برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 33
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,375
    از این کاربر 90,302 بار در 4,548 پست سپاس گزاری شده

Mr. Robot | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

نوزدهم دسامبر 2014 (بیست و هشتم آذرماه93) مدت کوتاهی پس از انتشار خبر شوک آور هک شدن شرکت سونی و عواقب ناشی از آن شبکه تلویزیونی USA Network که در بین بینندگان تلویزیونی بیشتر به خاطر پخش مجموعه تحسین شدهSuits شناخته شده است خبر ار موافقت خود با ساخت سریالی با عنوان Mr. Robot که در آن دنیای ماجراجویانه و زیرمینی هکرها به تصویر کشیده می شود داد. Sam Esmail نویسنده فیلم سینمایی Comet کارنویسندگی این اثر را به اتجام رسانده ضمن اینکه او به همراه Steve Golin از تهیه کنندگان مجموعه True Detectiveو Chad Hamilton تهیه کننده فیلم Comet و Niels Arden Oplev کارگردان فیلم تحسین شده The Girl with the Dragon Tattoo مدیران اجرایی مجموعه می باشند. Chris McCumber رییس شبکه USA Network درباره این سریال می گوید:
    زمانی مناسبت تر از این لحظه جهت اعلام خبر ساخت سریال وجود نداشت!تیم سازندگان پشت صحنه مجموعه کار فوق العاده ای را انجام داده اند تا به بینندگانمان اثری هیجان انگیز ارائه نمایند که هرچقدر بیشتر آن را تماشا می کنند به ادامه دادن آن مشتاق تر می شوند. Rami Malek بازی استادانه ای را به عنوان یک هکر در کنار بازی بی نقص Christian Slater در نقش Mr. Robot به انجام رسانده است.
    پخش این مجموعه که فصل نخست آن در ده قسمت تهیه گشته از بیست و چهارم ژوئن 2015 (چهارم تیرماه 94) آغاز می شود. +, +

خلاصه داستان:
    Elliot برنامه نویس رایانه جوان و بسیار با استعدادی است که زندگی دو گانه ای را تجربه می نماید.در ساعات کاری روزانه مهندس امنیت سایبری شرکت بسیار بزرگ و قدرتمندی می باشد که به اعتقاد او بزرگترین شریک تجاری آن Evil Corp به طور مخفیانه در حال در دست گرفتن کنترل جهان می باشد.اما شب هنگام و در اوقات فراغت او که دچار اختلالات روحی عجیبی است تبدیل به هکری بسیار زبردست و ماهر می شود که از این توانایی برای محافظت از کسانی که برای او اهمیت دارند استفاده می کند.اوضاع برای او به خوبی پیش می رود تا اینکه آشنایی اتفاقی او با رهبر گروه هرج مرج گرایی که خود را Mr. Robot معرفی می نماید شرایط را تغییر می دهد.چرا که Mr. Robot که اهداف پیچیده و مرموزی را دنبال می کند به او پیشنهاد کارخطرناک و دشوار هک کردن شرکت چندملیتی را که در آن کار می کند را می دهد.

بازیگران:

Rami Malek در نقش
    Elliot

Christian Slater در نقش
    Mr. Robot

Portia Doubleday در نقشAngela

Carly Chaikin در نقش Darlene

Martin Wallström در نقش Tyrell Wellick
    تریلری از سریال:
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

تاتاکاعه
    سپاس
    13,778
    از این کاربر 12,756 بار در 816 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mr. Robot | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

قسمت اول
    قبل از ديدن قسمت اول يه نگاهي به IMdb انداختم و امتياز 9.4 سريال منو شگفت زده كرد وبعد نشستم ديدمش .به نظرم سريال شايسته اين امتياز نيست و حتما" در ادامه سريال تغييرات شديدي تو امتياز Imdb داده ميشه. علي رغم جو سنگين سريال و مباحث فني كه فضاي سردي به سريال ميده تنها نقطه قوت رو داستان و شخصيت اليوت مي دونم .
    سوالاتي كه خيلي وقت پيش از اينترنت و فضاي مجازي داشتم پيش زمينه اصلي سريال هستش ، امنيت اينترنت و عواقب و مزاياي اينترنت و شبكه هاي اجتماعي به خوبي تو اين قسمت كار شده.
    اميدوارم خط اصلي داستان تو سريال بتونه در ادامه جواب ذهن هاي بيننده كنجكاو در مورد فضاي مجازي رو بده

3. 22 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 34 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

ابتدا که کمی داستان سریال رو خوندم فکر کردم با یکی از اون داستان‌های هکری طرف هستم که طرف با یک کامپیوتر میخواد کل دنیا رو هک کنه ولی بعد از دیدن قسمت اول متوجه داستان انچنان ربطی به هک نداره و سعی نمیکنه خودش رو با اصطلاحات فنی که بیشترشون فقط یک مشت چرت‌وپرت برای پر کردن ذهن مخاطب عام هستند پر کنه. شخصیت اولش بسیار عالی بود به شخصه از فضای تاریک سریال خوشم اومد.

5. 19 کاربرِ زیر از fardin3t بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

بعد از اینکه دیدم تاپیک بحث فصل اول 11 صفحه پیش رفت تصمیم گرفتم قسمت اول رو دانلود کنم تا ببینم چی داره این سریال؟پایلوت سریال رو دانلود کردم و شروع کردم به تماشا.نمیدونم چرا از همون اول که مونولوگ های الیوت شروع شد ناخودآگاه یاد سریال محبوبم دکستر افتادم.اول فکر میکردم الان با این سریالای تخصصی که راجب اصطلاحات کامیپوتریه طرف هستم ولی اینطور نبود البته درسته تقریبا داستان سریال روی این عرصه خسته کننده(از نظر داستانی) میگذره ولی سم اسماعیل کامل نگاهم رو به این عرصه که تقریبا اونو میشه ی ژانر دونست عوض کرد.اولین فاکتوری که مجابم کرد تا قسمت اول رو ادامه بدم چهره ی مریض الیوت بود و دوم صحبت هاش در مورد جامعه و فکر هایی که راجب جامعه میکنه و شرایط زندگی ای که داره.نمیخوام اسپویلی از داستان کنم وگرنه صفحه ها فقط میشه راجب پایلوت نوشت.تقریبا به وسطای قسمت رسیده بودم که قسمت دوم رو هم گذشتم واسه دانلود و کل فصل رو گرفتم.درسته که این سریال شباهت های زیادی به دکستر و فایت کلاب داره ولی تقریبا ی چیز جدید هستش تو تلویزیون.فقط دارم خدا خدا میکنم که مستر روبات فقط توی تخیل الیوت نباشه.یکی از مواردی که به شخصه توی این سریال از اون خوش میاد اینه که خیلی شخصیت فرعی نداره مثل سریالایی مثل گات چون باعث میشه بیننده توی همین قسمت های اول گیج بشه و دیگه برای دیدن ادامه سریال انگیزه ای نداشته باشه.خود من اگه اون همه تعریف از گات نشنیده بودم بعد از قسمت اول ولش میکردم.صد در صد یکی از بهترین و یا بهترین سریال تابستون بوده و من پیش بینی میکنم به یکی از بهترین های 2015 هم تبدیل میشه چون سریال های پاییزی هم اون چنان به نظر نمیاد که قوی باشه به جز دو سه مورد.خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم حداقل پایلوت سریال رو از دست ندید هر چند فکر کنم خیلیا با دیدن پایلوت بقیه قسمت ها رو هم خواهند دید.

امتیاز من به قسمت اول:9

پ.ن:راستی این دیسکای الیوت چه باحال بود آدمو یاد اسلایدای دکستر میندازه

7. 26 کاربرِ زیر از Trinity Killer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,153
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

منم بعد اینکه دیدم محبوبیت بالای داره پایلوت و دانلود کردم و دیدم واقعا با دیدن چند دقیقه اول تصمیم گرفتم کل فصل و دانلود کنم واقعا داستان جالبی داره
    پیشنهاد میکنم پایلوت سریال و حتما ببینید پشیمون تون نمیکنه.
    به نظر من که شخصیت الیوت ویژگی های شخصیتی خیلی از ما ها رو داره

9. 17 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 86 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

سلام
    من به تازگی این سریال خارقالعاده رو دیدم. نمواقعا جزء بهترین سریال هایی که دیدم !! بعضی از صحنه هاشو شاید 7 یا 8 بار دیدم!!
    نمیشه یک تاپیک در مورد حدسیات فصل دوم باز بشه؟
    من چون چندین بار دیدم !! چندین سناریو دارم برای فصل دوم

11. 12 کاربرِ زیر از ati88 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

سریال خوبی بود 8.5 واسه کل فصل
    ی سری چیزاش قابل حدس بود مثه توهم ذهنیش ی چیزاییش هم مثه دکستر بود که آدم بدا رو گیر مینداخت و ازشون سی دی یادگاری جمع میکرد...(اون تیکه فراری دادن زندانیارو اصلا حال نکردم)
    ایشالا که تو فصلای بعدی هم خوب کار کنه و بتونه خوب پیش بره
    [

13. 11 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Mr. Robot از یک هکر سابق برای اطمینان از اصالت سریال استفاده می‌کند

برای آنکه Mr. Robot تا حد ممکن قابل باور و واقع‌گرا باشد، Sam Esmail شورانر سریال از یک هکر کلاه‌سفید سابق و آنالیست امنیت استفاده کرده تا مطمئن بشه همه چیزی که می‌خواسته انجام بشه، شدنیـست.

Kor Adana که رسما به عنوان مشاور تکنیکی سریال شناخته میشه در مصاحبه‌ای با ورایتی میگه شغلش بعضی اوقات بسیار پراسترس‌ـه بخصوص وقتی بخش کامنت‌های سایت‌ها و فروم‌ها رو چک میکنه تا ببینه همه چیز درسته. Kor Adana از بخش کامنت‌های سایت‌ها و فروم‌ها برای این استفاده میکنه تا مطمئن بشه دلایل و مدارکی وجود داره که ایده‌هایی که Sam Esmail می‌خواد در سریال استفاده کنه قبلا انجام شده یا حداقل شدنیـست.

Adana این رو هم به ورایتی میگه: "من درباره هک کردن تحقیق می‌کنم تا بفهمم الیوت دقیقا باید چه کاری بکنه و چه چیزی روی صفحه نمایش نشون داده بشه، از چه نرم‌افزاری باید استفاده کنه و از چه دستوراتی باید استفاده کنه."

وقتی اپیزودها نوشته میشن برخلاف اغلب سریال‌ها که تهیه‌کننده اجرایی نظر نهایی رو میده اینجا همه چیز باید به تایید Adana برسه. او همچنین به این اشاره کرد که طرفدارهای سریال در گذشته به اشتباهات سریال اشاره کردن و برای جلوگیری از این اتفاق در فصل جدید Adana باید مطمئن بشه که هیچ جای متن از نظر تکنیکی نادرست نیست.

Adana این رو هم میگه که: "فکر نکنم این شغل پیش از این وجود داشته، پس مکان جذابی برای بودنـه." +

فصل دوم Mr. Robot سیزدهم جولای (23 تیر) شروع می‌شه، تریلر فصل دوم را اینجا ببینید.

سپاس
    526
    از این کاربر 199 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

سریال عالیه
    الیوت فوق‌العادست ، داستان خیلی خوبه و کامل هم هست
    استفاده از مباحث واقعی در امنیت شبکه باعث شده سریال برای من که دانشجوی ای تی هستم جذاب تر هم بشه
    به شخصه تا به حال سریالی رو ندیده بودم که اینقد واقع گرایانه باشه در بحث امنیت شبکه
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
    پ ن
    اگر امکان داره ، دوستان یه لطفی بکنن و یه تاپیک معرفی برای سریال Feed The Beast هم بزارن

16. 12 کاربرِ زیر از Boatles-Oar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط empro نمایش پست ها
    اگر امکان داره ، دوستان یه لطفی بکنن و یه تاپیک معرفی برای سریال Feed The Beast هم بزارن
    دوست عزیز خوب نگشتید ... این سریال تاپیکِ معرفی داره، بفرمایید»» http://tvworld.info/showthread.php?t...ght=Feed+Beast

در رابطه با مستر روبات هم میتونید به این تالار برید و بحث‌های اپیزودیک رو بعد از پخش هر قسمت بخونید و با دوستان دیگه نظرتون رو به اشتراک بزارید
    »» http://tvworld.info/forumdisplay.php?f=1499

18. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین