برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Suits | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    ژانر:کمدی-درام حقوقی
    شبکه: USA Network
    سازنده: Aaron Korsh
    وضعیت: اتمام فصل چهارم-تمدید برای فصل پنجم
    زمان پخش:2011-تاکنون
    تایم هر اپیزود: حدود چهل و پنج دقیقه
    تعداد قسمت ها: شصت اپیزود در چهار فصل
    زمان پخش فصل بعدی(پنجم): بیست و چهارم ژوئن 2015 (چهارتیر94)
    تاپیک دانلود: فصول اول تا سوم و فصل چهارم
    Wiki
    Metacritic

Suits عنوان کمدی- درام حقوقی است که مسئولان شبکه USA Network در بهار سال 2010 با ساخت تک قسمت پایلوتی از آن با عنوان اولیه A Legal Mind موافقت کردند تا پس از مدت زمانی طولانی و انجام تغییرات مختلف از جمله حذف کامل شخصیت Philipکه در قسمت پایلوت توسط Victor Garber ایفای نقش شده بود , توسط مسئولان شبکه در نهم ژانویه 2011 (نوزدهم دی ماه 89) برای یک فصل دوازده قسمتی سفارش ساخت دریافت نماید تا پس از فیلمبرداری این فصل در تورنتو کانادا از بیست و سوم ژوئن 2011 (دوم تیرماه 90) به روی آنتن پخش شبکه رود.پخش سریال که به جز فصل اول آن در سایر فصول به دوصورت دو نیم فصل بهاره و زمستانه پخش شده است اگرچه تاکنون موفق به دریافت عنوان قابل توجهی از سوی منتقدان نگشته است با استقبال مناسبی از سوی مخاطبانش مواجه گشته و علاوه بر ایالات متحده توسط شبکه های تلویزیونی کشورهای مختلف جهان همچون بریتانیا,استرالیا,فیلیپین, فریقای جنوبی,جاماییکا ... بازپخش گشته است.پخش فصل چهارم سریال چهارم مارس 2015 (سیزدهم اسفند93) در حالی به پایان رسید که مسئولان شبکه درتابستان سال 2014 مجموعه را برای یک فصل شانزده قسمتی دیگر برای تابستان سال بعد تمدیدنموده بودند. +,+, +
    خلاصه داستان:
    Mike Ross جوان فوق العاده زیرک و تیزهوشی است که به دلیل سرقت سوالات امتحانی از دانشگاه اخراج گشته و حال با شرایط مالی دشواری مواجه می باشد.او که برای گذران زندگی عادیش تبدیل به خلافکاری خرده پا گشته است تحت فشار آسایشگاه محل نگهداری مادربزرگش که هزینه هنگفتی را جهت ادامه مراقبت از او طلب می کند خطر کرده و پیشنهاد دوستش برای جابجایی مواد مخدر را می پذیرد.اما از بخت بد قبل از تحویل مواد مورد ظن و تعقیب پلیس قرار می گیردو در حین فرار از پلیس به طور اتفاقی سر از جلسه مصاحبه کاری Harvey Specter در می آورد.Harvey وکیل زبردست,خودخواه و شوخ طبعی است که به تازگی به پست بالاتری ارتقا مقام یافته و بدنبال دست یار ماهری است که طبق قوانین شرکت باید از دانشگاه هارواردفارغ التحصیل شده باشداما Mike با حافظه و هوش سرشارش او را متقاعد می کند تا برخلاف قوانین شرکت استخدامش نماید و این سرآغاز همکاری عجیب و خاص این دو و ماجراهای سریال می گردد
    بازیگران:

Patrick J. Adams در نقش
    Mike Ross

Gabriel Macht در نقش
    Harvey Specter

Gina Torres در نقش
    Jessica Pearson

Rick Hoffman در نقش
    Louis Litt

Meghan Markle در نقش
    Rachel Zane

Sarah Rafferty در نقش
    Donna Paulsen
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Suits | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

من تقریبن یک فصل از این سریال رو دیدم سریال خوش ساختی بود با همون تم جذاب که پسر شر ولی باهوش ناخواسته با دست تقدیر در جایی قرار میگیرد و به مرور توانایی خودشو نشون می دهد ولی مشکلی که برای من در فصل اول داشت عدم حس کنجکاوی و وجود یک معما یا راز برای دیدن قسمتهای بعدی بود ولی معلوم هست که خوب توانستند کشش لازم در سریال ایجاد کنند که پنج فصل تمدید شده است مرسی از یاسر عزیز بخاطر ارائه این معرفی خوب

3. 10 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Let's get OUTTA here
    سپاس
    17
    از این کاربر 74 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

چندتا ویژگی تو این سریال دیدم که باعث شد خوشم بیاد از سریال:

1-فضای سریال کاملا واقعیه و با جو کار اداری و حقوقی آشنا میکنه آدمو.

2.عمل ها و عکس العمل هایی که برای جلو زدن از رقیب و حریفشون انجام میدن خیلی کاربردیه و برخلاف سریالهای دیگه ای که دیدم، یه چیزایی یاد گرفتم(البته تعداد سریالهایی که دیدم زیاد نبوده)

3.مثلا پشتکار زیاد و سخت کار کردن تا حد توان. مثلا خودم قبل امتحان میبینم مباحث درسی زیاده و فکر میکنم که نمیتونم برسم تموم کنم، دیدن چند قسمت از سریال باعث میشه انگیزه ای بهت بده که بخوای 20 بگیری.(البته خب طبیعتا وقتی دیگه واسه درس خوندن نمیمونه )

4.مکالمه ها خیلی شیرینه و تیکه هایی که به هم میندازن دلچسبه.

5.کاراکترا هیچکدوم خوب خوب یا بد بد نیستند و کاملا مثل زندگی عادی خودمون نشون میده که بعضی وقتها آدمای خوب هم اشبتاهاتی مرتکب میشن و بعضی وقتها هم یه شخصیتی که ازش متنفری کارهایی میکنه که عاشقش میشی و برعکس. گاهی وقتها جوری پشت هم وای میستن و به هم وفادارن که آدم ذوق میکنه و گاهی هم جوری زیراب همو میزنن که آدم بازم ذوق میکنه

-البته اصطلاحات حقوقی توش خیلی به کار میره و یه جاهایی سرعت روند داستان اونقدر زیاده که از جریان داستان جا موندم ولی کلیت ماجرا رو میشه فهمید.

-گاهی وقتها هم جریاناتی پیش میاد که زیاد هم طبیعی نیست و کارهای کاراکترها منطبق با عقل معمولی نیست ولی به نظرم اسم اینها باگ نیست و برای پیشبرد روند داستان لازمه.

5. 9 کاربرِ زیر از Sayasla بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

Suits

این سریال رو شروع کردم چون امتیازش بالا بود و از طرفی نیاز به سریالی برا دستگرمی داشتم ولی الان باید بگم که خیلی از سریالهایی که دیدم بهتره . جزو سریالهایی بود که وقتی خلاصه داستانش رو خوندم هرگز فکر نمیکردم خوشم بیاد و ادامه بدم واقعا صبرکردن برای فصل های آینده این سریال سخته (ای کاش بعد اتمام سریال اقدام به دیدنش می کردم)شاید این سریال زیاد تو فاز کمدی نباشه اما بعضی دیالوگها و سکانسها واقعا از نظر کمدی عالیه البته کمدی ادبی!(تیکه انداختن) نه کمدی مستهجن و از این نظر بی نظیره خیلی حال میکنم با این موردش اما اگه با خودتون میگین "منم خیلی تعریف این سریال رو شنیدم اما مگه دنبال کردن داستانی که نقش اولش رو وکلا تشکیل میدن چقدر میتونه جالب و جذب کننده باشه "باید در جوابتون بگم شنیدن کی بود مانند دیدن!ببینید و حال کنید. به نظرم بازی همه ی بازیگرا در حد اسکاره!!!!
    سرعت سریال هم خیلی خوبه و اصلا احساس خسستگی و کسالت حین تماشا بهتون دست نمیده و خیلی چیز ها هم یاد میگیرید در کنارش!این سریال فوق العاده اس.فرق این با سریالی مثل خانه ی پوشالی اینه که اونجا تقریبا متظری تا داستان تو رو به وجه بیاره ولی اینجا نیازی به اوج گرفتن داستان نیست و خودت رو روی یک قایقی تصور میکنی که داره با سرعت بسیار آرامش بخشی حرکت میکنه و دلت میخواد فقط به مناظر زیبا نگاه کنی و اصلا هم عجله ای نداشته باشی .میدونید این سریال چی داره؟؟ نه ! اینطوری بگم! وقتی به این سریال نگاه میکنم با خودم میگم این سنارست و فیلم نامه نویس های آمریکایی یا هالیوودی مگه چی میخونن چه دوره هایی رو میگزرونن و مگه چه چوری انتخاب میشن یا استعدادشون رو شکوفا میکنن که میتونن یه چنین سناریوهای بی نظیری بسازن !وقتی این سریال رو میبیند کاملا با داستان و کاراکترها همراه شده و احساس شدید همسان پنداری بهتون دست میده.چشم و لب و لوچهی لیت! و جوگیر شدنش در موقعیت های احساسی. پرستیژ و ابهت هاروی . زکاوت و استعداد مایک(حتی اگه کمی مبالغه آمیز باشه) دانای آچارفرانسه و همه و همه ی کاراکترهای داستان عالی هستن.

دیالوگهای بی همتا تیکه هایی که بین صحبتها مخفیه! احتمالا جدایی از اینکه همشون(فیلم نامه نویسها ی سریال ) استاد ادبیات هستن ، استاد فکاهه نویسی و یه پا استاد روانشاسی هم هستن چون تنها در این صورته که میتون شما رو به ختده بندازن ، وقتی حتی فکرش هم نمیکنید متاثرو حتی گریانتون کنن و چنان خوشحالی بهتون هدیه کنن که انگار خود شما بخشی از این داستان هستید. میخوایین بدونید این سریال با شما چیکار میکنه؟هیچی! فقط باعث میشه موقع دیدنش بهترین لحظات عمر سریالیتون رقم بخوره! به نظرم تو ژانر خودش لایق امتیاز 10/10 هست.

.

7. 15 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

شبکه‌ی USA در حال ساخت اسپین‌آفی از سریال Suits می‌باشد که نقش اصلی آن را برعهده‌ی Gina Torres گذاشته که در سریال اصلی، عهده‌دار نقش Jessica Pearson است.

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان ، دوستان عزیز!
    حرف هایی که میخوام اینجا بزنم هیچ ربطی به احساسات پایه ام به این سریال نداره !!
    ولی ، ولی!
    ولی باید درکمال صداقت برای کسانی که میخوان این سریال رو ببینن مواردی رو افشا کنم !
    دوستان شما در این سریال با چند تا کاراکتر معمولی طرف نیستید
    بلکه با خدایان روم باستان و الهه های یونانی طرفید
    قهرمانانی که با یک بشکن و اشاره ی انگشت پرونده حل میکنن با یه تحریک کوچولو دنیارو به زانو درمیارن و هیچ کسی ، تاکید میکنم ،هیچ کسی در این سیاره تاب مقابله و مجادله و محاربه با این ابر قهرمانهای دنیای وکالت رو نداره
    بد برداشت نکنید دوستان این سریال رو بی نهایت دوست دارم مخصوصا شکست ناپذیر بودنشون و مزاح و تیکه های خوشمزه ای که در اکثر دیالوگهای سریال وجود داره اما !
    اما آخه اینقدر ضد ضربه ؟؟ یعنی این قدر ترمیناتور ؟ یعنی اینقدر سوپرمن ؟؟
    کسانی که با شنیدن یک خاطره یا روبرو شدن با یک دوست قدیمی یا حتی شنیدن یک صوت آوایی میتونن به یک چنان قدرت حل پرونده ای برسن که حتی پرونده هستی ایران و تحریم های آمریکا رو هم حل کنن!
    چطور میشه به این انسانها سوپر هیومن نگفت وقتی قبل این که طرف دهنش رو باز کنه اینا جد و آبادش رو تشخیص میدن وقتی حتی اطلاع دارن طرف هفته گذشته روز سه شنبه چند بااااااااااااااار کپلشو خوارونده!اینا چنان در مزاکرات و مجادلات قضایی طرف رو آچمز میکن که حتی نیاز نیست پرونده طرف رو بخونن ، همه رو از حفظن! فقط کافیه یه پرونده توی کیف یا دستشون باشه ! و از چنان هماهنگی با هم برخوردارن که احساس میکنی که یک روح در چند بدن هستن. البته ماشالله حد وسط هم ندارن یا تبدیل میشن به یه گربه ملوس و بی آزاری که احتیاج به حمایت و ساپورت عاطفی داره یا بدل میشن به شیراژدهای سه سری که فک فامیلو تاریخچه طرفو جلو چشماش میاره!
    آقا اصلامیدونی چیه ؟؟؟؟ اینا استادِ استادِ استاد راهنمایِ جواد ظریف بودن! یعنی تا این حد تخیلی.
    فکر میکنم دددیگه یواش یواش وقتش شده ژانر فانتزی رو هم با منگنه به پیشونی این سریال بچسبونن!
    خیلی دوستش دارم ولی آخه wtf.................
    خلاصه سریال عجیبیه و در عین حالی که نمیشه ازش دل کند ولی خوب گفتم بگم تا کسانی که هنوزتماشای این سریال بی نظیر رو شروع نکردین از قبل آماده باشید!

.

10. 10 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

ورایتی از بازگشت Patrick J. Adams به فصل آخر سریال Suits خبر داد.
    فصل پایانی شامل ده اپیزود است و در تاریخ 17 جولای پخش خواهد شد.
    +

Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

12. 15 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aramis2800 نمایش پست ها
    ورایتی از بازگشت Patrick J. Adams به فصل آخر سریال Suits خبر داد.
    فصل پایانی شامل ده اپیزود است و در تاریخ 17 جولای پخش خواهد شد.
    +

خودشم تو اینستا پست گذاشته بود با دیدن پستش از خوشحالی یه نیمچه جیغی زدم ))) واقعن فصل قبل بدون وجود مایک و ریچل برام غیرفابل تحمل بود

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

14. 8 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,545
    از این کاربر 949 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Suits : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نهم

دوستان گل سلام
    سریال دو مردو نصفی رو تا چند روزز دیگه تموم می کنم.
    به نظرتون این سریالو استارت کنم تا یکم از فضای کمدی بیام بیرون؟
    سریالش چطوره؟ مهم تر از همه زییرنویس سینک داره؟
    سپاس...

16. 4 کاربرِ زیر از ThunderStorm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,329 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

شک نکن سالهاست دنبالش میکنم و زیرنویس ها از اول هماهنگ بوده

18. 3 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین