برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 28
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه 316 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپی از Mitch Hedberg

معرفی
    میچ هدبرگ (Mitch Hedberg) با تمام کمدین‌هایی که تا حالا کارهاشون رو ترجمه کردیم متفاوت‌ـه. سبک‌ـش مبتنی به جوک‌های کوتاه و عموما نامتعارف‌ـه. سبک اجرای خاصی داره. ازش تقلید صدا و بازی آنچنانی نمی‌بینین. یه کار خاص‌ـه برای کسایی که می‌خوان یه چیز متفاوت رو تجربه کنن.
    امکان داره ابتدای کار باهاش خیلی ارتباط برقرار نکنین، ولی بهش وقت بدین تا به لحن کار عادت کنین، فکر کنم ازش خوش‌ـتون بیاد.

خود میچ سال 2005 توی سن 37 سالگی، در به‌خاطر مشکلات قلبی که از بچگی داشت و مصرف مواد مخدر از دنیا رفت. مرگ‌ـش دقیق 1 آپریل اتفاق افتاد خیلی از طرفدارهاش فکر کردن که خبرش شوخی‌ـه. ازش کارهای کمی مونده ولی طرفدارهای پروپاقرصی داره. کسایی مثل "جورج کارلین" و "دیوید کاپل" و "لوییس بلک" کمدی‌ـش رو ستایش کردن.

سخن مترجم
    بالاخره کنکورم تموم شد وقتم آزاد شده یه خرده استندآپ بزنم. حیف که علیرضا، پایه همیشگی‌ـم، سرش با درس‌هاش شلوغ‌ـه، نمی‌رسه، ولی با اشکان برنامه داریم که یه سری کار براتون آماده کنیم. تعداد استندآپ بین‌های انجمن داره زیاد می‌شه، امیدوارم از این به بعد تا جایی که برنامه باقی بچه‌ها اجازه بده بتونیم مرتب استندآپ بزنیم.
    در مورد این استندآپ من شخصا از سبک میچ خیلی خوشم میاد، امیدوارم شما هم باهاش ارتباط برقرار کنین.

در ضمن پوستر این کار هم کار امیر (M.Amir) عزیزـه.

سپاس
    9,540

پاسخ : ارائه 316 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپی از Mitch Hedberg

I don't have a girlfriend, I just know a girl who would get really mad if she heard me say that.

زیرنویــــس به پســــت اول اضــــافه شد

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

با تشکر از شما..لطفا از بیل مار هم استندآپ ترجمه کنید

4. 5 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    نمیشه

در اولین فرصت سعی میکنم حتما ببینم، از اونجایی که تاحالا اسمش هم نشنیدم برای خیلی جالبه که ببینم امین چی کشف کرده
    ایشالا که مثل استندآپ های قبلی که بدون من ترجمه کرده مسخره نیست
    خسته نباشی

6. 19 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    بیل مار در کنار کارلین رنک‌های یک منن. ولی "بیل مار" اصلا بدرد ترجمه نمی‌خوره، چون خیلی مباحث‌ـش مختصص به آمریکاست، معمولا نصف‌ـش کلا سیاسی‌ـه و در رابطه به وضع سیاست توی آمریکاست. باقی‌ـش هم باز خیلی به‌درد ترجمه نمی‌خوره چون برای مخاطب ایرانی اون‌قدرها جالب نیست. یه بخشی‌ـش هم که جالب‌ـه برای اکثریت به دلیل پاره‌ای از مسائل ترجمه‌شدنی نیست :D
    معمولا اونایی که موضوعاتی که بیل مار کار می‌کنه براشون جالبه، اتفاقات آمریکا و جهان رو از نزدیک دنبال می‌کنن و معمولا اون قدر زبان‌ـشون قوی هست که نیاز به ترجمه نداشته باشن.
    شاید یه روز به خاطر علاقه‌ام بهش یه کارش که زیرنویس داره رو بزنم، ولی احتمالا قابل ارائه به نام انجمن نخواهد بود :D

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    در اولین فرصت سعی میکنم حتما ببینم، از اونجایی که تاحالا اسمش هم نشنیدم برای خیلی جالبه که ببینم امین چی کشف کرده
    ایشالا که مثل استندآپ های قبلی که بدون من ترجمه کرده مسخره نیست
    خوش‌ـت میاد کارش خاص‌ـه ولی باز خنده‌دارـه. در مورد حرف دوم‌ـت هم جیم جفریز خوب می‌گه
    and the devil's going, "I'm not even gonna f**cking comment, son, if you talk about me like that..."

8. 19 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

خیلی باحال بود ، شخصیتِ جالبی داشت . . . اول که هر چی میگفت کسی نمیخندید حرف ــهاش با حال بود ، بعضیهاش زیاد خنده دار نبود ولی بعضی بعضیهاش خیلی خنده دار بود مثلِ : I don't have a girlfriend, I just know a girl who would get really mad if she heard me say that.

بیشتر واسه من اونجایی جالب بود که یهویی سرشو مینداخت پایین و همه ــچی ساکت میشد یهویی خودش شروع میکرد به خندیدن خیلی خوب میخندید

خسته هم نباشید . مرسی برایِ لینکِ دانلود و زیرنویس

10. 23 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    بیل مار در کنار کارلین رنک‌های یک منن. ولی "بیل مار" اصلا بدرد ترجمه نمی‌خوره، چون خیلی مباحث‌ـش مختصص به آمریکاست، معمولا نصف‌ـش کلا سیاسی‌ـه و در رابطه به وضع سیاست توی آمریکاست. باقی‌ـش هم باز خیلی به‌درد ترجمه نمی‌خوره چون برای مخاطب ایرانی اون‌قدرها جالب نیست. یه بخشی‌ـش هم که جالب‌ـه برای اکثریت به دلیل پاره‌ای از مسائل ترجمه‌شدنی نیست :D
    معمولا اونایی که موضوعاتی که بیل مار کار می‌کنه براشون جالبه، اتفاقات آمریکا و جهان رو از نزدیک دنبال می‌کنن و معمولا اون قدر زبان‌ـشون قوی هست که نیاز به ترجمه نداشته باشن.
    شاید یه روز به خاطر علاقه‌ام بهش یه کارش که زیرنویس داره رو بزنم، ولی احتمالا قابل ارائه به نام انجمن نخواهد بود :D
    ممنون میشم بهترین کارش رو انتخاب و ترجمه کنید.بهرحال برای آشنایی با و قضاوت در موردش تا ترجمه ایی ازش نیاد معلوم نمیشه.چند تا چشمه ازش با زیرنویس فارسی که دیدم شاهکار بود..(کارهای خیلی کوتاه ..مثلا اون مورد که نقد فیلم نوح دارن آرنوفسکی هست).کارهای کریس راک هم در مورد مسائل داخلی آمریکا هست اما به نظرم بهترین استند آپ کمدی که تا الان دیدم مال همین کریس راک بوده.خواهش میکنم با قوت به کار خوبتون ادامه بدید. و دچار خود سانسوری نشوید لطفا"..منتظر کارها و ترجمه های خوب شما دوستان هستیم

12. 5 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

دستت درد نکنه امین جان ، استند آپ خوبی بود ولی اونطوری که باید و شاید باهاش حال نکردم ، اینکه حرفاش پیوستگی نداشت یکم تو ذوق آدم میخورد و رو اعصاب بود.
    تشکز از ترجمه خوبت

14. 8 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» می خواید بدونید فضای این اثر 31 دقیقه ای چطوریه؟ یک کمدین چت با موهای بلند دیدید؟ همین میچه. همین چت بودنش هم کارو بامزه کرده، خنده های گاه و بیگاهش و تیکه هایی که به مضخرف بودن خودش می اندازه. خلاصه گفتم. توی جکایی که تعریف می کنه 3 - 4 تاش واقعا خوبه ولی اساسا نامربوط به همدیگن. یعنی تسلسل نداره کار.
    از زیرنویس خوب و مفهومی 03 ـی عزیز هم کمال تشکر را داریم.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

16. 18 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 12 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

من که خیلی خوشم اومد دست مترجم درد نکنه و البته امیدوارم کارای دیگه ی میچ رو هم ترجمه کنید

18. 5 کاربرِ زیر از r10wizard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین