برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه 341 تی‌وی‌ورلد | زیرنویس استندآپ i'm telling you for the last time از ساینفیلد

فکر نمی‌کنم جری ساینفیلد (jerry seinfeld) نیازی به معرفی داشته باشه. احتمالا بعد از ریچی پرایر و جرج کارلین، بهترین استندآپ کمدین تاریخ‌ـه. سیت‌کام‌ـش، "ساینفیلد" در کنار فرندز، دوتا از بهترین سیت‌کام‌های تاریخند، برنامه اینترنتی‌ـش Comedians In Cars Getting Coffee انقلابی توی تاک‌شوها به وجود آورده.

ما سراغ یکی از معروف‌ترین استندآهاش رفتیم. این استندآپ رو سال 1998 بعد از پایان سیت‌کام‌ـش اجرا کرده. "جری" توی برنامه talking funny درباره متریال استندآپ‌هاش می‌گه هر سال حدود 20درصدشون رو عوض می‌کنه و این طوری تقریبا هر پنج سال کل جوک‌هاش عوض می‌شه ولی توی این اجراش برای آخرین بار از تمام جوک‌های قدیمی‌ـش (چه شوخی‌های استندآپ‌ها چه شوخی‌های ساینفیلد ) با هم استفاده می‌کنه و منتخب‌ای از تمام جوک‌هاش رو برای آخرین بار تعریف می‌کنه. به‌همین خاطر می‌تونیم فرض کنیم که با یکی از بهترین کارهاش طرفیم.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارهای ساینفید اینکه از شوخی‌های بالای هیجده سال استفاده نمی‌کنه و به هیچ وجه روی صحنه حرف بدی نمی‌زنه، پس می‌تونید انتظار یه کار خانوادگی و خنده‌دار رو داشته باشید.

مستند comedian که در سال 2002 منتشر شد، درباره سختی‌هایی که بعد از این استندآپ برای ساختن شوخی‌های جدید کشیده رو به تصویر می‌کشه. اگر به روند شکل گیری کمدی، مشکلات این صنعت علاقه دارید، اون مستند رو هم از دست ندید.

سخن مترجم‌ها

این دومین بار که با صادق (BIG FELLAH) عزیز دارم استندآپ می‌زنم. ترجمه خوب‌ـش رو توی کار "دیو شاپل" یادتون هست. این بار رفتیم سراغ ساینفیلد بزرگ، امیدواریم که از این کار هم لذت ببرین.

پوستر و اسلایدر این استندآپ هم یه کار خوب دیگه از امین (lastshepherd) عزیزـه

پی‌نوشت: ترجمه کار جیم جفریز رو فراموش نکردم، بخش سخت کار تموم شده، سعی می‌کنم اونم توی مدت کوتاهی آماده کنم.

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 341 تی‌وی‌ورلد | زیرنویس استندآپ i'm telling you for the last time از سا

البته این اقای ساینفیلد کمدی پاکی دارن یعنی ایده ها و کلماتش مخصوص خانواده
    حالا دانلودش کجاس چرا من پیداش نمیکنم تو سایت (فک کنم خلی پیر شدم)
    Can’t even remember to forget you

3. 15 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 341 تی‌وی‌ورلد | زیرنویس استندآپ i'm telling you for the last time از سا

She's thinking: "I'm getting out before you're getting out."

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    سپاس
    10,433
    از این کاربر 3,119 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

بسم الله الرحمن الرحیم
    بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

6. 18 کاربرِ زیر از Amirhossein17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,591
    از این کاربر 445 بار در 58 پست سپاس گزاری شده

ممنون بابت ترجمه.
    استند آپ خوبی بود.بالاخره یه استندآپ دیدیم که نیازی به اسکیپ کردن نداشت.برعکس کامینگز و جفریز
    به نظرم بهترین جک هاش مربوط به شیر و تاریخ انقضاش بود

8. 8 کاربرِ زیر از mohamad13696 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» کار سنگینی بود، خدا قوت امین جان. ریت هم تقدیم شد.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

10. 11 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    442
    از این کاربر 690 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

کاره خیلی خوبی بود البته لویی، جیم جفریز یا بیل بور یه چیزه دیگه ان ولی اینم خیلی خوب بود
    خسته نباشی

12. 6 کاربرِ زیر از MahyarS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    252
    از این کاربر 81 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

بسیار زیبا بود این استند اپ ثابت کرد بدون فحش دادن هم میشه مردم رو خندوند از شما بابت ترجمه این استند اپ متشکرم شوخیش با best man تو عروسی ها خیلی با حال بود گفت اگه من بهترین مردم پس چرا داری با اون ازدواج میکنی.

14. 10 کاربرِ زیر از rezay444 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

خوب بود.ترو تمیز و به قدر کافی خنده دار.
    اما ضعف اش اجراش بود.خیلی یخ اجرا میکنه ..تمام جکهاش رو تقریبا" به یک شکل تعریف کرد.به جز چند تا حرکت که تو انتقال مفهوم جک بیشتر کمک کرد برای بقیه به نظرم میتونست کمی حرارت و چاشنی بیشتری به اجراش بده

16. 5 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

مطمئنا از کارهایی که امین ترجمه میکنه نباید خنده ای رو انتظار داشت که از کارهای من سراغ دارید اما خب با خط اول پستش کاملا موافقم، جری ساینفیلد یکی از بزرگترین کمدین های تاریخه و 20-30 سال پیش زمانی که هنوز این کمدین های جدید بدنیا نیومده بودن مشغول اجرای بر روی صحنه بوده. همین لویی سی کی که خیلی هاتون عاشق هستید بارها گفته که چقدر حرفه اش رو مدیون جری ساینفیلد ـه. اما خب استندآپ های ساینفیلد به دلیل اینکه تر تمیز هستن آنچنان خنده دار نیستند، حداقل برای من... مخصوصا اینکه من این استندآپش رو بعد از اتمام سریالش دیدم، همه اش تکراری بود. این نکته هم جالبه که ابتدای استداپشه کمدین های مشهوری مثل جورج کارلین و جی لنو حضور دارن

یه نکته هم درباره جری ساینفیلد بگم که شاید خیلی هاتون ندونید، ساینفیلد ثروتمند ترین بازیگر هالیوودـه، با سرمایه 820 میلیون دلاره، برای اینکه بفهمید چقدر پول داره، اینُ در نظر داشته باشید که تام کروز فقط 500 میلیون داره، یا بوکسر معروف، فلوید می ودر تنها 280 میلیون...
    تمام ثروت ساینفیلد هم به خاطر سریال معروفشه، سریال در اوج محبوبیتش اپیزودی یک میلیون درمیاورده و در کل 3.1 میلیارد دلار سود داشته.
    جالب اینجاست که هنوز که هنوزه ساینفیلد داره از NBC بابت سریال پول میگیره شبکه ورشکست نشه بابت سانفیلد صلوات
    همین چند ماه پیش هم سریال رو ساینفیلد به شبکه اینترنتی hulu برد و سود عظیمی هم از اونجا کرد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین