برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: به قسمتِ آخرِ سوپرنچرال چه نمره ای از 10 میدهید ؟

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

0 0%
  • 8

3 13.04%
  • 9

5 21.74%
  • 10

15 65.22%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17
    Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Supernatural | بحث اپیزودیک | فصل دهم , اپیزود بیست و سوم [ آخر ]

خلاصه داستان این قسمت : دین قرار ــه تصمیمی رو بگیره که زندگیش به کل دگرگون میشه . . . در همین حین سم و کستیل در تلاش ـند که دین رو با کمکِ روینا درمان کنند ولی به کمکِ کراولی هم نیاز دارند . . .

2. 22 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

بازم یه فصل تقریبا متوسط با یه پایان توپ به پایان رسید و هوادارن رو برای شروع فصل بعد تو صف نگه داشت . لا مصب همین پایانهای باحالشه که هنوزم که هنوزه طرفدارای خودشو حفظ کرده . شروع فصل تقریبا خوبه اواسط فصل غیر قابل تحمل و به پایان که میرسه اینجوری میشه .

4. 7 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

این دو تا عکس هم به افتخارِ آقامون دین وینچستر . . . :دی

6. 10 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

واقعا عالی بود سکانس اخر اوج هیجان واقعی سوپرنچرال رو نشون داد و فکر نمیکردم اینقدر مخاطبا رو واسه فصل بعد بعد تو کف منتظر بذاره دهن این رووینا هم سرویس حال همه رو گرفت.اما بنظرم نباید مرگو(Death) میکشتن حیف بود...گرافیک و جلوه های ویژه عالی کار شده بود بنده خدا کستیل قاط زد امیدوارم کراولی رو نکشه اخخه عششششششششششششششششقققققققق ققق من کراولی...
    ازاستایل دین هم واقعا لذت میبرم کلا این سریال بهترین سریالی بوده که تو عمرم دیدم به کسائی که ندیدن شدیدا پیشنهاد میدم از دستش ندن..

8. 8 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    820
    از این کاربر 1,057 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

فوق العاده..شاهکار..از اون قسمتهایی که با قلب آدم بازی میکنه
    اونجا که دین میگه:Sami..close your eyes اون عکسایی که سم به دین میده دیالوگای این دوتا..شما رو نمیدونم ولی من یکی داشت اشکم درمی اومد البته می دونستم سم نمی میره ولی کلا صحنه های ناب و تاثیرگذاری بود.بالاخره دین از شر اون مارک خلاص شد و بازم رابطه محکم و دوست داشتنیه این دو برادرهرچی از خوبی این اپیزود بگم کم گفتم.
    چه میکنه جنسنعالیه این بشر.. انقد که خوب بازی میکنه..زندگی میکنه نقش رو.
    تقابل کراولی و کستیل..یه ابهتی هرچند کوتاه از کستیل دیدیم.رووینا که معلوم بود یه شری بپا میکنه آخرش..
    مرگ رو مگه میشه کشت؟بعید میدونم خود مرگ هم مرده باشه! پس کی میخواد جون بقیه رو بگیره؟!
    واقعا کی میتونه صبر کنه تا فصل بعد..به شدت منتظرم.کلا بحث تاریکی و شیاطین که میشه داستان جالب میشه برخلاف اون سقوط فرشته ها.
    امیدوارم واسه فصل 12 هم تمدید بشه که ما خیالمون راحت شه.
    من به این اپیزود و کل این فصل 10 میدم.
    راستی هومن خان جرد خوب شده یا نه؟خبری داری ازش؟

10. 7 کاربرِ زیر از _Nirvana_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964

نقل قول نوشته اصلی توسط _Nirvana_ نمایش پست ها
    مرگ رو مگه میشه کشت؟بعید میدونم خود مرگ هم مرده باشه! پس کی میخواد جون بقیه رو بگیره؟!
    واقعا کی میتونه صبر کنه تا فصل بعد..به شدت منتظرم.کلا بحث تاریکی و شیاطین که میشه داستان جالب میشه برخلاف اون سقوط فرشته ها.
    امیدوارم واسه فصل 12 هم تمدید بشه که ما خیالمون راحت شه.
    من به این اپیزود و کل این فصل 10 میدم.
    راستی هومن خان جرد خوب شده یا نه؟خبری داری ازش؟

بعضیا معتقدند دین ، مرگِ جدید ــه حتی . . . :دی

-----------------------------------------------------------------------------------
    چند روزِ پیش جرد پادالکی یه همچین توییتی کرد :

“I need all of the love I can get right now. Please please give me a few seconds of your time and write me. #AlwaysKeepFighting.”

اما این قضیه مثلِ اینکه برایِ الان نیست و تازه شدید تر شده . . . تویِ فصلِ سوم در حالِ فیلمبرداریِ یکی از قسمت ها بودن که جرد میره تو اتاقک تا لباساشو عوض کنه که حالش بد میشه و یه دکتر میاد بالایِ سرش و حدودِ نیم ساعت - 45 دقیقه صحبت میکنن و در آخر دکتر بهش میگه که تو نشانه هایی از افسردگی داری !

12. 9 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain, No Gain
    سپاس
    258
    از این کاربر 286 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Boyd Crowder نمایش پست ها

بعضیا معتقدند دین ، مرگِ جدید ــه حتی . . . :دی

منم اول احساس کردم خیلی جالب میشه یه همچین اتفاقی بیفته اما خیلی باورش سخته death هویجوری یهویی نیست بشه!
    آخه death وینچسترا رو خوب میشناسه، واسه ی خودش 'خدایی' به حساب میومد. یادتونه به دین میگفت یه روزی هم نوبت خود God میرسه که death باید اونو reap کنه.... دیگه کاراکتر قوی تر از این نمیتونس به نظر بیاد
    البته وقتی دین داس رو به سمت مرگ نشونه رفت من متقاعد شدم واقعا از بین رفته چون یاد این قضیه افتادم که تنها چیزی که میتونه death رو نابود کنه داس مخصوص خودشه (یادم نمیاد کی دقیقا این حرفو قبلا زده بود، کروالی؟؟) ولی بازم از death بعیده.... اینکه بخواد به یه وینچستر کمک کنه و تازه با اعتماد کامل اون داس رو بده به دین... کسی که تا قبل ازین فقط برای نجات جون برادرش از death کمک خواسته بوده و بس، ولی حالا میخواد جون برادرشو بگیره، death باید خیلی کلک تر و زرنگ تر ازین حرفا باشه ، نه اینکه تو سه سوت خاکشیر بشه

البته باز از یه طرف دیگه جنسن اکلس قبل از ین گفته بوده که یکی از کاراکترای مورد علاقه طرفدارا آخر فصل میمیره که تا قبل پروموهای این اپیزود خیلیا فک میکردن کستیل یا کروالی باشن، ولی خب معلوم شد death بوده

اصن نمیشه پیش بینی کرد تو سر نویسنده ها چی میگذره، کلا حتی اگه death هم نابود شده باشه، نبودش یه تاثیراتی توی مرگ و میر و زندگی آدما میذاره... دیگه تو فصل بعد باید دید اینها چه می کنن

14. 4 کاربرِ زیر از kuchulu93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Dady Is Home
    سپاس
    72
    از این کاربر 155 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

فوق العاده بود قسمت آخر تا به اینجا حوصله بیننده هارو سر بردند ولی قسمت آخر فوق العاده عمل کردند واقعا لحظه ای که دین داس رو گرفته بود یا قبلش که داشت سم رو میزد فوق العاده بود واقعا خیلی صحبته 10 سال از عمرت رو بذاری روی یک سریال اونوقت توی 10 سال متوالی همچین شور اشتیاقی با همچین احساسی داشته باشی برای بروز احساسات غیرواقعی خودت وقتی 10 سال یک کاری رو انجام بدی واقعا باورت میشه اون وجود داره و یک نکته ای که واقعا جاداره بگم توی مطالبی هم که خوندم بهش اشاره نشده بود اونم این که دقت کردید توی هرفصل داره دشمن هاشون قویتر میشه؟از جک وجونورهای معمولی شروع شد به دشمن اصلی خدا رسیده الان واقعا این دو کارگردان و نویسنده دارند کولاک میکنند سریال که از 10 فصلش به نظرمن توی 5 فصلش توی اوج بوده و توی هر 10 فصل طرفدارهای خودشو داشته و ازدست نداده واقعا دیدنی هست شما خودتون حسابش رو بکنید از سال 2005 داره این سریال پخش میشه یه عمره واسه خودش هنوزم برادران وینچستر توی مصاحبه هاشون میگن باز هم میخوایم ادامه بدید تا هرجایی که بتونیم واقعا از تمام کادر تهیه کنندگی سریال ممنونم دارند غوغا میکنند به نظرمن فصل بعد پتانسیل تبدیل شدن به یک افسانه رو داره دیگه برمیگرده به عوامل سرایل که از همه پتانسیل اون استفاده کنند یانه اصلا امکان داره ایندفعه دیگه سم و دین همیشگی خودمون نتونند تاریکی رو شکست بدن و سریال رو تموم کنند بخاطرهمین مسئله اصلا اومدند همچین قدرتی به نام تاریکی رو آوردند به نظر من فصل 11 واقعا میتونه به یک افسانه تبدیل بشه واقعا پتانسیلشو داره .به نظرمن از فصل های قبلی میتونه خیلی بهتر باشه حتی از فصل 5 با اون عظمت لوسیفر درمورد مرگ هم به نظرمن امکان مردنش کمه ولی اگر مرده باشه به نظرم زیاد کارجالبی نکردند که به همین سادگی کشتنش کسی که قبل از خدا کارش گرفتن جون انسان ها و خدا میدونه چه موجوداتی بوده رو نباید به همین راحتی حذف می کردند باید تشریفات خاصی براش میذاشتند ولی اگر برش گردونند به نظرمن واقعا دیگه دارند سنگ تموم میذارن دشمنی که خودش میگه یک روز جون خدا رو هم میگیرم بر علیه برادران وینچستر باشه وتاریکی هم هست راستی لورینا رو فراموش نکنیم مشکلاتی با سم داره که امکان داره توی فصل بعدی برای تصفیه حساب بیاد الان که کتاب رو هم داره معلوم نیست چه قدرت هایی بدست میاره و میتونه چه کارهایی بکنه اما درمورد کستیل و کراولی که به نظرمن کراولی از بهترین شخصتیهای داستان هست خوبه که شخصیتش رو ادامه دادند و توی همین شخصیت جزئی فصل های قبل نگهش نداشتند به نظرم کستیل برمیگرده به بهشت تا درمورد تاریکی تصمیم گیری کنند و کراولی هم طبق معمول کمک های خوبی توی این زمینه به دین میکنه ولی موقع حساس غیبش میکنه ایندفعه هم میاد راه حل رو میگه و میره واقعا از این شخصتیش خوشم میاد به نظرم توی این فصل شخصیت های قدرتمندی رو به سریال اضافه میکنند فرشته هاییی با درجات بالا یا شیاطینی با درجات بالا یا اصلا شاید خود خدا رو هم اضافه کردند به سریال هیچ چیز معلوم نیست باید منتظر موند و حسرت خود چقدر حرف زدم خودمم خسته شدم.ولی در آخر همتون رو به دیدن فصل 11 سریال ماوراطبیعه دعوت میکنم شدیدا منتظر آهنگ شروع فصل هستم که همراه با ایمپالا (ماشین دین)پخش میشه هستم همیشه آهنگ هاشو دانلود و گوش میدم فوق العاده هستند هم آهنگ شروع فصل هم پایان فصل اونهارو هم پیشنهاد میکنم بهتون.
    خوب و خرم باشید و خدانگهدار

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط kuchulu93 نمایش پست ها
    منم اول احساس کردم خیلی جالب میشه یه همچین اتفاقی بیفته اما خیلی باورش سخته death هویجوری یهویی نیست بشه!
    آخه death وینچسترا رو خوب میشناسه، واسه ی خودش 'خدایی' به حساب میومد. یادتونه به دین میگفت یه روزی هم نوبت خود God میرسه که death باید اونو reap کنه.... دیگه کاراکتر قوی تر از این نمیتونس به نظر بیاد
    البته وقتی دین داس رو به سمت مرگ نشونه رفت من متقاعد شدم واقعا از بین رفته چون یاد این قضیه افتادم که تنها چیزی که میتونه death رو نابود کنه داس مخصوص خودشه (یادم نمیاد کی دقیقا این حرفو قبلا زده بود، کروالی؟؟) ولی بازم از death بعیده.... اینکه بخواد به یه وینچستر کمک کنه و تازه با اعتماد کامل اون داس رو بده به دین... کسی که تا قبل ازین فقط برای نجات جون برادرش از death کمک خواسته بوده و بس، ولی حالا میخواد جون برادرشو بگیره، death باید خیلی کلک تر و زرنگ تر ازین حرفا باشه ، نه اینکه تو سه سوت خاکشیر بشه

البته باز از یه طرف دیگه جنسن اکلس قبل از ین گفته بوده که یکی از کاراکترای مورد علاقه طرفدارا آخر فصل میمیره که تا قبل پروموهای این اپیزود خیلیا فک میکردن کستیل یا کروالی باشن، ولی خب معلوم شد death بوده

اصن نمیشه پیش بینی کرد تو سر نویسنده ها چی میگذره، کلا حتی اگه death هم نابود شده باشه، نبودش یه تاثیراتی توی مرگ و میر و زندگی آدما میذاره... دیگه تو فصل بعد باید دید اینها چه می کنن
    احتمال سوار مرگ شدن دین هم هست توی قسمتی نوشته شده شخصی که با قدرت خاصی مرگ رو بکشه میتونه سوار مرگ بعدی باشه توی یکی از فیلم ها داره از روی کتاب میخونه اینو نوشته.اما میگه که به آشوب کشیده میشه دنیای مردگان

16. 8 کاربرِ زیر از hsdn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12