برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 از مجموع 13
    Should be Interested
    سپاس
    6,804
    از این کاربر 5,587 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 343 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Mommy | اضافه شد

خلاصه داستان:
    فیلم مادر یه فیلم درام کانادایی است که در سال ۲۰۱۵ و در کانادا اتفاق می‌افتد، جایی که قوانین تغییر یافته‌اند تا والدین بتوانند بچه‌های ناسازگار خود را به آسانی به نهادهای تربیتی بسپارند و اِستیو یکی از این بچه‌های ناسازگار است.مشکل اِستیو، اختلال کم‌توجهی - بیش‌فعالی (ADHD) تشخیص داده شده. اِستیو نوجوانی ناهنجار و بی ادب، آزاردهنده، خودمخرب، مضحک و بعضاً خطرناک است...و مادر بیوه‌اش که سعی میکند با محبت کردن و راه و روشی جدید به پسرش کمک کند، از طرفی همسایه جدیدی وارد محله‌شان میشود و تصادفاً به پسرش کمک میکند و با این موضوع نور امیدی در دل آن مادر بیوه روشن میشود که سپس هردوشان سعی میکنند به آن پسر کمک کنند…
    سخن مترجم:
    این اولین کار من تو این انجمن به عنوان یک فیلم فرانسوی زبان هست که با پیشنهاد حسین گرجی عزیز انجام دادیم. ساب انگلیسی اشکلات زیادی داشت ولی بااینحال سعی کردیم دقت در کار در اولویت باشه. بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم و شما رو دعوت به تماشای این فیلم میکنم
    امیدوارم که از دیدن این فیلم با زیرنویس ما لذت ببرید
    امتیاز و افتخارات:
    رتبه 8.2 در IMDB، برنده جایزه هیئت داوران جشنواره فیلم کن، برنده نخل طلای جشنواره فیلم کن و همچنین برنده 45 جایزه و 49 نامزدی. +

هماهنگ با بلوری

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 343 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Mommy | اضافه شد

نقل قول نوشته اصلی توسط Léon نمایش پست ها
    دوستان یه موردی , من دیشب وقت کردم این فیلم رو با ساب آقا رضا ببینم! اما این نوار مشکی کنار های شات خیلی رو اعصابم بود!
    اول فک کردم واسه تیتراژ اولیه و ایناست بعد دیدم نه!! تا آخر فیلم همینطوریه! من نسخه ی گانول رو دانلود کردم! برا دوستان دیگه هم
    همینطوریه؟؟؟

کُلا واسه 720 یه نسخه ی Ganool بود! واسه 1080 نسخه ی Ozlem!

کارگردان با قاب دوربین بازی کرده و 99 درصد شات‌های فیلم، همین ابعاد رو داره.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

3. 16 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,581
    از این کاربر 1,738 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

مرسی رضا جان ، بسی خوشخوشانمون شد واسه ترجمه ی این فیلم

همم،خیلی دوسش داشتم ، فضاسازیش قشنگ بود ، انگار کلی رنگ یهو به چشمت میخورد و میون اون همه داد و هوار استیو و دیان یه فضای گرم و صمیمی رو حس میکردی
    موسیقی متن فیلمو خیلی دوس داشتم،همراهی خوبی داشت با فیلم، اون کادر مشکی و باز شدن بموقعش هم عالی بود بنظرم،مخصوصن دفه اول که استیو با موزیکش و با خوشی تمام با دستش بازش میکنه و متوجه میشی نقش این کادرو و با اون احضاریه ای که واسه دیان اومد کادر برمیگرده زیباییشو بهتر درک میکنی، انگار اون کادر محبوسشون میکنه و دنیارو تنگ میکنه، و فقط 3نفر رو توش میبینیم و وقتی کادر باز میشه دنیا گسترده میشه،نور و رنگ و خنده ی بیشتری میبینیم

یچیزی که واسم جالب بود اینه که اصلن به کایلا پرداخته نشد،با توجه به حمله ش به استیو فکر کردم داستانش گفته میشه ولی نه،فقط تو اتاق خوابشون و عکس اون پسربچه باید خودمون یه حدسایی میزدیم ویا حتی شوهرش رو فکر میکردم خیلی حضور منفی بیشتری واسش بزارن تو روند داستان،اما نه،اونم دخالت خیلی خاصی ازش ندیدیم،جالب بود برام

اون صحنه که دیان پشت چراغ قرمز به رویاهاش فکر میکرد خیلی غم انگیز و قشنگ بود و اتفاق بعدش که استیو تو ماشین لم داده و 3تا مرد رو میبینه که به ماشین نزدیک میشن وتشویشی که یهو تو چهره ش میبینم از بهترین جاهای فیلم بود،اون استرسو انگار ماهم داشتیم

به کجاها برد این امید ما را...؟

5. 16 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,883
    از این کاربر 350 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

رضا جان واسه ترجمه این فیلم زیبا ازتون بینهایت سپاسگزاری میکنم ...
    حتماً با زیرنویس حرفه ای شما میبینمش ...
    عجب امتیازات و جوایزی هم گرفته ...
    بریم پی دانلودش .
    خسته نباشی و خدا قوت .

7. 10 کاربرِ زیر از SaeeD-Mj90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12