برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 44
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

Oscars 87th | نتایج نهایی و اعلام برندگان جوایز

در شبی که گذشت و شاید مهمترین مراسم جشنواره ی فیلم، اسکار 87ـم، فیلم های زیر جوایز طلایی خود را دریافت کردند. در پایین تر، مروری داریم بر شبی که گذشت و فیلم هایی که در اسکار امسال یعنی اسکار 2015 برنده شدند.

بهترین فیلم

Whiplash The Theory of Everything Selma
    The Imitation Game The Grand Budapest Hotel Boyhood Birdman
    American Sniper
    8.6/10 7.8/10 7.7/10 8.2/10 8.1/10 8.2/10 8.1/10 7.5/10
    IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb

بهترین بازیگر مرد

Steve Carell Michael Keaton Eddie Redmayne Benedict Cumberbatch Bradley Cooper
    Foxcatcher Birdman The Theory of Everything The Imitation Game American Sniper

بهترین بازیگر زن

Rosamund Pike Reese Witherspoon Marion Cotillard Julianne Moore Felicity Jones
    Gone Girl Wild Two Days, One Night Still Alice The Theory of Everything

بهترین بازیگر مکمل مرد

Robert Duvall Mark Ruffalo J.K. Simmons Ethan Hawke Edward Norton
    The Judge Foxcatcher Whiplash Boyhood Birdman

بهترین بازیگر مکمل زن

Patricia Arquette
    Meryl Streep
    Laura Dern
    Keira Knightley
    Emma Stone
    Boyhood Into the Woods Wild The Imitation Game Birdman

بهترین انیمیشن

Song of the Sea
    The Tale of the Princess Kaguya
    The Boxtrolls
    How to Train Your Dragon 2
    Big Hero 6
    8.3/10 8.1/10 6.9/10 8/10 8/10
    IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb

بخش های بعدی در پست بعد. لطفا تا ارسال پست بعدی نظر ندهید.
    (+)

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscars 87th | اخبار اسکار 2015

Boyhood بهترین فیلم نشد ؟ منم کم کم دارم به این تنیجه که اسکار واقعا حق رو به حق دار نمیده میرسم ,, Birdman رو خیلی دوس دارم اما توی قسمت بهترین فیلم حقش نبود
    بسی خوشحالم که Eddie Redmayne بهترین بازیگر مرد شد و واقعا هم حقش بود بازیگران زن هم فیلم Julianne Moore فیلمشو ندیدم بنابراین نظری نمیدم که حقش بود یا نه ولی خیلی دوس داشتم Rosamund Pike برنده باشه ,,
    چه کرده Inaritu 3 تا اسکار برد ! رکورد نزده تو یه شب 3 تا اسکار ??

3. 7 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133
    از این کاربر 3,830 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط King Slayer نمایش پست ها
    Boyhood بهترین فیلم نشد ؟ منم کم کم دارم به این تنیجه که اسکار واقعا حق رو به حق دار نمیده میرسم ,, Birdman رو خیلی دوس دارم اما توی قسمت بهترین فیلم حقش نبود
    بسی خوشحالم که Eddie Redmayne بهترین بازیگر مرد شد و واقعا هم حقش بود بازیگران زن هم فیلم Julianne Moore فیلمشو ندیدم بنابراین نظری نمیدم که حقش بود یا نه ولی خیلی دوس داشتم Rosamund Pike برنده باشه ,,
    چه کرده Inaritu 3 تا اسکار برد ! رکورد نزده تو یه شب 3 تا اسکار ??
    آخه Boyhood چی داره که بخواد بهترین فیلم بشه ؟!
    من تعجب میکنم واقعاً...

آقا 12 سال ساخته شده، آفرین، واقعاً کار خارق العادیـه هست، ولی اصلاً هیچ فاکتور دیگه ای برای بهترین فیلم رو نداشت!
    بهترین کارگردانی رو میتونست ببره، ولی بهترین فیلم من قطعاً خیلی بیشتر خوشحال شدم که بیردمن برد

5. 9 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133

اسکار سی*اسی بازی در میاره، اگه American Sniper این جوایز اصلی رو میبرد اون موقع یه چیزی.
    ولی بین 2 تا فیلم که هیچکدوم بازخورد به این شکل ندارن، هیچوقت اسکار بی عدالتی نکرده.

7. 5 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

big hero 6 , بهترين انيميشن!!!!!!!!!!!

هميشه همينه!!! تو رشته ي بهترين انيميشن هر وخ والت ديزني باشه بدون شكـ اُسكار رو ميبره! حتي اگر چرت ترين هارو به نمايندگي بفرسته
    تجربه اينو ثابت كرده! اون از Brave كه نميدونم به چيش اسكار دادن ، اونم از Frozen كه از دري وري ترين هاي ديزني بود! و حالا Big Hero 6

اصن كاري ندارم BoyHood ، ذاتا فيلم خوبي بود يا نه!! اما اينكه كسي ايده ي ساختن فيلمي به مدت ١٢سال رو اين شكلي جلو دوربين ببره و به واقعيت تبديلش كنه واقعا هنر ميخواد ، بي برو برگرد بهترين كارگرداني حق لينكلتر بود!!!

birdman , انصافا فيلم متفاوت و قشنگيِ اما در قياس با رقباي ديگه بخصوص Whiplash , هيچ شانسي نداشت بنظرم! اسكار اگر به اين اثر ميرسيد ، بنظرم ثابت ميشد كه مبناشون واقعا رسيدن حق به حق داره...

اين كارگردان birdman , ديگه چيزي موند كه نبرده باشه !

پ.ن:اينكه سيمونز اسكار مكمل مرد رو برد ، حداقل اتفاقي بود كه تو اسكار امسال خوشايند بود

9. 4 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrDtj20 نمایش پست ها
    آخه Boyhood چی داره که بخواد بهترین فیلم بشه ؟!
    من تعجب میکنم واقعاً...

آقا 12 سال ساخته شده، آفرین، واقعاً کار خارق العادیـه هست، ولی اصلاً هیچ فاکتور دیگه ای برای بهترین فیلم رو نداشت!
    بهترین کارگردانی رو میتونست ببره، ولی بهترین فیلم من قطعاً خیلی بیشتر خوشحال شدم که بیردمن برد
    موضوعی که فیلم Birdman داشت موضوع جدیدی نبود و به نظره من چیز خاصی نداشت و بازی بازیگراش بود که اینقدر عالی بود که تمام فیلم دلنشین بود البته نمیگم که موضوع داستان جذب کننده نبود , اما Boyhood کنار از 12 سال و این صحبت ها زندگی پسری رو نشون میده که شاید خیلی از اون احساس ها و موقعیت هایی که توش قرار گرفت رو خیلیا تجربه کرده باشن و سوالی رو جواب داد که شاید سوال خیلیا باشه این که هدف از انجام کارهایی که انجام میدیم و بعد حس میکنیم بیهوده بوده چیه یا این که بلاخره اون لحظه ایی که یکی از ابتدا دنبالشه میرسه یا نه ,,, فیلم Boyhood بار درام و حقایقی که به دوش میکشید رو به خوبی به نظر من منتقل کرده بود ! Birdman یه جورایی میشه گفت داستان خود Inaritu بود که اکثر فیلم هاش بار فلسفی و درامی داره و اگر یادت باشه یه صحنه که خود Birdman میگه این فیلم ها که میخوای بسازی چیه و مردم از این سبک خوششون نمیاد , سرباز بیار جنگ راه بنداز , خون , اکشن ... اینا چیز هایین که مردم میخوان ,,, حتی کاراکتر ها هم نمایی از زندگی واقعی خودشون رو داشتن مثل Keaton که نقش بتمن رو تو زندگیش داشته و از اون موقع اسمش به اون اندازه رو زبون نیومده ,, یا اگه یه تحقیق کنی Norton که توی فیلم سعی داره دیالوگ هاش رو تغییر بده یا توی کار کارگردان دخالت کنه توی زندگی خارج از Birdman اش هم اینجوره ! به خاطر همین بهترین کارگردانی رو واسه جمع این گروه از بازیگرا و این بازی که داشتن حق Inaritu میدونم اما به نظره من Boyhood حرف های بیشتر و بهتری واسه زدن داشت و حقش بود بهترین فیلم باشه این نظره منه و نظر شما هم محترمه

11. 7 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Just because you shot Jesse James doesn't mean you are Jesse
    سپاس
    135
    از این کاربر 101 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

اسکار امسال هم گذشتامسال هم مراسم جالب و جذاب بود ولی متاسفانه 80 - 90 درصد کسایی که گلدن گلوب رو میبرن همونا میان اسکار رو هم میبرن که این جذابیت اسکار رو از نظر اینکه الان واقعا کی میاد جایزه رو میگیره کم میکنه چون کسی که گلدن گلوب رو دیده باشه تا 90 درصد میدونه کی قراره اسکار رو ببره ولی با این حال شب خوبی بود رفت تا سال دیگه

13. کاربر زیر از xaagh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    12,974
    از این کاربر 2,246 بار در 162 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscars 87th | نتایج نهایی و اعلام برندگان جوایز

الان من خیلی خوشحالم و جوایز این بار به حق به فیلم ها رسید اگرچه باز هم میگم که به نولان و دختر گمشده ظلم شد
    از 20 پیش بینی که کرده بودم تقریبا 60 درصدش درست بود:
    اول از همه از جوایزی که birdman درو کرد خیلی خوشحالم و کاملا حقش بود و باید بهترین بازیگر مرد هم میبرد و این ایناریتو چقدر دوست داشتنیه
    دوم از اینکه فیلم ضعیف و مضخرف boyhood فقط یک جایزه برد ( اونم چون رقیب جدی نداشت برنده شد وگرنه اونم نمیبرد) خیلی خوشحالم و به نظر من اصلا در حد کاندید شدن هم نبود
    همچنین از برنده نشدن american sniper و تئوری همه چیز هم خوشحالم و اصلا در حد اسکار نبودند
    سوم از 3 جایزه ای که فیلم محشر whiplash برد به شدت خوشحال شدم و و واقعا فیلم فوق العاده ای بود و همه هم میدونند
    چهارم خوشحالم که فیلم بازی تقلید بالاخره یک جایزه برد و حقش بود و دست خالی نرفت
    پنجم اجرای عالی پاتریک هریس بود و شوخی های بامزه ای که داشت و بهش 10 میدم
    ششم اجرای فوق العاده زیبای آهنگ فیلم lego که خیلی زیبا بود و اون اسکار هایی که به شکل لگو بود عالی بود
    هفتم اهنگ زیبای جان لجند که به حق اسکار گرفت و از شنیدنش سیر نمیشم

بقیه بخش ها هم تقریبا معلوم بود که جایزه را کی میبره و فیلم boyhood بازنده اصلی اسکار امسال بود و در کل امتیاز 9/10 به مراسم امسال
    مرسی تاپیک

15. 12 کاربرِ زیر از pejmanmm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133

نقل قول نوشته اصلی توسط King Slayer نمایش پست ها
    موضوعی که فیلم Birdman داشت موضوع جدیدی نبود و به نظره من چیز خاصی نداشت و بازی بازیگراش بود که اینقدر عالی بود که تمام فیلم دلنشین بود البته نمیگم که موضوع داستان جذب کننده نبود , اما Boyhood کنار از 12 سال و این صحبت ها زندگی پسری رو نشون میده که شاید خیلی از اون احساس ها و موقعیت هایی که توش قرار گرفت رو خیلیا تجربه کرده باشن و سوالی رو جواب داد که شاید سوال خیلیا باشه این که هدف از انجام کارهایی که انجام میدیم و بعد حس میکنیم بیهوده بوده چیه یا این که بلاخره اون لحظه ایی که یکی از ابتدا دنبالشه میرسه یا نه ,,, فیلم Boyhood بار درام و حقایقی که به دوش میکشید رو به خوبی به نظر من منتقل کرده بود ! Birdman یه جورایی میشه گفت داستان خود Inaritu بود که اکثر فیلم هاش بار فلسفی و درامی داره و اگر یادت باشه یه صحنه که خود Birdman میگه این فیلم ها که میخوای بسازی چیه و مردم از این سبک خوششون نمیاد , سرباز بیار جنگ راه بنداز , خون , اکشن ... اینا چیز هایین که مردم میخوان ,,, حتی کاراکتر ها هم نمایی از زندگی واقعی خودشون رو داشتن مثل Keaton که نقش بتمن رو تو زندگیش داشته و از اون موقع اسمش به اون اندازه رو زبون نیومده ,, یا اگه یه تحقیق کنی Norton که توی فیلم سعی داره دیالوگ هاش رو تغییر بده یا توی کار کارگردان دخالت کنه توی زندگی خارج از Birdman اش هم اینجوره ! به خاطر همین بهترین کارگردانی رو واسه جمع این گروه از بازیگرا و این بازی که داشتن حق Inaritu میدونم اما به نظره من Boyhood حرف های بیشتر و بهتری واسه زدن داشت و حقش بود بهترین فیلم باشه این نظره منه و نظر شما هم محترمه
    با قسمت هایی از حرف هات موافقم دوست عزیز
    در مورد Boyhood بگم که من عاشق لینکلیتر هستم. عاشق ژانر فیلم هاش هستم، ژانرهای پر دیالوگ و مفهومی در حالی که زندگی عادی رو به تصویر میکشه. ولی میدونی چیه؟ همیشه سبکش این بوده از فیلم های سال 1990 خودش به اینور، شکل کلی رو عوض کرده ولی در باطن همونه. مطمئن باش این چیزی نیست که صاحب نظران اسکار ندونن. چرا راه دور بریم، مگه اصغر فرهادی خودمون نیست؟ فیلم هاش چه صدایی کرد، همه گفتن واااای ( من خودم یکیش :D ) واقعاً جدایی نادر از سیمین فوق العاده بود از هر لحاظ. ولی وقتی میای همون سبک رو سال بعد توی فیلم "گذشته" تکرار میکنی، با وجودی که خیلی قشنگ تر هم ساخته شده بود با بازیگرهای قدرتمند تر، دیگه نباید انتظار داشته باشی اسکار همون قدر بیاد ازت حمایت کنه.
    من در مورد Boyhood میگم، بدون شک بهترین کارگردانی حق لینکلیتر بود ( تنها جایزه اسکاری بود که اونجور که فکر نمیکردم شد ) ولی اون قسمت هایی که شما میگی، همه اش قشنگه آره، ولی تکراریـه، خیلی جاها درباره این موضوع فیلم ساخته شده، این بحران های جوانی، این همه کتاب و نوشته و مستند. اسکار دنبال نوآوری هست، این مردم هستن که دنبال نوستالژین.

اون دوستی هم که گفت زیرنویس کِی میاد، مثل هر سال زیرنویس یک هفته بعد ارائه خواهد شد، منتظر باشید

17. 5 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    تمام پیشبینی هام درست درومد .خوشم اومد به بوی هود عنم ندادن واقعا مرد پرنده ایی لیاقتشو داشت.
    اینجا هم بگم، بهترین کارگردانی حق Boyhood بود.

19. 11 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrDtj20 نمایش پست ها
    اینجا هم بگم، بهترین کارگردانی حق Boyhood بود.
    به هیچ وجه موافق نیستم ، بهترین کارگردانی به همچین فیلم طولانی و کسل کننده ایی بدن عمرا لیاقتشو داشته باشه....

birdman از هر لحاظ حساب کنیم از تمام فیلم های این دوره سرتره ... هم از نظر سوژه و کارگردانی و مخصوصا نحوه فیلم برداری........
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

21. 7 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین