برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 از مجموع 54
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

Sense 8 | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

سپاس
    8
    از این کاربر 148 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sense 8 | بحث و گفتگو پیرامون فصل اول

نظرات دوستان رو هنوز نخوندم که اسپویل نشه نیمدونم بقیه دوست داشتن یا نه ولی برای من به یکی از خسته کننده ترین چیزهایی که تاحالا دیدم تبدیل شده کلا حس میکنم هیچ اطلاعات به درد بخوری دریافت نکردم الان که 6قسمت دیدم میتونم بگم راحت میشد تا اینجارو 2قسمت جمعش کرد نمیفهم هدف از خیلی از اتفاقات چیه و اصلاچرا اینارو نشون میدن 6قسمت فعلا صرف اشنایی با شخصیت ها شده و من هنوز حس میکنم درست نمیشناسمشون فقط یه عالمه اطلاعات به دردنخور ازشون دارم که هی تکرار میشن یه سری چیزها هم خیلی اذیت میکنه یکی این که کل جهان انگلیسی حرف میزنن خیلی منو اذیت میکنه حالا میشد خیلی کارای دیگه هم کرد که یکمم به زبان اصلی حرف بزنن
    یکی هم که این حجم از ه/مج/نسگرایی توی داستان اگه دلیل خاصی نداشته باشه مسخرست مشکلی با ه/مجن/سگرا بودنشون ندارم ولی دارن خیلی تاکید میکنن روی همجنسگرایی چه توی صحنه هایی از سریال چه توی تیتراژ و ... حس میکنم باید تاثیر مهمی در داستان داشته باشه مگرنه این همه تاکید کاملا بی فایدست.
    یه جاهایی رو حس کردم داستان منطقش درست نیست یا شاید من متوجه نشدم اگه ایرادی داره تصحیح کنید لطفا
    یکی این که چرا اینا براشون خیلی عجیب نیست این حس و اینقدر راحت باهاش کنار میان
    یکی در مورد اون 2تا دختر ه/م/جنسگرا هه که وقتی توی بیمارستان بود چرا دوست دخترش فراریش داد چرا فک میکنند که دکتر باهاشون مشکل داشته چرا باور نکردند که مشکل داره و باید عمل شه یا اگه مشکلشون با اون دکتر بود چرا الان نمیرن پیش یه دکتری ببینن واقعا شاید مشکل داره خوب چرا اینقدر بی خیالن به این قضیه
    برم بقیش رو ببینم شاید درست شد نظرم عوض شد

3. 6 کاربرِ زیر از Farbod_o بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,827
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbod_o نمایش پست ها
    نظرات دوستان رو هنوز نخوندم که اسپویل نشه نیمدونم بقیه دوست داشتن یا نه ولی برای من به یکی از خسته کننده ترین چیزهایی که تاحالا دیدم تبدیل شده کلا حس میکنم هیچ اطلاعات به درد بخوری دریافت نکردم الان که 6قسمت دیدم میتونم بگم راحت میشد تا اینجارو 2قسمت جمعش کرد نمیفهم هدف از خیلی از اتفاقات چیه و اصلاچرا اینارو نشون میدن 6قسمت فعلا صرف اشنایی با شخصیت ها شده و من هنوز حس میکنم درست نمیشناسمشون فقط یه عالمه اطلاعات به دردنخور ازشون دارم که هی تکرار میشن یه سری چیزها هم خیلی اذیت میکنه یکی این که کل جهان انگلیسی حرف میزنن خیلی منو اذیت میکنه حالا میشد خیلی کارای دیگه هم کرد که یکمم به زبان اصلی حرف بزنن
    یکی هم که این حجم از ه/مج/نسگرایی توی داستان اگه دلیل خاصی نداشته باشه مسخرست مشکلی با ه/مجن/سگرا بودنشون ندارم ولی دارن خیلی تاکید میکنن روی همجنسگرایی چه توی صحنه هایی از سریال چه توی تیتراژ و ... حس میکنم باید تاثیر مهمی در داستان داشته باشه مگرنه این همه تاکید کاملا بی فایدست.
    یه جاهایی رو حس کردم داستان منطقش درست نیست یا شاید من متوجه نشدم اگه ایرادی داره تصحیح کنید لطفا
    یکی در مورد اون 2تا دختر ه/م/جنسگرا هه که وقتی توی بیمارستان بود چرا دوست دخترش فراریش داد چرا فک میکنند که دکتر باهاشون مشکل داشته چرا باور نکردند که مشکل داره و باید عمل شه یا اگه مشکلشون با اون دکتر بود چرا الان نمیرن پیش یه دکتری ببینن واقعا شاید مشکل داره خوب چرا اینقدر بی خیالن به این قضیه

فصل اول تو اون چند قسمت ابتدایی کمی گیج کننده هستش و
    بیشتر به معرفی شخصیت ها می پردازه و زیاد به داستان اصلی
    نمی پردازه و از انتهای فصل داستان جون می گیره و به خصوص
    فصل دوم که عالی بود.
    در مورد ه.م.ج..گرایی هم به خاطر سازندگان سریال که خودشون
    ترنس هستن رو این موضوع افراط کردن و حالا شماکه ۶ قسمت
    دیدی و تو ادامه شدیدتر هم میشه ولی خب تنها ایراد سریال
    همینه و باید تحملش کنی.
    سریال هم تو فصل اولش که پخش شد به خاطر همین چیز ها
    و اپیزود های ابتداییش که خسته کننده بود ریت خیلی پایینی داشت
    ولی فصل دوم هم داستان و کاراکتر ها عالی بودن مخصوصا"
    وولفگانگو سان که حتما" جزو کاراکتر های مورد علاقه ات میشه.
    بیشتر سوال هایی که ذهنت رو مشغول می کنه تو فصل دوم
    بهشون جواب داده میشه و توصیه می کنم که ادامه بده و
    مطمئن باش که رفته رفته بهتر میشه

5. 10 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbod_o نمایش پست ها
    مقدمه چینی زیاد داره این سریال ، یکم صبر کنی خیلی خوش آیند میشه سریال و به نوعی "میچسبه" که فک کنم به خاطر او مقدمه چینی باشه که کامل همه چی رو توضیح میده و بعد ازشون استفاده میکنه!
    ?! where is jessica hyde

7. 6 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,554 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

به جا مانده از شروع تقابل بین تلوزیون و سرویس های استریمینگ. زمانی که نت فلیکس دست و پا میزد تا به هر روشی که شده اسمی برای خودش دست و پا کنه و از نقاط ضعف و خلا های رقیب هاش استفاده کنه. پس کل فصل رو به یک باره در اختیار مخاطب قرار میده، از اسامی بزرگی مثل برادران واچوفسکی استفاده میکنه، پروداکشن عظیمی (به نسبت به دوره و زمانه خودش) به راه میندازه و البته الان که سریال رو میبینی معلوم میشه که سریال اون قدم بزرگی که نتفلیکس در اون برهه زمانی لازم داشته رو برنداشته و آزمون و خطایی بوده که راه و مسیر رو مشخص کرده تا امثال stramger things ها متولد بشن.
    بریم سراغ خود سریال. پروداکشن سریال واقعن عالیه. تنوع لوکیشین ها، فیلمبرداری، تدوین و ترنزیشن ها برای نشون دادن همزمانی حضور شخصیت ها واقعن خوب هست.
    اما این پروداکشن عظیم نیازمند داستان گسترده تری هست. داستان سریال گسترده نمیشه ولی تمایل داره که با روایت کندش عمیق بشه. در واقع چیزی که من برداشت کردم این هست که یک داستان محدود راجب به 8 شخصیت با پرداخت زیادی رو شاهد هستیم که خب حداقل توی فصل اول آنچنان هم خطوط داستانی عمیق نمیشه. تنها دستآورد داستانی فصل اول بجز معرفی کارکاتر هاش (که خب دستآورد حساب نمیشه و جزو الزامات هست) برقرای ارتباط بین شخصیت هاش هست. تنها تفاوت این 8 شخصیت در انتهای فصل این هست که میتونن با همدیگه ارتباط برقرار کنن. حتی به شناخت کافی و مناسبی از سازمان پشت پرده که دنبالشون هست هم نمیرسن. و البته مخاطب هم کامل توجیه نمیشه دلیل وجود این کلاستر ها و به دنیا اومدنشون چی هست؟ و چرا سازمانی در پشت پرده بدنبالشون هست. توی نیم فصل اول تمرکز سریال روی این موشوع هست اما در ادامه با عمیق شدن روی شخصیت هاش و در پایان هم با تمرکز بر روی اکشن و تعقیب و گریز سریال از این هدفش دور میشه. البته با فصل دوم میتونه سریال تکامل پیدا کنه ولی حیفه که توی همین فصل سریال قدم های نصفه نیمه ای رو برداشته.
    بازیگر های آسیای شرقی و آفریقایی و تاحدودی هند هم کمی تا قسمتی ضعیف بازی میکنن.
    از اون طرف بخش های داستانی مربوط به مکزیک بهتر هست. مثل فیلم های لاتین همه چیز دراماتیزه هست. داستان کالا هم در انتهای فصل مشابه فیلم های هندی پیش میره.
    سریال نه اونقدر ضعیف هست که دراپ بشه و نه اونقدر خوب هست که برای دیدن فصل دومش هایپ باشم. و البته پایین تر از سطح توقعات من بود. بیشتر حکم خالی شدن واچوفسکی ها در اون برهه زمانی بوده. زمانی که بهعد از اعلام گرایش هاشون خواستن عقده ای درونیشون رو به نمایش بزارن.

9. 9 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456