برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 76
    don't wait until people are dead to give them flower
    سپاس
    490
    از این کاربر 1,720 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

Daredevil | معـــرفی ســــــریال | بـحـث و تــبادل نظر

Daredevil سریال جدید شبکه Netflix نام دارد که با همکاری Marvel Television در استدیو ABC ساخته شده است ,Daredevilدر تاریخ 10 اپریل 2015 پخش خود را آغاز خواهد کرد. این سریال بر اساس کمیک بوکی به همین نام نوشته ی Stan Lee و Bill Everett که جلد اولش در سال 1964 منتشر شده, ساخته شده است. سالها پیش برای اولین بار، داستان این سریال را در یک فیلم تلویزیونی به نام The Trial of the Incredible Hulk استفاده کردند. فیلمی که قرار بود مقدمه ای برشروع یک سریال تخیلی در همان سالها باشد ولی هرگز چنین عنوانی ساخته نشد و به پخش فیلم بسنده کرد. حالا نوبت آن رسیده که داستان قهرمانی شرکت Marvel بار دیگر تبدیل به سریال شود.
    شخصیت اصلی داستان مت مورداک نام دارد که Charlie Cox به ایفای نقش این کارکتر میپردازد . چارلی بازیگریست که در چند سال اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است , شاید شما هم با بازی وی در سریال Boardwalk Empire و فیلم تحسین شده ی The Theory of Everythin آشنا باشید .

داستان سریال:

Matt Murdock یک وکیل نابینا است که به قهرمانی برای مبارزه با جرم و جنایت تبدیل میشود. او موجودی با خصوصیاتی فرا طبیعی نیست
    او یک انسان معمولیست که از هوش بالایی برخوردار است او دارای شخصیتی پیچیده است وکیلی که در کارش کوچکترین قانون شکنی دیده نمیشود اما این ها فقط اتفاقاتیست که زندگی روزانه ی مت را تشکیل میدهد و...
    از دیگر شخصیت های اصلی سریال میتوان به کارن پیج با بازی بازیگر محبوب سریال خون واقعی Deborah Ann Woll اشاره کرد.

بازیگران :

سپاس
    97
    از این کاربر 253 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Daredevil | معـــرفی ســــــریال | بـحـث و تــبادل نظر

سریال فوق العاده دیدنی و زیبایی است دو قسمت اولشو دیدم عالی بود و از شخصیت اصلیم خوشم اومد فقط معنی درسته Daredevil چی میشه البته تو گوگل زدم میشه (شیطان با جرأت) ولی گفتم اینجا مترجمای خوبی هست بزار معنی روان تر رو بپرسم؟

3. 8 کاربرِ زیر از blackj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

سریال خیلی خوبیه بدونید که از دیدنش پشیمون نمیشید. یه سری از منتقدین با بتمن نولان مقایسش کرده بودن به دلیل اینکه زیاد تخیلیش نکردن و مثل اروو و فلش نیست که شخصیت اصلی سریال حرکتای تخیلی بزنه! . تقریبا مثل بتمن نولانه از این لحاظ. بازیگرای خوبی هم داره و به نظرم پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین سریالای سوپر هیروئی رو داره حتی شاید بهترینشون
    Farewell

5. 11 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط blackj نمایش پست ها
    سریال فوق العاده دیدنی و زیبایی است دو قسمت اولشو دیدم عالی بود و از شخصیت اصلیم خوشم اومد فقط معنی درسته Daredevil چی میشه البته تو گوگل زدم میشه (شیطان با جرأت) ولی گفتم اینجا مترجمای خوبی هست بزار معنی روان تر رو بپرسم؟
    خب از اونجایی که اسم یه سوپر هیرو (شخصیت خاص) هست بهتره کلاً ترجمه نشه، مثه جوکر ، ولی درکل دردویل به کسی میگن که نترس ـه و واسه انجام کارای خطرناک ریسک می کنه، یعنی میشه گفت شجاع ولی نه از نوع خوبش، از نوع کله خرش...حالا درکل بی باک بگیم خوبه!
    Ma nama Jeff

7. 20 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت 5
    سه قسمت اولش ريتم كندي داشت و بيشتر هم به خاطر آشنايي با كاراكترهاي سريال بود ولي از قسمت چهارم سريال با ورود نقش منفي ريتم تندتري مي گيره .از لحاظ انتخاب بازيگرا همه عالي بودن و فضاي شهر واقعا" حال و هواي كميكي داره مخصوصا" هم از رنگ لامپ و چراغ ها براي جذاب تر كردن فضاي شب سريال به خوبي استفاده شده كه منو ياد فيلم Punisher:War Zone ميندازه.دوري از تخيلات و خشونت زياد و شخصيت پردازي و داستان قوي سريال باعث ميشه تا با سريال هاي مشابه قابل قياس نباشه .حالا فيلم برداري بدون كاتش تو چند تا سكانس بماند كه فوق العاده عالي بود.
    اميدوارم كلاس كاري اين سريال مورد توجه سريال هاي حال حاضر و آينده بشه

9. 12 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*از لحظه‌ايي كه اون نقاب رو زدي وارد قفس حيوونا شدي حيوونا دست از تقلا و مبارزه برنميدارن مگه اينكه يكيشون بميره.

اينقدر تجربه هاي تلخ و بي‌كيفيتي با موضوع سوپرقهرماني ديده بودم - مثل آثار فاخري كه اساتيد در CW ميسازن - كه براي تماشاي اين يكي يه چشمم رو بسته نگه داشتم! ولي وقتي به قسمت دوم رسيدم ديگه مطمئن شدم اين خودشه و واقعن هم بعد از شش قسمت سريال افت نكرده و اميدوارم با همين كيفيت پيش بره. خيلي به نسبت باقي سريال‌هاي اين شكلي متفاوته كه كوچكترينش "سوپر" نبودن قهرمانش باشه شايد به اضافه‌ي خشونتش. ممكنه با ايده‌آل بعضي جوردرنياد ولي با يه نسبت‌سنجي ساده به نظرم تا اينجا وضعش خيلي بهتر از سريال هاي كميكي ديگه است.

پ.ن: قسمت دوم رو ميشه دوبار هم ديد در حد و اندازه‌ي يه فيلم سينمايي بود. من اين قسمت رو خيلي دوست داشتم.

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت 12
    تنها يك قسمت تا پايان
    سريال تونسته از نظر من خودشو به عنوان بهترين سريال سوپر هيرويي ثابت كنه ،شايد بزرگترين دليلش كم نقص بودنش هست البته نه بي نقص بودنش ،بزرگترين ايرادي كه ميشه گرفت روند كند تو چند اپيزود هست مخصوصا" قسمت 10 و 11 هست كه ميشه اونم به حساب آشنايي با شخصيت ها گذاشت ،مثل هر سريالي كاراكتر هاي دوست نداشتني هم تو اين سريال هست مثل كارن پيج و بن يوريك كه منو ياد لارل لنس و تيا كويين سريال Arrow ميندازن كه تنها تفاوتشون با همديگه اينه كه در ادامه سريال موثر تر خواهند بود ،چيزي كه در سريال Arrow براي اين شخصيت ها اتفاق نيفتاد.
    به هر حال ايرادات سريال در مقابل نقطه قوت ها از اهميت زيادي برخوردار نيست .با همه اين تفاسير ميشه لحن شاهكار رو براي سريال حداقل در ميان آثار مشابه به كار برد و انصافا" هم رتبه و امتياز در سايت IMDB هم به حق هستش
    حالا امشب قسمت آخر رو هم مي بينم و در پايان مطمئن هستم كه خاطره خوبي از سريال ديدن رو برام به همراه خواهد داشت،با توجه به فصل اول بودن سريال كه بيشتر جنبه آشنايي
    با DarDevil رو داشت و شبكه سازنده بي شك در فصل هاي آينده از سريال لذت بيشتري خواهيم برد

12. 10 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    778
    از این کاربر 460 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

آقا من این تاپیک رو دیدم و طلبه شدم سریال رو ببینم، ولی برام یه دلیل بیارین که این با Arrow , Flash o این چیزا تفاوت داره خصوصا که من هیچ سریال و فیلم سوپر هیرویی رو غیر از سه گانه نولان قبول ندارم.
    Give Me ONE GOD DAMN Reason

14. 8 کاربرِ زیر از sinaDVD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaDVD نمایش پست ها
    آقا من این تاپیک رو دیدم و طلبه شدم سریال رو ببینم، ولی برام یه دلیل بیارین که این با Arrow , Flash o این چیزا تفاوت داره خصوصا که من هیچ سریال و فیلم سوپر هیرویی رو غیر از سه گانه نولان قبول ندارم.

تفاوت بارز این کار و سه گانه عظم نولان اینه که فیلم های سوپرقهرمانی میخوان که تماشاچی از واقعیت فرار کنه ولی این دو کار انسان رو به قهقرای تلخ دنیای امروزی میبره.....کارکترای فوق العاده خوب پرداخته شده،دیالوگ های عالی و سوپرقهرمان آسیب پذیر ......
    دیدنش واقعا لذت بخش بود

16. 11 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaDVD نمایش پست ها
    اصلا با اررو و فلش قابل قياس نيست من خودم ٧قسمت اررو ديدم ولش كردم ،اين سريال واقعا يكي از باور پذيرترين سريالايي كه ديدم،واقعا بي نظير و لذت بردم،شخصيت پردازي عالي چيزي كه تو سريالاي cw نمي بينيم ،ديالوگ هاي پرمحتوا،صحنه هاي اكشن در حد فيلم و بازيگري استثنايي از جمله تقاوت هاي بارز با سريالاي ديگه تو اين سبكه
    واقعا من تحت تاثير سريال قرار گرفتم و يكي از منتقدين اثر با سه گانه نولان مقايسه كرده اين نشون دهنده ارزشه سرياله،
    حتي اگه سوپرهيرويي هم خوشت نمياد اين سريال به شدت پيشنهاد ميشه و اميدوارم لذت كافي رو ببري

18. 8 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

بچه ها طرفدار سریال های قهرمانی ارو و فلش این سریال رو از دست ندید که بسیار زیبا کار شده رو سریال امتیاز خوبش هم حقشه

20. 5 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین