برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
43. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.33%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 2.33%
  • 6

2 4.65%
  • 7

5 11.63%
  • 8

15 34.88%
  • 9

8 18.60%
  • 10

11 25.58%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18
    سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود دوازدهم

The Walking Dead: Season 5, Episode 12
    "Remember"

نمره ی کاربران تی وی ورلد:

خلاصه داستان: ریک و گروهش به الکساندریا میرسن و سعی میکنن خودشونو با زندگی در اونجا وفق بدن ...

به کجاها برد این امید ما را...؟

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود دوازدهم

همین دیگه ... کارمون شده بشینیم سفرنامه ی ریک و همراهان رو تماشا کنیم از این خونه به اون خونه ...

اگه بخواییم این قسمت رو بصورت مستقل بهش نگاه کنیم انصافا اپیزود زیبایی بود ... هیجان داشت کشش لازم رو داشت و ...

اما بیاییم به چشم اپیزود 12 هم فصل 5 بهش نگاه کنیم و مسیری که از ابتدای فصل سریال در پیش گرفت ...

واقعا هیچ ایده ای به غیر از جابه جایی این گروه پیدا نکردند روش مانور بدند !

تا کی میخواند از گذشته موفق سریال سوء استفاده کنند ؟

یعنی اینقدر این سریال انتظارات رو پایین آورده که به این اپیزود باید 10 بدیم ؟

امیدوارم تو این 4 قسمت باقیمونده یه حرکتی بزنند که ارزش صبرکردن واسه فصل 6 رو داشته باشه ...

3. 15 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

از این قسمت هم راضی هستم,کلا نیمه ی دوم این سیزن یک روند معقول رو داشته...همچنان هم تو این قسمت بعضی گره ها باز که نشد,اتفاقا برای مخاطب کورتر هم شد....مثل اون دختر بچه ی عجیب واقعا کجا یهو غیبش زدو اصلا بیرون برای چکاری رفته بود و یا گم شدن اسلحه ی ریک,واقعا کی اون اسلحه رو برداشت ....سریال داره وارد یکسری سوالات و چراهایی میشه که اتفاقا براش مفید هست....اعضا دچار یکسری دوگانگی شدند که لذت سریال رو بیشتر میکنه....مثل درگیری گلن با اون پسره که ارتباطش با اعضای کمپ بعدا دچار مشکلاتی میشه و یا دریل که اصلا با همچنین محیط هایی سازگاری نداره.در عوض میشون و کارول علاقه ی زیادی رو دارند که بتونند در اون مکان با اسایش زندگی کنند...اصلا ایا اعضای کمپ با گروه ریک میتونند خوب ارتباط برقرار کنند....مطمین باشید فردی که با گلن درگیر شد و شوهر اون زنی که موی ریک رو زد و ما تصویری ازش ندیدم,بعد ها حرف زیادی برای گفتن دارند....حرف ریک هم که گفت ما این کمپ رو مال خودمون میکنیم,بار معنایی زیادی رو داشت
    تو یه صحنه هم ما دیدیم که یه زامبی پای ریک رو گرفت,همه این فکر رو کردند که دیگه کار ریک تموم شده ولی نشد,یک اخطار بود,به نظر من یکی اون واکر رو از قصد اونجا قرار داده بود و پنهانش کرده بود تا وقتی که ریک بره تا اسلحه اش رو برداره توسط اون واکر گرفته بشه,که نقشه عملی نشد......اصلا به نظر شما میشه همچین گروه ضعیفی که ما تو پناهگاه دیدیم تا حالا زنده بمونند پس یکسری افراد قوی در پشت و فعلا در تاریکی قرار دارند...ولی به زودی از تاریکی به بیرون میاند.....مطمین باشید.........

5. 16 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

هممم ، خب با توجه به روند کامیک بوک الکساندریا هم یه مکان دائمی نیست و ظاهرن قراره باز اسکلمون کنن و برگردیم سر خونه ی اول ، البته انگار ساکنین الکساندریا مث وودبری مشکل ندارن ولی خب مث زندان قراره اینجا هم سقوط کنه
    جدن که خیلی تکراری و خسته کننده و مسخره س
    ریک شده امامزاده و همه دارن دورش میچرخن ، کل دیالوگای سریال یطرفش ریکه و میدونم آخرش همه رو به کشتن میده
    یا بصورت غیرمنطقی و عجیب غریبی مخالفت میکنه یا بصورت عجیبی امیدوار میشه و هی امید و دلداری میده به خودش،این میشون هم که واسمون شده ریک ثانی و همش داره چرت و پرت میگه
    فکر کنم کلا همه چیو نگه داشتم واسه اون اپیزود آخر که 90 دقیقه س و همونجا قراره گلن بمیره ، امیدوارم بلایی سر دریل نیاد

چنتا نکته درباره ی این اپیزود بگم

1 - تو این اپیزود تعداد زیادی از شخصیتای کامیک بوک اضافه شدن و شباهتای زیادی میبینم ، اولیش دیانا مونرو که البته تو کامیک شوهرش داگلاس همچین کاراکتری رو داره که نماینده ی مجلس بوده و رهبری الکساندریا رو برعهده داره ، دومیش جسی و پسرش و شوهرش ( تو کامیک شوهر جسی دکتره ببینیم اینجا چه نقشیو داره ) و قراره تو اپیزودای بعدی بیشتر ازشون بشنویم و سومین نفر اولویا هست که مسئول انبار اسلحه ست و دیدیم که سلاح های ریک و گروهشو جمع کرد و شخصیت خوبی داره که در آینده بیشتر میبینمش

2- اشارت جدیدی به " Wolves " : تو اپیزودای قبلی و اپیزود "What Happened and What's Going On," دیوار نوشته ها و اشارت مختصری بود به این گروه که علامتایی مث WS روی زامبیا هم گذاشته بودن ، تو اپیزود قبلی هم خیلی نامحسوس این اسم دیده شده تو این اپیزود کارل یه کامیک بوک پیدا میکنه به اسم Wolf Night و معلوم میشه که مال دختر مرموز داستان ایند ه و خب مسلما این همه اشاره نمیتونه تصادفی باشه ، با توجه به اینکه ایند هم از محیط بیرون به الکساندریا راه پیدا کرده و گشت و گذارش تو جنگل شاید جاسوسی از این گروه باشه و حتمن داستانی داره

و یسری چیزای دیگه که حال ندارم بنویسم و میتونید از اینجا بخونید :دی

+ +

amc هم یه تور واسه بازدید و آشنایی با الکساندریا گذاشته که از اینجا میتونید برید سیاحت :D

و در آخر

به کجاها برد این امید ما را...؟

7. 14 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

آقا بچه ها خواهش میکنم شما کامیکو دیدین ما ندیدیم هی میاین اسپویل میکنین (الان میفهمم چ حسی داره )
    _
    در رابطه با این قسمت من بلخره به پیشبینیم رسیدم اتفاقا همین روزا بود فکر میکردم اگه به الکساندریا برسن قطعا ریک ریششو میزنه و درست ا آب درومد بچه شد ها دیگه اون صداش بهش نمیاد
    این قسمت همونطور که جزبل و محمد علی عزیز اشاره کردن و من تازه بهش پی بردم نکات ریز و زریف زیادی داشت از همون ابتدا تا آخره قسمت.
    خصوصا دعوای گلن خیلی مشکوک به نظر میرسید و از قبل برنامه ریزی شده بود فکر کنم. ولی آی دلم خنک شد وقت زدش
    آ راستی با دریل خیلی حال میکنم خیلی نچسبه با غذا آوردنش هم خیلی حال کردم
    تفنگرو هم حدس میزنم همون دختره دزدیده باشه...
    خلاصه قسمت خوبی بود و یکم شکل پایلوت داشت. حالا ببینیم چی میشه(لطفا اسپویل نکنین ‌)
    7: فکر کنم عادلانه ترین امتیاز رو بهش دادم.
    نمره ی کاربران تا این لحظه: 8.3
    آپدیت شد! ساعت 8:10 شب، امتیاز 8

9. 14 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

قسمت معمولی بود به این قسمت با ارفاق 7 میدم انگار دیگه موضوعی ندارند همینجوری دارند داستانو پیش می برند

11. 7 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

قسمت نهم

بالاخره سریال بعد از مدتها یه جونی گرفت. ریک و گروهش بیرون از این جامعه این همه سختی کشیدن و دوستان و خانوادشون رو از دست دادن ولی اینا خیلی راحت بدون هیچ دردسری دارن زندگی میکنن برق دارن آب گرم دارن مدرسه دارن. باید دید در قسمت های آینده چه برنامه ای سازندگان برای ما دارن. 10/10

13. 8 کاربرِ زیر از Red Hood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

عالی بود
    خیلی حال کردم
    چقدر دلم واسه ریک فصل یک تنگ شده بود!
    درسته ریش بش میومد
    ولی تو اون لباس و اینا اصن کف کرده بودم
    با این سریال زندگی میکنم :D درسته افت و خیز داره ولی این خیلی عالی بود
    10
    Trump2016

15. 8 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    928
    از این کاربر 2,800 بار در 295 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خوبی بود نسبت به قبل

اون صحنه آخر که ریک با لباس رسمی کلانتر میاد خیلی خوب بود واقعا عالی بود تیپش مخصوصا از وقتی که ریشش رو زده!

17. 7 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 20 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان اگر دقت کرده باشین وقتی ریک و بقیه به پناهگاهی که نواه گفت رفتن
    به دیوار خراب شده ای بر خورد کردن که اطراف اون جنازه چند تا زامبی افتاده بود البته فقط دست ها و پاهاشون
    و اگر بیشتر دقت کرده باشین موقعی که تایریس گاز گرفته شده بود با عجله به اونجایی رفتن که ماشینشون رو پارک کرده بودن و یه وانت مخروبه هم اونجا بود که ریک به طور تصادفی با ماشین به عقب اون وانت زد و تعدادی زامبی از پشت وانت بیرون ریخت که نه دست داشتن و نه پا و این موضوع اشاره داره به اینکه حمله به اون کمپ به جنازه های پشت وانت ربط داره و به نظر من این کمپ جدید یعنی الکساندریا به اون حمله نیز ربط داره لطفا شما هم نظرتون رو بگید

19. 5 کاربرِ زیر از saman98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین