برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 58
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

House of Cards | بحث کلی درباره فصل سوم

در این تاپیک می توانید درباره فصل سوم سریال House of Cards به بحث و تبادل نظر بپردازید.
    لطفا اگر در مورد قسمت خاصی می خواهید بحث کنید در ابتدا عنوان اپیزود را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند جلوگیری شود.

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of Cards | بحث کلی درباره فصل سوم

من شخصا جرات نمیکردم این تاپیک رو باز کنم چون بعضی دوستان مفهوم اسپویل رو متوجه نیستند و مزه ی سریال رو از بین میبرند !خوب اون اسپویلر رو واسه شما گذاشتند اعصاب نمیذارید ... همین الان کلی اسپویل شد واسم

تا قسمت 2 دیدم تا اینجا عالی بوده ... امیدوارم بازم Rachel باشه تو سریال ، رابطه اش با داگ خیلی خاص و جالبه ...

تو کمتر سریالی یه همچین رابطه ی عشقی عجیبی دیدم .

3. 12 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

E10

مشاهده محتوا اسپویلر

عالی عالی عالی . . . مثلِ قبل نیست ولی به نظرم بازم بی نقص و شاهکار میاد ! این پتروف چقدر خوبه چقدر خفنه اصن حرف میزنه من حال میکنم خیلی هم کله خرابه

فقط اون چند دقیقه آخر رو متوجه نشدم . کلا تام در موردِ چی داشت صحبت میکرد ؟ فرانک چی ؟ قضیه چی بود ؟ اصن نفهمیدم

سریال با این موضوع مگه میشه اینقدر جذاب باشه ؟ ثانیه ای از جذابیتش کم نمیشه ! هنوز بعد از سه فصل باورش برام سخته !

5. 12 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

درباره ی سوال هومن، آخر قسمت 10

مشاهده محتوا اسپویلر

قضیه تریچام رو یادته؟ کلر و فرانک و میچام؟ اون بار که با دوستش تو کتابخونه مست کرده بود و از خاطرات شون میگفت چی؟ یادت هست؟
    فرانک مدرسه نظامی بوده، ظاهرا فقط پسر بودن، به خاطر همین یه کارهایی با هم دیگه میکردن. وقتی فرانک این به تام میگه، تام هم برمیگرده میگه ای کاش منم تو مدرسه نظامی بودم و داستان خودش رو تعریف میکنه و... داشت تو لفافه میگفت که همجنسگ.را هم بودند. آخرش هم که امد با فرانک یه کارهایی کنه که بیخیال شدن
    من فکر میکنم کتاب اول تام ییتس که خیلی معروفه درباره ی یه مرد همجن.سگرا بوده که ایدز میگیره و میمیره. با توجه به داستان دوستش که تو بیمارستان بوده و کارهای خاک بر سری شون و بقیه موارد این داستان جور درمیاد.

7. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    درباره ی سوال هومن، آخر قسمت 10

مشاهده محتوا اسپویلر

قضیه تریچام رو یادته؟ کلر و فرانک و میچام؟ اون بار که با دوستش تو کتابخونه مست کرده بود و از خاطرات شون میگفت چی؟ یادت هست؟
    فرانک مدرسه نظامی بوده، ظاهرا فقط پسر بودن، به خاطر همین یه کارهایی با هم دیگه میکردن. وقتی فرانک این به تام میگه، تام هم برمیگرده میگه ای کاش منم تو مدرسه نظامی بودم و داستان خودش رو تعریف میکنه و... داشت تو لفافه میگفت که همجنسگ.را هم بودند. آخرش هم که امد با فرانک یه کارهایی کنه که بیخیال شدن
    من فکر میکنم کتاب اول تام ییتس که خیلی معروفه درباره ی یه مرد همجن.سگرا بوده که ایدز میگیره و میمیره. با توجه به داستان دوستش که تو بیمارستان بوده و کارهای خاک بر سری شون و بقیه موارد این داستان جور درمیاد.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    یه بو هایی بردم فقط نفهمیدم فرانک اون کاره ــست یا تام . شایدم هر دو

9. 7 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 860 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

در رابطه با بحث یه سوالی برام پیش اومد
    مشاهده محتوا اسپویلر

اگر فرانک میل به همجنسگرایی داره و قبلا هم اینکاره بوده، چرا توی قسمت 4 اون خبرنگاره که اسمش صیاد بود، ازش در مورد همجنسبازا پرسید، از پاسخ دادن واضح طفره رفت؟ یه جورایی وانمود کرد که زیاد با همجنسگرایی موافق نیست. کلا می خوام بدونم که برای یک رئیس جمهور آمریکایی، موافق بودن با همجنسگرایی از نظر مردمش نکته مثبتیه یا منفی؟ دلیل اینکه اونجا جواب واضح نداد، بخاطر چی بود دقیقا؟
    اگر سوالم مبتدیانست همینجا عذرخواهی می کنم:دی

11. 7 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

در ادامه بحث

مشاهده محتوا اسپویلر

امین کارشناس سیاست آمریکای تیم ترجمه است، اما منم یه چیزهایی بلدم:دی با توجه به اینکه برای آمریکا هم هنوز اینجور مسائل تا حدی جنجالیه، به طوری که هنوز که هنوز خیلی از ایالت ها ازدواج همجنس.گ.را ها رو اجازه نمیدن. یعنی مخالف زیاد داره، مخصوصا در ایالت های میانی و جنوبی آمریکا که مثل دو کرانه شرق و غرب روشن فکر نیستند به اصطلاح.
    رئیس جمهور هم به همین دلیل نمیاد مستقیم از حقوق شون دفاع کنه، چون ممکنه اون تعداد زیادی هم که مخالف این قضیه هستند رو از دست بده
    اما در هر صورت فکر نمیکنم اونجا طفره رفته باشه فرانک، خبرنگاره داشت کرم میریخت و سوال های بیجا میکرد، اینم نمیخواست به خواسته اش جواب بده و با زرنگی از زیرش در رفت

13. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

@ TOXIN

مشاهده محتوا اسپویلر

نقل قول نوشته اصلی توسط TOXIN نمایش پست ها
    گر فرانک میل به همجنسگرایی داره و قبلا هم اینکاره بوده، چرا توی قسمت 4 اون خبرنگاره که اسمش صیاد بود، ازش در مورد همجنسبازا پرسید، از پاسخ دادن واضح طفره رفت؟ یه جورایی وانمود کرد که زیاد با همجنسگرایی موافق نیست. کلا می خوام بدونم که برای یک رئیس جمهور آمریکایی، موافق بودن با همجنسگرایی از نظر مردمش نکته مثبتیه یا منفی؟ دلیل اینکه اونجا جواب واضح نداد، بخاطر چی بود دقیقا؟
    اگر سوالم مبتدیانست همینجا عذرخواهی می کنم:دی
    نگاه دیدگاه‌های سیاسی، سیاستمدارها توی آمریکا خیلی ربطی به دیدگاه شخصی‌ـشون نداره. بستگی به عقاید گروه جمعیتی داره که معمولا بهشون رای می‌دن. اندروود از جنوب‌ـه. جنوبی هم به‌شدت مذهبی و محافظه‌کارند و به‌طور سنتی به جمهوری‌خواه‌ها رای می‌دن. حالا که اندروود دموکرات و مال اونجاست، باید میانه‌رو باشه، تا کلا پایگاه‌ـش رو اونجا از دست نده. خود اوباما که دموکرات مترقی‌ـه تا دوسال پیش از ازدواج همجنسگراها حمایت نمی‌کرد. با اینکه تقریبا همه می‌دونستن شخصا مخالفتی با این مسئله نداره. ولی بحث سر عقاید شخصی نیست بحث سر اینکه نظر اکثریت جامعه و پایگاه حامی‌های سیاستمدارها چیه. معمولا کسایی که می‌خوان رییس‌جمهور بشند باتوجه به اینکه نیاز به رای تمام کشور دارن، سعی می‌کنن وارد این مسائل بحث‌برانگیز نشن و توی این‌جور مباحث تو موضع میانه باشند.

سر قضیه سقط‌جنین هم از فصل قبل اگه یادت باشه، آندروود رسما از این مسئله حمایت نمی‌کرد. یه قانون کلی اینکه سیاستمدارهای یه‌سری دروغگوی حرفه‌ای‌ـند و چیزی رو تکرار می‌کنن که نظرسنجی‌ها می‌گن هوادارهاشون دوست دارن بشنون

باید بحث اپیزودیک راه می‌انداختیم که این‌طور اسپویلر در اسپویلر نشه

15. 15 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

E11

مشاهده محتوا اسپویلر

وای عجب قسمتِ خفنی بود ! فرانک چقدر بد کاری کرد زد جکی رو نابود کرد لعنتی جکی هم رفت سمتِ دانبار . با رمی هم که اونجوری برخورد کرد اونم رفت . در آخر بی رحمی ــش کار دستش داد و این دفعه خیلی جدی ــه و در این حالت رئیس جمهور نمیشه و فکر میکنم فصلِ چهارم در کار باشه و تلاش میکنه دوباره رئیس جمهور بشه !

17. 9 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Boyd Crowder نمایش پست ها
    وای عجب قسمتِ خفنی بود ! فرانک چقدر بد کاری کرد زد جکی رو نابود کرد لعنتی جکی هم رفت سمتِ دانبار . با رمی هم که اونجوری برخورد کرد اونم رفت . در آخر بی رحمی ــش کار دستش داد و این دفعه خیلی جدی ــه و در این حالت رئیس جمهور نمیشه و فکر میکنم فصلِ چهارم در کار باشه و تلاش میکنه دوباره رئیس جمهور بشه !
    اتفاقا به نظره من حقشون بود ,, جکی که نشون داده بود متحد قابل اطمینانی نیست هی میرفت پیش دنبار با اونم مذاکره میکرد , رمی هم که از همون اول با فرانک لج بود با این که فرانک کشیدش بالا , با این رفتاری که اینا داشتن فرانک اگه کوتاه میومد جلوشون بعدا دیگه حساب نمیبردن ازش ,,, به نظرم الان دیگه داگ رو برمیگرودنه سر جاش به جای رمی که خیلیم عالی تره

19. 7 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

E13-Super Scenes

21. 10 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین