برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 از مجموع 36
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 326 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ I love you | اضافه شد

بحث و بررسی | تاپیک استندآپ | IMDB | Teaser | Download
    » درباره ی اثر:
    ویتنی کامینگ یکی از کمدین‌های جوانی‌ـست که در سن 32 سالگی به موفقیت‌های زیادی در کمدی رسیده. کامینگ خالق سیت‌کام "whitney" و همچنین "two Broke Girls" است. سال 2007 مجله "ورایتی" از او به عنوان یکی از 10 کمدین آینده‌دار دنیا نام برد. ویتنی تا به حال سه بار به عنوان روستر در سری برنامه‌های Comedy Central Roasts حضور داشته و به کباب کردن "جان ریورز" و "دیوید هاسلهاف و "دونالد ترامپ" پرداخته.
    در عرصه استندآپ هم تا به حال دو اسپیشال و یک آلبوم کمدی به نام‌های Emotional Ninja و Money shot و I love you منتشر کرده. این اسپیشال، جدیدترین اسپیشال کامینگ است که در سال 2014 منتشر شده.
    » سخن مترجم:
    این اولین باری که سراغ یه کمدین زن رفتیم. استندآپ کمدی یه صنعت به‌شدت مردونه‌ـست و تقریبا تمام کمدین‌های موفق، مرد هستن ولی توی سال‌های اخیر کمدین‌های زن هم دارن جاشون رو توی صنعت باز می‌کنن. کامینگ در حال حاضر یکی از موفق‌ترین اون‌هاست. یکی از دلایل اصلی انتخاب کار کامینگ این بود که تا حالا دوتا از کاربرهای سایت tara22 و yasharhi درخواست ترجمه کارهاش رو کرده بودن. ویتنی یکی از دوتا کمدین زنی که کارهاش رو می‌پسندم، فکر کنم کمدین شما هم از کارش خوشتون بیاد.

پ.ن: مثل همیشه زحمت پوستر این کار رو هم امین lastshepherd کشیده.

زنده باد اشتباه خوب من
    سپاس
    11,525
    از این کاربر 6,761 بار در 436 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 326 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ I love you | اضافه شد

امین خسته نباشی

جالب بود. چیزهایی که لویی و بقیه‌ی کمدین های مرد میگن رو از جهت دیگه‌ای تعریف میکنه.
    تا حالا کار از کمدین های زن ندیده بودم، چند وقت پیش میخواستم از کارهای امی شومر ببینم که دیدم امین میخواد این یکی کار رو ترجمه کنه.

در کل تجربه‌ی جالبی بود. بنظرم میتونست بهتر باشه، چون بعضی جاها بیمزه میشد ولی خوب بود.

3. 15 کاربرِ زیر از AlirezAlirezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why be a king when you can be a GOD?
    سپاس
    847
    از این کاربر 2,028 بار در 100 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشی امین جان، انشاالله که استندآپ رو میبینم،
    ولی خب هیچوقت استندآپی مثل استندآپ‌های کوین منو نمیخندونه

5. 11 کاربرِ زیر از STEFAŊ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

ممنون ، حوصلم سر رفته بود الان دیدمش اصلا استند اپ ندیده بودم به غیر از قسمت اول لویی که خوشم نیومد ادامه ندادم

جالب بود کمی خندیدم . مرسی
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

7. 8 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

من اين استندأپ رو امروز گرفتم ، تا اواسط ـِش ديدم و بعد بعلت يه مورد ضروري نشد كه ادامه بدم و امشب بقيه ـَشو ميبينم ، اما در حد همين نصف و نيم ـي كه ديدم

اينكه يك نفر بياد ديوار چهارم رو برداره و خودش رو در روي تماشاگر وايسته و طي بازه اي از زمان با حركات و رفتارش بهمراه مونولوگ هاش شما رو بخندونه واقعا نبوغ ميخواد! شما هرچي فك كني و سعي كني تَهِ تَهش بتوني ٥الي١٠دقيقه اينكارو كني!(من خودم چنباري امتحان كردم ، زمان دانشجويي هم ١ـي ٢بار واسه دوستاي نزديكم تو سالن تئاتر اجرا كردم) تازه اگر بتوني يه سوژه رو بطور پيوسته مطرح كني و سعي كني يهو يكنواخت نشه كه تا تهش درجا بزني و ملت رو خسته كني...
    از اين جهت بنظرم يه استندأپ هرچقدر هم كه باب ميل كسي نباشه ، اما واقعا با ارزشِ(دقيقا برخلاف كمدي سيتكام)

كامينگ سوژه هايي كه تو اجراش انتخاب كرد ، خيلي ريسك ـي بود! چون هر لحظه امكان داشت تبديل شه به يه سري شوخي هاي صرفا ج ن س ي (مثل اين فيلماي كمدي تينيجري هست : اَمريكن پاي مثلا! اون نسخه هاي اولش جالب بود! اما بعدا فقط ميخواستن بواسطه ي شوخي هاي ج ن س ي تماشاگر رو بخندونن)
    اما نوع روايت داستان و در عين حال ري اكشن هاش باعث ميشد سوژه پردازيش جذاب باشه!! هرچند كه خيلي ساختار شكن بود!
    يه نمونه ي بارز مثالي بود كه أورد براي اينكه اگر يه مرد فلان كار رو بكنه بهش ميگن واي چه بدبخته و... ولي اگه يه زن ٢تا sms هم زمان براش بياد(يا بده دقيق يادم نيست) ميگن ديونست! ، و خيلي موارد ديگه... كامينگ تو اجراش ، يه طنز واقعي رو به خورد تماشاگر ميداد نه يه سري مسائل ج ن س ي رو با دلقك بازي و بواسطه ي جذابيتش و اين موضوع واقعا عاليه ، عالي...(همينه كه ميشه اين اجرا رو هرچند ركيك تحمل كرد )

تشكر از امين ٠٣ كه بواسطه ي ترجمه و تايپيكش مارو با اين خانوم آشنا كرد ، بعد اين ميخوام برم سراغ اون استندآپ رابين ويليامز و بعد لوئيس سي كي

9. 12 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

امین جان دستت درد نکنه,هم انتخابت و هم زیرنویست هر دو خیلی خوب و عالی بودند,
    اما اول,یک سوال داشتم از دوستان,من فکر میکنم که استند اپ مثل تیاتر برای بازیگر ها میمونه, Whitney Cummings ابتدای استند اپش میگه که,اگه شما سریال من رو میدیدن,الان اینجا نبودم,که البته بعدا میگه که شوخی کردم........ولی فکر کنم,به خاطر فشاری که به این افراد بهشون در استند اپ میاد,خودشون هم راضی باشند که به جای استند اپ تو یک فیلم یا سریال بازی کنند,چون هم راحتتر هستش و هم انرژی کمتری رو میبره,تازه زنده هم نیستش و فکر کنم پول بیشتری هم نصیبشون بشه......به نظر شما خودشون ته دلشون,راضی به بازی در سریال نیستند تا اجرای یک استند اپ......
    در مورد استند اپ Whitney Cummings هم باید بگم که,اجرای فوق العاده ایی داشت و از چهره اش هم تو بعضی صحنه ها کمال استفاده رو کرد .......یه سوال دیگه به نظرتون,دوست پسرش Jim Jefferies نبوده,توصیفاتی که Whitney کرده بود تماما به شخصیت Jim میخورد.........خیلی دوست دارم ایندو کنار احمدی نژاد و کروبی یه مناظره داشته باشند........
    نقطه ضعفش هم تک موضوعی بودن استند اپش بود,همه اش داشت مردها رو مسخره میکرد,ایکاش Jim Jefferies بود,تا حالش رو اساسی میگرفت
    بازم دستت درد نکنه امین جان,خیلی حال کردم با استند اپ

11. 12 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,925
    از این کاربر 1,077 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

هر کمدین بر اساس افکار و اتفاقاتی که توی زندگی خودش میفته جک میسازه خب ویتنی هم اینجوری هست و به نظر من خوب بود و منو خندوند دست امین درد نکنه

13. 6 کاربرِ زیر از afshin vatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234