برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
47. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.13%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

2 4.26%
  • 6

1 2.13%
  • 7

8 17.02%
  • 8

13 27.66%
  • 9

14 29.79%
  • 10

8 17.02%
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 32
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود یازدهم

(.Click for full size)

The Walking Dead: Season 5, Episode 11
    "The Distance"

نمره ی کاربران تی وی ورلد: 8

خلاصه داستان: گروه با فردی که جدیدا روبه رو میشود به بحث و مجادله میپردازد تا اینکه...

پ.ن: نمره ی کاربران رو هم تصمیم گرفتم تا 3-4 روز و یا حداکثر تا یک روز قبل از شروع قسمت بعدی اعلام کنم که به نحوی جالب میشه.

2. 21 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود یازدهم

به نظر من هم سیزن 4 ضعیف ترین سیزن واکینگ دد بود,بی سر و ته و بدون هیچ هدفی,فوق العاده شلخته و بی معنی...تو سیزن 5 هم تا قسمت 7 هم همینطور بود ولی تو این چند قسمت که دیدیم به نظر من هم دارندبه یک جاهایی میرسند و یک هدفی رو پیدا میکنند...فقط ناراحتی من تو این هستش که تا سریال بخواد به اوج و هیجان برسه,سیزن تموم شه و بره تا ۸ ماه بعد....بعدش هم نباید انتظارات رو از این سریال رو در حد سریال هایی مثل برکینگ بد و ترو دتکتیو بالا برد.باید به چشم فان و سرگرمی سریال رو دید..خلاص....نظر من هم بین دو دوست خوبمون new_sense و King Slayer هست.یعنی سریال یک افتی رو داشته در سیزن ها قبل( ۲ و ۴ )ولی داره یک پیشرفت های خوبی رو میکنه که اگه,اگه همینجور این روند پیشرفت افزایش پیدا کنه میتونه مثل سیزن ۳ و ۱ و یا حتی بهتر از اون سیزن ها هم باشه...

4. 4 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

من قسمت 9 و 10 رو تو 30 دقیقه دیدم ...
    هی میزنم جلو ...
    قسمت 11 رو تو 30 دقیقه دیدم ... یکم پیشرفت داشت
    فصل 4 این سریال جزو بیخود ترین سریال های حال حاضر هستش
    باورم نمیشه یه روز بین 10 سریال برترم بود ...
    ولی خوب تماشاش مفتیه .. فقط وقتم رو هدر میده

6. 2 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    خب دوست من شما که میگی که کل سریال افت کرده خب چرا نیگاه میکنی خودتو اذیت میکنی ؟

من اینو میگم سریال هرجور هم که شده باشه اینقدر فاجعه نشده که خود شبکه اصلی بخواد بیخیال شه مثل سریال اسپارتاکوس که زودی سرو تهشو هم میاره ولی خب شما جوری حرف میزنی دوست من انگار دیگه تمومه و جالبه همه اپیزودا رو نیگاه میکنی دوباره میای میگی اه باز فلان بود فلان نبود اگر بدون هیچ تعصب نظر میدادی مشخص بود که سریال با دقت نیگاه میکنی .

در ضمن این سریال با اینکه مهر زامبی روش خورده ولی اگر دقت کرده باشی دیالوگ محور هست مهر ترسناک بودن مثل جنگیر روش نخورده که حتما باید هر قسمت میبینی سکته کنی کافیه به روند داستان دقت کنی قسمت های قبلی توضیحاتی نوشتم در مورد اینکه اگر در چنین جامعه ای قرار بگیری چه اتفاقی ممکنه بیاد روند این داستان هم اینطور نیست که هی صحنه های تعقیب و گریز داشته باشه صحنه به صحنه براساس واقعیت که امکانه واسه هر کسی تو دنیای امروز بیوفته تغییر میکنه ُ اگر کمی با دقت نیگاه کرده باشی مرگ هر شخصیت برمیگرده با مشکلاتی که در قسمت های قبلی خودشون با خودشون داشتن و ارتباط و کانکتی که با دوستان و دنیای اطراف داشته بودن ُ
    حالا شما زودی میای بدون اینکه به چیزی دقت کرده باشی فقط براساس تجربه هایی که ازسریال های دیگه ای که دیدی که شاید با این سریال از لحاظ محتوا و فرم تو یه سطح بودن نظر میدی که این سریال دیگه به دردنمیخوره و افت کرده و فلان . یعنی قضاوت بی فکر و تامل
    من که نگفتم از سریال بدم میاد من خودم Walking Dead رو دوس دارم و به عنوان یه طرفدار دارم ازش انتقاد میکنم ..
    شما میگی همش نباید ترس و هیجان باشه قبول , ولی دیالوگ ها بی معنی و از یه کمپ به یه کمپ دیگه رفتن یعنی چی ؟ خوب سریال یه هدف باید داشته باشه دیگه ,,, شما اگه Resident Evil بازی کرده باشی توی اون که یه بازیه هزار تا موضوع هیجان انگیز تر وجود داشت ! این که دنبال یه درمان بودن , این که دنبال ریشه بیماری بودن , این که بعضی از مردم سعی در قوی کردن زامبیا و فرمانروایی داشتن و ... همین سیزن 4 اونجا که یوجین میگه من درمانو میدونم و باید بریم واشنگتن سریال یه هدفی پیدا میکنه ولی خوب بعدش هم که اینجور شد... قضاوت من بی فکر نبود من ادمی نیستم با یه اپیزود بد بیام بگم سریال چرنده میگم که Walking Dead چند وقتیه که مشکل پیدا کرده .. بعدم من که دشمنی ندارم با سریال خودم طرفدارشم اپیزود خوب هم بیاد میام تعریف میکنم !

8. 7 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط King Slayer نمایش پست ها
    من که نگفتم از سریال بدم میاد من خودم Walking Dead رو دوس دارم و به عنوان یه طرفدار دارم ازش انتقاد میکنم ..
    شما میگی همش نباید ترس و هیجان باشه قبول , ولی دیالوگ ها بی معنی و از یه کمپ به یه کمپ دیگه رفتن یعنی چی ؟ خوب سریال یه هدف باید داشته باشه دیگه ,,, شما اگه Resident Evil بازی کرده باشی توی اون که یه بازیه هزار تا موضوع هیجان انگیز تر وجود داشت ! این که دنبال یه درمان بودن , این که دنبال ریشه بیماری بودن , این که بعضی از مردم سعی در قوی کردن زامبیا و فرمانروایی داشتن و ... همین سیزن 4 اونجا که یوجین میگه من درمانو میدونم و باید بریم واشنگتن سریال یه هدفی پیدا میکنه ولی خوب بعدش هم که اینجور شد... قضاوت من بی فکر نبود من ادمی نیستم با یه اپیزود بد بیام بگم سریال چرنده میگم که Walking Dead چند وقتیه که مشکل پیدا کرده .. بعدم من که دشمنی ندارم با سریال خودم طرفدارشم اپیزود خوب هم بیاد میام تعریف میکنم !

از صحبت زیباتون تشکر میکنم قصد جسارت نداشتم ولی باور کنید بعضی از دوستان اینجا هستن که یادمه در فصل 3 بود یا 2 همین سریال که در اواسط فصل طوری این سریال رو تخریب کردن و بد گفتن که واقعا تعجب کردم .
    نه اینکه بگم من طرفدار 2 آتیشه این سریالم ولی ترجیح میدم سریال رو بعد از اتمام هر فصل و در آخر اتمام همه قسمت ها به یه نتیجه گیری برسم و بخوام از عوامل سازندش به سختی انتقاد کنم .

یه چیزی که خدارو شکری از سریال و مخصوصا فیلمای هالیوودی و سینمای اروپا یاد گرفتم و ایمان بهش پیدا کردم اینه که عوامل سازنده از کارگردان تا منشی صحنه همگی به آخر سریال ها و فیلماشون با وسواس زیادی فکر میکنن و پایان میدن تا ببیننده همیشه در خاطرش بمونه . البته استثناهایی هم هست .

نه مثل خیلی از فیلمای ایرانی و سریال های ایرانی با اینکه کارگردان های قوی هم داره ولی در آخر با فحش و بد بیراه مردم دچار میشه .

10. 5 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    66
    از این کاربر 155 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود انصافا
    9 میدم
    به نظرم این کمپ موقتیه هستش یعنی سریال از این کمپ سریع رد میشه چون اگه اینجور نباشه سریال کسل کننده میشه ، به نظرم تله باشه ، یعنی بعد شکست خوردن توی این قضیه ریک دوباره میشه رهبر بی چون و چرای گروه و همه هم ازش اطاعت محض میکنن
    در کل خیلی امیدوار کننده بود

12. 8 کاربرِ زیر از TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

نسبت به دو قسمت قبل کمی بهتر بود این قسمت و کمی داره تکراری میشه امیدوارم خط داستانی بهتر بشه به این قسمت 7.5 میدم

14. 7 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هنر فطری
    سپاس
    726
    از این کاربر 739 بار در 136 پست سپاس گزاری شده

ضعیف ... 6
    این سریال به یه شوک و اتفاق متفاوت تر دیگه ای نیاز داشت و داره نه اینکه همجنسبازی اضافه بشه و دوباره به یه کمپ مرموز برسن ... کارایی که قبلا هم انجام شده و ....
    به زور 6
    نظر خود را به دیگران تحمیل نکنیم

16. 5 کاربرِ زیر از majidzendaniyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

با سلام و خسته نباشین خدمت همگی طبق حرفی که زده بودم قرار بود تا حداکثر دیروز نمره رو اعلام کنم که به تعویق افتاد

نمره ی این قسمت با توجه به امتیازات کاربران : 8

همچنین طبق محاسباتم() روند نزولی این قسمت به شکل زیر بود( یعنی حدودا این هفته 5 بار میانگین گرفتم که نمره ها رو براتون مینویسم):

8.3 --> 8.3 --> 8.1 --> 8.1 --> 8

پیش به سوی قسمت بعد...

18. 6 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    141
    از این کاربر 201 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

دوستان کی لینک دانلود اپیزود 12 روی سایت قرار میگیره؟

20. کاربر زیر از Green Way بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

معذرت میخوام ولی Goh Andar Goh!
    قبل از اینکه این فصل شروع شه میگفتم به احتمال زیاد فصل 5 اخریه که خیلی شیک و مجلسی برای فصل 6 هم تمدید شدواقعا نمیدونم چجوری یه فصل دیگه قراره طاقت بیاریم...واقعا حیف بازیگرای عالی سریال وایر که با این سریال نظرم نسبت بهشون خیلی عوض شده.یه زمانی از بعد تاریک ریک تعریف میکردم و میگفتم هرچند که سریال بده این شخصیت حرف نداره و...ولی الان که فکر میکنم میبینم خیلی سریال داره زور میزنه که یه "انتی هیرو"خفن دیگه رو وارد دنیای سریال کنه که بدجور هم شکست خورده.بهرجهت امیدوارم سریال تو فصل 6 به قدرتمندی 3 فصل اول بخصوص 1و2 بشه و بنده رو بار دیگه عاشق خودش بکنه.این قضیه گی ها هم بشدت رو مخه...بخدا من با گی ها هیچ مشکلی ندارم و موافقم که باید ازاد باشن و هیچکس نمیتونه از کارشون ایرادی بگیره ولی دیگه از در و دیوار داره گی میریزه!نشد ما یه سریال ببینیم که گی نداشته باشه یا توش Bi***ualها از سر و کول هم بالا نرن
    5/10

22. 7 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین