برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 28

Hybrid View

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

The Sopranos | بحث پیرامون فصل اول سریال

در این تاپیک میتونید درباره‌ی فصل اول سریال زیبای "سوپرانوها" شرکت کنید.
    مراقب اسپویل‌های احتمالی باشید و ترجیحاً از تگ اسپویلر استفاده کنید.
    منتظر مشارکتون هستیم.

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Sopranos | بحث پیرامون فصل اول سریال

Don of New Jersey

شروعش بسیار خوب بود. من از بچه ها شنیده بودم که سکانس های مشاوره اش خیلی خسته کننده است، اما بهترین قسمت سریال همین حرف های آنتونی سوپرانو است خیلی خوب بود، مخصوصا اون لحظه که درباره گری کوپر و مردهای قدیم حرف زد

تمام جنبه های خوب و بد سریال یه طرف، این لهجه و تیپ جرزی یه طرف من شیفته ی این لهجه شونم... خیلی خوبه
    تیپ شون هم که شلوار پلیسه دار، ساعت طلا، تی شرت داخل شلوار، دست بند طلا، گردنبد طلا، انگشتر طلا روی انگشت کوچیکه اون رکابی های سفید

عالی بود، با این حرکت دست تونی هم خیلی حال کردم... اصل حرکت مافیایی بود

فکر میکنم با یه ذره علم به فرهنگ جامعه شون بتونیم در یه سطح بالاتر از سریال لذت ببریم... یکی از دلایلی که این هم تاک شو هم میبینم همینه

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

اشکان بازیرنویس اختصاصی نگاه کن سریالو اینایی که درمورد تونی گفتی تازه اولشه

4. 20 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

- دكتر : شغلتون چيه؟
    - توني: مشاور دفع ضايعات.

پ.ن: اين ديالوگ رو يادتون باشه يه جا يادداشتش كنيد وقتي خيلي از اينجا (قسمت اول) دور شديد برگرديد دوباره اين ديالوگ ساده و بي‌آزار رو يه نگاه بندازيد.

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

تعریف سریال رو خیلی شنیده بودم ولی هیچ وقت فرصتی پیش نیومد تا سریال رو ببینم
    امروز دو قسمت اولش رو دیدم . تو نگاه اول یه لحظه صحنه های پدر خوانده از جلو چشمات رد میشه
    من رو تو قسمت اول زیاد جذب نکرد ولی معلومه سریال خوبیه و میشه بهش امیدوار بود و کم کم که جلوتر میری سریال جالب تری میشه
    اون صحنه های مشاوره و بازی کردن با اردک ها هم شاید برای خیلیا جالب نباشه اما برا کسی که کل زندگی پنهانیش توی مافیا ـه دیدن بُعد دیگه ی زندگیش قشنگ ـه
    تیپ های اون موقع هم جالب بود سبک لباس پوشیدنشون, مدل مو و...
    از امین و بقیه ی مترجمین هم تشکر میکنم که این فرصت رو به وجود اوردن تا بتونیم سریال رو با یه ساب با کیفیت ببینیم
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

7. 17 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Davinci نمایش پست ها
    اون صحنه های مشاوره و بازی کردن با اردک ها هم شاید برای خیلیا جالب نباشه
    واسه اکثر کسی که این سریال رو تازه شروع میکنن، معمولا دو تا مشکل بوجود میاد:
    1- ریتم کند سریال +
    2-دوم اینکه صحنه های صحبت با مشاورش احتمالا زیادی رو مختون میره، واسه خود من حتی باعث شده بود که برای ادامه سریال دودل بشم ولی بعدها متوجه شدم چقد خوب کاری کردم یه دل شدم +
    یه مقدار تحمل کنین تا با فضای سریال خو بگیرین قول میدم یکی از جذاب ترین صحنه های سریال همین مشاورش باشه

9. 19 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 860 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

سوپرانوز سریالیه که خودم خیلی دوسش دارم ولی همیشه برای معرفیش به دیگران شک دارم. هر کسی نمی تونه با سریال ارتباط برقرار کنه. خیلی ها انتظار یه سریال پر هیجان رو ازش دارن و وقتی یک فصل رو می بینینن نا امید میشن. من خودم بخاطر جنبه مافیاییش سریال رو انتخاب کردم. شاید اولش یکم تو ذوقم خورد ولی قدر سریال رو وقتی می دونید که تمومش کنید. اونوقت می فهمید بیشتر از اونی که فکر کنید با سریال ارتباط برقرار کردید. بعضی قسمت هاش واقعا خسته کننده بود ولی همه صحنه ها از جنبه روانشناسی ارزش دیدن و بررسی داره. کسایی که به روانشناسی علاقمند هستن دیدن سریال شدیدا توصیه میشه.
    در هر صورت اگر تردید برای دیدنش دارید، فقط هم شده بخاطر جیمز گاندولفینی تردید رو بزارید کنار و سریال رو ببینید:دی. پشیمون نخواهید شد.
    ضمن اینکه خوشحال شدم دیدم زیر نویس فصل اول رو دوستان مجدد دارن ترجمه می کنن. واقعا زیرنویس های قبلی افتضاحن. حتما دانلودشون می کنم وسریال رو مرور می کنم

11. 15 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Sopranos
    سپاس
    918
    از این کاربر 933 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

دیدم تاپیک مخصوص زدید برای فصل های سوپرانوس گفتم بیام نظرمو بگم چون خودم دارم دوباره سریال رو میبینم . خوشحالم خیلی از دوستان سریال باز که ندیدن سریال رو دارن میبینن . بدون شک تجربه یه سریال با کلاس بالا رو خواهند داشت .

فصل اول هر سریال مهم ترین فصل هر سریاله از نظر من . چون باید توی فصل اول داستان ، شخصیت ها و جو و فضای سریال (منظورمو فک کنم خوب نرسوندم از مورد اخر) رو به بیننده معرفی کنی و سوپرانوس به بهترین شکل شخصیت ها شو معرفی میکنه از همون قسمت اول ..
    بازی شخصیت ها به شکل عجیبی طبیعی و رئاله . بیش از هر چیزی این منو متعجب کرد . واقعا فوق العاده هستند این تیم بازیگری و همین باعث میشه راحت تر با شخصیت ها ارتباط برقرار کنید که تا اخر سریال ادامه داره و شما اون موقع دیگه دارید زندگی میکنید با شخصیت ها
    اصن شخصیت پردازی مث سوپرانوس نداریم

یه چیز دیگه به سوندترک ها هم دقت ویژه داشته باشید :دی سوندترک های فصل اول خیلی خوبن بعضی هاش

دوستمون گفتن نمیشه به هرکسی پیشنهادش کرد دقیقا من هم همینجورم . نمیشه به هرکسی پیشنهاد کرد ولی یه لحظه تونی سوپرانوس میاد تو ذهنم میگم برو فقط به خاطر تونی سوپرانو ببین سریال رو

13. 14 کاربرِ زیر از coolsmoker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط coolsmoker نمایش پست ها
    یه چیز دیگه به سوندترک ها هم دقت ویژه داشته باشید :دی سوندترک های فصل اول خیلی خوبن بعضی هاش
    » حرف از موسیقی سریال شد من یه چیزی بگم: قبلن به درخواست جناب coolsmoker عزیز توی تاپیک موسیقی متن فیلم و سریال+ 3 تا از آلبوم های رسمی که فعلن از سریال منتشر شده رو آپلود کردم. دوستان علاقه مند می تونن به این صفحه: + مراجعه کنن و موسیقی سریال رو دانلود بفرمایند!
    و از همه زیباتر همون موسیقی تیتراژه (A3 - Woke Up This Morning) که هیچکدوم از این ترک ها به پاش نمیرسن.

» پ.ن: یه پیشنهادم دارم برای تیم زیرنویس که اگه امکانش بود در ادامه این تیتراژ که شعر ساده - معادل های فارسیش رو میشه جایگزینش کرد - و قابل فهمی هم داره رو ترجمه کنن.

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

نقطه قوت سریال دو چیزه، شخصیت‌های فوق‌العاده، دیالوگ‌های بی‌نظیر. واقعاً هیچ سریالی از این دو جهت رو دست سوپرانوها نمیاد.
    سوپرانوها مشکلات داخلی یه خانواده مافیایی رو به بهترین شکل نشون داده. نه فقط مشکلات بزرگ و ترس از پلیس و دستگیر شدن، بلکه مشکلات درون خانواده. ارتباط با زن و بچه‌هاشون، ترس از اینکه یه روز بچه‌هاشون می‌فهمن که اینا گانگستر و خلافکارن. در کل با یه سریال عمیق و جذاب طرفیم. بهتون قول میدم اگه یک فصل از سوپرانوها رو ببینید، آنتونی سوپرانو تبدیل به یکی از سه شخصیت برتر سریالیتون میشه.
    سکانس‌های مشاوره هم اتفاقاً خیلی خوبن. دکتر ملفی هم شخصیت جالبی داره. خصوصاً توی قسمت ششم داستان‌های جالبی توی جلسات مشاوره پیش میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    » پ.ن: یه پیشنهادم دارم برای تیم زیرنویس که اگه امکانش بود در ادامه این تیتراژ که شعر ساده - معادل های فارسیش رو میشه جایگزینش کرد - و قابل فهمی هم داره رو ترجمه کنن.
    آهنگ تیتراژش عالیه. ولی متاسفانه توی ساب‌ها نیست و باید دستی زمان بدیم. که خودش خیلی وقت گیره. وقتی یه خرده کار ترجمه رو جلو بردیم، اینم ردیف می‌کنیم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین