برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 21
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Prison Break | احتمال ساخت مینی سریالی در آینده

شبکه Fox به تازگی تصمیمی مبنی بر ساخت مینی سریالی بر اساس وقایع Prison Break را گرفته است . اگر این ایده عملی شود و به مرحله نهایی برسد Wentworth Miller نیز از بازیگران اصلی این مجموعه می باشد و حتی احتمال پیوستن Dominic Purcell به سریال نیز می باشد . فعلا اطلاعات زیادی در دست نیس اما گفته شده موضوع سریال چیزی شبیه به فصل آخر سریال 24 ( Live Another Day ) می باشد و این دفعه شاهد یک پایان بسته خواهیم بود . Wentworth Miller که به تازگی در سریال The Flash از شبکه CW حضور داشته و در حال حاظر هم به همراه Dominic Purcell مشغول سریال دیگر این شبکه یعنی Legends of Tomorrow می باشد در مصاحبه کوتاه خود با E! News گفت که ایده اولیه همچین کاری از خودم بوده و به نظرم میتوان داستان جالبی از کار درآورد تا بار دیگر هیجان رو برای ببنندگان به وجود بیاریم . Gary Newman مدیر اجرایی شبکه Fox نیز این خبر را تایید کرده و گفته برنامه هایی برای این کار داریم .

یه سری کامنت ها رو که میخوندم در مورد این خبر بیشتر بیننده ها به این نکته اشاره کرده بودن که مگه مایکل در آخر سریال کشته نشد !! و خیلی نظر مثبتی رو کار نداشتند . اخبار تکمیلی در همین تاپیک

?!Booker,are you afraid of god
    سپاس
    96
    از این کاربر 160 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Prison Break | احتمال ساخت مینی سریالی در آینده

3تا سریال لاست و 24وفرار از زندان رو بورس ترین و پرطرفدارترین سریالهای ایرانیا بودن و هستن!ولی خوب اینکار بنظر من اشتباه محضه.سریال تو جای خوبی تموم شد ونیازی هم به ادامه بیخودش نیست...کاری که فاکس متاسفانه با 24 هم کرد(فصل نهم عالی بود ولی واقعا من دلیلی برای ادامش نمیبینم).حالا باز اگه مینی سریال باقی بمونه خوب میشه...فصل نهم 24 هم قرار بود مینی باشه ولی دیدیم که برای فصل 10 هم تمدید شد

3. 16 کاربرِ زیر از Hideo K بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,554 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    فرار از زندان موج سریال بینی رو بهمراه لاست در ایران راه انداخت. هیجان فوق العاده ای داشت ولی هرگز یک سریال تاپ نبود و علتش تلف کردنِ بی جهته حجم زیاده انرژی برروی داستانی بسیار بیخود و تخیلی. انصاف داشته باشیم؛ فرار از زندان فقط تو فصل 1 خلاصه میشه..ازین زندان فرار میکنم ، میوفتم تو یه زندانه دیگه واقعاً ؟ عاجز موندنِ نویسنده در جمع کردنِ داستان کاملاً از فصل 2 مشهود میشه. مخصوصاً وقتی بحث سیلا میاد وسط..بنظرم خوده نویسنده هم با وجوده این عنصر تو داستانش مشکل داشت ولی نمیدونست چطور حذفش کنه و یک عنصره دندان گیر تر بزاره تو داستانش.. ینی مسئله ی خاصی نبود که بخان اینقدر انرژی و تعقیب و گریز بزارن روش.... ولی بااینحال تاانتهای فصل چهار با لذت نشستم نگاهش کردم..مایکل اسکافیلد یکی از محبوبترین هاییه که دیدم.. زیاد به دیدن مینی سریالش رغبت ندارم همون چهار فصل واسش کافیه.. چه مایکل مرده باشه چه زنده ... که مطمئنم مردنش فیک بود ، پلیسا گرفتنش انداختن تو یه زندانه دیگه

ممنون بابت خبر
    از اینکه فصل اولش یه چیز دیگه بود شکی نیست واینکه فصل دوم هم در چمع کردن داستان بود و فصل سوم هم به خاطر یه سری مولفه های جدیدی که نسبت به زندان فصل اول داشت قابل قبول بود. ولی در کل منطق اصلی و اولیه فصل چهارم مشکل داشت و از سیلا گرفته تا اون مطالبی درباره استفاده از انرژی خورشید و وارد شدن مادر مایکل. که نشون میده نویسنده از هر چیزی استفاده میکنه تا بتونه دلیلی برای ادامه دادن هیچان داشته باشه و حتی همه کاراکتر های زنده از فصل اول و دوم و سوم رو برمیگردونه . ولی انصافا اگه از این مشکل اصلی چشم پوشی کنیم به نظرم هیچ خلل و افتی تو هیجان و اکشن سریال نسبت به فصول قبل نبود.
    تو زنده بودن مایکل هم درسته شکی نیست.
    به نظرم ادام هدادن سریال حداقل تو این مقطع کار به جایی هست. زمانی که 24 برمی گرده و جواب میده هم از لحلظ بیننده و هم از لحاظ داستانی و کارگردانی و خوش ساخت بودن.x files هم میخاد برگرده اونم بعد از بیش از 10 سال. اکثر فیلمای خوب دوباره احیا میشن و دنباله براشون ساخته میشه و قابل قبول هم هستن
    به هر حال فک کنم همه اونایی که سریالو دیدن و بفهمن که بفصل جدید میاد هرجور شده میبیننش تاحس نوستالژیک طرفدارا قلقلک بشه

5. 20 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

بخوایم وارد بحث داستانی و قوی بودنش بشیم شاید جلوی خیلی از سریال ها حرفی واسه گفتن نداشته باشه ولی از لحاظ هیجان واقعا حرف نداشت هر سیزنش رو تو 2 روز میدیدم فک کنم خاطره هم که همه باش داریم خیلیا ( از جمله خودم ) با این سریال , سریال امریکایی دیدنو شروع کردن در هر صورت بعید میدونم ادامه دادن داستانش ایده خوبی باشه ولی دلم بدجوور تنگ شده واسه شخصیت هاش مخصوصا تی بگ

7. 15 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

اخ که چقد عالی میشه اگر بسازن...من که خودم با این سریال شروع به دیدن سریال های خارجی کردم

9. 15 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط arso نمایش پست ها
    یه سری کامنت ها رو که میخوندم در مورد این خبر بیشتر بیننده ها به این نکته اشاره کرده بودن که مگه مایکل در آخر سریال کشته نشد !! و خیلی نظر مثبتی رو کار نداشتند . اخبار تکمیلی در همین تاپیک
    من خودم چند روز پیش سر علاقه ای که به این سریال داشتم نشستم از اول این سریال رو دیدم
    چیزی که تو این سریال خیلی راحت میشه درستش کرد مرگ شخصیت هاشه مگه سارا نبود که توی فصل 3 گفتن مرده اخر دیدم زنده بود
    اینو میدونم که مایکل نمرده همین که سریال رو با یه ابهام تموم کرد توی ذهن مخاطب هاش ماندگاری بیشتری داره و باعث میشه اگه یه وقت خواستن سریال رو ادامه بدن یا مثل الان مینی سریال بسازن دستشون باز باشه
    راجب نظرات دوستان هم که گفتن که فقط فصل یک داستان اصلی بوده تقریبا میشه گفت که درسته چون توی فصل دوم اتفاق خاصی نیوافتاد توی فصل سوم هم دلیل زندان رفتن مایکل نجات دادن ویستلر بود که وقتی مایکل تو افدام اولش شکست میخوره خود سازمان با هلیکوپتر حمله میکنن به زندان تا ویستلر رو فراری بدن که مایکل نمیذاره همین اتفاق نشون میده که اصلا نیازی به اوردن مایکل به زندان نداشتن اما با این حال فصل سوم یکی از بهترین فصل های این سریاله و من از دیدن این سریال از قسمت اول تا قسمت اخر لذت بردم و دوست دارم که مینی سریالش رو هم ببینم
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

11. 17 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm here.
    سپاس
    10,814
    از این کاربر 923 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

تشکر برای مطلب.

جزو اولین سریالهای خارجی زبانی بود که دیدم . سعی کردم دوبلش رو هم ببینم جدا از دیدن زبان اصلی و هر چند با زبان اصلی موافق ترم و کلا از فصل اولش بیشتر از بقیه فصلها لذت بردم . چون به نظرم بهترین قسمت داستانش تو فصل اول بود.
    همون زمان که تمام شد و منم دیدنش رو تمام کردم همیشه حدس میزدم یه روز ادامش رو میسازن . بعد شایعه های مختلف و ویدیوی های فیکی که از ادامه فرار از زندان یه سری فن ها ساخته بودن و تو فضای مجازی پر شده بود ازش به نظرم این خبر رسمی از شبکه به همه شایعات پایان داد .

امیدوارم خوده شبکه و عوال پشت فصل جدیدش بدونن دارن چیکار میکنن و ناامیدمون نکنن .
    Language is the Weapon

- - - - - - - - - - - - - - - - -

13. 14 کاربرِ زیر از TrUe.MadnesS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

مهمترین خاطره ای که بیستر دوستانی که این سریال رو دیدن مطمئنن اینه که کلشو تو دوسه روز دیدن و از خواب و خوراک افتادن .
    و یجورایی میشه گفت که این سریال جزو دوسه سریاله خارجی زبانیه که دوستان سریال دیدن رو باهاش شروع کردن . یادش بخیر مایکل اسکافیلد و دوستان. مخصوصا تی بگ . عاشقش بودم. مخصوصا دیالوگ هایی که میگفت و چقدر موجود پستی بود.

15. 12 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

Wentworth Miller ضمن استقبال از ادامه سریال فرار از زندان گفت :داستان کشش ادامه رو داره و هیچ مشکلی هم برای زنده بودن مایک اسکوفیلد وجود نداره همانطور که سارا در فصل سوم مرده بود ولی در فصل چهارم زنده شد !

17. 15 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

همانطور که میدانید شبکه Fox ساخت قسمت های جدید از سریال های پایان یافته را پیش گرفته است این موضوع با سریال 24 آغاز شد و به سریال X-files رسید که قرار است یک مینی سریال از آن در سال 2016 پخش شود.پس جای تعجب ندارد که درام محبوب این شبکه یعنی Prison break نیز ادامه یابد.در کنفرانس انجمن منتقدان تلویزیون شبکه Fox به طور رسمی اعلام کرد که قصد احیای این سریال را دارد. در این سری جدید Wentworth Miller و Dominic Purcell هر در نقش خود به عنوان Michael Scofield و Lincoln Burrows باقی می مانند.اولین سوالی که در ذهن بینندگان سریال ایجاد میشود این است که این سریال چگونه میتواند پس از کشته شدن Michael Scofield ادامه یابد؟ اما پاسخ آن نیز روشن است: شبکه به این موضوع اهمیت نمیدهد!! Paul Scheuring خالق سریال در مورد ادامه ی سریال گفت:

بله ما میدانیم که در فصل قبل مایکل مرده و ادامه دادن داستان با او کار سختی خواهد بود اما سعی خود را میکنیم تا بتوانیم به گونه ای از کنار این مسئله بگذریم.ما میخواهیم داستان را با گذشته ای از شخصیت های سریال پیش ببریم.من میدانم سریال شش سال است که به پایان رسیده.اما ما سعی میکنم تا دوباره مانند گذشته شور و شوق را در بینندگان به وجود بیاوریم به گونه ای که از دیدن دوباره سریال لذت ببرند.
    در نهایت مشخص شد که Fox سفارش ساخت 10 اپیزود را برای سال 2016 داده است و قرار است حوادث این قسمت ها در ادامه ی فصل چهارم باشد.

+

+

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

20. 18 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین