برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

Threaded View

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 346 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Stations of the Cross | نسخه بلوری اضافه گشت

♦♦
    IMDB | YOUTUBE | Rotten Tomatoes | Wikipedia| HollywoodReporter| Download
    » خلاصه داستان:
    ماریا، دختری چهارده ساله عضو جامعه کلیسای بنیادگراست. زندگی مدرنی دارد ولی قلبش با عیسی مسیح (س) است. او قصد می کند که یک قدیس شذه و به بهشت برود. هیچ کسی حتی پسر خوبی که با او آشنا شده، نمی تواند او را از این مسیر باز دارد...
    » سخن مترجم:
    این بار با یک اثر جرمن در خدمت شما هستیم. این فیلم یکی از شفاف ترین فیلم هایی که در مورد بحث کمال عرفانی (از نظر مسیحیت) در سال های اخیر ساخته شده است. مخصوصا که مخاطب این گفتمان (در فیلم) رنج کودک و نوجوان هستند؛ افرادی با ذهن پرسشگر، غیر شکاک و دارای تفکر تسلسلی.
    نکته ی قابل توجه دیگه در مورد فیلم اسم اونه. برای ترجمه من به عنوان "منزلگاه صلیب" رسیدم. برای کسانی که در فرهنگ مسیحی بزرگ شده باشند، آشنایی با این 14 مقام یا منزل که در آن به صلیب کشیده شدن عیسی مسیح (س) به تصویر کشیده شده است، چیز غریبی نیست، اما من چهت افزایش حض شما از فیلم، از شرح و بسط آن ها خودداری می کنم.

در ترجمه ی این اثر دیدنی که دوست خوبم ایرج Irag به من معرفی کرد، یار همیشگی و دوست عزیزم امیرحسین Amirhossein17 و همچنین دوست خوبم رضای عزیز .::KingSlayer::. من رو همراهی کردند. ساب هر وقت آماده شد به امید خدا قرار خواهد گرفت. امیدوارم که از فیلم لذت ببرید.
    » امتیاز و افتخارات:
    - هفت جایزه و پنج نامزدی جایزه +
    * برنده جایزه کلیسای جهانی
    * برنده جایزه شیر نقره ای برلین
    * نامزد جایزه شیر طلایی برلین
    * و ...

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....