برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 از مجموع 21
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 332 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Richard Pryor - Live in Concert

همون جور که قول داده بودم بالاخره یکی از کارهای ریچارد پرایر رو ترجمه کردم. پرایر کلا سه تا کار تصویری ازش منتشر شده، من هر سه رو دیدم، و به نظرم این از همه خنده دار تر بود و به خاطر همین تصمیم گرفتم همین Live in Concert رو ترجمه کنم. اگه اشتباه نکنم این اجرا مربوط به سال 78 در کالیفورنیاست، با اینکه تقریبا 40 سال از اجرا میگذره اما هنوز موضوعاتش خنده دار و تازه است.
    قبلا برای پرایر تاپیک معرفی زدم، اما یه سری توضیحات درباره اجراش بدم، پرایر مثل اکثر کمدین های بزرگ بازیگر خوبی هم هست، به خاطر همین خنده ها فقط حاصل از حرف هاش نیست، ادا اطفاری هم که درمیاره کارش رو خیلی خیلی بهتر میکنه، سر همین سبک اجراش هم به تلویزیون و سینما هم رفت و چندتا فیلم سینمایی خوب داره.
    مثل اکثر کمدین های سیاه پوست و شاید هم بیشتر از بقیه، ریچی به نژاد پرستی و مشکلات سیاه پوست ها در جامعه آمریکا میپردازه.
    زیرنویس رو سعی میکنم امشب آماده کنم، 300 خط مونده فقط، اگه نشد میره برای فردا شب. زحمت لینکش هم دوستان تیم دانلود میکشن. فقط نظرتون درباره استندآپ رو تو تاپیک معرفی کمدین بنویسید، نه تاپیک زیرنویس. سوالی هم داشتید بپرسید حتما.

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 332 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Richard Pryor - Live in Concert

عالی بود ! بهترین استند آپی که تا حالا دیدم ! اصلا به نظرم نیومد برایِ حدودِ 40 سال پیش ــه ! خیلی فعالیت داشت خیلـــــی ! 5 دقیقه آروم وای نمیستاد همه حرف هاش خنده دار بود مخصوصا قضیه سگِ همسایه اون جاهایی که در موردِ سفید پست ها حرف میزد و صداشو نازک میکرد عالی بود + قضیه کتک خوردن با چوپ !

Don't You Run From Me . . . Don't You Run From Me

3. 19 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123