برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 13 از 14 اولیناولین ... 311121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 از مجموع 131
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,484
    از این کاربر 90,512 بار در 4,559 پست سپاس گزاری شده

Mr. Robot | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل نخست مجموعه Mr. Robot بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد محتوای داستانی قسمت خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در مواقع ضروری نیز استفاده از تگ اسپویلر را مدنظر قرار دهید
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mr. Robot | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

یعنی هر چی تا قسمت 9 عالی و جذاب بود این قسمت آخر تر زد رفت ، اخه قسمت قبل داشت با اون تایرل حرف میزد این قسمت صبح یهو

ناکجا آباد بیدار شد و ............ کلا فکر کنم حوصله ساختن قسمت آخرو نداشتن ،خیلی آبکی بود مخصوصا اون قسمت روانشناسه با او مرتیکه

پر رو... از 1 تا 9 7.5/10

واسه قسمت 10 1/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

3. 6 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هنر فطری
    سپاس
    726
    از این کاربر 739 بار در 136 پست سپاس گزاری شده

بهتون بعد این سریال فیلم Pi.1998 رو پیشنهاد نمیکنم .

مریضی میاره فیلمش
    نظر خود را به دیگران تحمیل نکنیم

5. 5 کاربرِ زیر از majidzendaniyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

این سریال عالیه فکرشو نمیکردنم ولی الیوت از شخصیت هایی هست که خیلی باهاش ارتباط برقرار میکنم

7. 7 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    626
    از این کاربر 717 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

خیلی از دوستان تعریف کردن مشتاق شدم به دیدن سریال
    9 قسمتش از صبح دیدم و شاید بشه گفت بهترین سریالی بوده که تو سال جاری دیدم
    یه سریال کامل از خیلی جهاتِ به طوری که میتونی ویژگی های برتر بعضی سریال های بزرگ رو توش ببینی
    ضمنا به نظرم بازیگر نقش الیوت واقعا تو نقش جا افتاده و کاملا حسه یه پسره نابغه ولی افسرده و منزوی رو زیبا بازی میکنه
    من که خوشم اومد باید دید واس فصل دوم چطور پیش میره بعد سریال got ,lost اینو توصیه میکنم
    ما که رفتیم قسمت اخرشم ببینیم
    ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق
    نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بسـپار . . .
    و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـی کــه پشتت بــه خــدا گــرم اســت
    تمـــام هــراس هــای دنیــا خـنـــده دار اسـت ... /

9. 14 کاربرِ زیر از _Maryam_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,271 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

ده قسمت در عرض کمتر از دو روز! فکر نمیکردم با این سیستم کاریم وقت بکنم ببینمش. خداروشکر پخش هفتگی ندیدم وگرنه واویلا بود!
    فصل اول واقعاً هیچی کم نداشت. به نظر من یکی از بهترین سریالهای این دهه رو شاهد بودیم.
    اینکه این همه سوال بی جواب موند، اینکه حس میکنیم شاید بهتر باشه دوباره از اول این فصل رو ببینیم این یعنی شاهد "آقای خاص" بودیم!
    در مورد کاراکتر اصلی هم واقعاً خیلی خاص بازی میکنه. البته خب بچه های نرم افزار بیشتر باهاش ارتباط برقرار میکنن تا بقیه
    بعد از اتمام قسمت آخر هنوز که هنوزه دارم اتفاقات رو مرور میکنم تا به نتیجه گیری برسم. :دی از دست این USA

کسانی که هنوز سریال رو ندیدن پیشنهاد میکنم شما هم به جمع طرفدارهایِ خاصِ این سریالِ خاص بپیوندید.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

11. 20 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    821
    از این کاربر 268 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

ده قسمت فصل اول رو توی 2 روز دیدم.
    با اینکه اطلاعاتم درباره ی کامپیوتر درحدیه که صرفا کارم رو راه بندازم ولی این سریال به شدت من رو جذب خودش کرد
    واقعا عالی بود
    امیدوارم فصل دوم هم به همین خوبی حتی بهتر از این فصل باشه

13. 12 کاربرِ زیر از fasol بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

چیزی که برام واقعا عجیب بود اینه که سریال تا این اندازه به لحاظ فنی دقیقه و به واقعیت نزدیکه و اکثر چیزهایی که در مورد هک و چیزهای فنی می‌زنن درسته و در واقعیت هم همینه...

DDoS Attack, RUDY Attack, Honeypot, CANBUS, CANDUMP, Kali Linux, Backtrack, SET, Brute-force attack, Tor Networking, Onion Routing Protocol, Raspberri Pi, Bluetooth Hacking, Multidongle, Malware Detection, Plato's Boys, Rapid9 (Rapid7), Wikipedia Editing, Exploiting, GNOME, KDE, Terminal, Net Hunter (Wifite), Rootkit, Terminal commands, WPA2 WIFI (Borderline unhackable, Handshake), 4G, DeepSound (Steganography), IRC, Framaroot (RooterFrame), و خیلی‌های دیگه...

البته سریال خیلی هم آرمان‌گرا کار کرده... این روزها دیگه چت‌ها همه توی WhatsApp + Viber + WeChat + Telegram و... هستن... ولی از اون‌جایی که هک این شبکه‌ها تا حدودی غیرممکنه و باید مثل اپیزود ۸ سریال باشه چت‌ها به جیمیل منتقل شده‌ان...

در کل بهترین سریالی بود که توی این چند سال دیده بودم... قطعا دومین یا سومین توی Top Ten من...
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

15. 16 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

To WW my star, my perfect Silence
    سپاس
    43
    از این کاربر 94 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

یه چیزی که در مورد این سریال خیلی با ارزش هست همه داستان های و روال کار رو مو به مو توضیح داده میشه ، وکلا همه ای هک و عملیات های نفوذی که انجام میشه واقعی هست
    قسمت های اول خیلی سطح توقع ما رو از این سریال بالا برد به نظر من قسمت های اول سریال عالی بودن ولی هرچی به قسمت های بعد که می رسیم الیوت تو خود بیشتر فرو میره و تهوماتش بیشتر میشه ، و خیلی نکات ظریفی داخل سریال نهفته هست.

17. 6 کاربرِ زیر از Farc0da3lx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 75 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

یک نکته ی کلی می خواهم بگم:واقعا این همه تعریف که بعضی ها الکی از یه سری سریال ها می کنن واون ها رو شاهکار می دونن حد اقل تو این انجمن بعیده...اینجوری انجمن سطح اعتماد پذیری اش میاد پایین مقایسه این سریال و شخصیتش با شاهکار هایی که به یاد داریم اصلا درست نیست...واقعا دوستان خوب و خیلی خوب واژه هایی مناسب ترند برای این سریال ها نه شاهکار و خیلی عالی...منظورم سلیقه و نظر شخصی شما نیست من خودم خیلی از سریال ها و خشصیت ها رو دوست ندارم اما اون ها رو شاهکار میدونم هر چند اون ژانر در سلیقه ی من نباشه....در مورد این سریال هم اگر چه شخصیت نقش اول بسیار خوب خلق شده اما در بستر داستان های سریال به نظرم به بلوغ نمیرسه...

19. 4 کاربرِ زیر از meraj88 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط meraj88 نمایش پست ها
    یک نکته ی کلی می خواهم بگم:واقعا این همه تعریف که بعضی ها الکی از یه سری سریال ها می کنن واون ها رو شاهکار می دونن حد اقل تو این انجمن بعیده...اینجوری انجمن سطح اعتماد پذیری اش میاد پایین مقایسه این سریال و شخصیتش با شاهکار هایی که به یاد داریم اصلا درست نیست...واقعا دوستان خوب و خیلی خوب واژه هایی مناسب ترند برای این سریال ها نه شاهکار و خیلی عالی...منظورم سلیقه و نظر شخصی شما نیست من خودم خیلی از سریال ها و خشصیت ها رو دوست ندارم اما اون ها رو شاهکار میدونم هر چند اون ژانر در سلیقه ی من نباشه....در مورد این سریال هم اگر چه شخصیت نقش اول بسیار خوب خلق شده اما در بستر داستان های سریال به نظرم به بلوغ نمیرسه...
    سلام برادر...

فقط ما نیستیم که... سریال همه‌جا به خاطر دقتش توی بخش‌های فنی ستوده شده و همه تعجب کرده‌ان که هالیوود انقدر این بار به واقعیت نزدیک شده...

درسته سریال بخش‌هایی از داستانش کپی شده از فیلم‌ها و سریال‌های دیگه مثل Fight Club و Matrix و... هست...

ولی باز هم خیلی قوی کار کرده و امتیازش توی IMDB هم ۸.۸ هست...

و فراموش نکنیم که سریال تازه فصل اولش پخش شده...

برای تصمیم‌گیری برای rate سریال معمولا صبر می‌کنن تا فصل ۲-۴ سریال پخش بشه...

ولی ممکنه من به خاطر علاقه‌ی شخصی خودم به مباحث هک و داستان‌های این چنینی انقدر از سریال خوشم اومده باشه...

دو سه نفر دیگه هم که سریال رو بهشون دادم خوششون نیومد...

My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

21. 14 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 13 از 14 اولیناولین ... 311121314 آخرینآخرین