برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر میگیرید؟

رأی دهندگان
255. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

26 10.20%
  • 2

2 0.78%
  • 3

3 1.18%
  • 4

3 1.18%
  • 5

5 1.96%
  • 6

8 3.14%
  • 7

13 5.10%
  • 8

22 8.63%
  • 9

43 16.86%
  • 10

130 50.98%
صفحه 26 از 26 اولیناولین ... 16242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 از مجموع 260
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود دهم

Season 5, Episode 10, Mother's Mercy

8.2/10

جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
    الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
    ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
    باتشکرازهمه دوستان گرامی

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

سپاس
    332
    از این کاربر 309 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود دهم

جان برمیگرده، حتی امید دارم و احتمال داره و مدارکی هم موجوده که ممکنه وارد بدن اصلیش شه در نتیجه جان که هیچ، این بازیگر شاهکار رو هم دوباره میبینیم! :دی اگه تونستم بعدا میام جزئیات تکمیلی میدم و قشنگ توضیح میدم:دی

دوستان عزیز ببخشید می دونم که جاش اینجا نیست ولی یه چیزی که بخصوص توی نوشته های اینجا می بینم و مفهومش را نمی فهمم ، اگه کسی میدونه برام توضیح بده که خیلی ممنون می شم . واژه (دی ) که دوستان استفاده می کنن چه مفهومی داره ؟ مرسی اگه توضیح بدین.

3. کاربر زیر از mkarimifard77 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    106
    از این کاربر 26 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

البته برای کسایی که کتاب رو خوندن خیلی بیشتر مفهومه.چون خود منم مطمئنا اگه قیل از خوندن کتاب اینو میدیدم شاید چیز زیادی دستگیرم نمیشد.ولی به هرحال اطلاعاتی که این ویدیو میده خیلی جالبه و کاملا منطقی بنظر میاد
    به نظرم نیازی به کتاب نیست کسی اگه سریال رو هم با دقت دیده باشه و انگلیسیش خوب باشه کاملا براش مفهومی میشه این ویدئو و تئوری r+l=j رو به خوبی درک میکنه.

یکی دیگه از دلایل اینکه میگم جان نمرده اینه که جورج مارتین توی یکی دوتا مصاحبه چیزی درباره اینکه آیا جان مرده یا نه نگفته!
    مثلا یه بار درجواب به مرگ جان گفته: “Oh, you think he’s dead, do you?” یعنی اینکه با حالت خنده داره میگه «اوه شما فکر کردین اون مرده آره؟»
    کلا شواهد و مدارک و دلایل زیادی درباره برگشت جان به کتاب ها هست. ولی بعضیا میگن توی سریال مرده و به هیج وجه برنمیگرده حتی اگه توی کتاب زنده باشه (کتاب ها و سریال تفاوت های این مدلی زیادی دارن، مثلا کتلین استارک توی کتاب زنده میشه توی بدن یه نفر دیگه ولی توی سریال نه) و کارگردانها هم همش میگن جان مرده و کسی که مرده یعنی مرده، ولی حرفهاشون یه جورایی به عقل جور در نمیاد و به نظر میرسه دارن با ذهن تماشاچیا و طرفدارها بازی میکنن...
    چرا میگم دارن با ذهنمون بازی میکنن؟ اگه بازی نمیکنن چرا جورج مارتین اینجور جواب هایی میده؟ چرا توی آخرین صحنه قسمت آخر چشم های جان باید اون جوری میشد؟ نه توی دنیای واقعی نه دنیای این داستان چشم کسی تاحالا اینجوری نشده بود و هیچکس وقتی میمره چشمش اینجوری نمیشه! پس بی دلیل نیست این صحنه آخر!
    من خودم تا فصل چهار اصلا به جان به عنوان کسی که قراره به تخت بشینه نگاه نمیکردم ولی توی فصل ۵ داستان جوری بود که واقعا این فکر به سرم زد حتی قبل اینکه چیزی درباره r+l=j بدونم. خلاصه حتی گیم اف ترونز هم نمیتونه به این راحتی چنین کرکتری رو بندازه بیرون!

یه دلیل دیگه هم اینکه emilia clarke بازیگر نقش دنریس تارگرین (کلیسی/ملکه) گفته احتمال ۵۰/۵۰ جان برمیگرده، وقتی کلیسی اینو بگه کی جرعت داره نه بگه؟

بدیش اینه که باید حدود ۱سال صبر کنیم تا کتاب جدید منتشر شه

.

5. 3 کاربرِ زیر از S0h3!L بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 264 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimifard77 نمایش پست ها

جان برمیگرده، حتی امید دارم و احتمال داره و مدارکی هم موجوده که ممکنه وارد بدن اصلیش شه در نتیجه جان که هیچ، این بازیگر شاهکار رو هم دوباره میبینیم! :دی اگه تونستم بعدا میام جزئیات تکمیلی میدم و قشنگ توضیح میدم:دی

دوستان عزیز ببخشید می دونم که جاش اینجا نیست ولی یه چیزی که بخصوص توی نوشته های اینجا می بینم و مفهومش را نمی فهمم ، اگه کسی میدونه برام توضیح بده که خیلی ممنون می شم . واژه (دی ) که دوستان استفاده می کنن چه مفهومی داره ؟ مرسی اگه توضیح بدین.
    :دی یا معنی نیشخند میده که در چت و ... استفاده میشه
    من فقط ناراحت مرگ استنیس هستم جان رو که زنده میکنه ... اما در مورد استنیس فک نکنم البته صحنه مرگش رو نشون نداد شاید منظوری داشته و خواست اونم زنده نگه داره چون معمولا صحنه کامل مرگ رو همیشه به فجیع ترین حالت نشون میده تا دهن بیننده رو سرویس کنده به جز هوند یا همون سگ شکاری که من عجیب اون رو هم دوست داشتم ولی در حالی که کامل نمرده بود و هنوز زنده بود از داستان خارج شد و در واقع مرد ...
    در هر صورت به نظرم روند سریال جز 3 قسمت آخر کند بود کلا ...

7. 5 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    106
    از این کاربر 26 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

استنیس من نمیدونم چرا ازش خوشتون میاد منم ازش بدم نمیومد ولی وقتی حاضر شد دخترش رو بکشه دیگه بدم اومد کسی که دختر و برادر خودش رو میکشه واقعا لایق تخت نشینیه!؟
    :دی = : D که هست و یه شکلک معروفه:دی من کلا عادت دارم به :دی چون توی سایت خودم و چندتا سایتی که توشون فعال هستم :دی رو وقتی مینویسیم تبدیل میشه به این شکلک:

اینم یه ویدئوی جالبتر درباره r+l=j:
    https://www.youtube.com/watch?v=sdWpU8aDzEE

یه تئوری دیگه هم درباره نحوه برگشت جان؛ دوباره متولد شدن به عنوان azor ahai هست. azor ahai یه قهرمان قدیمی هست که یه شمشیر که بهش lightbringer میگن رو میسازه و با اون دیگران (the great other که همون وایت واکر ها هستن احتمالا) رو میکشه... و قراره بعدا به عنوان the prince that was promised (پرنسی که وعده داده شده بود) دوباره متولد شه. ملیساندرا فکر میکرد azor ahai استنیس هست، که توی قسمت آخر وقتی با اون قیافه ناامید وارد کسل بلک شد معلوم بود از استنیس ناامید شده:دی و کلا معلومه استنیس نیست!:دی مستر ایمون هم یه جورایی فکر میکرد دنریس تارگرین هست این azor ahai ولی این آخرا مستر ایمون هم نظرش رو ظاهرا به جان تغییر میده:دی (من خیلی خیلی خیلی azor ahai رو مختصر کردم، میتونید برای جزئیات کتاب رو بخونید یا یه سرچ بکنید:دی )

.

9. 6 کاربرِ زیر از S0h3!L بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

من خیلی با شخصیت ایمون حال میکردم
    از اول یه چیزی تو جان دیده بود ...
    الان هم شدید ترین شایعه که امکان وقوعش زیاد تره " آزور آهای" بودن جانِ
    اصلی ترین شخصیت سریال که هفت سرزمین رو از نابودی واکرها نجات میده ...
    + چند روز پیشم عکس کیت هرینگتون تو مسابقات تنیس بود که موهاش بلند بود و یه ملت رو امیدوار کرد !

11. 9 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

repost
    سپاس
    63
    از این کاربر 251 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

خیلی دیر دیدم اپیزود اخر رو ولی عالی بود 9 میدم ... اخر هر فصل یک شوک میزنن که این سری جان اسنو رو قربانی کردن که البته کلا رسالت سریال هم همینه ... تقریبا اکثر شخصیت ها از بین رفتن و فکر نمیکنم 2 فصل دیگه بیشتر ادامه داشته باشه ! حرکت تیون و سانسا رو هم نفهمیدم چی بود !! خودکشی کردن عایا !!؟ صحنه رذالت سرسی با برهنه کردنش هم در نوع خودش جالب بود !! امیدوارم فصل بعدی از این فصل هم بهتر ظاهر بشه ...

13. 3 کاربرِ زیر از rolan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    165
    از این کاربر 177 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

من بعد یه هفته تونستم بالاخره این 26 صفه رو بخونم . البته اونم تقریبا !! جا داره یه چند نکته رو شفاف سازی کنم (از نظر خودم ینی)

اول اینکه چند تا از دوستان گفتن که با مرگ استنیس. پرونده خاندان باراتیون بسته میشه !! که باس بگم اینطور نیس . هنوز اگه یادتون باشه گندری حرومزاده رابرت . که شوالیه پیاز از سوزوندن نجاتش داد زندست .

دوم اینکه در مورد مردن استنیس اصلا شک نکنید . چون به هیچ عنوان امکان نداره که برین از تارث اونو نکشه !! واقعا درک نمیکنم که چجوری خیلی ها استنیس رو دوس داشتن ؟ من هر قسمت منتظر مردنش بودم

سوم بخاطر نظریه r+l=j و نظریه آزور آهای هم که شده جان اسنو به دست ملیساندرا زنده میشه . (فقط بدیش اینه که ملوم نیس فصل بعد باشه یا فصل بعد تر . بازگشتش)

. چهارم اون ویدویی که یکی از بچه ها گذاشته بود در مورد سوتی جان اسنو که گفت وارگ میشم . فک نکنم سوتی در مورد سریال داده باشه. اینجور که من حالیم شد گفت : i like put myself in to the wolf . که این جمله معنی بدی هم داره که اون خنده شونم بخاطر همین بود که همچین سوتی در مورد جمله ای که گفت داده . نه در مورد سریال یا وارگ شدن !

حداقل 15 . 16 نکته میخواستم بگم که کسی بهش دقت نکرده بود که دیگه جاش نیس . همینا فلا کافیه

15. 12 کاربرِ زیر از lorde4 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

فقط میخواستم شایعات برگشتن جان اسنو رو تقویت کنم...
    تقدیم بکسانی که به برگشتن جان اسنو باور دارن..

اما در مورد برگشتن استنس باراتیون باید بگم که امکان نداره عوامل سریال اسپویل کنن و بگن برمیگرده اما ته قلبم ایمان دارم که برمیگرده...

تقدیم به هواداران استنس...

17. 10 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شی , پلیز دونت
    سپاس
    142
    از این کاربر 34 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

همه خوب ها سقت شدن. فقط از شاه شب و تیریون لنستر خوشم میاد.
    کاش این تیریون مشاور شاه شب بشه.
    این دل شکسته رو بخوام چیکار؟

19. 6 کاربرِ زیر از zaman80 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

This Wound Won't Seem to Heal
    سپاس
    2,081
    از این کاربر 2,636 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

سلام
    اول از همه روی صحبتم با دوستانیه که میان میگن اگه دوست نداری نگاه نکن
    خب کسایی که خوششون نیومده به همون اندازه ای که شما خوشتون اومده حق اظهار نظر دارن
    وقتی یه اپیزود بده خب بده دیگه و واقعا دلیل جانب داری بعضی دوستانو متوجه نمیشم که هر طور شده میخوان خوب جلوش بدن
    مزخرف ترین صحنش هم همون صحنه میرسلا و جیمی بود!
    همزمان با دنبال کردن موازی داستان های سریال این جان اسنو بود که منو به وجد می اورد و در کنار بازی فوق العاده ی تیریون لنیستر دو بازیگر مورد علاقم بودن و دارم فکر میکنم سیزن شیش رو چه جوری ببینم
    این سریال از اون دست سریالاست که نباید با هیچ کدوم از کاراکتراش ارتباط برقرار کنی چون یهو میزنن میکشنش داغدارت می کنن!
    من خودم به شخصه اگه جان برنگرده قید سریالو میزنم حتی اگه سریال شاخی به اسم Game of Thrones باشه!

21. 2 کاربرِ زیر از sky-boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 26 از 26 اولیناولین ... 16242526