برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

1 1.09%
  • 4

0 0%
  • 5

4 4.35%
  • 6

10 10.87%
  • 7

13 14.13%
  • 8

32 34.78%
  • 9

20 21.74%
  • 10

12 13.04%
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 49
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

True Detective | بحث اپیزودیک | فصل دوم , قسمت اول

Season 2 Episode 1 " The Western Book of the Dead

خلاصه داستان : . . .

سپاس
    969
    از این کاربر 209 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | بحث اپیزودیک | فصل دوم , قسمت اول

امیدوارم بعضی از صحنه های بیخود جزء "شناسوندن کاراکتر به مخاطب" بوده باشه و ادامه دار نباشه.

فصل قبل کاراگاه هارت و کوهل، دو مرد.
    نبوغِ غیر معمول کاراگاه کوهل، فردی درونگر در کنار هارت، پلیس معمولی با یک زندگی عادی. بازی‌ها خالص و طبیعی و شخصیت پردازی‌های بی‌نظیر.
    زوج بی‌نقصی شدن، کوهل زندگی معمولی مثل هارت رو تجربه کرد اما بعد از پاشیده‌شدن زندگیش رو به افکار پوچگرایی آورد. و حالا تنها و بی‌کس در شهر دیگه در کنار هارت.
    و داستانی که خیلی خوب و یکدست جلو رفت.
    فصل حاضر تقریبا سناریو مشابه، یک مرد و یک زن. امیدوارم دوباره یک "زوج" رو ببینیم.
    ریمند ولکورو، سیبیلویِ کله‌شق، گذشته تلخ و تنها، اگه اون زندگی معمولی پیش رفته بود پدر خوبی میشد.
    آنتیگونه بازراید، اسمی که از اون پدر بهش رسیده جای تعجبی نداره، کلانتر، خوانوادیه داغون. و بنظر badass ـه داستان.

بنظر میاد داستان پرباری داشته باشه باید بیشتر دید و بعد قضاوت کرد.
    دید من نسبت به سریال مثبته، البته داستان نمیتونه به اون قوییه فصل قبل باشه.

3. 16 کاربرِ زیر از The Pianist بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    516
    از این کاربر 1,144 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

من چقدر منتظر تیتراژ بودم. نابود بود یعنی در حد چی بگم آخه. اگه آهنگ لرا لین رو میذاشتن روش اونی که توی تریلر بود خیلی بهتر میشد از نظر من. آخه یه کم هیجان نداشت تیتراژ دکلمه بود. اونطوری هم نیست بگیم لئونارد کوهن رو نمیشناسم یه آلبومشم دارم ولی اصلاً به درد تیتراژی مثل این سریال نمیخورد. سریال یه کم خسته کننده بود. محیط فصل یک بسیار عالی تر بود و چون تمرکز بیشتر روی دو تا شخصیت راست و مارتی بود شخصیت پردازی بهتر بود. ولی اینجا خیلی شلوغه تو یه قسمت ببین چند نفر رو معرفی کردن آخه. آخر سر هم سر یه قتل به هم ارتباط دادن بازیگرا رو. مسلمه که یه قاتل سریالی روانی که فصل یک بود همیشه جذابتره از یه قتل از روی منافع. فعلا 7 از 10 براش خوبه.

5. 14 کاربرِ زیر از CyrusGreat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

خوب قسمت اول رو خوب شروع کردن درسته موسیقی ابتدایی این فصل به فصل قبل نمیرسه اما نباید این فصل رو با فصل قبل و بازی مکاناهای مقایسه کرد Colin Farrell قشنگ بازی میکنه با قسمت اول چیزی نمیشه گفت باید دید در ادامه سریال چگونه پیش میره ولی فکر کنم Nic Pizzolatto این فصل رو خوب در اورده باشه همون نمره 8.5 imdb برای این قسمته خوبه

7. 14 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

خوب قسمت اول رو بعد از سال انتظار دیدم ...
    در کل قابل قبول بود ... نسبتا به ایپزود مشابه فصل 1 ...
    تیتراژ که جلوه های بصریش زیباست ولی خوب موزیک و خوانندش به دل من ننشست ! برعکس موزیکی که در اواسط فیلم پخش شد بسیار عالی بود
    داستان پیچیدگی بسیاری داشت و شده شکل یک کلاف که هر ورشو بگیری یجا میره !
    امیدوارم در ادامه بتونه انتظارات رو برآورده کنه گرچه اصلا نباید انتظار بازی های شاخ فصل اول رو داشت ... چون متیو و وودی هم کارکشته تر بودن هم اینکه زوج بودن ...
    فارل بازیش به دل میشینه امدیوارم ... سیبیلاش

# منم با قاتلی روانی بیشتر حال میکنم تا قتلی از روی منافع و ...

9. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    284
    از این کاربر 313 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

بهترین تعریفو کاربر WalTer WhiTeکردند از شخصیت بازیگرای این فصل قیافه های جدی و مصنوعی بی روح که فکر میکنن هر چقدر بیشتر متعجب به نظر برسن واقعی تره در صورتی که برعکسشه! انتخاب بازیگرا افتضاخ بود تعدادشون زیاده خودم به شخصه با هیچکدومشون ارتباط برقرار نمیکنم .

فصل دوم داره تو فضای فصل قبلی پیش میره که یعنی در بهترین صورت شاید یه کپی خوب دربیاد ازش و درنهایت میشه یه کپی ، هرچند کلا داستانش متفاوت با فصل اول اما مثلا مشترکات زیادی داره مثه اشاره به فرقه های مذهبی یا بازپرسی از پلیس تو سکانس اول ، خب سریال وقتی داره تو فضای فصل قبل میره جلو یه مقایسه باید انجام بدیم که فصل دوم به معنی واقعی کلمه هیچی نداره جلوی فصل اول. داستان یه فیلم در دو صورت آدمو درگیر میکنه 1- معمایی باشه 2- گیج کننده و درهم. فصل اول "معمایی" بود حداقل از قسمت اول یه کم از داستانو فهمیدیم و بعد بقیش برامون معما و جذاب بود یعنی دوست داشتیم قسمتای بعدی رو ببینیم اما فصل دوم "گیج کننده و درهم "و آدم اطلاعات اولیه ای از داستان نمیگره که بخواد معما براش به وجود بیاد یا داستان براش جذاب بشه یه سری شخصیت میبینم با داستان های نامعلوم که آخرش با یه مرده میرسند ، البته لازمه قسمت های بعد رو هم دید ولی اینجوری که فصل اول شروع شد نا امید شدم .

در مورد شخصیت های فصل دوم مثلا کدومشون قابل مقایسه با نصف کوهل ه ؟ کوهل به شخصه داستانو جذاب می کرد ، اما فصل دوم از همین قسمت اولش معلومه هیچکدومشون کاریزمایه کوهل رو ندارند در نتیجه باید داستانش فوق العاده باشه که بخواد حرفی برا گفتن داشته باشه ولی من فکر میکنم فصل دوم داستانشم مثل شخصیتاشه نا امید شدم کلا !

11. 13 کاربرِ زیر از Yelawolf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

واقعا ضعیف بود. اون خاطراتی که ما با مک کانهی داشتیم کجا و این کجا. وقتی فصل 1 میدیدم همش مغزم رفته بود رو نقش مک کانهی. حس میکردم خودم دارم این سریالو بازی میکنم. هر وقت با دو تا از رفیقام بخورد میکردم حالات چهره مک کانهی میومد تو ذهنم. قاطی کرده بودم دو ماه.
    اما الان به نظرم شخصیتها از قبل تایین شده هستن. نقش مک کانهی کجا که تا تموم شدن فصل هم نفهمیدیم که فاز دائم الخمری و مریضیش چیه نه به کالین فارل که همون فصل 1 حالات تکراری خودش رو جلوه داد. اون وینس وان که بنظرم اصلا نباید بازیگر میشد چه برسه بیارنش تو این پروژه. به درد فیلمای کمدی میخوره. باید بجاش ویگو مورتنسن رو میاوردن. تدوین و موسیقی متن هم که بنظرم اون حال و هوای فصل 1 رو نداره.
    از الان من پیش بینی میکنم این فصل یک شکست در برابر خاطرات فصل 1 میشه. چون به نظرم اینجور که بوش میومد قرار بود فقط یه مینی سریال ساخته بشه. بعد یه عده سود جو از فضای سریال خوششون اومد و گفتن بذارین سازنده ها رو برای فصل 2 حمایت کنیم در حالی که سازنده ها فقط برای 1 فصل حدود 5 سال برنامه ریزی کرده بودن که تبدیل شد به شاهکاری به نام True Detective. نمیتونن یک ساله یه شاهکاری مثل فصل اول بسازن. به همین دلیله که سطح توقعات از بالا به پایین میاد و با پایین اومدن سطح توقعات بیننده نسبت به قبل دیگه آمار بیننده هاش هم کم میشه.
    5/10 . اینم زیاده چون من نسبت به فصل قبل نمره دادم.

13. 9 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 122 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

اصلا راضی نبودم سریال خیلی خسته و کسل کننده بود اصلا شخصیت ها همه داغون و خراب بود.ولی چون که به قسمتای بعدی امیدوارم 8 دادم سکانس آخرش فقط خوب بود با اهنگی ک اون زنه میخوند

15. 7 کاربرِ زیر از shahrooz79 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Nic Pizzolatto همین الان طی بیانیه ای از همه عذرخواهی کرد که دیگه متیو مک کاناهی نیست تا حرف های "فلسفی" بزنه نمیدونم چی دیدید که اینجوری عاشقش شدید
    داستان این فصل از فصل قبلی خیلی خیلی پیچیده تر و بهتره، فقط قبل یه پرونده قتل داشتیم که 8 قسمت دنبال قاتل بودن و صحبت های متیو مک کاناهی رو وسطش میشنید، این فصل یه داستان پیچیده درباره فساد شهر لس انجلس داریم... خیلی دوست دارم این فضا رو. نمونه پرفکتش رو میتونید تو فیلم inherent vice ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    1- تیتراژ و موزیکش فوق العاده افتضاح بود و اصلا قابل مقایسه با فصل قبل نبود
    بیخیال! لئونارد کوهن ـه از این مرد بهتر نداریم. leonard cohen - nevermind

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    2- یک مشت شخصیت مریض احوال که نه خودشون می دونستند چشون هست و نه ما فهمیدیم چشون هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Ross Geller" نمایش پست ها
    یه مشت داستان بی سرو ته که هیچکدومم تهش معلوم نشد همشونم معتاد به الکل و همه مشکلاتشونم یا از س*س شروع شده یا بهش ربط داره !
    همه چیز گل و بلبل باشه خوبه؟ زندگی همینه، همه داغونن برادر من. داستان شون هم نباید مشخص بشه، هنوز قسمت اوله، مونده حالا تا سریال تموم شه. هرچند تکلیف داغون بودنشون تا حدی معلوم شد، ری به زنش تجاوز شده و بعدش به خاطر انتقام بازیچه فرانک شده. پاول تو ارتش بوده، این خودش دلیلی برای داغون بودنشه. انی هم باباش اونجوری بوده و ظاهرا مادرش خودکشی کرده و روی پای خودش بزرگ شده. این همه دلیل برای فاکد اپ شدن

چهارتا شخصیت اصلی داستان خیلی باور پذیر تر نوشته شدن و ارتباط باهاشون راحت تره، مخصوصا شخصیت ری که این قسمت ترکوند. سه چهارتا تیکه عالی داشت. رو به رویی ری با فرانک تو بار هم معرکه بود، کلوز آپ هایی که ازشون میگرفت، غمی که تو چهره شون بود!

وینس وان و کالین فرل هم عالی بودن
    من که خیلی حال کردم با این قسمت

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

به نظر من باید برای دیدن این فصل هر ذهنیتی که از فصل قبل داریم دور بریزیم ،چون

فقط اسم سریال تغییر نکرده، داستان و کاراکتر ها عوض شدن ، هیچ ردپایی از فصل قبل در این سریال نیست.

1.موزیک ابتدای سریال رو خیلی دوست داشتم ،همینطور تیتراژ پایانی

2.فضای سریال خیلی خوب بود ، فضای سرد و غم انگیز ......

3.درباره داستان نمیشه از الان حرفی زد ، تاببینیم بعد چی پیش میاد ولی بعید میدونم نامیدم کنه....

4. شخصیت های سریال خوب بودن اما هنوز زوده نظر بدیم ، چون شناخت کافی نداریم فقط چندتا اادم دربو داغون دیدیم.

5. چیزی که من زیاد باهاش حال نکردم بازی کالین فارل بود ، نه اینکه بد بازی میکنه

ولی خیلی زور میزنه مث متیو باشه و نزدیک به همون شخصیتی که فصل قبل متیو بازی میکرد باشه

و در تمامی لحظات سریال ادمو وادار به مقایسه میکنه ، البته تا چند اپیزود نگذره نمیشه قضاوت کرد.

بی شک کالین فارل خیلی باید تلاش کنه تا بتونه واقعی تر از اینی که الان هست باشه.و بتونیم باورش کنیم

مسئله ایی که متیو در همون ابتدای سریال به همه اثبات کرد ،واقعی بودن.

6/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

18. 9 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,956
    از این کاربر 3,269 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

آقا تو رو قرآن انقدر سریال رو با فصل اولش مقایسه نکنید ، سریال کوفتتون میشه اینجوری، از ما گفتن
    من که نسبتا راضیم، یعنی به جر تیتراژ بقیه اش خوب بود، فعلا هم از اون پلیس موتورسوار بیشتر از بقیه خوشم اومده، داستان هم به قول اشکان عزیز فک کنم گسترده تر از فصل قبل باشه، در مورد انتخاب بازیگرها هم زود قضاوت نکنید فک کنم احتمالا تجربه اچ بی او از همه ماها تو انتخاب بازیگر واسه سریالاش بیشتره ...
    پ . ن : فصل اول رو تازه هفته پیش دیدم

20. 11 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین