب سفارش بده خلاصه از این فرصت استفاده میکنم و بر و بچزی که این کمدی رو هم ندیدن بزنن تو گوشش از اون کمدی معروف که خیلی مسخره هست خیلی خیلی خیلی بهتره
    راستش تعجب کردم تو خوشت اومده علی منم خیلی دوسش دارم من یاد کتاب قورت دادنش افتادم و یاد اون صحنه که میره به طرفدارای فوتبال میگه شما الان اینطوری هستین سر اون صحنه خیلی خندیدم حالا خوبه خوشت اومده تا اخر ندیدی
    یک سریال طنز عالیه منم تایید میکنم برین ببینین لذت ببرین
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

21. 6 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین