برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر میگیرید؟

رأی دهندگان
255. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

26 10.20%
  • 2

2 0.78%
  • 3

3 1.18%
  • 4

3 1.18%
  • 5

5 1.96%
  • 6

8 3.14%
  • 7

13 5.10%
  • 8

22 8.63%
  • 9

43 16.86%
  • 10

130 50.98%
صفحه 11 از 26 اولیناولین ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 از مجموع 260
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,271 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود دهم

Season 5, Episode 10, Mother's Mercy

8.2/10

جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
    الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
    ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
    باتشکرازهمه دوستان گرامی

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود دهم

اکانت توییتر برنامه tonight show جیمی فلن این عکس رو منتشر کرده با این تیتر
    تقدیم به همه ی کسانی که دیشب اپیزود فینال Game of Thrones رو تماشا کردند

3. 10 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    993
    از این کاربر 1,217 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

سلام
    یعنی تو این لحظه فقط دارم فکر میکنم چجوری میشه مارتین را تو خواب خفه کنم؟؟؟؟؟
    د لامصب با همه اره جا ن هم اره؟
    یعنی کوتاه فکری و خشک مغزی همیشه بوده همیشه هم بیشترین اسیب را زده.
    من یکی اگر جان تو کتاب شش برگشت که هیچ اگر نه بیخیال میشم داستان را.
    ولی فکر کنم برگرده...امید چیز خوبیه.
    واو سرسیییییی یعنی با همه نفرتی که از این بشر دارم وقتی داشت راه میرفت فحش میخورد دلم سوخت رسید دم قلعه یاد بی کسی ند افتادم تو حیاط قلعه گفتم این بشر هر چی بکشه حقشه.

عاقا با اینکه از استنیس دل خوشی ندارم بعد از شیرین ولی این بشر حقش بیشتر از اینها بود ادم به این بزرگی با بازیگر به این خوبی انصافا دلم میخواست ب. . جاهای بهتری برسد.
    آن استیصالش وقتی زنش را از درخت اوردن پایین هم زمان خبر دادن ملیساندرا رفته اصلا داغونم کرد.
    راجع به اریا حرفی ندارم کلا خوب بود .
    سانسا هم کلا روش حساب نمیکنم.
    دنریسم که ..... امیدوارم فصل بعد یک کم سختی بکشه.
    تریون فصل بعد دیدن دارد.
    اهان عاقا این دوستانیکه میگن پیشرفت نداشته یک زحمت بکشن پیشرفت را تعریف کنند به درد کلاس داستان نویسیمونم میخورد ممنون

5. 8 کاربرِ زیر از nemsis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,259
    از این کاربر 600 بار در 98 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه من تازه از ماموریت کاری اومد همین العان اپیزوده آخر رو دیدم تازه امروز با خودم میگفتم این فصل زیاد مال نبود (البته نسبت به فصل های قبلش .نسبت به بقیه سریالا که مقایسه نداره...) که گارگردان تو صحنه آخر زد لال و داغونم کرد(رسماً گفت خفه شو).از فصل بعدم دیگه سریالو نیگاه نمیکنم
    یه خسته نباشید زیاد به گروه تیم ترجمه

7. 7 کاربرِ زیر از emadtvw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 18 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

اینایی که یک دادن چی زدن بگن ما هم بزنیم

الان میخاین همه زنده بمونن به خوبی و خوشی زندگی کنن تهشم یه چند تایی هم ازدواج داشته باشیم و همه خوشحال باشن خب برید شعدونی ببینید!!!!!!!!!1

9. 7 کاربرِ زیر از 0258456mahyar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,945
    از این کاربر 6,721 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

این حجم شوک شدن برای من قابل درک نیست وقتی قبل از شروع این فصل شعار همه مردان باید بمیرند داده می شود باید منتظر مرگ یکی از بهترین شخصیتهای سریال بودم جان اسنو دوست داشتنی هم رفت تا استارک ها امیدشون به پسر فلجشون باشد من به نظرم فصل معمولی بود داستانهای فرعی زیاد پرداخت گردید ولی احتمالن مقدمه ای هست برای فصل بعدی در مجموع دو قسمت اخر سریال یکم از حد متوسط بالاتر بود وگرنه بقیه قسمتها در حد معمولی بودند ولی همچنان باید این سریال رو دنبال کرد هر چند یکسال زمان زیادی برای انتظار کشیدن هست مرسی از اشکان عزیز و همکار مترجمش من به کل فصل نمره هفت میدم

11. 4 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,059
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

واقعا این قسمت با روح و روانم بازی کرد ... جان برای من بهترین شخصیت سریال بود !!
    موسیقی متن 20 ثانیه ی آخر خرابم کرد خراب!
    ولی شک ندارم که جان برمیگرده حالا به هر نحوی ....اگه برنگرده من رگمو میزنم
    من حالم بده:

13. 6 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16
    از این کاربر 107 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

این خدای نور و اتیش تو فصل های قبل مردگان رو زنده میکرد و با اومدن اون زنه به قلعه احتمالا جان زنده بمونه

15. 5 کاربرِ زیر از bikaran1384 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

خداوندا اسپویلران را از رحمت خود دور بفرما.... الهی آمین!
    .
    مرگ جان اسپویل شده بوده برام. محض رضای خدا الان کتاب تموم شد دیگه؟؟؟ دیگه چیزی نیست که واسه اسپویل مونده باشه؟ تو این 5 فصل انصافاً دهن همه رو سرویس کردن این خوانندگان کتاب. بابا یه کم زبون به دهن بگیرن دیگه! فهمیدیم شما خیلی خفنید، کتابخونید، دانای کلی اید، استاد اعظمید، تارگرین تو کسل بلک اید...
    .
    جدی جدی دارم فکر میکنم مارتین تو بچگیش شاهد مورد تجاوز قرار گرفتن عزیزانش توسط گروهی استارک نام بوده بعد بزرگ شده تصمیم گرفته یه داستانی بنویسه تا انتقام خانوادشو از مخاطبینش بگیره!
    .
    تمام امید و آرزوی و چشم انتظاریمون تو این فصل این استنیس بود و اون جنگ لعنتیش که شروع نشده تموم شد! دنریس رو نشون میداد تو اون دشت و دمن داشت سیاحت میکرد دیدید چقدر کوچک و بچه و حقیر بود، به جاش استنیس باید بمیره با اون ابهت و وقار. مهدی یراحی تو یه آهنگش میفرماد: دارم نابودی دنیامو میبینم... پیش چشمم داره آب میشه میمیره.....
    .

17. 18 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    455
    از این کاربر 455 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

3. می خوام یه نگاه سریع به سریال باهم بندازیم ببینیم اصلاً این فصل چی گذشت.
    مشاهده محتوا اسپویلر

1.همون اپیزود اول منس ریدر در آتش سوخت به خاطر اینکه حاضر نشد به استنیس ملحق بشه. البته شکستن عهد نگهبانان شب رو بهونه کردند. هنوز ترس منس از آتش گرفتن خاطرتون هست؟

2.جان اسنو با رای نگهبانان و البته با معرفی سم به عنوان لرد کامندر (یا همون فرمانده نگهبانان شب) انتخاب شد. البته جان قبلش از عنوان لرد وینترفل صرفنظر کرده بود (و همچنین نام جان استارک).

3.کشته شدن سر بریستان توسط پسران هارپی .

4.سانسا با رمزی بولتن ازدواج کرد. اونچیزی که مشخصه؛ همیشه ازدواج ها خوب نیستند بعضی وقتها خیلی تلخند!؟

5.جان اسنو به همراه تورمند به اونطرف دیوار رفت تا بتونه وحشی ها رو راضی کنه قبل از اینکه زمستون فرا برسه خودشون رو نجات بدن ولی ادرها به همراه لشکر وایت ها به وحشی ها حمله کردند ، خیلی هاشون رو کشتند یا بهتر بگم به وایت واکر تبدیل کردند. جان اسنو تونست فقط تعداد کمی رو نجات بده. که همین تعداد هم خشم نگهبانان رو به همراه داشت.

6.استاد ایمون تارگرین تنها باقی مانده خاندان تارگرین توی وستروس مرد. بدتر از مردن استاد ایمون شاید تنها شدن جان بود.

7.تیریون بعد از کلی دردسر به دنریس رسید. شاید دیر ولی خیلی خوب بود.

8.یکی از تلخ ترین اتفاقات سریال آتش زدن شیرین بود. شاید بزرگترین اشتباه استنیس هم همین بود.

9.دنریس میدان مبارزات رو دوباره باز کرد. این کارش برخلاف انتظار کاملا معکوس عمل کرد. پسران هارپی تو افتتاحیه مسابقات بهش حمله کردند و البته دروگو جون دنریس رو نجات داد.

10.سلیس فلورنت همسر استنیس براتیون خود کشی کرد. استفان دیلان (استنیس) توی این سکانس یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین بازی های سریال رو ارائه کرد.

11. استنیس به راحتی از بولتن ها شکست می خوره پشت کردن بخش عظیمی از نیروهاش، مهمترین دلیل شکست استنیس بود.

12.استنیس به دست بریان،یکی از نگهبان های گارد برادرش رنلی کشته می شه. اخرین شمشیر رو از اولین اشتباهش خورد.

13.سموئل تارلی و گیلی نایت واچ رو ترک کردند. با توجه به اتفاقات بدی که توی کسل بلک میافته این اتفاق از بهترین اتفاقات فصل بود.

14.تمام تلاش های جیمی برای نجات جون دخترش بی فایده بود. میرسلا یکی دیگه از قربانیهای این فصله.

15.تئون گریجوی بعد از یک بازگشت شکوهمندانه به همراه سانسا فرار می کنه که البته برای اینکار مجبور به کشتن میراندا میشه.

16.یکی از معدود اتفاقات خوب این فصل حضور واریس در کنار تیریون بود هیچوقت فکر نمیکردم از دیدن این شخصیت انقدر خوشحال بشم.

17.یکی از نفرات لیست آریا کم شد. اریا سرمرین رو خودش مجازات کرد و البته چشمانش رو هم از دست داد.

18.کالیسی دوباره به سرزمین دوتراکی ها برگشت. اخرین برخوردشون باهم اصلا جالب نبود.

19.سرسی به یکی از اتهاماتش اعتراف کرد و سپتون اعظم در ازای کفاره گناهش گذاشت که به قصر برگرده. بازی خوب و البته پول خوبی که لنا هدی به خرج داد این سکانس رو به یکی از بهترین سکانس های سریال تبدیل کرد.

20.والبته پایان تلخ این فصل همه رو شکه کرد، حتی اونهای که براشون اسپویل شده بود. مرگ جان اسنو انقدر تلخ بود که یادمون رفت همین فصل 8 نفر از شخصیت های دیگه داستان هم مردند. انقدر تلخ که مرگ استنیس و شاید تلخی مرگ شیرین رو هم فراموش کردیم؟!

اینطور که معلومه 90% اتفاقات مهم این فصل توی 3 قسمت اخر اتفاق میافته. و بزرگترین نقد به سریال هم همینه.
    ولی مطمئناً همه قبول داریم که این فصل برخلاف فصلهای قبل 3 تا قسمت نهم داشت. توی قسمت هشتم جنگ خوبی رو دیدیم که یه جورای یاد قسمت نهم فصل قبل افتادیم.
    توی قسمت نهم این فصل هیجان مبارزات مرین و البته پرواز کردن دنریس با اژدها خیلی عالی بود. البته از مرگ تلخ شیرین هم نمیشه گذشت.
    قسمت دهم این فصل هم بهترین قسمت دهم های کل سریال بود.
    و این رو هم باید گفت که ممکنه ریتم کند سریال کمک زیادی به این همه هیجان کرده باشه.
    البته خیلی دوستان توی شوک مرگ استنیس و جان هستن، مثل خودم . ولی اینو باید بگم که اگه ند و راب تونستن برگردن این دوتا شخصیت هم میتونن.
    به هرحال این سریال نشون داد که بدجور هممون رو درگیر خودش کرده و قول میدم که هیچدوممون نمیتونیم قید فصل ششم رو بزنیم.
    در آخر بعد از 3 پارت کامنتی که گذاشتم توی این تایپیک باید بگم موسیقی این سریال واقعا استادانه ساخته شده و توصیه میکنم قسمت اخر رو یه بار دیگه برای موسیقیش ببینید. واقعا لذت بخشه.

19. 19 کاربرِ زیر از sohrab101 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 17 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

ای بر پدر هر چی تویسنده مردم آزار....
    یعنی خفه شدم از کپ کردن....بترکی مارتین.توی جهنم میبینمت خائن.

21. 7 کاربرِ زیر از MrZiya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 11 از 26 اولیناولین ... 91011121321 ... آخرینآخرین