برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

Leonardo DiCaprio و بازی درنقشی که 20 سال انتظارش را میکشید

Leonardo DiCaprio ؛ این بازیگرِ چیره دستِ هالیوود نزدیک است به آرزوی 20 ساله ی خود دست یابد.این بازیگر از سال 1997 تاکنون منتظر بازی در نقشِ Billy Miligan بود.این فرد اولین فردی است که توانست در محضر قاضی در یکی از دادگاه های آمریکا بااستفاده از "هزارچهره بودن" خود رای دادگاه را به نفع خود تغییر دهد.
    فیلم مذکور با نام The Crowded Room (اتاقِ شلوغ) توسط کمپانی New Regency حمایت مالی میشود.استودیوی موفقی که حالا با ساخت عنوان Birdman نامی برای خود دست و پا کرده و بیش از پیش با بزرگان قرارداد کاری میبندد. Jason Smilovic و Todd Katzberg قرار است نویسندگی این فیلم را برعهده بگیرند. لئوناردو دیکاپریو علاوه بر بازی بعنوان نقش اول، تهیه کنندگی این اثر را نیز برعهده خواهد داشت.
    دیکاپریو با ساختِ این اثر برای استودیوی New Regency همکاری اش را بااین شرکت تقویت میکند چرا که او هم اکنون با کارگردانِ فیلم Birdman یعنی Alejandro Gonzalez Inarritu برای حضور در فیلم وسترن The Revenant قرار داد بسته است. استودیوی New Regency صاحب اختیارِ The Revenant میباشد.

درکتاب خاطرات Daniel Keyes که هم دوره ی Billy Miligan است میخوانیم که این شخص محرمی بوده با 24 تیپ مختلفِ شخصیتی و کسی که به راحتی میتوانسته افراد را مجاب به پذیرفتنِ عقایدش کند.درکتاب خاطرات Daniel Keyes میخوانیم که بیلی میلیگان در دهه ی 1970 میلادی طیف وسیعی از بی نظمی ها و هرج و مرج های قضایی را وارد دیوانِ دادگستری ایالات متحده کرد و بدونِ‌ردپا گذاشتن از خود به زندگی عادی اش ادامه داد.این شخص در سال 1970 به جرم دزدی و تجاوز به سه زن درایالت اوهایو دادگاهی شد ولی طوری عدله ی محکمه پسند ارائه داد که انگار هرگز چنین اتفاقی در اوهایو رخ نداده است.

بیلی میلیگان که در دسامبر 2014 فوت کرد، از آن دسته افرادِ شروری بود که هالیوود سالیان سال به دنبالِ تعریف داستان زندگی اش بود.فیلم The Crowded Room برای پخش در سال 2016 برنامه ریزی شده است.

منبع

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Leonardo DiCaprio و بازی درنقشی که 20 سال انتظارش را میکشید

i smell oscar here

3. 14 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

فیلم خوبی باید بشه ! البته قبلا یه نقش شبیه این بازی کرده "Catch Me If You Can "

Leonardo NoOscarios

5. 14 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

عاشق بازیاش تو shutter island,Gangs of New York, Catch Me If You Can,Inception هستم.........
    کلا برای فیلم هایی که حقش بود اسکار نگرفته.........فکر کنم اخر به خاطر یه فیلم ضعیف بهش اسکار بدند......
    یه خرده انتخاب فیلم هاش هم تو این چند ساله ضعیف بوده.........

7. 13 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط Admini3trator نمایش پست ها
    فیلم خوبی باید بشه ! البته قبلا یه نقش شبیه این بازی کرده "Catch Me If You Can "
    اون فیلم رو تو دورانه جوونیش به اون باحالی درآورده...الان فکر کن بااین کوله باره تجربه و پختگی بیاد دوباره همون نقش رو بازی کنه.. دیگه واویلا... سنگین سینه بزن

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد علی کلی نمایش پست ها
    عاشق بازیاش تو shutter island,Gangs of New York, Catch Me If You Can,Inception هستم.........
    کلا برای فیلم هایی که حقش بود اسکار نگرفته.........فکر کنم اخر به خاطر یه فیلم ضعیف بهش اسکار بدند......
    یه خرده انتخاب فیلم هاش هم تو این چند ساله ضعیف بوده.........
    Django Unchained- Q.T
    The Great Gatsby - Baz Luhrmann
    The Wolf of WallStreet - Martin Scorsese

حالا آخری رو فاکتور بگیریم، اون دوتای اول ضعیف نبودن که من چهاربار گتسبی رو دیدم ... دیگه آکادمی لیاقت نداره بهش اسکار بده بحثش جداست.. من بیشتر منتظره The Revenant ای ام که آلخاندروگنزالز داره میسازه..

پ.ن : گرگ وال استریت هم بنظرم فیلم خیلی قشنگی بود

نقل قول نوشته اصلی توسط King Slayer نمایش پست ها
    اخری رو واسه چی فاکتور بگیریم ؟
    من بخاطر این گفتم که بعضیا از گرگ وال استریت خوششون نیومد و فکر میکنن فیلمه ضعیفیه .. پ.ن من رو بخونید

9. 14 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    Django Unchained- Q.T
    The Great Gatsby - Baz Luhrmann
    The Wolf of WallStreet - Martin Scorsese

حالا آخری رو فاکتور بگیریم، اون دوتای اول ضعیف نبودن که من چهاربار گتسبی رو دیدم ... دیگه آکادمی لیاقت نداره بهش اسکار بده بحثش جداست.. من بیشتر منتظره The Revenant ای ام که آلخاندروگنزالز داره میسازه..
    اخری رو واسه چی فاکتور بگیریم ؟ من نمیدونم چرا خیلیا فک میکنن نقشی که دیکاپریو بازی کرد توی وال استریت کار اسونی بوده و هر کسی میتونسته انجامش بده هنوزم معتقدم با این که مک کانهی بازی عالی داشت اون سال حق دیکاپریو خورده شد ! ( حالا به خود فیلم کاری ندارم با این که اونم توی ژانر کمدی توی Top 3هه به نظرم

11. 8 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

آکادمی اُسکار بالاخره بعد 25سال نتونست "عذاب وجدان" ـِشو تحمل کنه , اومد تو 66 سالگی به پُل نیومن جایزه رو "تقدیم کرد" جایزه ای که باید خیلی پیش تر تو بیلیارد باز "تقدیم میکرد"...
    لئوناردو دیکاپیرو هم شاید یه همچین سرنوشتی رو داشته باشه که بالاخره تو مراسم اُسکار مثلا 2027 بیان یه جایزه بهش بدن که فقط دهن ملتو ببندن که چی؟ آره ما در حق این بازیگر توانا اجحاف نکردیم!!

مطمئنا با سابقه ای که از این بازیگر تو "اگه میتونی , منو بگیر" اسپیلبرگ به خاطر داریم این نقش رو مقتدرانه تر جلوی دوربین بازی میکنه و یه نقش مُشابه دیگرو به یادگار میزاره!...

پ.ن:با اینکه داستان خیلی شباهت به "اگه میتونی , منو بگیر" داره اما خیلی خفن تر از اونه! مطمئنا اگر تدوین فیلم هنرمندانه صورت بگیره شاهد سکانس های خیلی خفن تری خواهیم بود

13. 10 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

لئوناردو دیکاپریو واسه هرفیلمی که بازی میکنه 25 میلیون دلار( 698,625,000,000 ریال ) میگیره گراف زیرو بررسی کنید.. Save کنید بچرخونیدش

15. 8 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :