برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 از مجموع 26
    دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 354 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Kung Fury | وب‌دی‌ال

IMDB | Website| KickStarter | Wikipedia | Download
    » سخن مترجم:
    با یک بی‌مووی معرکه و باحال در خدمت شما هستم. فعلا تریلرش رو ببیند و لذت ببرید، بعدا بیشتر صحبت می‌کنیم...
    »» تــــریــــلر ««

720P DL - YouTube
    » یک تیز کوچک!
    موسیقی پایانی فیلم کار David Hasselhoff بازیگر و خواننده‌ی آمریکاییه. گروه سازندگان فیلم برای آهنگ، یک موزیک ویدئو فوق‌العاده دیدنی تدارک دیدند. مطمعنا از دیدنش لذت خواهید برد. زیرنویس هم آماده شده و فردا آپلود میشه.
    »» موزیک ویدئو موسیقی پایانی ««

720P DL - YouTube

David Hasselhoff - True Survivor

» و اما بعد...
    و اما بعد، این فیلم کوتاه، یک پروژه کیک استارتر بوده که موفق شد در حدود 700000$ بودجه از طریق دونیشن دریافت کنه. این بی‌مووی که با امکاناتی نه چندان زیاد در راستای ادای احترام به فیلم های اکشن دهه 80 میلادی ساخته شد، اینقدر موفق بود که تونست تا نامزدی بهترین فیلم کوتاه جشنواره کن پیش بره. تریلر این فیلم اینقدر در دنیای وب وایرال شده بود که یکی از یوتوبرها اینطور عنوان می‌کنه: "هرجا که میرم، بهم میگن که تریلر این کونگ فیروی رو دیدی یا نه. حتی این حرف رو از آدمایی که تازه باهاشون آشنا شده بودم شنیدم." فقط در سایت یوتوب تریلر فیلم تا الان در حدود 11 میلیون بازدید کننده داشته که این رقم برای یک تریلر فیلم سوئدی با بودجه کم رقم قابل توجه‌ایه. خود فیلم بلافاصله بعد از رلیز بر روی یوتوب قرار گرفت که در یک روز بالای 2 میلیون بازدید دریافت کرد. سایت اصلی فیلم قابلیت دانلود کار با کیفیت فوق العاده HD و خرید تیشرت و ... با مبالغ نه چندان زیادی رو برای علاقه مندان فراهم کرده. بازی کونگ فیروی دو روز پیش با مبلغ 1.99$ در استیم منتشر شد تا شما هم بتونید با ماشین های اسباب بازی مبارزه کنید و Kung Führer رو شکست بدید. امیدوارم از 30 دقیقه لذت خالص، لذت ببرید...

» دانلود موسیقی متن فیلم: #436 با تشکر از ایرج عزیز
    » زیرنویس کامل: نسخه بهبود یافته با دیالوگ های آلمانی اضافه شد.

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

سپاس
    7,535

پاسخ : ارائه‌ی 354 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Kung Fury | وب‌دی‌ال

» پـیــــام بــازرگــانــی «
    » بزنید به تخته!
    اول برای آقامون ثور بزنید به تخته، بعد هم کمی آمار و ارقام در ادامه مطلب...
    » کلام روز:
    ای کسانی که مواد مخدر دود می‌کنید و ورزش نمی‌کنید و می‌گید از ما گذشت!!! بنگرید این بالا رو، هنوز دیر نشده، از همین امروز شروع کنید. شپرد/نمایندگی فروش لوازم تن‌تاک در فروم
    » آمار:
    تا به الان آمار مشاهده کار در یوتوب 13,111,326 میلیون نفر در یک هفته گذشته -به‌طور میانگین 1.9 میلیون نفر در روز- بوده است. تامز آپ فور کونگ فیوری...

کماکان بعد از این مدت یک هفته‌ای، با ریت 8.4 در وب‌سایت IMDB و جایگاه‌اش در تاپ 500 -رشد 3,946ـی- خوش می‌درخشد...

» به زودی:
    به زودی ترجمه موزیک ویدئو + فیلم با اضافات...

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

kung fury فیلم کوتاهی که David Sandberg هم نویسنده و هم کارگردان و هم بازیگر اصلیشه.شاید با وجود تمام این مسئولیت ها براتون به نظر بیاد که یه فرد نمیتونه این همه بار سختی رو به دوش بکشه مخصوصا اینکه بودجه ی کافی هم نداشته باشه .همه ی ما میدونم که کارگردانی خودش به صورت مجزا چقدر سخت میتونه باشه,ولی همیشه افراد بزرگی مثل اورسن ولز و تارانتینو و وودی الن ....تو این وادی پیدا میشند و نبوغ خودشون رو برای ما مخاطب ها به زیبایی هر چه تمام تر به معرض نمایش میزارند.به نظر من David Sandberg هم جزو همین دسته ازافراد میتونه باشه, البته اگه همینطور به پیشرفتش با این سرعت ادامه بده. Sandbergکسی هست که کارش رو با کلیپ های تلویزیونی شروع کرد ( اتفاقا تو همین کارش یه قسمتی هست که تبلیغ یه تلفن قدیمی دهه ی 80 رو هم انجام میده) و حالا با اولین کارش مسیر پیشرفتش رو که بدون کمک Kickstarter ممکن نبود با سرعت زیادی داره طی میکنه.او توسط دوستانش فیلم کمدی اکشنی رو میسازه که ممکن نیست,فردی اونرو ببینه و لب به تحسینش باز نکنه.فیلمی که از خیلی جهات از فیلمهای دهه 80 مثل رمبو و اثار جکی چان و بازی های ویدیویی مثل Streets of Rage, Double Dragon و Final Fight الهام گرفته.(باید بگم که دهه ی مورد علاقه ی من هم همین دهه ی 80 هستش) بطور کلی اگه بخوایم واقعیت رو عنوان کنیمkung fury نه داستان تازه ایی رو,رو میکنه و نه شیوه ی جدید و نویی رو خلق میکنه تا مثلا باعث بشه دنیای فیلم های رزمی یه تغییری رو در خودش احساس کنه ,مثل کاری که فیلم ببر خیزان و اژدهای پنهان یا اژدها وارد میشود انجام دادند.اما چرا اینقدر این فیلم محبوبیت پیدا کرده و به دل میشینه.جواب اصلی یک چیزه, kung fury حس نوستالژیک رو برای مخاطبش به صورت خیره کننده ایی ایجاد میکنه.حسی که هم برای افرادی که در دهه ی 80 هستند شیرینه و هم برای کسایی که در اون دهه نبودند شیرین و خنده دار....
    داستان فیلم رو شاید بشه تو یک خط هم نوشت.پلیس کونگ فوکاری که در زمان سفر میکنه تا با فردی مبارزه کنه که هدفش تنها نابودی دنیاست. او به دوره ایی سفر میکنه تا همین دشمنش که ادولف هیتلر نام داره رو در اوج قدرتش نابود کنه....داستانی ساده و کلیشه ایی,اما اصلا واسه چی باید داستان پیچیده ایی داشته باشه,تو اکثر فیلمهای رزمی هدف چگونگی انجام مبارزه است و اون موقعیت طنزی که در مبارزه ایجاد میشه تا بعضی اوقات باعث خنده بیننده ها بشه(مثل کارهایی که جکی چان خلق کرده). kung fury هم تا دلتون بخواد مبارزاتی داره که شما رو تو همین مدت کوتاهش سیراب میکنه. David Sandberg تو این فیلم کوتاه سی دقیقه ایی شخصیتی رو خلق میکنه که معجونی از سیلوستر استالونه و جکی چان رو در خودش داره,از دستش ندید,فیلم بسیار خلاقانه ایی هستش که بعضی جاها یه کارهایی میکنه که دهن ادم از این تغییرات باز میمونه پر از ارجاعات متعدده از پوستر فیلم که از پوستر blade runner الهام گرفته شده تا شوخی با شخصیت های قهرمانانه ایی چون رمبو و کماندو و بازی های ویدویی که بالا بهش اشاره کردم,فوقالعاده است این David Sandberg این سوئدی من رو یاد جوونی های تارانتینو میندازه.به شدت با اون پایان بازش,منتظر قسمت بعدیش هم هستم.

امین جان خسته نباشی,ما رو بردی به دهه ی 80 دوست داشتنی,انگار همین دیروز بود...

4. 20 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.:مستی و راستی:.
    سپاس
    2,404
    از این کاربر 904 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

با درود
    دمت گرم.امیدوارم بلوری اشم بیاد.

6. 5 کاربرِ زیر از mehrzadds بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,535

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadds نمایش پست ها
    با درود
    دمت گرم.امیدوارم بلوری اشم بیاد.
    خواهش می کنم.

کار روی اینترنت رلیز شده.

8. 14 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,535

» زیرنویس کامل:
    نسخه با دیالوگ های آلمانی به پست اول اضافه شد. تقدیم به ایرج عزیز...
    » موزیک ویدئو:
    ترجمه موزیک ویدئو تموم شده، اما متاسفانه هنوز فرصت سینک رو پیدا نکردم. ایشالا که بتونم با فرمت aas به‌زودی براتون قرار بدم.

10. 19 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

امین جان دمت گرم بابت ارائه خدمات پس از فروش. خدایی اون تکیه (دیالوگ به زبان آلمانی) رو نمیشد بدون زیرنویس "سر" کرد. بخصوص که بحث سر "سبیل اریایی" بود.

12. 14 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123