برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر میگیرید؟

رأی دهندگان
41. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.44%
  • 2

0 0%
  • 3

1 2.44%
  • 4

2 4.88%
  • 5

3 7.32%
  • 6

5 12.20%
  • 7

1 2.44%
  • 8

9 21.95%
  • 9

7 17.07%
  • 10

12 29.27%
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 41
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,516
    از این کاربر 90,637 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود بيست و چهارم (پایان)

Season 8, Episode 24, The Commitment Determination

خلاصه داستان اين قسمت : ....

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    1
    از این کاربر 329 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود بيست و چهارم (پایان)

کاملا موافقم این تنها دلیلیه که هنوز این سریال دنبال می کنم

3. 2 کاربرِ زیر از stc37 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود بيست و چهارم (پایان)

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab101 نمایش پست ها
    به نظر من داستان رو پیش بردن در عوض از بار کمدی کم شد ولی نکته اصلی این نیست
    میدونید مشکل کجاست، مشکل اینجاست که نمیخوایم باور کنیم که شخصیت ها هم با ما بزرگ میشن. هشت سال گذشته. هشت سال. خیلی ها مون مدرسه میرفتیم الان دانشگاه رو هم تموم کردیم. خیلی ها سربازی می رفتیم الان بچه داریم . خیلی هامون دیگه جز پایلوت فصل اول دیگه چیزی از فصل اول دیگه یادمون نیست.
    نمی خوایم باور کنیم دیگه جیم پرسون 42 سالش شده دیگه اون جوون 34 ساله فصل اول نیست.
    نمی خوایم باور کنیم اون چیزی که باعث میشه بیگ بنگ رو نگاه کنیم خیلی دیگه ربطی به طنزش نداره، ما شخصیت هاش رو دوست داریم.
    شلدون راست می گه: وقتی شروع می کنی به نگاه کردن یه سریال اون چیزی که مهمه " تعهد زمانیکه که برای تماشای تمام فصل های یه سریال باید بدی، حتی اگه کیفیتش افت کنه"
    ولی هنوزم دوسشون داریم، درسته؟
    كُلا بعضي فيلم و سريال ـها پتانسيل اينو دارن كه به مُرور زمان تبديل به نوستالژي بشن
    وقتي اثري نوستالژي شد ، ديگه كيفيت ـِش مهم نيست ، مهم اون خاطره اي هست كه موقع ديدن ـِش برات زنده ميشه...
    مصداق بارز : مجموعه ي رمبو! اثري كه يه اكشن دهه ي ٨٠ با ساختار اكشن ـهاي اون موقع است و باحاظ ساختاري با اكشن هاي امروزي قابل قياس نيست
    ولي بازم ديدنش برا آدم لذت بخشِ... مطمئنا كسايي كه تو بچگي پاي نسخه ي vhs اين مجموعه نشستن ، امروز تو ٢٠١٥ ميلادي ديدن رمبو براشون خيلي كسل كننده و چرت باشه ولي براي ماها ياد آوره خيلي از خاذرات گذشته است و مهم همينه...

همين كه اين سريال رو ميبيني ، كركتر ها رو تو موقعيت هايي ميبيني كه اون اوايل فك نميكردي يه روزي برسه كه اينا تو اون موقعيت مورد نظر قرار بگيرن
    خودش ياد آور خيلي از خاطرات شيرين گذشته است... مثل همين شلدون! يا لئونارد يا هاوارد...همينِ كه هنوز كه هنوز بيگ بنگ طرفدارهاي خودشو داره

پست ـِتون يه تشكر كمشِ واقعا

5. 8 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab101 نمایش پست ها
    به نظر من داستان رو پیش بردن در عوض از بار کمدی کم شد ولی نکته اصلی این نیست
    میدونید مشکل کجاست، مشکل اینجاست که نمیخوایم باور کنیم که شخصیت ها هم با ما بزرگ میشن. هشت سال گذشته. هشت سال. خیلی ها مون مدرسه میرفتیم الان دانشگاه رو هم تموم کردیم. خیلی ها سربازی می رفتیم الان بچه داریم . خیلی هامون دیگه جز پایلوت فصل اول دیگه چیزی از فصل اول دیگه یادمون نیست.
    نمی خوایم باور کنیم دیگه جیم پرسون 42 سالش شده دیگه اون جوون 34 ساله فصل اول نیست.
    نمی خوایم باور کنیم اون چیزی که باعث میشه بیگ بنگ رو نگاه کنیم خیلی دیگه ربطی به طنزش نداره، ما شخصیت هاش رو دوست داریم.
    شلدون راست می گه: وقتی شروع می کنی به نگاه کردن یه سریال اون چیزی که مهمه " تعهد زمانیکه که برای تماشای تمام فصل های یه سریال باید بدی، حتی اگه کیفیتش افت کنه"
    ولی هنوزم دوسشون داریم، درسته؟
    داداش با این که پستت حس خوبی داره ولی واقعا درست نیس شما یه نفرو تو همین انجمن پیدا نمیکنی پخش هفتگی بیگ بنگ دیده باشه از سیزن 1 که میگی همه با شخصیتا بزرگ شدیم من خودم از تابستون پارسال بیگ بنگ رو شروع کردم ,, دیگه یکی خیلیییییی زود رسیده باشه به پخش هفتگی از سیزن 4 5 بوده که اونم 2 3 سال گذشته . بعدم نوستالژی وقتیه که با یه چیزی خاطره حوبی داشته باشی که بعید میدونم کسی در اینده به خوبی از این سیزن های اخیر بیگ بنگ یاد کنه .

7. 9 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

نقل قول نوشته اصلی توسط "Ross Geller" نمایش پست ها
    داداش با این که پستت حس خوبی داره ولی واقعا درست نیس شما یه نفرو تو همین انجمن پیدا نمیکنی پخش هفتگی بیگ بنگ دیده باشه از سیزن 1 که میگی همه با شخصیتا بزرگ شدیم من خودم از تابستون پارسال بیگ بنگ رو شروع کردم ,, دیگه یکی خیلیییییی زود رسیده باشه به پخش هفتگی از سیزن 4 5 بوده که اونم 2 3 سال گذشته . بعدم نوستالژی وقتیه که با یه چیزی خاطره حوبی داشته باشی که بعید میدونم کسی در اینده به خوبی از این سیزن های اخیر بیگ بنگ یاد کنه .
    فرقش همينجاست
    كسايي كه صرفا بيگ بنگ رو واسه خنده ميديدن ، حالا كه از بار كمديِ سريال كم شده صداشون درومده و ١٠٠٠تا ايراد گرفتن
    اما واسه كسايي كه به عشق بيگ بنگ سريال رو ميديدن ، هنوز كه هنوزِ سريال جذابِ
    فرق هست بين اين ٢دسته
    در انتها مگه حتما بايد سريال رو از اون ابتدا پخش هفتگي ديد كه باهاش خو گرفت و همزادپنداري كرد؟؟؟
    همون فصل ٤ رو هم كه شما ميگي : اگر از اين فصل بصورت آپديت هفتگي ديده باشي ، تا به الان ميشه تقريبا پنج سال
    اين مدت كمِ واسه بزرگ شدن با شخصيت ها!
    دقيقا زماني كه شلدون يه تحول شخصيتي عميق پيدا كرد و با ايمي آشنا شد...
    لئونارد تازه با پني بهم زده بود و مدتي با خواهر راجش قرار ميزاشت...
    هاوارد از برنادت خواستگاري كرد...

پ.ن:چون شما حس خوبي از سيزن آخر بيگ بنگ نداري لدفن بسط ـِش نده به آينده گان

9. 5 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    681
    از این کاربر 1,225 بار در 147 پست سپاس گزاری شده

به نظر من بهتره سریالی که دیگه داره افت میکنه یا دیگه ایده ای براش ندارن در اوج تمومش کنن من بیگ بنگ رو فقط یک فصل دیدم و راستش رو بخواید نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم شاید با سلیقه سریالی من جور نبود پس آشنایی با مادر رو مثال میزنم که واقعا دوسش داشتم و به نظرم باید فصل 7 دیگه تمومش میکردن اما ادامه دادنش تا فصل 9 خیلی بیخود بود چون دیگه تکراری شده بود و واقعا معلوم بود دیگه ایده ای براش ندارن،اینجوری برای من به شخصه باعث میشه که خاطرات خوبی که ازسریالی که دوست دارم از بین بره.

در عوض فرندز سریالی بود که هیچ وقت افت نکرد وبه نظر من هنوز جا برای ادامه دادن داشت اما از یک طرف به این فکر میکنم که خوب شد فصل 10 در اوج تمومش کردن چون خاطرش تا ابد برام میمونه

11. 8 کاربرِ زیر از 2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

به نظر من داره به به بیگ بنگ کم لطفی زیادی میشه.چطور انتظار داریم شخصیت ادما تو هفت سال تغییر نکنه .استوارت تو قسمتی که نقش جنازه رو بازی میکرد اشاره کرد به این موضوع .اونم اینکه پنی و لئونارد شخصیت هم رو دارن کامل میکنن و نواقص هم برطرف.رابطه این چهار نفراز رمانی که با پنی برخورد کردن به سمت اجمناعی شدن رفت.نمی دونم کسی سریال Scorpion دیده یا نه.تو این سریال هم گروهی که نابغه هستن گروهی رو برا کمک به مردم تشکیل میدن ولی چون نمی تونن با مردم عادی ارتباط برقرار کنن یه پیشخدمت دختر که روابط اجتماعی بالای داره به گروه اضافه میکنن و خود این دختر به مرور روی گروه تاثیر میزاره. من نمیگم سریال افت نداشته چرا داشته ولی نه به اندازه ای که بخوان سریال رو کنسل کنن یا ما دیگه نبینیمش.کم لطفیه که نگیم برنادت و امی با ورودشون به سریال صحنه های طنز زیادی به سریال اضافه نکردن چه خودشون تنها چه با شلدون و چه با بقیه

13. 5 کاربرِ زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hoto نمایش پست ها
    به نظر من داره به به بیگ بنگ کم لطفی زیادی میشه.چطور انتظار داریم شخصیت ادما تو هفت سال تغییر نکنه .استوارت تو قسمتی که نقش جنازه رو بازی میکرد اشاره کرد به این موضوع .اونم اینکه پنی و لئونارد شخصیت هم رو دارن کامل میکنن و نواقص هم برطرف.رابطه این چهار نفراز رمانی که با پنی برخورد کردن به سمت اجمناعی شدن رفت.نمی دونم کسی سریال Scorpion دیده یا نه.تو این سریال هم گروهی که نابغه هستن گروهی رو برا کمک به مردم تشکیل میدن ولی چون نمی تونن با مردم عادی ارتباط برقرار کنن یه پیشخدمت دختر که روابط اجتماعی بالای داره به گروه اضافه میکنن و خود این دختر به مرور روی گروه تاثیر میزاره. من نمیگم سریال افت نداشته چرا داشته ولی نه به اندازه ای که بخوان سریال رو کنسل کنن یا ما دیگه نبینیمش.کم لطفیه که نگیم برنادت و امی با ورودشون به سریال صحنه های طنز زیادی به سریال اضافه نکردن چه خودشون تنها چه با شلدون و چه با بقیه
    نه نه اصلا کسی نمیگه سریال باید کنسل شه.یا حدافل من نمیگم
    حرف من و به احتمال زیاد خیلی از دوستان اینه که سریال افت کرده.وگرنه هنوز هم خیلی قشنگه و ادم باهاش حال میکنه و به هیچ عنوان هم کنسل نمیشه/این که توش شکی نیستش.
    اما متاسفانه نسبت به خودش خیلی افت داشته که خوب این یکم ادم رو اذیت میکنه/هیچکدوم از افرادی که از این فصل ناراضی بودند خوش حال نمیشند که سریال کنسل شه یا حتی تموم شه، اما حرفی که دوستمون زد هم جالب بود که گفت فرندز تو اوج تموم شد و با بهتر خاطره رفتش.اما الان با این خط داستان بیگ بنگ فک نکنم فصل بعدی هم بهتر از این بشه.
    احتمال بلای اشنایی سرش میاد که دو سه فصل رو اب میبندن بعدش هم خودشون متوجه میشن که مسخره شده و جمعش میکنند (بازم میگم سریال نسبت به خودش ضعیف شده نه به بقیه.همونطور که بیشتر ما از اتمام اشنایی ناراحت شدیم صرفا به خاطر اینکه دیگه مارشال یا تر یا بارنی یا ... رو نمیبینیم، از اتمام این هم ناراحت میشیم اما الان تموم شه خیلی بهتر از اینه که 4 فصل مسخره ی دیگه بیاد و با خطره ی بدی بره.اگه اشنایی 3 سال پیش تموم میشد من واثعا ترجیح میدادم با اینکه کمتر میدیدیمشون اما خاطره خوبی باقی میموند)
    بعد این برا همه ی سریال ها هستش نه فقط کمدی.سریال لاست اگه با یه پایان مناسب 2 فصل قبل تمومش میکردند چقدر خوب میشد.یا الان 24 رو میخوان بدون جک باور بزنند، خوب من و طرفداراش صددرصد میبینیم ولی گند میزنه به خاطره ی سریال.

این هم هستش.
    حالا ایشالله سریال فصل بعدی درست شه ما که بخیل نیستیم
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

15. 10 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,347
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

این قسمت آخر خیلی افتضاح بود (مخصوصا آخرش)، انگار نویسنده ی سریال از تجربه ی ازدواج هاوارد درس نگرفته و میخواد گند بزنه به شخصیت شلدون !
    ای کاش میشد یه جورایی هاوراد طلاق میگرفت ؛ فصل های اولیه هاوارد با کارهاش واقعا بامزه بود ولی الان ....
    نامزدی و ازدواج لئونارد و پنی دو شخصیت اصلی سریال اصلا خوب و راضی کننده نبود حتی در حد himym هم نبود چه برسه فرندز !

اگه نویسنده میخواد تغییری توی شخصیت ها به وجود بیاره باید تغییری باشه که از نظر بیننده جذاب باشه یا حداقل خودش فک کنه که جذابه !

البته ایرادات سریالی مثله بیگ بنگ وقتی به صورت هفتگی دیده میشه بیشتر به چشم میاد در مقایسه با وقتی که به صورت رگباری همه ی قسمت هاش دیده میشه ....

به این قسمت 3 دادم ولی به کل فصل با ارفاق 7 میدم ...

17. 4 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

من نميدونم چرا دوستان زرت و زرت بيگ بنگ رو با فرندز و نميدونم HIMYM مقايسه ميكنن و رفرنس ميدن!!!
    درسته سه تا شون سيتكام هستن اما بلحاظ ساختاري زمين تا آسمون فرق ميكنن!
    من خودم بيگ بنگ رو خيلي دوست دارم ، خيلي اما از بُعد پتانسيل تو جذب مخاطب اصلا به پاي فرندز نميرسه ، اين بر همگان مشخصِ
    نه بيگ بنگ نه هيچ سيتكامِ ديگه اي!
    Himym كه فاجعه ي محض بود! مخصوصا با اون پايان افتضاحي كه بعد ٩ فصل داشت

19. 2 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 51 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

با عرض خسته نباشید به بر و بچ tv world .
    امروز یادم اومد به اولین روزی که این سریال رو دیدم .
    میدونید چیه؟؟؟
    میخوام بگم بازیگرا همونان ، ولی خوب ازشون بازی گرفته نمیشه.
    فکر میکنم جان مایه ی این سریال و زیباییش به مجرد بودن و دور هم بودن این کاراکترا بود .
    به نظر من خیلی بعیده وقتی قراره تو فصل های بعد هی متاهل ها بیشتر بشن ، منتظر بهتر شدن سریال بود.
    اینم بگم از طرفدارای پروپاقرص این سریالم . اما واقعیت رو گفتم.

21. 8 کاربرِ زیر از axe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین