برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
47. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.13%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

2 4.26%
  • 6

1 2.13%
  • 7

8 17.02%
  • 8

13 27.66%
  • 9

14 29.79%
  • 10

8 17.02%
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 32
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود یازدهم

(.Click for full size)

The Walking Dead: Season 5, Episode 11
    "The Distance"

نمره ی کاربران تی وی ورلد: 8

خلاصه داستان: گروه با فردی که جدیدا روبه رو میشود به بحث و مجادله میپردازد تا اینکه...

پ.ن: نمره ی کاربران رو هم تصمیم گرفتم تا 3-4 روز و یا حداکثر تا یک روز قبل از شروع قسمت بعدی اعلام کنم که به نحوی جالب میشه.

2. 21 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود یازدهم

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    قطعا افرادی مثل شما هم پیدا میشن که زود قضاوت میکنن و قضاوت رو نمیزارن بعد از اتمام هر فصل

از خلاصه قسمت بعد میفهمی که کسل کنندست ؟ یعنی اینقدر حرفه ای و استاد هستی که پیش بینی میکنی که چی میشه ؟ چون صحنه اکشن ندیدی میگی قسمت بعد کسل کنندست ؟ نمیدونم چرا شما خودتون رو به گینس به عنوان استادان سریال دیدن معرفی نمیکنید .

کلا هر سریال افت و خیز داره و نمیشه گفت همه قسمتاش خوب هست یا بد به غیر از بعضی از استثنا ها مثل براکینگ بد و بازی پادشاهان که به دلیل موضوعیت تفاوت میکنه .

برای قضاوت کردن و اینکه خوبه یا بد شما بزار فصل تموم شه خیلی راحت یه نقد خوب بدون طرفداری و جانبداری یا ضدیت بنویس تا ببینیم چند مرده حلاجی .

اضافه شده در : 3 minutes

ممنون از همین لطف که زودی میای میگی کمیک و فلان . دوست من اصل داستان هر چی میخواد باشه شما به جای اینکه زودتر بری کمیک رو بخونی و بیای اینجا بگی که سریال افت میکنه کمی به نکته هایی که تو این سریال نهفته هست دقت کن اصلا لازم نیست نشون بدی که اصل داستان رو کامل بلدی کافیه خیلی راحت سریالت رو نگاه کنی .
    برادر شماذ امروز از دنده ی چپ بلند شدیم یکم خودتو کنترل کن
    __
    من هم به نوبه ی خودم. نظرم رو میگم که بنظرم قسمت خوب و رضایت بخشی بود و تا حد ممکن سعی کرده بودن کم دیالوگش کنن. فقط امیدوارم این کمپ جدید کاری نکنه که دوباره سریال افت کنه... هر چند که از خلاصه قسمت بعد ميشد پی برد که اینا هم آدمهای خوبی نیستند. هر چند کارل خودش خیلی جوگیره! فکر کنم قسمت بعدی رو بیشتر به کارل اختصاص بدن.

8

4. 8 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

اگه قسمت ۹ و ۱۰ رو دقت کنید بعد از یه طوفان بود که ارامش پدیدار شد و بعد از اون ارامش دوباره یک طوفان دیگه پدیدار شد(درگیری ریک و گلن و میشن و اون یارو با واکر ها) و بعد از این طوفان هم,باز یک ارامش برقرار شد(رسیدن به دروازه و به جای اینکه میشن و ریک سکوت رو بشنوند از شهر صدای بچه ها رو شنیدند)...شاید که عوامل فیلم طوفان اصلی رو تو قسمت بعد واسه ما جا گذاشته باشند...در ضمن به قایم کردن اسلحه توسط ریک هم باید خیلی توجه داشت
    من هم چون که سریال یه پرشی رو داشت و همه چیزش جفت و جور بود,نمره ۱۰ رو دادم تا میانگین نمرات خودشو بکشه بالا

6. 7 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

دوستان من اصلا انچه خواهید دید رو نگاه نمیگنم اگه 1 ثانیه ببینم دیگه خوشم نمیاد اینجوری سریال جذابیتشو از دست میده مثلا سریال بازی تاج تخت در نظر بگیرید نمیدونی قراره چه اتفاقی بیفته یه دفعه باهاش رو به رو میشی

8. 5 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    76
    از این کاربر 652 بار در 99 پست سپاس گزاری شده

چرا کاربرای imdb انقدر نمره بالایی بهش دادن..؟
    اتفاق خاص نیوفتاد که
    همون 7 از سرش هم زیاده

10. 5 کاربرِ زیر از nima3333 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    134
    از این کاربر 666 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

دقت کردین اکثرا تمرکز کردن روی وضعیت کمپ ؟

خیلیها میگن کمپ دروغه و بعضیها میگن نه ! (یه قضیه ای پشت این طرز فکر هست!) نشون میده سازنده ها یه جورایی به هدفشون رسیدن!

شما فکر میکنین کمپ دروغه/تله هست یا کاملا صحت داره و زندگی ای پا برجاست؟

(با بچه ها یه نظر سنجی در مورد سوال بالا انجام دادیم و نظرات و دلایل خیلی جالبی شنیدیم! اگر دوست داشتین اینجا هم اجرا کنین! شاید خوشتون اومد!

12. 3 کاربرِ زیر از YY11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط McConaughey نمایش پست ها
    برادر شماذ امروز از دنده ی چپ بلند شدیم یکم خودتو کنترل کن
    __
    من هم به نوبه ی خودم. نظرم رو میگم که بنظرم قسمت خوب و رضایت بخشی بود و تا حد ممکن سعی کرده بودن کم دیالوگش کنن. فقط امیدوارم این کمپ جدید کاری نکنه که دوباره سریال افت کنه... هر چند که از خلاصه قسمت بعد ميشد پی برد که اینا هم آدمهای خوبی نیستند. هر چند کارل خودش خیلی جوگیره! فکر کنم قسمت بعدی رو بیشتر به کارل اختصاص بدن.

8

نه برعکس من از دنده چپ یا راستی بلند نشدم حقیقت گفتم فقط خیلی تیز و برنده بود به مزاق دوستان مثل شما شاید خوش نیاد .

14. 4 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

این کمپ جای بدی نیست و آدمای خوبی توش هستن و مدتی گروه آروم میگیره

ولی بالاخره یه قرمساقی پیدا میشه که دهن همه رو سرویس میکنه!

این قرمساق میتونه از افراد همون کمپ باشه و میتونه از خارج از کمپ باشه و همه با هم متحد بشن باهاش بجنگن.

احتمال دوم قویتره!

16. 5 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

قطعا افرادی مثل شما هم پیدا میشن که زود قضاوت میکنن و قضاوت رو نمیزارن بعد از اتمام هر فصل

از خلاصه قسمت بعد میفهمی که کسل کنندست ؟ یعنی اینقدر حرفه ای و استاد هستی که پیش بینی میکنی که چی میشه ؟ چون صحنه اکشن ندیدی میگی قسمت بعد کسل کنندست ؟ نمیدونم چرا شما خودتون رو به گینس به عنوان استادان سریال دیدن معرفی نمیکنید .

کلا هر سریال افت و خیز داره و نمیشه گفت همه قسمتاش خوب هست یا بد به غیر از بعضی از استثنا ها مثل براکینگ بد و بازی پادشاهان که به دلیل موضوعیت تفاوت میکنه .

برای قضاوت کردن و اینکه خوبه یا بد شما بزار فصل تموم شه خیلی راحت یه نقد خوب بدون طرفداری و جانبداری یا ضدیت بنویس تا ببینیم چند مرده حلاجی .
    حاجی شما سریال زیاد نمیبینی مثکه هر سریال افت داره واسه یه فصل قبول , Walking Dead از اوایل فصل 4 تموم شده ! شما از اون موقع که Governer به زندان حمله کرد تا اینجا جز دیالوگ های سطحی و از کمپ به یه کمپ دیگه رفتن چیزی دیدی ؟ جز الکی شخصیت اضافه و حذف کردن چیزی دیدی ؟ مرگ شین و اندریا یا دیل رو با این کسایی که این اپیزود ها میمیرن مقایسه کن ! اونموقع سریال یه مفهومی داشت ادم با شخصیت ها خو میگرفت از مرگشون ناراحت میشد الان چی ؟ اپیزودی که تایریس مرد نویسنده خودشو کشته بود که اپیزود دراماتیک و غمگینی باشه اما کمتر کسی ناراحت شد ..مشکل من با این سریال افت یک اپیزود یا 2 اپیزود نیست چون اونو هر سریالی داره مشکل اینه که این سریال هدفی رو دنبال نمیکنه ! حالا اگه شما از دیالوگای تکراری و سطحی بازیگرا چیزی برداشت میکنی خوش به حالت
    راجبه خلاصه قسمت بعدم حدس زدم ایشالا که شما راست بگیو اشتباه باشه ! بعدم کسی که میاد Walking Dead میبینه نمیاد صحنه عشقی یا درام ببینه واسه هیجان و ترس و اکشنش این سریال رو انتخاب میکنه و این صحنه هارو از سریال انتظار داره
    یکمم زیادی تند رفته بودی به خاطر جو انجمن جوابتو در همین حد دادم ! نه ما استادیم نه باید بریم تو گینس , انجمنه و هر کی نظرشو میگه جنبه نداری نیا ..

18. 8 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say My Name !
    سپاس
    80
    از این کاربر 570 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

نه برعکس من از دنده چپ یا راستی بلند نشدم حقیقت گفتم فقط خیلی تیز و برنده بود به مزاق دوستان مثل شما شاید خوش نیاد .

دوست من هر کس نظر و عقیده خاصی داره . قرار نیست به بقیه تحمیلش کنه . اسمش بحث اپیزودیکه که هر قسمت بررسی میشه و هر کس نظرشو میده . شما توان شنیدن نظری جز نظر خودتون رو ندارین دلیل نمیشه بیاین انجمن . برین ی جا که فقط خودتون پست بزارید....

این قسمت : مکمل قسمت 9 10 بود بنظرم . ریک هنوز لیدر خودشو داره و این خیلی خوبه . مکالمه اخرش با کارول هم نشون میده هنوز گروه قبولش داره ولی خیلی تحت فشاره ... . امیدوارم 5 اپیزود باقی مونده سریال رو بهتر بکنه .... ولی خیلی نزول داشته . 8 دادم
    Say My Name

20. 6 کاربرِ زیر از mohammadgamer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadgamer نمایش پست ها
    دوست من هر کس نظر و عقیده خاصی داره . قرار نیست به بقیه تحمیلش کنه . اسمش بحث اپیزودیکه که هر قسمت بررسی میشه و هر کس نظرشو میده . شما توان شنیدن نظری جز نظر خودتون رو ندارین دلیل نمیشه بیاین انجمن . برین ی جا که فقط خودتون پست بزارید....

این قسمت : مکمل قسمت 9 10 بود بنظرم . ریک هنوز لیدر خودشو داره و این خیلی خوبه . مکالمه اخرش با کارول هم نشون میده هنوز گروه قبولش داره ولی خیلی تحت فشاره ... . امیدوارم 5 اپیزود باقی مونده سریال رو بهتر بکنه .... ولی خیلی نزول داشته . 8 دادم

من چی میگم شما چی میگی من مخاطبم کس دیگه ای بود نمیدونم چرا ما ایرانیا هممون دوست داریم تو نظرات هم دخالت کنیم .

اضافه شده در : 10 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط King Slayer نمایش پست ها
    حاجی شما سریال زیاد نمیبینی مثکه هر سریال افت داره واسه یه فصل قبول , Walking Dead از اوایل فصل 4 تموم شده ! شما از اون موقع که Governer به زندان حمله کرد تا اینجا جز دیالوگ های سطحی و از کمپ به یه کمپ دیگه رفتن چیزی دیدی ؟ جز الکی شخصیت اضافه و حذف کردن چیزی دیدی ؟ مرگ شین و اندریا یا دیل رو با این کسایی که این اپیزود ها میمیرن مقایسه کن ! اونموقع سریال یه مفهومی داشت ادم با شخصیت ها خو میگرفت از مرگشون ناراحت میشد الان چی ؟ اپیزودی که تایریس مرد نویسنده خودشو کشته بود که اپیزود دراماتیک و غمگینی باشه اما کمتر کسی ناراحت شد ..مشکل من با این سریال افت یک اپیزود یا 2 اپیزود نیست چون اونو هر سریالی داره مشکل اینه که این سریال هدفی رو دنبال نمیکنه ! حالا اگه شما از دیالوگای تکراری و سطحی بازیگرا چیزی برداشت میکنی خوش به حالت
    راجبه خلاصه قسمت بعدم حدس زدم ایشالا که شما راست بگیو اشتباه باشه ! بعدم کسی که میاد Walking Dead میبینه نمیاد صحنه عشقی یا درام ببینه واسه هیجان و ترس و اکشنش این سریال رو انتخاب میکنه و این صحنه هارو از سریال انتظار داره
    یکمم زیادی تند رفته بودی به خاطر جو انجمن جوابتو در همین حد دادم ! نه ما استادیم نه باید بریم تو گینس , انجمنه و هر کی نظرشو میگه جنبه نداری نیا ..

خب دوست من شما که میگی که کل سریال افت کرده خب چرا نیگاه میکنی خودتو اذیت میکنی ؟

من اینو میگم سریال هرجور هم که شده باشه اینقدر فاجعه نشده که خود شبکه اصلی بخواد بیخیال شه مثل سریال اسپارتاکوس که زودی سرو تهشو هم میاره ولی خب شما جوری حرف میزنی دوست من انگار دیگه تمومه و جالبه همه اپیزودا رو نیگاه میکنی دوباره میای میگی اه باز فلان بود فلان نبود اگر بدون هیچ تعصب نظر میدادی مشخص بود که سریال با دقت نیگاه میکنی .

در ضمن این سریال با اینکه مهر زامبی روش خورده ولی اگر دقت کرده باشی دیالوگ محور هست مهر ترسناک بودن مثل جنگیر روش نخورده که حتما باید هر قسمت میبینی سکته کنی کافیه به روند داستان دقت کنی قسمت های قبلی توضیحاتی نوشتم در مورد اینکه اگر در چنین جامعه ای قرار بگیری چه اتفاقی ممکنه بیاد روند این داستان هم اینطور نیست که هی صحنه های تعقیب و گریز داشته باشه صحنه به صحنه براساس واقعیت که امکانه واسه هر کسی تو دنیای امروز بیوفته تغییر میکنه ُ اگر کمی با دقت نیگاه کرده باشی مرگ هر شخصیت برمیگرده با مشکلاتی که در قسمت های قبلی خودشون با خودشون داشتن و ارتباط و کانکتی که با دوستان و دنیای اطراف داشته بودن ُ
    حالا شما زودی میای بدون اینکه به چیزی دقت کرده باشی فقط براساس تجربه هایی که ازسریال های دیگه ای که دیدی که شاید با این سریال از لحاظ محتوا و فرم تو یه سطح بودن نظر میدی که این سریال دیگه به دردنمیخوره و افت کرده و فلان . یعنی قضاوت بی فکر و تامل .

22. 6 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین