برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر میگیرید؟

رأی دهندگان
255. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

26 10.20%
  • 2

2 0.78%
  • 3

3 1.18%
  • 4

3 1.18%
  • 5

5 1.96%
  • 6

8 3.14%
  • 7

13 5.10%
  • 8

22 8.63%
  • 9

43 16.86%
  • 10

130 50.98%
صفحه 2 از 26 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 260
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود دهم

Season 5, Episode 10, Mother's Mercy

8.2/10

جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
    الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
    ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
    باتشکرازهمه دوستان گرامی

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

سپاس
    825
    از این کاربر 1,184 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود دهم

چقد خوب بود این قسمت. عااااالی بود. یکی مرگ میراندا و یکی م مردن میرسلا رو خیلی حال کردم. داستان استنیس هم خیلی خوب تموم شد. امیدوارم ملیساندر یه کاری برای جان بکنه. جان نمییییییرههههههه
    سرسی حقش بود. ولی دلم میخواد انتقام سرسی رو هم ببینم و روابطش با جیمی رو بعد از مرگ میرسلا.
    داستان تیان و سانسا هم خیلی خوب بود.
    دیگه چرا خبری از اولنا و پتایر نیست
    منم وقتی زیرنویس این قسمت تموم شد

نقل قول نوشته اصلی توسط hassak نمایش پست ها
    خیلی قسمت خوبی بود. با اینکه یه قسمت هایش اسپویل شده بود ولی بازم خیلی هیجان داشت برام.
    من زیاد نظر نمیدم و بیشتر خواننده نظرات دوستان هستم. ولی میخواستم از مدیران انجمن خواهش کنم یک کسی که کتاب رو خونده و دیگه براش اسپویل نمیشه رو بذارن برای مدیریت این بحث های اپیزودیک که دیگه اسپول نداشته باشیم اینجا. مثلا تو بحث اپیزودیک قسمت های قبل یکی نوشته بود "منتظر واک آف شیم سرسی هستم" که خوب تا حدودی داستان رو لو می داد، مخصوصا برای کسی مثل من که سعی میکنم اسم قسمت ها رو هم ندونم تا برام اسپویل نشه. یا یکی نوشته بود "اصلا نمی تونم باور کنم جان اسنو قراره از این به بعد نباشه" که نصف جذابیت این قسمت رو برای من از بین برد.
    هرچند مقداری از این درز کردن اطلاعات رو نمیشه جلوش رو گرفت. ولی میشه تا حدود زیادی کمش کرد.
    دو تا سوال: در مورد صحنه دنریس اونا که اومدن دورش کیا بودن؟ دوتراکی ها؟ دو اینکه صحنه آریا رو هم درست نگرفتم چی شد؟ یعنی منظور از اون چهره ها که هی عوض میشد و حرفهای اون یارو و چشم های آریا چی بود؟
    لطفا اگه کسی میدونه توضیح بده.
    ممنون
    اونا دوتراکی بودن. کال اون کالاسار یکی از خونسوارای سابق دروگو، شوهر مرخوم دنریس، بود. این یکی از اون کسایی بود که وقتی دروگو مرد به یکی از دخترایی که دنی نجات داده بود و تجاوز کرد و کشتش. دنی هم قسم میخوره که انتقام اون دختر رو بگیره.
    هیچی دیگه آریا کور شد.

3. 18 کاربرِ زیر از armina90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

اقا جان مرده واقعا مثل اینکه، هم خود بازیگرش و هم شو رانر گفته دیگه جان برنمیگرده! یا دارن اذیت میکنن و یا جان واقعا مرده
    http://www.ew.com/article/2015/06/14...ow-really-dead
    اما تو کتاب ظاهرا زنده است هنوز، یه امیدی هست بهش

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    اقا جان مرده واقعا مثل اینکه، هم خود بازیگرش و هم شو رانر گفته دیگه جان برنمیگرده! یا دارن اذیت میکنن و یا جان واقعا مرده
    http://www.ew.com/article/2015/06/14...ow-really-dead
    اما تو کتاب ظاهرا زنده است هنوز، یه امیدی هست بهش
    توی کتاب هم کلیفهنگر مردن جان ـه. مردنش رو میمیره ، ولی تئوری های هست که میگه به زندگی برمیگرده.قرار دادش هم تموم نشده با شبکه. این قسمت هم یکجورایی یکیشون رو تایید کرد. واقعا حذف کردن Prophecy ها از سریال کار بیخودی بوده که انجام دادن ، نصف خوبی خوندن کتاب به همین پیشگویی ها و تئوری هاست که سریال کلا انداختتشون دور!
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

6. 18 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

oh . the fuk you MARTIN .
    با اینکه به لطف دوستان و طمع بنده مرگ جان و کور شدن اریا واسم اسپویل شده بود و لی با دیدن مرگ استنیس که خدایی که دوسش داشتم (من از ذوق همیشه اسم جک باور و جکسون تلر رو فریاد میزنم ) دو سه بت فریاد زدم . ولی با اینکه میدونستم جان رو میکشن ولی خیلی حال کردم و هنزم که نیم ساعته دیدم تو شک فرو رفتم .
    آی پسر . میگم خیانت چقدر بده و تو دنیای واقعی ببینی به کسی اینهمه خوبی کردی و بعدش بیاد نقشه کشتنتو بکشه . خداییش خیلی فحش دادم .
    دنریس هم که برگشت به میان دوتراکی ها و بازم به سپاهیانش اضافه شد.
    ولی ازین به بعد که سریال از کتاب جلوتر میره دیگه شاهد اسپویل شدن و طمع داشتن واسه اسپویل دیگه نداریم . ازیه جهت خوبه .
    در آخر هم که چی فکر میکردیم چی شد . میگفتن جان بچه ریگار تارگریان و خواهر ند استارکه و تو تخت باید بشینه و خداییش حقشم بود بدبخت پرپر شد . لبته در مورد جان یه اسپویل دیگه ای هم وجود داره و لی بیشتر گمانه زنیه تا واقعیت . ولی صحنه ورگ راب استارک یه چیزه دیگه . واسه جان خوب بود ولی واسه راب که اسپویل نبودم خیلی بیشتر تو کما بودم .

خداییش اینهمه شخصیت خوب بود تو سریال همه رو داره میکشه . همه میگفتن استنیس پیروز میشه و چی شد .
    بسه دیگه .

8. 16 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

دیگه کشتن همه ی شخصیت های خوب داستان اسمش جذابیت نیست،توهین به شعور مخاطب ـه.

جذابیت گـات به داستانشه،جذابیت داستان به شخصیت های هاشه و با مرگ شخصیت ها دیگه جذابیتی حداقل برای من نداره.

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    توی کتاب هم کلیفهنگر مردن جان ـه. مردنش رو میمیره ، ولی تئوری های هست که میگه به زندگی برمیگرده.قرار دادش هم تموم نشده با شبکه. این قسمت هم یکجورایی یکیشون رو تایید کرد. واقعا حذف کردن Prophecy ها از سریال کار بیخودی بوده که انجام دادن ، نصف خوبی خوندن کتاب به همین پیشگویی ها و تئوری هاست که سریال کلا انداختتشون دور!
    خودش که میگه تموم شد و دیگه برنمیگرده، شورانر هم گفته مرده، اما خب درباره کتاب مارتین گفته یاد گرفتیم که تو وستروس مردن همیشگی نیست! احتمالش هست یعنی
    الان تو مصاحبه اش خوندم که موهاش هم کوتاه کرده و کلا از گریم جان اسنو بیرون امده، اینم یه دلیل دیگه میتونه باشه که واقعا مرده
    http://www.ew.com/article/2015/06/14...dies-interview

11. 19 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    42
    از این کاربر 175 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

لنسترها تو این فصل های اخیر شدن عین استارک ها در فصل های اول، هی بد بیاری میارن...
    یه کم نگران بودم استنیس بیوفته دسته رمزی که خدارو شکر اینطور نشد.
    تیون هم که بالاخره یه حرکتی از خودش نشون داد، آریا که دیگه واسه خودش یه پا قاتل شده! باید تنها کار کنه

مشاهده محتوا اسپویلر
    به نظر من شایعات مبنی بر برگشت چان اسنو درسته، قبل از دیدن این قسمت یه کم به برگشتش شک داشتم ولی وقتی دیدم تو همین قسمت ملیساندرا برگشت پیششون یه جورایی مطمئن شدم که جان برمیگرده
    خیلی برام جالبه اگه جان برگرده چی میشه و با اولی چیکار می کنه؟

13. 13 کاربرِ زیر از theboy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    51
    از این کاربر 177 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

لعنت....لعنت.......
    خیلی بد شد...

15. 9 کاربرِ زیر از Sheibani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

On A Dark Desert HighWay ...
    سپاس
    189
    از این کاربر 500 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisen-berg نمایش پست ها
    دیگه کشتن همه ی شخصیت های خوب داستان اسمش جذابیت نیست،توهین به شعور مخاطب ـه.

جذابیت گـات به داستانشه،جذابیت داستان به شخصیت های هاشه و با مرگ شخصیت ها دیگه جذابیتی حداقل برای من نداره.
    متاسفانه این دو ابلهی! که دارن سریال رو میسازن به این نکته بی توجهن.

مارتین توی کتاباش درسته که شخصیت‌هارو میکشه ولی در عوض شخصیت‌های تازه و دوست داشتنی رو وارد داستان می‌کنه تا خواننده‌ها از این همه مرگ و میر دلزده نشن. دو ابله در عوض تمامی شخصیت‌ها رو حذف می‌کنن و نقش‌هایی رو که باقی میمونه میدن به بقیه بازیگرا. وقتی هم مجبور میشن یکی رو بکشن نتیجه میشه این. واقعا متاسفم که چنین جوگیر‌هایی انتخاب شدن برای این سریال . 3 فصل ابتدایی که به داستان پایبند بودن چه اشکالی داشت که اینشکلی داستانو خراب کردن. والقعا واسم جای سواله.
    مرگ کامل جان ؟‌ خنده داره والا. مرگ استنیس ؟ این یکی هنوز تو کتابم نیست. مرگ میرسلا و صحنه فیلم هندی با جیمی «دوستت دارم پدر» !
    ایکاش میدونستید چه داستان زیبایی توی کتاب بود برای میرسلا.

مرگ جان هم واقعا احمقانه بود. تمامی حس حماسی مرگش رو حذف کرده بودند. قسمت چاقو خوردنش توی کتاب واقعا زیبا بود. حالا سریال رو!
    شخصیت «اولی» برای چی واقعا ایجاد شد؟ فیلم هندی ساختن واقعا که ... اینقدر داستانو خراب کردن که داد ویراستار مارتین هم در اومده...

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Severus Snape نمایش پست ها
    شخصیت «اولی» برای چی واقعا ایجاد شد؟ فیلم هندی ساختن واقعا که ... اینقدر داستانو خراب کردن که داد ویراستار مارتین هم در اومده...
    من جای IMDB بودم توی ژانر سریال بعد این فصل Soap Opera هم میزاشتم.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

18. 12 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 26 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین