برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه 341 تی‌وی‌ورلد | زیرنویس استندآپ i'm telling you for the last time از ساینفیلد

فکر نمی‌کنم جری ساینفیلد (jerry seinfeld) نیازی به معرفی داشته باشه. احتمالا بعد از ریچی پرایر و جرج کارلین، بهترین استندآپ کمدین تاریخ‌ـه. سیت‌کام‌ـش، "ساینفیلد" در کنار فرندز، دوتا از بهترین سیت‌کام‌های تاریخند، برنامه اینترنتی‌ـش Comedians In Cars Getting Coffee انقلابی توی تاک‌شوها به وجود آورده.

ما سراغ یکی از معروف‌ترین استندآهاش رفتیم. این استندآپ رو سال 1998 بعد از پایان سیت‌کام‌ـش اجرا کرده. "جری" توی برنامه talking funny درباره متریال استندآپ‌هاش می‌گه هر سال حدود 20درصدشون رو عوض می‌کنه و این طوری تقریبا هر پنج سال کل جوک‌هاش عوض می‌شه ولی توی این اجراش برای آخرین بار از تمام جوک‌های قدیمی‌ـش (چه شوخی‌های استندآپ‌ها چه شوخی‌های ساینفیلد ) با هم استفاده می‌کنه و منتخب‌ای از تمام جوک‌هاش رو برای آخرین بار تعریف می‌کنه. به‌همین خاطر می‌تونیم فرض کنیم که با یکی از بهترین کارهاش طرفیم.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارهای ساینفید اینکه از شوخی‌های بالای هیجده سال استفاده نمی‌کنه و به هیچ وجه روی صحنه حرف بدی نمی‌زنه، پس می‌تونید انتظار یه کار خانوادگی و خنده‌دار رو داشته باشید.

مستند comedian که در سال 2002 منتشر شد، درباره سختی‌هایی که بعد از این استندآپ برای ساختن شوخی‌های جدید کشیده رو به تصویر می‌کشه. اگر به روند شکل گیری کمدی، مشکلات این صنعت علاقه دارید، اون مستند رو هم از دست ندید.

سخن مترجم‌ها

این دومین بار که با صادق (BIG FELLAH) عزیز دارم استندآپ می‌زنم. ترجمه خوب‌ـش رو توی کار "دیو شاپل" یادتون هست. این بار رفتیم سراغ ساینفیلد بزرگ، امیدواریم که از این کار هم لذت ببرین.

پوستر و اسلایدر این استندآپ هم یه کار خوب دیگه از امین (lastshepherd) عزیزـه

پی‌نوشت: ترجمه کار جیم جفریز رو فراموش نکردم، بخش سخت کار تموم شده، سعی می‌کنم اونم توی مدت کوتاهی آماده کنم.

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 341 تی‌وی‌ورلد | زیرنویس استندآپ i'm telling you for the last time از سا

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    یه نکته هم درباره جری ساینفیلد بگم که شاید خیلی هاتون ندونید، ساینفیلد ثروتمند ترین بازیگر هالیوودـه، با سرمایه 820 میلیون دلاره، برای اینکه بفهمید چقدر پول داره، اینُ در نظر داشته باشید که تام کروز فقط 500 میلیون داره، یا بوکسر معروف، فلوید می ودر تنها 280 میلیون...
    تمام ثروت ساینفیلد هم به خاطر سریال معروفشه، سریال در اوج محبوبیتش اپیزودی یک میلیون درمیاورده و در کل 3.1 میلیارد دلار سود داشته.
    جالب اینجاست که هنوز که هنوزه ساینفیلد داره از NBC بابت سریال پول میگیره شبکه ورشکست نشه بابت سانفیلد صلوات
    همین چند ماه پیش هم سریال رو ساینفیلد به شبکه اینترنتی hulu برد و سود عظیمی هم از اونجا کرد.
    مرسی از اشکان بخاطر بیان این نکات جالب برای من که الان مشغول دیدن سریال ساینفبلد هستم واقعن این پول حقش هست در مقایسه با لویی که اگر بیان جنسی از حرفهاش بگیریم دیگه لویی مزه ندارد جری عزیز همه طنزش از تناقصهای واقعی موجود در زندگی واقعی ادمها ناشی میشود و حتی باعث میشه دید گاه و جهانبینی طنزش رو در زندگی واقعی هم دنبال کنید ولی نمیدونم چرا ساینفیلد اونقدری که شایستگیشو داره در میان جماعت سریالبین حرفه ای ایرانی گل نکرد شاید بخاطر زیرنویسهای دو فصل اولش باشد که به شدت عذاب اور بود و در فصلهای بعدی اشکان نامی(اشکان تو نبودی؟)این سریال بخوبی ترجمه کرد بهر حال هم این استند اپ از دست ندید و هم سریال ساینفیلد که به نظرم هم طراز فرندز هست

3. 13 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 341 تی‌وی‌ورلد | زیرنویس استندآپ i'm telling you for the last time از سا

کُلا بعضی کُمدین ـها هستن که بصورت دیفالت این پُتانسیل رو دارن که مخاطب رو جذب کنن! فقط لازمه دهن ـِشونو وا کنن و یه چیزی بگن , یا فقط ساکت نگاه کنن
    (به قول خودمون گوله ی نمک هستن)
    تا تماشاگر بترکه از خنده , جری سینفلد دقیقا از همین کمدی ـَن ها است این بشر لازم نیست خودشو بکشه و 100تا ادا اطوار در بیاره و کُلی مونولوگ و دیالوگ بگه تا تماشاکر بخنده! فقط لازمه به سبک خودش یه اتفاق طبیعی که ممکن روزانه 1000بار بیوفته ـَرو تعریف کنه تا تماشاگر ها پاره بشن از خنده (دقیقا مثل لوئیس سی کِی) کسائی که مجموعه ی سینفلد رو دیدن متوجه منظورم میشن

خسته نباشید به امین 03 و صادق

امشب حتما میزارمش برا دانلود , مطمئنم قراره کُلی بخندم

5. 8 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

عالی بود عالی
    خیلی وقت اینطوری نخندیده بودم. اون قسمت که اسب سواری رو تعریف می کردم از خنده داشتم بیهوش می شدم
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

7. 8 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    488
    از این کاربر 244 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

ممنون بابت زیرنویس.نمیدونم چرا نتونستم با جری ارتباط برقرار کنم.به نظرم یه کمی خشک بود.تو این چند روزه استندآپ ریکی جرویس و ماز جبرانی و البته لویی رو دیدم و از همه بی نمکتر یکی همین برنامه جری بود و بعدش هم لویی.

بهترینش هم برای من تا الان برنامه ریکی جرویس و البته Bare جیم جفریز بود و بعد هم تور محور شرارت ماز و ...

9. 6 کاربرِ زیر از redman1368 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,925
    از این کاربر 1,077 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

خیلی خوب بود یه فرقی که بین جری سینفیلد با بقیه کمدین ها دیدم اینه که خیلی شوخی جنسی نمیکنه و بیشتر جکاش در مورد رفتارهای اجتماعیی است و طوری اجرا میکنه که ادم از خنده میمیره

11. 9 کاربرِ زیر از afshin vatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

- اوه روش نوشته باید خشک‌شویی بشه، نندازش تو لباسشویی:دی
    عالی بود، حرف نداشت ... قبلا هم نظرم رو راجب شوخی‌های ج.نسی گفتم، هیچ فرقی نداره که موضوع جک چی باشه، اگه هدف از تماشایِ استندآپ خندیدنه، پس باید خندید. حالا اینکه کمدین چه روشی رو برای انجام اینکار انتخاب میکنه بنظر من زیاد اهمیت نداره ولی یه چیزی هست که با گذشتِ زمان یه سری از مسائل دیگه خنده‌دار نیستند. یه جورایی میشه گفت تاریخ مصرف دارند اما این اجرا با اینکه تقریبا مال بیست سال پیشه، با این حال فقط پنج درصد شوخی‌هاش فاسد شده بودند و هنوزم بخش عظیمیش تازگی داشت.
    زیرنویس هم مثل اجرا عالی بود.

13. 16 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12