برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 54
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,271 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

Sense 8 | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

سپاس
    820
    از این کاربر 1,057 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sense 8 | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

خوب نبود..
    عالی بود
    من که از ابتدا تا انتها لذت بردم.
    کاراکتری که خودم دوس داشتم ليتو بود.آدم خسته نميشد اصلا برخلاف اون دختره معتاد(رايلی)که به نظر خودم تنها نقطه ضعف سريال بود.يعنى هروقت اينو نشون ميداد می خواستم بزنم جلو زودتر رد شه.گذشته و حالش حوصله آدمو سر ميبرد
    ولفگانگم اعصاب نداشت ..صحنه ترکوندن ماشينه،کشتن عموش و تعقيب و گريز هليکوپتر خيلی خوب بود.
    ديگه غير از همون دختره که اشاره کردم همه چی سرجای خودش بود و ناهماهنگی نديدم.حتی دنيلا هم نقش خوبی داشت.
    درکل راضی بودم از سريال.

3. 12 کاربرِ زیر از _Nirvana_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

در لحظه زندگی کن
    سپاس
    3
    از این کاربر 356 بار در 61 پست سپاس گزاری شده

ولی خدایی موسیقیش خداست خیلی خیلی حال کردم با متن موسقی این سریال

5. 9 کاربرِ زیر از rezash96 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

آقا پشیمون شدم از پستی که دادم. سریال خیلی صحنه های اضافه داره که باید بزنی جلو .
    ولی صحنه های بیش از حدش تو همجنسگرایی اعصاب آدمو خورد میکنه .

7. 3 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,520
    از این کاربر 6,609 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پایان.

در مجموع امتیاز من به سریال 7 .

نقاط قوت سریال بیشتر از ضعفاشه،شایدم ایراداتی که میگیریم ضعف نباشه در مقایسه با سریال های تاپ کمی ضعیفتر باشه ،

1. قسمت های اکشن سریال خیلی بیش از حد اغراق شده است، آدم یاد فیلم های هندی میوفته.

2.بعضی قسمت ها که در خط اصلی داستان پیش نمیره بیش از حد طولانیه، بیننده مجبور میشه بزنه جلو

3.یکی از مواردی میتونست سریال رو جذابتر کنه ، شخصیت های متفاوت تری در سریال بود الان این 8 نفر یه جورایی همشون ادم خوبه محسوب میشن

کاش بعضی شخصیت ها خاکستری تر بودن ،اینجوری سریال بهتر میشد ،مثل لاست که از همه طیف آدم توش بود مثل ساویر

4. اینکه یک کمپانی قدرتمند در سریال هست که در پی شکار این 8 نفره، آدمو یاد سریال اتوپیا میندازه ،ولی برای جذاب شدن سریال یک بدمن قدرتمند لازمه.

5. چیزی که سریال رو فارق از تمام مواردی که مورد پسند ما نیست ، مارو مجذوب دیدن میکنه همین ایده و سوژه جذاب سریاله که بهترین دلیل برای دیدن این سریاله

پروداکشن عظیم و پر خرج و زحمتی که برای هر سکانس این سریال کشیده شده ملموسه ،خیلی لحظات سریال از چند موقعیت مختلف تشکیل شده که واقعا باید بودجه

زیادی روی این سریال سرمایه گذاری کرده باشن که چنین لحظاتی رو بتونن خلق کنن،
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

9. 10 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,271 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

مجله‌ی Mexican تایید کرده که این سریال تا سه فصل مهمان خانه‌هایمان است. البته که چندی پیش اعلام شده بود
    که سریال به راحتی تا پنج فصل تمدید خواهد شد اما خب تابحال چیزی از سمت شبکه اعلام نشـــده است. به هر حال
    تا اعلام خبر رسمی تمدید و یا کنسل شدن این سریال باید منتظر عوامل شبکه‌ ی نت فلیکس باشیم که هستیم.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

سپاس
    825
    از این کاربر 1,184 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

من که خیلی خوشم اومد. از همون قسمت اول جذبش شدم و تا تمومش نکردم دست ازش نکشیدم. حتی اون حالت کسل کننده ای که بعضی از دوستان تو قسمتای اول تجربه کرده بودن و نداشتم. به نظر من شخصیتا رو خیلی خوب معرفی کردن. اصلا کسل کننده نبود.
    موسیقیش عااااالی بود. من حتی از تیتراژشم خیلی خوشم اومد. خیلی نو و جدید بود. من کمتر نمونه ش رو برای یه سریال تلویزیونی دیده بودم.
    خیلی برام جالبه که همه با این لیتو حال کردن در حالی که شخصیتی که کمترین جذابیت و برا من داشت، همین بود. یکی م اون کافئوس. خیلی حوصله سر بر بودن. ولی در عوض دنیلا خیلی خوب بود. با اینکه جز 8 شخصیت اصلی نبود ولی خیلی خوب بود.اون دوست دختر نومی خیلی بهتر از خودش بود! باورتون میشه تا کاممنت های شما رو نخونده بودم نفهمیدم این اول مرد بود بعد زن شد بعد عاشق یه زن دیگه شد. یعنی در این حد بحث صقیل بود که من همچین چیزی تو کتم نمیرفت. وای سینمای مکزیک و چقد قشنگ نشون داده بودن! عاااالی بود. بخصوص اون دختره که نقش مقابل لیتو بود. خیلی قشنگ بود ادا اطواراش.
    به نظر من سان بهترین شخصیت بود. خیلی جذاب بود. اولش فک میکردم این خیلی کسل کننده ست ولی واقعا از همه بهتر بود. ولفگنگ خیلی خوبه. تو قسمت اخر (قسمت رو در رویی ماشین و هلیکوپتر) که ویل برگشت به ویسپرز گفت من ممکنه نتونم ولی یه نفر و میشناسم که میتونه، خییییییلی خوب بود. یعنی یه بی کله تمام عیاره. خیلی دوسش دارم. کالا م خوب بود.
    من برخلاف دوستان اصلا راجع به رایلی Bored نبودم. جالبه شخصیتش!
    در کل سریال قشنگیه. بی صرانه منتظر فصل جدیدش در سال پیش روئم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Samya نمایش پست ها
    سلام دوستان،

تنها یه ایراد می‎تونم به این سریال بگیرم، اونم اینه که جملگی به زبان انگلیسی صحبت می‎کنن یعنی توی بمبئی طرف با هر کسی که اطرافش هست (حتی اون خدای فیلی شکلش) انگلیسی حرف میزنه یا مثلاً توی کنیا که همه با هم انگلیسی حرف می‎زنن کلاً یا توی سئول یا توی برلین طرف اومده GOT رو ساخته، واسه زبانی که وجود نداشته، یه زبان ساخته که قضیه رو هر چه بیشتر واقعی نشون بده. اون موقع واقعاً برام جای تعجب داره که یه سریال به این خوبی، چه دلیلی میتونه داشته باشه که این مورد رو در نظر نگرفته باشه؟
    .
    اتفاقا برای منم جای سوال داشت که چرا اینا همه دارن انگلیسی حرف میزنن ولی دیدم اون دفعات اولی که اینا باهم ملاقات داشتن، به زبون همدیگه حرف میزدن. این کار رو بخاطر این کردن که راحتتر بشه سریال دید. نمیشد کل فصل و با زیرنویس نگا کرد که!

12. 7 کاربرِ زیر از armina90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پایان سریال

مشاهده محتوا اسپویلر

یه سری جواب ها رو جوناس داد تو فصل اول، مثل اینکه این سنسیت ها هم گونه ای دیگه از انسان ها هستن و اون گروه مقابله هم سعی در از بین بردن اینا دارن. یه چیز تو مایه های اکس من شد. برای من که راضی کننده نبود... اما از طرفی 8 تا شخصیت سریال عالی ان، این سکانس هایی که باهمدیگه ارتباط برقرار میکنن خیلی خوب از اب درامده، یعنی واقعا تنها دلیلم برای دیدن ادامه سریال همین رابطه این 8 نفر بود، خیلی زود از حالت معمایی در امد سریال
    اما واقعا سریال پر هزینه ای بوده که تو چند کشور فیلمبرداری شده و همین ها به سریال خیلی کمک کرده... امیدوارم در ادامه جذاب تر بشه، حیفه

14. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 31 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

سریال تدوین خوبی داره.فیلمبرداری خوبی داره ایده خوبیه داره.یعنی تمام مواردی که نقطه قوت برادران واچوفسکی است. اما...
    اما ریتم خوبی نداره نامنظمه.خوب نتوانستند از اب و گل درش بیاورند. البته نسبت به رقبای متوسط به بالایش.
    تا اونجایی که داستان مربوط به این 8 نفر است خوبه اما زمانی که متوجه میشویم از این دسته ها زیاد است تو ذوق خوردن شروع میشود.سرنوشت سریال هیروز
    تو این فصل که خبری از دسته های دیگر نبود اما اگر قرار باشد اونها هم وارد داستان شوند داستان لوس میشود.

16. 9 کاربرِ زیر از pedram_ashena بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت 6 از فصل اول رو دیدم.... یکسری صحنه های ج ن س ی اش واقعا زیادیه! یعنی اگه نمی بود هم لطمه ای نمی زد
    تا اینجا از سان خوشم اومده و اون پسر کنیایی که مادرش مریضه! ( اسمش از ذهنم رفته)

اگه بتونن ایده رو درست پردازش کنن فیلم خوبی خواهد بود ... ولی اگه بخواد همش تو کشمکش مغزها و صحنه ها 18 سال به بالا باشه خیلی خوب نیست... گرچه که باید تا قسمت 8 رو ببینم حداقل!

18. 7 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

بچه ها اون موسیقی که تو قسمت اول اخرای قسمت وقتی داشتن مواد میزدن و وقتی هدفون تو گوشای دختره بود پخش میشد کسی لینک دانلودش رو داره؟ ممنون

20. 6 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین