برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 76
    don't wait until people are dead to give them flower
    سپاس
    490
    از این کاربر 1,720 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

Daredevil | معـــرفی ســــــریال | بـحـث و تــبادل نظر

Daredevil سریال جدید شبکه Netflix نام دارد که با همکاری Marvel Television در استدیو ABC ساخته شده است ,Daredevilدر تاریخ 10 اپریل 2015 پخش خود را آغاز خواهد کرد. این سریال بر اساس کمیک بوکی به همین نام نوشته ی Stan Lee و Bill Everett که جلد اولش در سال 1964 منتشر شده, ساخته شده است. سالها پیش برای اولین بار، داستان این سریال را در یک فیلم تلویزیونی به نام The Trial of the Incredible Hulk استفاده کردند. فیلمی که قرار بود مقدمه ای برشروع یک سریال تخیلی در همان سالها باشد ولی هرگز چنین عنوانی ساخته نشد و به پخش فیلم بسنده کرد. حالا نوبت آن رسیده که داستان قهرمانی شرکت Marvel بار دیگر تبدیل به سریال شود.
    شخصیت اصلی داستان مت مورداک نام دارد که Charlie Cox به ایفای نقش این کارکتر میپردازد . چارلی بازیگریست که در چند سال اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است , شاید شما هم با بازی وی در سریال Boardwalk Empire و فیلم تحسین شده ی The Theory of Everythin آشنا باشید .

داستان سریال:

Matt Murdock یک وکیل نابینا است که به قهرمانی برای مبارزه با جرم و جنایت تبدیل میشود. او موجودی با خصوصیاتی فرا طبیعی نیست
    او یک انسان معمولیست که از هوش بالایی برخوردار است او دارای شخصیتی پیچیده است وکیلی که در کارش کوچکترین قانون شکنی دیده نمیشود اما این ها فقط اتفاقاتیست که زندگی روزانه ی مت را تشکیل میدهد و...
    از دیگر شخصیت های اصلی سریال میتوان به کارن پیج با بازی بازیگر محبوب سریال خون واقعی Deborah Ann Woll اشاره کرد.

بازیگران :

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Daredevil | معـــرفی ســــــریال | بـحـث و تــبادل نظر

چه جالب ! البته دوست ندارم این روش رو . چند روز پیش Returned رو دنبال میکردم ، قسمت 1و2 با هم اومد خیلی تعجب کردم الته سریال های کمدی سابقه داشته ولی خوب از اونحایی که تایم های کمی داره زیاد عجیب نیست
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

3. 6 کاربرِ زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Not Lupus
    سپاس
    207
    از این کاربر 337 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول سریال خیلی خیلی خوب بود. کلاس کاریش و سبکش یه درجه بالاتر از تینیجر پسند هایی مثل Arrow و Flash هست.

اون دوتا اصلا نتونستن من رو جذب کنن و کلا بعد چند قسمت دلم رو شدید زدن اما این سریال، سریال خوبیه و Daredevil هم کاراکتر خیلی خوبیه. بیس داستان کمی با کمیک ها متفاوته ولی خب خوبه. کسی هم دوست نداره یه کار تکراری و روند مکررات ببینه.
    http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=7838&dateline=1430388  094

5. 11 کاربرِ زیر از ESPRIT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

دوستاني كه سريال رو شروع كردن مي خواستم بدونم سريال مناسب ديدن با خانواده هستش؟

7. 8 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    دوستاني كه سريال رو شروع كردن مي خواستم بدونم سريال مناسب ديدن با خانواده هستش؟
    کلا TV-MA ـه، البته بیشتر به خاطر خشونت و لنگوئجش...خشونتش که میشه گفت زیاد ـه...زبانشم sh*t زیاد داره البته نه خیلی زیاد، و یه چنتایی هم d*ckhead.
    من تا اپیزود 5 دیدم تا اینجا که فقط یه صحنه ی بوس داشته و درمورد خرید و فروش آدم بحث شده و پدوفایل بودن.
    تو IMDB هم یه سری اطلاعات نوشته ولی بنظرم چون TV-MA ـه کسی که نوشته کامل ننوشته، حالا می خواین چک کنین:
    http://www.imdb.com/title/tt3322312/...ef_=tt_stry_pg
    Ma nama Jeff

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

يه سوآلي
    تايپيك پيرامون فصل ١ زده ميشه؟! يا تا انتهاش همينجا بايد نظر داد؟!

10. 9 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Устали
    سپاس
    1,179
    از این کاربر 1,016 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

دردویل یکی از تک کاراکترای موردعلاقم تو ماروله و با این سریال جدیدش انصافا عالی کار کردن دمشون گرم.
    سریالو بزاری جلو هرکی انتظار فضای خیالی کمیکارو داره ولی برخلاف افتضاح سینمایی این کاراکتر نسخه سریالیش عالیه.کارگردانی مبارزاتش حرف نداره اون کتک کاری اخر قسمت اول کجا و زدوخوردایی که تو سریال arrow میبینیم کجا.
    خودم با اینکه فن بی چون و چرای کارای dc هستم ولی مارول چه تو سینما و چه تو کارای سریالی داره با برنامه پیش میره و نتیجشم داریم میبینیم.dc وقتی میاد یکی از بزرگترین پروژه های ابرقهرمانی تاریخو میده دست کارگردان 300 و در عوضش مارول نسخه سینمایی civil war رو میده به کارگردانای کاپیتان امریکا 2 اینجاست که کلاس کاری مارول مشخص میشه.

12. 13 کاربرِ زیر از Rhaegar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,168
    از این کاربر 2,394 بار در 223 پست سپاس گزاری شده

قسمت 1
    خیلی خوب بود . همونطور ایلیای عزیز گفت صحنه زد و خورد این قسمت خیلی خوب کار شده بود و واقعا نمیشه با Arrow مقایسه کرد . بازیگرا هم خوب انتخاب شدن ولی این دختره کارن پيج خیلی رو مخه اصلا بازیش به دل آدم نمیشینه .
    نمره من به این قسمت 9
    وقتے قهرمان جهان شدم
    آنگاه فهمیدم که باید بیشتر خم شوم
    تا مدال قهرمانے را به گردنم بیاویزند . . .
    (جهان پهلوان غلامرضا تختی)

14. 11 کاربرِ زیر از kaka07 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

من تا قسمت 3 دیدم و میتونم بگم سریال خوبی هست ؛ بیشتر اقتباس داستانی از یه کمیک داره تا اینکه ابر قهرمانی باشه . مثلا شما نباید انتظار داشته باشید که قهرمانتون اصلا کتک نخوره و فقط حریف ها رو تک تک بزنه . صحنه های اکشن عالی هستن
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

16. 10 کاربرِ زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 83 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

من که خیلی خوشم اومد تا 4 دیدم منتظرم زیرنویس بیاد ببینم

18. 10 کاربرِ زیر از sinaking123456 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

بالاخره تمومش کردمممممممممممممممممممممم !
    بعد از مدت ها یه کار کمیکی فوق العاددددده!

اول باید بگم با این موضوع که فقط بخاطر خشونت TV-MA گرفته بود واقعاً حال کردم...این یعنی یه حرکت کمیکی به معنای واقعی....!
    دوم این که چرا فیسک انقد خوب بووووووووووووووووووووود؟؟ ؟ یعنی چرا بازیگرش انقد خفن بازی کردددده بوددددددددددددددددددددددد دددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوم، نه سوم رو دلم نمیاد بگم از بس سریال عالی بود میذارم آخرش، الآن فقط می خوام خوبیاش رو بگم
    موسیقی هم واقعاً عالی بود، واقعاً!
    یه مسئله که همیشه فن های کمیک رو تو این موارد درگیر خودش می کنه وفاداری به کمیک ـه، که می تونم بگم یکی از امتیاز های دردویل هم توی همین قسمت ـه! دقیقاً تناسب رو رعایت کرده بود، نامردا! کلاً خب فصل اول یِر وان بود دیگه اصن خودتون برین the man without fear ِ میلر رو بخونین، می فهمین! فقط استیک یکم کمرنگ بود (ولی معلوم ـه پایه ریزی کردن واسه فصل های دیگه)! من با این قضیه که چرا دردویل صداش می کنن تو کمیک میلر حال نکردم تو سریال هم نیاورده بودنش
    فایت هاش، صحنه های اکشنش،...خیلی خوب بوووودن، خیلی! به افتخار بدل کارا (خیلی با اون صحنه ی پارکور پشت بومش حال کردم!!! )
    بازیگرا هم مثل خود سریال فیسک رو که جدا گفتم، خود یارو دردویل (چارلی) هم عالی بود لامصب، خیلی هم هاته. فاااگی، فاااگی، فاااااگی
    کارکترا هم واقعاً خوب از آب در اومدن! -----> فیسک!
    ایستر اگاش هم باحال بوددد
    دیالوگ های عالی خیلی داشت!! بازم فیسک اون دیالوگ یارو سامری و مسافره، فوق العاده بودددد!

دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه الآن، فعلاً تو کف ـم! آها مورد سوم، این که تِم به این باحالی اولش داره؛ آخر تِم ـه یه دردویل به این قرمزی و زیبایی ظاهر میشه، خب چرا رِد کاستومش همون مدلی نیست؟؟؟ چرااا؟ کل سریال یه طرف کاستوم ـش یه وَر دیگه (دقیقا مثه قضیه ی فلش)
    دلم نمیاد بد تموم کنم متن رو، یعنی کلا حقش نیست! در نتیجه => فـــــیســــک! خخخخ!

آها باید اشاره کنم که خیلی شبیه یه کار بتمنی ـه!
    یعنی
    مشاهده محتوا اسپویلر
    فیسک که دردویل رو بلند کرد بُرد بالا گفتم الآن ـه که کمرش رو بشکونه :دی

و در پایان
    Let the Devil out

Ma nama Jeff

20. 19 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین