برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 44
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

Oscars 87th | نتایج نهایی و اعلام برندگان جوایز

در شبی که گذشت و شاید مهمترین مراسم جشنواره ی فیلم، اسکار 87ـم، فیلم های زیر جوایز طلایی خود را دریافت کردند. در پایین تر، مروری داریم بر شبی که گذشت و فیلم هایی که در اسکار امسال یعنی اسکار 2015 برنده شدند.

بهترین فیلم

Whiplash The Theory of Everything Selma
    The Imitation Game The Grand Budapest Hotel Boyhood Birdman
    American Sniper
    8.6/10 7.8/10 7.7/10 8.2/10 8.1/10 8.2/10 8.1/10 7.5/10
    IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb

بهترین بازیگر مرد

Steve Carell Michael Keaton Eddie Redmayne Benedict Cumberbatch Bradley Cooper
    Foxcatcher Birdman The Theory of Everything The Imitation Game American Sniper

بهترین بازیگر زن

Rosamund Pike Reese Witherspoon Marion Cotillard Julianne Moore Felicity Jones
    Gone Girl Wild Two Days, One Night Still Alice The Theory of Everything

بهترین بازیگر مکمل مرد

Robert Duvall Mark Ruffalo J.K. Simmons Ethan Hawke Edward Norton
    The Judge Foxcatcher Whiplash Boyhood Birdman

بهترین بازیگر مکمل زن

Patricia Arquette
    Meryl Streep
    Laura Dern
    Keira Knightley
    Emma Stone
    Boyhood Into the Woods Wild The Imitation Game Birdman

بهترین انیمیشن

Song of the Sea
    The Tale of the Princess Kaguya
    The Boxtrolls
    How to Train Your Dragon 2
    Big Hero 6
    8.3/10 8.1/10 6.9/10 8/10 8/10
    IMDb IMDb IMDb IMDb IMDb

بخش های بعدی در پست بعد. لطفا تا ارسال پست بعدی نظر ندهید.
    (+)

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscars 87th | اخبار اسکار 2015

خیلی خوشحالم که بازیگر نقش اول تئوری همه چیز جایزه اسکار رو گرفت ... باور کنین که بهترین بازی تو سال 2014 رو انجام داد... کارش محشر بود.

پ.ن: با این نظریه هم موافقم که boyhood رو تا حدی الکی گنده کردند

3. 6 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscars 87th | اخبار اسکار 2015

اقا چرا پست پیشبینی مار تو این فورم پاک کردین ؟خیلی نامردیه.... دیکتاتوری تا کجا....

کلا خوشحالم لینکلیتر هیچ جایزه ایی نبرد ، چو واقعا از سینمایی که داره حالم بهم میخوره چون فیلم قرار نیست

مثل زندگی واقعی افرد معمولی کسل کننده باشه ، کسی که فیلم میبینه به دنبال انعکاس زندگی

واقعی افراد معمولی مثل خودش تو صفحه تلویزیون نیست .... کاری که لینکلیتر میکنه ساختن فیلم از ادم های معمولی با

اتفاق هایی معمولی که دیدنش هیچ لطفی نداره. ساختن فیلم که واقعی تر از مستند باشه هیچوقت برام جذابیت نداره.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

5. 3 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133
    از این کاربر 3,831 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscars 87th | نتایج نهایی و اعلام برندگان جوایز

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    به هیچ وجه موافق نیستم ، بهترین کارگردانی به همچین فیلم طولانی و کسل کننده ایی بدن عمرا لیاقتشو داشته باشه....

birdman از هر لحاظ حساب کنیم از تمام فیلم های این دوره سرتره ... هم از نظر سوژه و کارگردانی و مخصوصا نحوه فیلم برداری........
    قربان شما برم من، مگه کارگردانی عالی میشه کنار هم نگه داشتن یه مشت بازیگر فوق العاده؟ من اینیاریتو و کارهاش رو به شدت دوست دارم، تو این شکی نیست، ولی جمعی قدرتمند داشت، کیتون، نورتون، استون همشون بازیگرهای تراز اول. اون طرف لینکلیتر میاد با یک عقیده، با یک تفکر آینده نگر، کاری میکنه که هیچکس در تاریخ سینما نکرده. میاد حتی از دختر خودش استفاده میکنه توی Cast فیلم، کاری نداره بازیگرها کین، چقدر قدرمتندن چون به کار خودش اعتقاد داره. ذره ذره در طول 12 سال کارها رو آماده میکنه و کنار هم میچینه تا یه جریان کلی بسازه. من 100% لیاقت بهترین کارگردانی رو بهش میدم.

7. 7 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrDtj20 نمایش پست ها
    قربان شما برم من، مگه کارگردانی عالی میشه کنار هم نگه داشتن یه مشت بازیگر فوق العاده؟ من اینیاریتو و کارهاش رو به شدت دوست دارم، تو این شکی نیست، ولی جمعی قدرتمند داشت، کیتون، نورتون، استون همشون بازیگرهای تراز اول. اون طرف لینکلیتر میاد با یک عقیده، با یک تفکر آینده نگر، کاری میکنه که هیچکس در تاریخ سینما نکرده. میاد حتی از دختر خودش استفاده میکنه توی Cast فیلم، کاری نداره بازیگرها کین، چقدر قدرمتندن چون به کار خودش اعتقاد داره. ذره ذره در طول 12 سال کارها رو آماده میکنه و کنار هم میچینه تا یه جریان کلی بسازه. من 100% لیاقت بهترین کارگردانی رو بهش میدم.

اصلا این قضیه اهمیتی نداره مهم نتیجه کاره که اونم به نظر من سلیقه اییه چون من اصلا از کارای لینکلیتر خوشم نمیاد چه اون سه گانه .... چه بوی هود . حالا کلا اسکار ملاک صد درصدی برتری یک فیلم نیست،

چون خیلی از فیلم ها یکیش رستگاری در شاوشنک که خیلی من دوست دارم هیچ جایزه اسکاری نگرفته ولی همچنان هر وقت میبینیمش لذت میبریم.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

9. 5 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

عالی بود اسکار
    لذت بردم
    اجرای آهنگ Glory فوق العاده اپیک بود
    لیدی گاگا متفاوت بود و مث همیشه عالی
    مایکل کیتون که عشقه ، ولی از حق نگذریم Eddie Redmayne در نقش هاوکینگ کبیر عالی بود واقعا فوق العاده بازی کرد
    این ادورارد نورتون عجب پرستیژی داره لامصب
    خوشحالم American Sniper بهترین فیلم رو نبرد!
    و این که ایناریتو ترکوند واقعا حقش بود ، فیلم عالی ساخت و باید هم میبرد! خوشحالم ، فن های فیلمم خوشحالن! خیلیا فیلمو دوس نداشتن ! Haters Gonna Hate-_-
    Trump2016

11. 7 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

We Shall Live Forever
    سپاس
    3,735
    از این کاربر 5,536 بار در 632 پست سپاس گزاری شده

من از این تاپیک اینو فهمیدم که امسال هیچی فیلم تماشا نکردم

Everybody lies / Humanity is overrated
    کاشکی آخر این سوز بهاری باشد
    کاشکی در بغلت راه فراری باشد
    کاشکی از همه مخفی بشود این شادی
    کاشکی وصل شود عشق تو به آزادی

13. 6 کاربرِ زیر از javad48 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

این قدر اعصابم خورده که حوصله نوشتن درباره اسکار رو ندارم، اون بمونه برای بعد. ولی رفقا صحبت‌هایی کردن که... .
    Patricia Arquette چند هفته پیش توی برنامه جان استوارت اومده بود فکر می‌کنم زیبا گفت که چرا این فیلم زیباست.

Jon : it's killed me, it's so well done,but... . you have children ?
    Patricia : I have a 26 and an 11 years old.
    Jon: and I have a 10 years old and a 9 years old, and watching this film made me oh my god, It's slip away, so fast.

Patricia : I know we have such short life cycle as human being and you know working on movies for many years, It's always about big thing, most dramatic element, someone in history books, someone is best in some thing, Rich was so brave to make this movie where he believe something beautiful as life, normal life, love, mistakes, that we here on earth, you know real celebration of human beings

15. 13 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

جدا از جوایز به نظرم اجرای neil patrick harris از اجرا های پارسال و 2 سال پیش بهتر بود
    مخصوصا اهنگ اولی که خوند و اونجا که ادای Keaton رو دراورد و لخت اومد روی صحنه

17. 4 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

آخه Boyhood چی داره که بخواد بهترین فیلم بشه ؟!
    من تعجب میکنم واقعاً...
    نزن از این حرف ها

آقا 12 سال ساخته شده، آفرین، واقعاً کار خارق العادیـه هست
    مثل این میمونه که بگیم، آفرین به بردمن، مثلا کل فیلم رو تو یه برداشت گرفته (در حالی که 7-8 دقیقه یک بار کات میخوره تصویر)! باریکالله به بردمن

در مورد Boyhood بگم که من عاشق لینکلیتر هستم. عاشق ژانر فیلم هاش هستم، ژانرهای پر دیالوگ و مفهومی در حالی که زندگی عادی رو به تصویر میکشه. ولی میدونی چیه؟ همیشه سبکش این بوده از فیلم های سال 1990 خودش به اینور، شکل کلی رو عوض کرده ولی در باطن همونه.
    از اون حرف ها بوده، داری کار یه کارگردان رو به این دلیل که فیلم درام میسازه نقد میکنی و پایین میاری! سبک کارهاش درامه، داستان های رو تعریف میکنه که همه ی آدم ها میتونن باهاش ارتباط برقرار کنند، شخصیت های درست میکنه که همه میتونن باهاش همزاد پنداری کنن...

واقعا تو این دور و زمونه کسی دیگه تحمل دیدن فیلم درام نداره! همه دنبال زرق و برق های الکی هالیوودی هستند. به خدا اگه سبک فیلمبرداری بردمن اونجوری نبود، هیچکس نگاهش میکرد، حالا چون امده مثلا تو یه شات کل فیلم رو گرفته همه به به و چه چه راه انداختن که عجب فیلمی بود.
    برید چهارتا نقد فیلم بخونید، تا بفهمید بوی هود یه فیلم مستند () و افتضاح و .... نیست. برید ببینید منقدهای سینما چطور بوی هود رو ستودن! برید تو متاکریتیک که معتبر ترین سایت سینماییه ببینید نمره بوی هود چنده، 100. برید ببینید چندتا فیلم تونستن نمره ی کامل رو تو متا بگیرند.

اینقدر هم حرف های خنده دار نزنید

=========================
    1.چقدر اجرای نیل پاتریک هریس مزخرف بود! دریغ از یه لبخند! مونولوگ اولش که افتضاح بود، فقط تیکه جان تراولتا و اون خواننده خوب بود هنوز که هنوز دارن بهش تیکه میندازن

2. شان پن چقدر خوب بود فیلم جدیدش در راهه! اما موقع اعلام برنده بهترین فیلم یه جک خوب درباره ایناریتو گفت، همه بهش انگ نژادپرستی زدن البته ظاهرا تیکه انداخته، شوخی نبوده

3. گریه کریس پاین و دیوید اُیلواُ هم موقع اجرای ترانه گلوری جالب بود... عجب اجرای خوبی هم بود

19. 14 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133
    از این کاربر 3,831 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

مثل این میمونه که بگیم، آفرین به بردمن، مثلا کل فیلم رو تو یه برداشت گرفته (در حالی که 7-8 دقیقه یک بار کات میخوره تصویر)! باریکالله به بردمن
    فکر کنم بار سومه میگم، به نظر من این ویژگی بیردمن هیچ ربطی به اصلیت فیلم نداره. به خاطر این ویژگی بهترین فیلم برداری رو گرفته، چرا همه اش این رو به فیلم ربط میدین؟
    من نمیدونم چرا افراد فقط میان بازیگر و کارگردان میبنن، آقا روند و یکدستی فیلم فوق العاده بود. این که میگین کلیشه ای بود و حرف تکراری میزد و اینا رو به شدت قبول ندارم، در کنار همه این روایت ها اومده بود فکر مخاطب رو هم به چالش کشیده بود. این کم کاری نیست.

از اون حرف ها بوده، داری کار یه کارگردان رو به این دلیل که فیلم درام میسازه نقد میکنی و پایین میاری! سبک کارهاش درامه، داستان های رو تعریف میکنه که همه ی آدم ها میتونن باهاش ارتباط برقرار کنند، شخصیت های درست میکنه که همه میتونن باهاش همزاد پنداری کنن...
    اشکان، دوست ندارم حرفی که 200 بار گفتم رو دوباره بگم. من بگن از بین کارگردان ها حق داری فقط یکی رو انتخاب کنی، بدون شک انتخاب من لینکلیتر هست. تمام فیلم هاش رو دیدم اون Slacker، Waking Life، سه گانه فوق العاده اش، همه اش رو با وجود طولانی بودن و دراما بودن، عاشق دیدنشون هستم. اول این رو بدون اکثریت اینجوری نیستن. دوم من گفتم این سبکش رو تغییر نداده، قطعاً اگه اولین بار بود که میومد تو این سبک یه شاهکار مثل Boyhood رو میساخت، توی هیچ قسمتی رقیب نداشت.
    [/QUOTE]

واقعا تو این دور و زمونه کسی دیگه تحمل دیدن فیلم درام نداره! همه دنبال زرق و برق های الکی هالیوودی هستند. به خدا اگه سبک فیلمبرداری بردمن اونجوری نبود، هیچکس نگاهش میکرد، حالا چون امده مثلا تو یه شات کل فیلم رو گرفته همه به به و چه چه راه انداختن که عجب فیلمی بود.
    برید چهارتا نقد فیلم بخونید، تا بفهمید بوی هود یه فیلم مستند () و افتضاح و .... نیست. برید ببینید منقدهای سینما چطور بوی هود رو ستودن! برید تو متاکریتیک که معتبر ترین سایت سینماییه ببینید نمره بوی هود چنده، 100. برید ببینید چندتا فیلم تونستن نمره ی کامل رو تو متا بگیرند.
    من اولین کاری که میکنم درباره یک فیلم خوندن نقدهاش هست. هرگز نگفتم فیلم افتضاح بود، به نظر من خیلی هم شگفت انگیز بود. صرفاً گفتم برای بهترین فیلم اسکار شدن، باید خیلی بداعت بیشتری به خرج داد. دوستانی که میگن این فیلم مزخرف بوده و این حرف ها به نظرم بهتره برن کمی از دیدن فیلم های پر زرق و برق هالیوودی دست بکشن.

21. 6 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین