برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 54
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

Sense 8 | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

May 6
    سپاس
    1,422
    از این کاربر 1,605 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sense 8 | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    بچه ها اون موسیقی که تو قسمت اول اخرای قسمت وقتی داشتن مواد میزدن و وقتی هدفون تو گوشای دختره بود پخش میشد کسی لینک دانلودش رو داره؟ ممنون
    Kettering - The Antlers
    -----------------------------------------------------------------------------------
    داستان،فضا،بازی ها،موسیقی خیلی خوب کار شده بود.حتی soundtrack هایی که استفاده شد عالی بود.
    سرآمد شخصیت های سریال،سان و لیتو بودن..سان با اون ظاهر خونسرد..یه مبارز تمام عیار.و لیتو با اون حجم از احساسات ناخودآگاه هیجان و انرژی رو به بیننده منتقل میکرد.
    یه نکته مثبت دیگه این بود که روی یه کشور متمرکز نشدن و از هر قاره حداقل یه نماینده دیدیم.آدمایی با چهره،زبان و استعدادی متفاوت که مکمل همدیگه هستن.
    دیالوگ های دو به دوی خوبی هم رد و بدل شد:
    مشاهده محتوا اسپویلر

کالا: عشق من به علم مانع ايمانم نميشه.از نظر من، علم يه زبون ديگه ست که واسه توصيف بعضی معجزه هايی که مذهب ميگه ازش استفاده ميکنيم.
    ولفگانگ: ولی يکی از اين زبونا با عقل جور درمياد و اون يکی نمياد.
    کالا:جوردرمياد؟ مثلا فيزيک کوانتومی جور درمياد؟مثلا يه ذره که هم اينجا هست و هم نيست عاقلانه ست؟يا جاذبه عاقلانه ست؟يه نيرويی که هيچکس دليل وجودشو نميدونه فقط ميدونيم که اگه اين جاذبه مرموز بين اشيا وجود نداشت هيچ کدوم اينام وجود نداشت.

ایرادی که میتونم بگیرم اینه که اگر از یه سری جزئیات صرف نظر میشد و به داستان اصلی پرداخته میشد نتیجه بهتری بدست میومد.
    در یک کلام خوب بود و حرفهای زیادی هم برای گفتن داشت.جای امیدواری هست که فصل دوم بهتر هم بشه.

3. 16 کاربرِ زیر از Spasitel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

خب خب... من تا اپیزود 4ـم دیدم و باید بگم که روال داستانیه خیلی کندی داشت تا این قسمت که من تازه متوجه شدم داستان از چه قراره و چی به چیه. البته بازم هنوز جای کار هست :/
    به نظر من که داستانش جذابه. ینی اگر قسمت های اول رو دوست نداشتین، صبر کنین تا توی قسمت های بعدی صعود بکنه و به سریال جذابی تبدیل بشه.
    تنها چیزی که منو عذاب میده تیتراژشه خیلی بیخوده انصافا :/ تا این حد که من فقط یک بار دیدمش؛ برای قسمت های بعدی زدم جلو -_- خب یه چیز جالب درست میکردین این چیه
    بعدش هم شخصیت محبوبی که مد نظر گرفتم برای این سریال تا این لحظه همین "ریلی" هستش که کلا فاز سنگینی داره ازش خوشم میاد بعدش هم "ویل" که میدونم شخصیت مهمی میشه و توی متوجه کردن باقی کمک میکنه .

پ.ن: کپچر هام خوب شده ها

5. 17 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

Sense 8 | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

من همين الان قسمت نهم هم ديدم،متاسفانه زياد تا حالا انتظاراتمو برآورده نكرده و انتظارم از نتفليكس بعد دردويل خيلي بيشتر از اين حرفا بود،
    سريال تا حالا صرفا براي سرگرمي خوب بوده(شايد بهتر شه در قسمت هاي بعد و فصل هاي بعد) و اينجا چند نكته كه تو ذوقم خورده رو ميگم
    اول از همه كه قبلا هم دوستان اشاره كردن انگليسي صحبت كردن همه ي كاراكتراست كه به نظرم اگر به زبان اصلي صحبت مي كردن خيلي بهتر ميشد مگه ميشه تو هند يا كشور هاي ديگه خانواده ها انگليسي حرف بزنن، با اينكه شايد زبان هندي و كره اي برامون ناخوشاينده ولي مطمئنا خيلي باور پذير تر ميشد اگر زبان مادري خودشون حرف ميزدن (همين كه انگليسي رو با لهجه حرف ميزنن حس مصنوعي به بيننده دست ميده)
    البته اين نكته بعد چند اپيزود عادي ميشه
    نكته بعدي : حالا يه همجنس باز مرد گذاشتي تو سريال ديگه چه نيازيه دوتا زن هم بذاري ، دو تا زنا كه خيلي بدم مياد و اصلا هيچ جذابيتي ندارن،
    بازي متوسط اكثر بازيگرا هم اجازه همدردي رو به بيننده نميده متاسفانه
    گذشته از همه ي اينا سريال به شدت شعاريه و سازنده سعي كرده اعتقاداتشو و تفكراتش رو به نمايش بذاره بيشتر
    و واقعا ديالوگ هاي كاراكترا حالت شعاري داره و مي بينيم ون دام كه راننده هم هست مياد حرف هاي فلسفي ميزنه ،يا نومي تو اين قسمت ،اين حالب نيست اكثر كاراكترا حرف هاي گنده بزنن طوري كه چون ما زياد داستانشون رو نمي دونيم نمي تونيم زياد اون حرف ها رو حس كنيم به عنوان بيننده
    البته سريال نكات مثبت هم داره و صحنه هاي زيبا هم داره ولي توقعم بيشتر از اينا بود

7. 10 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

قسمت دهم
    چه اپيزود قشنگي بود واقعا، داستان ولفگانگ و ليتو خيلي خوب پيش رفت
    اين واچوفسكي ها چه علاقه شديدي به اسلوموشن دارن
    صحنه هاي اكشن و ديالوگ ها و بار احساسي اين قسمت همه عالي بود
    سكانس اخر هم لحظه ي بدنيا اومدن كاراكترا تو موقعيت هاي مختلف و اون حس مادر و فرزند با اون موزيك متن به شدت تاثير گذار بود
    اخرم فكر كنم دختر ريلي يه تيكه از آينده رو ديده باشه

9. 10 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

خوب من همه ی فصل اول رو دیدم!
    کلا از تیپ فیلم لذت وافر رو نبردم! برای همین خیلی بعید می رسه فصل دوم رو ببینم! شاید هم از بی سریالی دیدم!

11. 11 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

من یه قسمت رو دیدم به زور
    قسمت دوم رفتم ، نتونستم تحملش کنم ، دراپ کردم وسطای قسمت سریالو
    این سریال هم جوری نیست که از لحاظ مختلف قوی باشه و فقط ریتمش کند باشه ، کلا به نظرم تعطیله
    Trump2016

13. 6 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

شماها که سریال بین هستین چرا؟
    واقعاً با یک قسمت و دو قسمت نمیشه در مورد هیچ سریالی نظر داد!
    برکینگ بد با اون همه عظمتش قسمت های اولش خیلی چرت بود! اما دیدین که تبدیل به چه سریالی شد. (هدف مقایسه سریال نبود!)

نظر شخصی من اینه که این سریال حتی فصل دوم(در صورت وجود) هم معلوم نیست به کجا برسه!
    هشت تا کاراکتر اصلی داره، هشت تا داستان مختلف در هشت نقطه مختلف از جهان + موضوع اصلی خود سریال.
    واقعاً نمیشه تو یکی دو قسمت جاشون داد. در کل هر چی توقعات کمتر باشه خودتون از سریال بیشتر لذت می برید.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

15. 23 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

فصل اول
    با اين همه اعتراضي كه خيلي ها تو قسمت هاي ابتدايي داشتن ولي در ادامه فكر كنم همه دوستاني
    كه سريال رو تا آخرش ديدن حتما" از ديدنش لذت بردن. اينكه فصل اول روند كندي داشت تو اون هيچ شكي
    نيست ولي با پيچيدگي و تعدد شخصيتي كه سريال داشت ضرورت سريال همين بود، منم مثل بقيه بزرگترين
    ايراد رو همجنسگرايي بعضي از شخصيت ها مي دونم كه كاملا" تبليغي و سفارشي و در جهت افكار
    واچوفسكي ها بود يعني واقعا" شورشو درآورده بودن.تو اون صحنه هايي كه هرناندو با ليتو قهر بود ، حركات
    و حرف هايي كه ليتو ميزد حالمو بهم زد.
    شخصيت مورد علاقه ام هم «وولفگانگ»بود،آخر كله شقي بود.با اينكه به طور نامحسوسي سعي شده
    بود«ويل» و «نومي» رو تو قسمت آخر بيشتر به خاطر آمريكايي بودنشون قهرمان تر جلوه بدن ولي از نظر
    محبوبيت حساب كنيم «ليتو» «سان» «وولفگانگ» از بقيه محبوب تر بودن كه بهترين صحنه هاي سريال هم رو اينا ميچرخيد.مخصوصا" اون فرار از هليكوپتر «وولفگانگ»
    و اسلشر بازي « سان» تو آفريقا ، «ليتو» هم چكار ميتونست بكنه جالب بود.
    تمديدي سريال هم براي فصل دوم فعلا" اعلام نشده ولي حتما" تمديد ميشه ،فقط اميدوارم داستان رو به
    جلويي داشته باشه و فقط موضوع فرار از «ويسپر» نباشه

17. 13 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

خب بالاخره منم فصل اولو دیدم

جدن تا قسمت 6 بود فک کنم بزور داشتم جلو میرفتم ، سریال ایده ی خیلی خوبی داشت و با توجه به زیاد بودن شخصیت ها و دور بودنشون از هم بهشون این حق رو میدیم که به نسبت زمان زیادیو صرف معرفی شخصیت ها کنن ولی هرچی جلوتر میرفتم انقد غرق شخصیت ها و زندگی اصلیشون شدیم که اصلا سوال اصلی سریال و خط اصلیش فراموش میشد ، چنتا از پستا رو که خوندم ظاهرن دوس داشتین و میگین که سبب همذات پنداری بیشتری میشد ولی واسه منکه خسته کننده بود واقعن :/
    تنوع جالب و پراکندگی شخصیت هارو دوس داشتم ، بهم انگیزه میداد پیش برم ،رنگ ها و فرهنگ ها و رفتارای مختلف خیلی قشنگ بود، اگرچه واسه منم این سوال و اشکال پیش اومد که چرا همه انگلیسی حرف میزنن ولی هرچی جلوتر رفتیم درک کردم اینو و استفاده نشدن از زیرنویسو ، در رویارویی شخصیت ها با هم شاهد استفاده از زبان مادریشون بودیم و خب میشد درک کرد واسه راحتی مخاطب بوده این
    وااااای چه همراهی ای میکرد موسیقی با سریال،چقد عالی بود ، بدون شک خیلی از بیننده هارو این موزیک پیش میبرد ، انتخاب ساندترک های فوق العاده واسه بعضی صحنه ها عالی بود واقعن ، بخاطر همین موسیقیش هم من هر اپیزود رو یجا نگاه میکردم که پیوستگیه حفظ شه برام ، چون زیاد پیش میاد پاز کنم سریال یا فیلمو وسطش
    از اپیزود 6 ببعد کم کم داستان جون گرفت و یکم وارد لاین اصلی شد ، اگرچه بازم توضیح بدردبخوری داده نشد،خیلی مبهم فصل تموم شد و باید منتظر بمونیم که فصل جدید چه روایتیو واسمون داره، بعضی جاها هم خیلی مسخره داستان جمع میشد :/ درسته که اینطور صحنه ها فراوونه ولی خب سریالایی که مثلا انتظار داریم ازشون خیلی مسخره س که فک کنم اپیزود آخر دیگه سرآمد همه ی این حادثه های اتفاقی و خوش شانسیا و ... باشه
    وای حتی تکراری ترین صحنه ی سریالی فیلمی رو هم استفاده کردن توش اینکه کارتت کار نکنه یا هویتت ثابت نشه بعد هیجان کاذب ایجاد کنن که وای الان میگیرنش بعد یهو کار کنه متنفرم از این صحنه
    از دوتا زوج همجنسگرا هم خوشم نیومد ، زیادی بود خدایی:/
    درکل خوشم اومد و منتظر فصل بعدیم

به کجاها برد این امید ما را...؟

19. 19 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

منم امروز تونستم سریال و تموم کنم
    از همینجا به تیم ترجمه خسته نباشید میگم
    در کل ایده سریال به نظرم عالیه شخصیت پردازی هم همینطور
    ولی به نظر منم دوتا زوج همجنس باز زیادیه تا قسمت ده از همه قسمت هاش بلا استثنائ خوشم اومد یازده و دوازده هم خوب بود اما نشون دادن اون لحظه های به دنیا اومدن تو این دوقسمت (منظورم با کل صحنه ها ش از هشت شخصیت نیست منظورم همون لحظه به دنیا اومدن اونم بارها و بارها پشت سر هم نشون دادن)این دوقسمت اخرو برا من که خراب کرد
    از هندی بازی هاشونم خوشم اومد لامصب همش همه دیگه رو قلع و قمع میکردن بدون اینکه اماده گی بدنی داشته باشن
    ارزش دیدن داشت

21. 8 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین