برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 36

Threaded View

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

دنیای گمشده ی من | بررسی کامل سریال Lost

باسلام خدمت دوستان عزیز ، کاربران و میهمانان انجمن TV World ..!!

امروز ، 18 خرداد 1394 به امید خدا کلید پروژه ای رو میزنم که خیلی وقت بود منتظر شروع کردنش بودم.فکر کنم اهالی انجمن از علاقه ی من به سریال LOST باخبر باشن. مطمئنم هرکسی تعریف خودش رو ازین سریال و اتفاقاتش برای خودش در ذهنش داره ولی برای من LOST از هرلحاظ یک سریال کامله. حالا بعد از گذشت 11 سال از تاریخ پخش اپیزود 1 سریال تصمیم گرفتم تا به دنبال حل معمای دنیای سریالی خودم برم. سریالی که پر از ریزه کاری های فلسفی،روانشناسی،مذهبی و علمی هستش و بعد از دیدن 5-6 اپیزود ابتدایی سریال متوجه میشید که حتی 1 درصد هم بی هدف ساخته نشده و همین که بشه ساعت ها درمورد تک تک مسائل و تاثیرشون رو بیننده صحبت کرد نشون میده LOST یک سریال کامله البته حق قضاوت تا آخر سریال برعهده ی بیننده س و من نمیتونم به شما تلقین کنم که با بهترین سریال دنیا رو به روئید و این به سلیقه ی هرکس مربوط میشه بااینحال هدف اصلی بنده پیدا کردنِ فلسفه ی وجودی این سریال بود که ازین تاریخ کم کم دنبال کامل کردن ذهن خودم از اتفاقات سریال میرم و این وسط برای علاقه مندان سینما و تلویزیون و علی الخصوص دوست داران سریال ،‌یک تاپیک کامل از تمام جزئیات سریال LOST ، نکته ها ، ارجاعات سریال به مسائل روز دنیا و رازهای حل شده و نشده ی سریال ایجاد میکنم.دقیق نمیدونم چه مدت ممکنه این پروژه طول بکشه ولی بخاطر علاقه ای که به سریال دارم تا 99 درصد قول میدم پروژه رو به بهترین شکل تحویل شما عزیزان بدم و اون 1 درصد رو هم بزارید به پای اینکه همگی انسانیم و انسان جایزالخطاست و درآخر همگی به این نتیجه میرسیم که LOST عجب دریایی بوده که ما نمیشناختیمش..!!

ابتدا از تمامی دوستانی که ازین تاپیک دیدن میکنن چند تقاضا دارم :

1 ) اگر اولین باره اسم LOST به گوشتون میخوره یا قصد دیدنش رو دارید ازتون تقاضا میکنم تا ابتداتاپیک معرفی سریال رو مطالعه کنید و سپس به دانلودش مشغول شید.

2) اگر قصد دیدن سریال رو درآینده نزدیک دارید به هیچ وجه مطالب تاپیک رو نخونید چون حاوی اسپویلر هستن.

3) این تاپیک تماماً از اولین پست تا آخرین پست توسط بنده نوشته میشه و ازشماعزیزان تمنا دارم هیچ پستی تحت هیچ شرایطی اعم از تشکر، پیشنهاد ، انتقاد ، سوال و ... دراین تاپیک مطرح نکنید و اجازه بدید یک پروفایل شیک از سریال برای اولین بار درایران ایجاد کنیم. شاید بگید اولین بار لفظ غلطیه ولی ثابت میکنم تابحال سایت یا کسی تو ایران به این شکل سریال لاست رو زیر ذره بین نبرده و مطمئنم خودتون به حرفم خواهید رسید.

-احتمالاً یک تاپیک دیگه موازی بااین تاپیک برای بررسی و بحث مسائل مطرح شده تو این تاپیک ایجاد کنیم تا نظراتتون رو اون تو بیان کنید ؛‌ولی تااون موقع هرگونه پیشنهاد، انتقاد ، سوال و .... دارید با پروفایل من درتماس باشید.

LOST ، داستانی از علم ، ایمان و سرنوشت..!!
    برای دسترسی سریع به مطالب روی بخش دلخواه کلیک کنید.
    شخصیت های اصلی
    -John Lock
    -Hugo Reyes
    -James Ford
    -Sayid Jarrah
    -Jack Shephard
    -Jin & Sun Kwon
    .
    .
    .
    .
    .

The Candidates-
    Jacob-
    Man In Black-
    فصل 1

-مقدمه-قسمت اول/قسمت دوم

-آشنایی با کارگردان نویسنده ی سریال

-
    داستان فصل

>> پرواز شماره 815 اقیانوسی سیدنی به لس آنجلس

>>عار ها + تخته سنگ سیاه (بخش اول)

>>خرسهای قطبی

>> Flash Back/Flash Forward/Flash Sideways

>>نمای کلی از جزیره ؛ محل وقوع حوادث سریال

>> دریچه

>> قایق های شناور

>>چشم ها

-تفسیر اسامی اپیزودها

-دیالوگهای ماندگار فصل 1

-سوالات بی پاسخ فصل 1

نماد شناسی سریال
    مصر باستان
    آنگلوساکسون ها
    راز اعداد
    عدد 108
    بودائیسم
    .
    .
    .
    .
    فصل 2
    - داستان فصل
    پروژه ی DHARMA

>>بخش اول..آشنایی اولیه
    >>بخش دوم
    >>بخش سوم
    >Dreams and Visions :رویاها و توهمات :معرفی اولیه
    >نظریات مربوط به رویاها و الهامات و توهمات سریال
    > منابع نویسنده در خلق توهمات سریال - بخش 1
    > منابع نویسنده در خلق توهمات سریال - بخش 2
    فصل 3

ایستگاه های DHARMA
    >> نگاه اولیه
    فصل 4

Pending....
    فصل 5

Pending....
    فصل 6
    Pending....

توصیه ی اکید ما به شما :
    اگر هنوز سریال رو بطور کامل ندیده اید ، از خواندن و حتی نگاه گذرا به مطالب تاپیک بپرهیزید. مطالب ارائه شده برای درک بهتر حاوی اسپویلر های شدیدی هستند. درخواست ما از شما اینست که ابتدا سریال را کامل ببینید و از آن لذت ببرید و بعد از آن با خواندن مطالب این تاپیک به تفکر پیرامون سریال بپردازید. با تشکر..

هرگونه نظر، سوال،انتقاد و پیشنهادی درمورد مطالب ارائه شده دراین تاپیک دارید ؛ در این لینک به اشتراک بگذارید.
    پ.ن: پست اول به مرور آپدیت میشود...!!