برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 33
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,568 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Mr. Robot | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

نوزدهم دسامبر 2014 (بیست و هشتم آذرماه93) مدت کوتاهی پس از انتشار خبر شوک آور هک شدن شرکت سونی و عواقب ناشی از آن شبکه تلویزیونی USA Network که در بین بینندگان تلویزیونی بیشتر به خاطر پخش مجموعه تحسین شدهSuits شناخته شده است خبر ار موافقت خود با ساخت سریالی با عنوان Mr. Robot که در آن دنیای ماجراجویانه و زیرمینی هکرها به تصویر کشیده می شود داد. Sam Esmail نویسنده فیلم سینمایی Comet کارنویسندگی این اثر را به اتجام رسانده ضمن اینکه او به همراه Steve Golin از تهیه کنندگان مجموعه True Detectiveو Chad Hamilton تهیه کننده فیلم Comet و Niels Arden Oplev کارگردان فیلم تحسین شده The Girl with the Dragon Tattoo مدیران اجرایی مجموعه می باشند. Chris McCumber رییس شبکه USA Network درباره این سریال می گوید:
    زمانی مناسبت تر از این لحظه جهت اعلام خبر ساخت سریال وجود نداشت!تیم سازندگان پشت صحنه مجموعه کار فوق العاده ای را انجام داده اند تا به بینندگانمان اثری هیجان انگیز ارائه نمایند که هرچقدر بیشتر آن را تماشا می کنند به ادامه دادن آن مشتاق تر می شوند. Rami Malek بازی استادانه ای را به عنوان یک هکر در کنار بازی بی نقص Christian Slater در نقش Mr. Robot به انجام رسانده است.
    پخش این مجموعه که فصل نخست آن در ده قسمت تهیه گشته از بیست و چهارم ژوئن 2015 (چهارم تیرماه 94) آغاز می شود. +, +

خلاصه داستان:
    Elliot برنامه نویس رایانه جوان و بسیار با استعدادی است که زندگی دو گانه ای را تجربه می نماید.در ساعات کاری روزانه مهندس امنیت سایبری شرکت بسیار بزرگ و قدرتمندی می باشد که به اعتقاد او بزرگترین شریک تجاری آن Evil Corp به طور مخفیانه در حال در دست گرفتن کنترل جهان می باشد.اما شب هنگام و در اوقات فراغت او که دچار اختلالات روحی عجیبی است تبدیل به هکری بسیار زبردست و ماهر می شود که از این توانایی برای محافظت از کسانی که برای او اهمیت دارند استفاده می کند.اوضاع برای او به خوبی پیش می رود تا اینکه آشنایی اتفاقی او با رهبر گروه هرج مرج گرایی که خود را Mr. Robot معرفی می نماید شرایط را تغییر می دهد.چرا که Mr. Robot که اهداف پیچیده و مرموزی را دنبال می کند به او پیشنهاد کارخطرناک و دشوار هک کردن شرکت چندملیتی را که در آن کار می کند را می دهد.

بازیگران:

Rami Malek در نقش
    Elliot

Christian Slater در نقش
    Mr. Robot

Portia Doubleday در نقشAngela

Carly Chaikin در نقش Darlene

Martin Wallström در نقش Tyrell Wellick
    تریلری از سریال:
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    1,483
    از این کاربر 1,275 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mr. Robot | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

سلام دوستان خسته نباشید
    اگه یکی که فصل اول سریال رو با دقت دیده جواب بده ممنون میشم
    من چن روزه شروع کردم این سریالو و واقعا خیلی گیج کنندس نمیدونم کی به کیه مثلا یهو اون یارو که باباشه مثلا همون مستر ربات یهو سرو کلش پیدا میشه و یه نقشه هایی باهم میریزن و واسه خودشون ی گروهین و کارایی میکنن واسه هم داستانایی میسازن و خیلی کارا میکنن و ... بعدش یهو سر از قبر باباش در میاره و کل گروهشون غیب میشن این ینی چچوریه؟ من که واقعا سر در نیوردم یکی اگه بصورت واضح بهم توضیح بده ممنونش میشم اخه توی ژانرش فانتزی معرفی نشده کم کم دارم فک میکنم فانتزیه شاید خبر ندارم !!!

3. 5 کاربرِ زیر از ali_74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_74 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    اگه یکی که فصل اول سریال رو با دقت دیده جواب بده ممنون میشم
    من چن روزه شروع کردم این سریالو و واقعا خیلی گیج کنندس نمیدونم کی به کیه مثلا یهو اون یارو که باباشه مثلا همون مستر ربات یهو سرو کلش پیدا میشه و یه نقشه هایی باهم میریزن و واسه خودشون ی گروهین و کارایی میکنن واسه هم داستانایی میسازن و خیلی کارا میکنن و ... بعدش یهو سر از قبر باباش در میاره و کل گروهشون غیب میشن این ینی چچوریه؟ من که واقعا سر در نیوردم یکی اگه بصورت واضح بهم توضیح بده ممنونش میشم اخه توی ژانرش فانتزی معرفی نشده کم کم دارم فک میکنم فانتزیه شاید خبر ندارم !!!
    برادر ظاهرا شما سریال رو به دقت نگاه نکرده‌ای ولی خلاصه‌ی داستان (طی ۳ فصل) به این صورته:

SPOILER ALERT

My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

5. 9 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

همین گیج کنندگی اش از اواسط فصل اول یه چیز سرراست میشه .
    من همینشو دوست دارم

7. 5 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,513 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

طبق اعلام USA Network, فصل چهارم و پایانی سریال Mr Robot پاییز امسال پخش خود را آغاز خواهد کرد.
    این شبکه همچنین تیزی کوتاه را پخش کرده است که میتوانید از اینجا ببینید.
    +

Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

9. 21 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,955
    از این کاربر 49,399 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

بالاخره تاریخ پخش فصل چهارم و پایانی مشخص شد.+

بر این اساس، یکشنبه ششم اکتبر 2019 (چهاردهم مهرماه 1398) پخش فصل پایانی آغاز خواهد شد.

11. 20 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,513 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

خیلی وقت بود که دیدن این سریال رو در ذهنم داشتم، با تعریف‌هایی که بچه‌های انجمن از این سریال کردن به‌خصوص پایان‌بندیش، مشتاق دیدنش شدم، اپیزود سوم فصل یک رو تموم کردم و خوب شخصیت‌ها و داستان داره شکل می‌گیره و روند خوب بوده و البته خیلی زود هست برای قضاوت

ولی همین یه مونولوگ کافی بود که مجاب بشم با اشتیاق بیشتر ادامه‌ش بدم چون با الیوت کاملا موافقم

مشاهده محتوا اسپویلر

Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

13. 19 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

خوب خوب خوب ... معمولا سریالی تا تموم نشه نگاه کردنش شروع نمی کنم و واسه همین همیشه از بقیه عقبم و چون نمیتونم به روز تو تاپیک های مربوط نظر بدم، مجبور میشم با گشت و گذار فراوون تاپیک رو از صندوقچه قدیمی انجمن بکشم بیرون و یه چیزی توش بنویسم

اما ظاهرا این بار هادی از من یه قدم جلو افتاده (البته من اپیزود چهارمم ) و تاپیک رو بالا اورده ... خوشحالم یکی هست که از این به بعد بیایم تو این تاپیک و واسه خودمون هیجان کاذب ایجاد کنیم و در مورد اینده داستان و شخصیت ها نظریه پردازی کنیم؛ بی توجه به این که سریال تموم شده

اما در مورد مستر روبات. از همون شروع سریال و مونولوگ های الیوت و شخصیت خاص این بشر میشه فهمید که سریال حرف برای گفتن داره و تماشاش وقت تلف کردن نیست. نگرانیم بابت این بود که اصطلاحات فنی سریال زیاد باشه و نتونم اونجور که باید با داستان ارتباط برقرار کنم، اما به لطف مترجم ها که توضیحات خیلی خوبی اضافه کردن این مشکل هم حل شده

تو چند تا قسمت اول روند داستان یخورده غیر عادی تند بوده و حتی به بیننده فرصت نداده که به صورت شایسته با کاراکترها ارتباط برقرار کنه، اما مطمئنا اینجوری نمیمونه و قسمت به قسمت داره بهتر میشه. زیاد با مسائل فنی فیلمبرداری اشنا نیستم، اما فیلمبرداری سریال هم یجورایی عادی نیست؛ به خصوص تو کلوزاپ ها انگار از یه لنز و شاید هم یه دوربین مخصوص استفاده میشه. شاید بشه گفت به اندازه دیالوگ ها تو این چند قسمت مونولوگ داشتیم و صدای خسته و در عین حال جذاب مالک خیلی خوب این قسمت ها رو دراورده

در کل تا اینجای کار راضیم از سریال

15. 11 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,540
    از این کاربر 8,005 بار در 547 پست سپاس گزاری شده

با توجه به نظراتی که بعد از پایان سریال اواخر آذر ماه دیدم تقریباْ‌ دو ماه طول کشید تا این سریال رو به طور کامل و با دقت ببینم و قطعاْ با انتظار بسیار بالایی سریال رو شروع کردم و هیچ ذهنیتی از ژانر و موضوع سریال نداشتم/اپیزود های ابتدایی جذاب در عین حال کمتر از انتظارم جلو رفت تا زمانی که متوجه اصل قضیه شدم و از اونحا بود که همسفر تاریکی و پوچی مستر روبات شدم
    منولوگ های الیوت که به صورت راوی سوم شخص بود و عمق پوچی و تنهایی و جامعه ستیزیش رو نشون میداد قسمت فوق العاده مورد علاقم بود
    شک ندارم اگه همین سریال با بودجه بیشتر و بازیگرهای پر هزینه تر و در شبکه ای مثل HBO تولید میشد تبدیل به سریالی میشد توی تاریخ موندگار
    داستانی که سم اسماعیل نوشته مشخصاْ از اول برای پایان سریال برنامه داشته و روند منطقی داستان و بازیهای قابل قبول و سکانسهای پر سورپرایز و موسیقی متن فوق العاده در کنار بی ملاحظه بودن سریال در رابطه با تابوهای سیاسی-جنسی و روانی مستر روبات رو یه سریال برجسته میکنه که قطعاْ‌ هیچ کسی بعد دیدنش نمیتونه ادعا کنه که وقتش به بطالت گذشته
    سکانس تراپی مذهبی الیوت در
    مشاهده محتوا اسپویلر
    زندان
    و انکار وجود خدا با دلایلی که میاره یکی از سکانس های فراموش نشدنی سریاله
    تنها نقشی که نتونستم باهاش کاملاْ‌ ارتباط برقرار کنم آنجلا بود ولی در فصل آخر متوجه شدم که حضورش الزامی بوده
    بار روانشناسی سریال اینقدر سنگین هست و به حدی مشکل چند شخصیتی و عقده های ادیپ دوران کودکی رو توی چهار فصل به زیبایی نشون میده به نظر میاد تجربه شخصی سازنده سریال باشه
    فصل به فصل بهتر شد و فصل سه بسیار عالی و فصل چهارم یه شاهکار بی نظیر بود به خصوص اپیزودهای پنجم و نهم در حدی که ۱۳ اپیزود فصل چهارم رو در یک روز دیدم
    در مورد صحنه های همجنسگرایی سریال ابتدا فکر میکردم برای مقبولیت سریال به زور توش جا داده شده در حالیکه در اپیزود بی نظیر ممنوع (S4e3) این مورد هم رمز گشایی شد
    افسوس زمانی که به دایوس و مدیریت یک درصد جهان به منابع و ذهن و روابط و تک تک ویژگی های اجتماعی هر فرد اشاره شد و پایه جامعه ستیزی الیوت بر تخریب همون یک درصد بنا گذاشته شد صرفاْ حکومت چین با آیکون رز سفید و دارک آرمی توی سریال بولد شدن و نقش مخرب کشورهایی مثل روسیه و ایران و ترکیه در شرق و باقی کشورهای غربی نادیده گرفته شد و مباحث مربوط به ایران صرفاٌ به یک خانواده مذهبی مهاجر و ضعیف و واضح تر از اون توی اپیزود فدریک و تانیا پرداخته شد (s3e7)
    در مورد پایان سریال
    مشاهده محتوا اسپویلر
    سم اسماعیل چاره ای جز کشتن شخصیت هکر یاغی نداشت و به بهترین نحو با کمک گرفتن از دو اپیزود و نصف پایانی و با شرح کامل نحوه ایجاد اون توسط ذهن الیوت این کار رو انجام داد

الگوریتم امتیاز دهی من به تک تک اپیزود ها -http://s10.picofile.com/file/8392613...328_140148.jpg
    کل سریال 9/10

17. 14 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,916
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

فصل اول
    »»
    اونقدر از این سریال تعریف کردین تا بالاخره مجاب شدم شروع کنم به دیدنش، یادمه همون اوایل که پخش سریال شروع شده بود هفتگی سریال رو چند قسمت دنبال کردم و به خاطر سرد بودن فضای سریال دراپش کردم ولی الان بعد از چندین سال تصمیم گرفتم یه فرصت دوباره به خودم بدم و ببینمش.

شروع سریال همونطور مثل بار اول برام کسل کننده و سرد بود و داستان برام چیزی فراتر از یک هکر افسرده نبود که سعی داره زندگی داغونش رو با هک کردن بقیه قابل تحمل کنه ولی رفته رفته داستان از چارچوب ابتدایی خودش خارج میشه و تازه تو سه قسمت پایانی با سورپرایزهایی که برای بیننده آماده کردن میفهمیم اصلا" داستان چی بوده و در واقع شروع سریال از اونجا کلید میخوره. چیزی که در مورد سریال قاطع میشه گفت: با اینکه همه چی در مورد هک کردن است ولی فقط بخش خیلی کوچکی از اون تخصصی به این موضوع میپردازه، بهتره اینطور بگم، «سم اسماعیل» به دنبال این نیست به بیننده نشون بده با چند تا کد نویسی و سرک کشیدن تو حریم شخصی افراد قراره چه اتفاقی بیفته، در واقع هر اپیزود سریال به رمزگشایی کاراکترها و به خصوص «الیوت» میپردازه و با هر بار هک کردن «الیوت» ما به بخش نا گفته‌ای از داستان او وارد می‌شویم. سریال نکات مثبت زیادی مثل موسیقی متن و ... داره که از توضیح اونها میگذرم ولی چیزی که بیشتر از همه بعد از «الیوت» برام جذاب بود شخصیت پردازی هوشمندانه و خط داستانی «تایرل» است و شخصا" تصور سریال بدون او برام غیر ممکنه و امیدوارم تو فصل های بعدی «تایرلـش» رو بیشتر کنن.
    برای Mr Robot فعلا" زود است که بگویم گوهری ناب در دنیای تلویزیونه ولی مشخصه مسیری که سریال در فصل اول شروع کرده فقط مقدمه ‌چینی برای سفری شگفت‌انگیز با کلی سورپرایز هست که «سم اسماعیل» برامون تدارک دیده و مطمئنم که نا امیدمون نمی‌کنه.

امتیاز فصل اول 8

19. 18 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    فصل اول
    »»
    اونقدر از این سریال تعریف کردین تا بالاخره مجاب شدم شروع کنم به دیدنش، یادمه همون اوایل که پخش سریال شروع شده بود هفتگی سریال رو چند قسمت دنبال کردم و به خاطر سرد بودن فضای سریال دراپش کردم ولی الان بعد از چندین سال تصمیم گرفتم یه فرصت دوباره به خودم بدم و ببینمش.

شروع سریال همونطور مثل بار اول برام کسل کننده و سرد بود و داستان برام چیزی فراتر از یک هکر افسرده نبود که سعی داره زندگی داغونش رو با هک کردن بقیه قابل تحمل کنه ولی رفته رفته داستان از چارچوب ابتدایی خودش خارج میشه و تازه تو سه قسمت پایانی با سورپرایزهایی که برای بیننده آماده کردن میفهمیم اصلا" داستان چی بوده و در واقع شروع سریال از اونجا کلید میخوره. چیزی که در مورد سریال قاطع میشه گفت: با اینکه همه چی در مورد هک کردن است ولی فقط بخش خیلی کوچکی از اون تخصصی به این موضوع میپردازه، بهتره اینطور بگم، «سم اسماعیل» به دنبال این نیست به بیننده نشون بده با چند تا کد نویسی و سرک کشیدن تو حریم شخصی افراد قراره چه اتفاقی بیفته، در واقع هر اپیزود سریال به رمزگشایی کاراکترها و به خصوص «الیوت» میپردازه و با هر بار هک کردن «الیوت» ما به بخش نا گفته‌ای از داستان او وارد می‌شویم. سریال نکات مثبت زیادی مثل موسیقی متن و ... داره که از توضیح اونها میگذرم ولی چیزی که بیشتر از همه بعد از «الیوت» برام جذاب بود شخصیت پردازی هوشمندانه و خط داستانی «تایرل» است و شخصا" تصور سریال بدون او برام غیر ممکنه و امیدوارم تو فصل های بعدی «تایرلـش» رو بیشتر کنن.
    برای Mr Robot فعلا" زود است که بگویم گوهری ناب در دنیای تلویزیونه ولی مشخصه مسیری که سریال در فصل اول شروع کرده فقط مقدمه ‌چینی برای سفری شگفت‌انگیز با کلی سورپرایز هست که «سم اسماعیل» برامون تدارک دیده و مطمئنم که نا امیدمون نمی‌کنه.

امتیاز فصل اول 8

متاسفانه اصلا سریال رو درست متوجه نشدید. سریال اصلا در مورد «یک هکر افسرده اوقاتش رو با هک کردن دیگران سپری می‌کنه که زندگی خودش رو قابل تحمل کنه و همه‌چی هک کردنه» نیست.

شدیدا توصیه می‌کنم دیدگاهتون رو پیش از ادامه‌ی تماشای سریال تغییر بدید.

الیوت با هک کردن دیگران به دورویی و دروغ‌گویی‌هاشون پی می‌بره و همین باعث شده که افسرده‌تر بشه.

درد الیوت ریشه از یه زخم عمیق از دوران کودکیش داره که به مرور زمان به شکل فعلیش خودش رو نشون داده.

صحنه‌های واقعی هک به علت احترام گذاشتن خالق سریال به شعور مخاطب هست و اصلا می‌شه گفت زیاد دخلی به داستان ندارن مگه جاهایی مثل فصل ۲ که نیاز می‌شه واقعا به خاطرش داستان رو تغییر بدن (مثل هک FBI).

الیوت زندگیش براش قابل تحمل هست، ولی پر از درده. الیوت قصد خودکشی نداره و همیشه هم داره برای تسکین درد خودش دیگران رو نجات می‌ده.

کلا دوباره ببینین به نظرم.
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

21. 12 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین