برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 39
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

بحث و تبادل نظر درمورد تاپیک بررسی سریال lost

سلام خدمت دوستان عزیز...!!

همونطور که مستحضر هستید مدتی میشه که تاپیکی تحت عنوان "دنیای گمشده ی من" توسط اینجانب حول برررسی کامل سریال LOST ایجاد شده و ازونجائیکه دراون تاپیک به دلیل یک دست بودن مطالب امکان درج نظراتتون درمورد پروژه نیست ، شما عزیزان میتونید دراین تاپیک هرگونه نظر ،سوال، انتقاد و پیشنهادی رو در مورد تاپیک اصلی بیان کنید .

پ.ن :
    حس خوشگل کردنِ این پست نبود

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد تاپیک بررسی سریال lost

نقل قول نوشته اصلی توسط Khashayar91 نمایش پست ها
    خفیف و بدون نظم؟! عزیز دل شما کافیه یه نگاهی به بخش لاست در انجمن تی وی شو بندازی تا ببینی هیچ خفیف و بی نظمی بودنی برای این سریال و بحث و گفتگو و بررسی اون در کار نبوده :

و اگه میخوای تعداد موضوع ها و نوشته های مرتبط با لاست در این انجمن رو بشمارین، بهتره یه راهنمایی بکنم تا حساب کتاب کنین چندتاست :

زمانی که سریال پخش میشده و انجمن های سریالی الان وجود خارجی نداشتن (چه برسه به داشتن کاربر و مطلبی در مورد سریال) ، زمانی که تی وی شو اسمش Lost.ir انجمن تخصصی سریال لاست بود، این مطالب نوشته شده و تا سال ها بعدش هم ادامه پیدا کرده چون مرجع اول و آخر دوستداران سریال توی ایران بوده. نمیخوام کاری که میخواین شما بکنین رو زیر سوال ببرم و خسته نباشیدی هم بهتون نگم، ولی زیر سوال بردن، بد جلوه دادن و کوچیک و بی ارزش کردن کار چندین و چند ساله ی یک انجمن برای بالا بردن کار خودتون، رفتار شایسته و پسندیده ای نیست.

موفق باشید
    من بابت جسارتم ازهمین تریبون از شما و انجمن شریفتون معذرت خواهی میکنم

3. 24 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

من پست این دوست مون رو دیدم رفتم یه سرک تو فرومشون کشیدم
    تو قسمت لاست یه قسمت دیگه بود به اسم همه چیز درباره لاست(با ترس و لرز بازش کردم مباد کلی توش اسپویلر باشه )
    دیدم فصل بندی فصل یک و انتخاب کردم چون کاملا دیدمش دوتا تاپیک که کاربرا ساختن توش بود اونم جای سوال بود براشون درست کردن بقیه هم جواب شونو دادن حالا بماند
    سر حرفم به اینه که اون دوست عزیز که میگه ما رو زیر سوال بردی اصلا به تاپیک شما توجه نکرده که چقد جامع کامل دارین بخش بخش سریال رو توضیح میدین همه اطلاعات یه جا هست
    مثل فروم اون دوست عزیز بحث اپیزودیک نیست موشکافیه سریاله به نظر من که هنوز هیچی از سریال نمیدونم تاپیک شما سر تر از یه بخش کامله که فروم ایشون اختصاص داده به سریال
    در واقع چیزی که شما ارائه دادین دایرت المعارفه سریال هست

5. 10 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

من سریال رو دوبار دیدم با فاصله چند سال
    بار دوم که میدیدم ، وقتی یه چیزایی داشت یادم میومد و نمیخواستم توسط خودم اسپویل شه با خودم کلنجار میرفتم ، سرمو تکون میدادم بپره این چیزایی که داره یادم میاد
    تا این حد عاشق سریالم!!
    این شاهکار کلا حسابش با همه سریال های این جهان هستی جداست
    هنوز که هنوزه تو کف موسیقی متنشم
    Trump2016

7. 7 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    263
    از این کاربر 230 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    تاریخچه ی این غار اما به چه زمانی برمیگردد؟در فصلهای نهایی معلوم میشود که مادر دو شخصیت بالای هرم یعنی جیکوب و مردسیاه پوش درون این غار آنهارا بزرگ میکند.این مکان همچنین محلی است که مرد سیاه پوش مادر خود را به قتل میرساند و جیکوب که ازین عمل برادر خویش عصبانی میشود اورا به قتل میرساند و جسدش را درکنار جسد مادرخود قرار میدهد. بعد ازین ماجرا ، مرد سیاه پوش تبدیل به هیولای دودی میشود.هویت این اجساد در اپیزود 111 سریال فاش میشود.
    نخست اینکه اون شخص مادر جیکوب و برادرش نیست.
    و اینکه جیکوب برادرش رو نمیکشه، توانایی این کار رو نداره!

9. 6 کاربرِ زیر از uncertainty بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط uncertainty نمایش پست ها
    نخست اینکه اون شخص مادر جیکوب و برادرش نیست.
    و اینکه جیکوب برادرش رو نمیکشه، توانایی این کار رو نداره!
    مورد اول رو منابع adoptive Mother ذکر کردند که من برای سهولت ترجمه به صرف "مادر" بسنده کردم. بعله مادر اصلیشون توسط این Adoptive Mother کشته شده و ایشون حکم ندیمه ی این دو رو ایفا میکنه. درمورد مسئله ی دوم هم حق باشماست..اصلاحش میکنم..مرسی بابت یادآوری

دوستان بازم اشتباهی دیدن بگن..پروژه خیلی سنگین و زیاده و حتماً توش مشکلاتی هست..!!

11. 9 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

بالاخره کامل (تا این لحظه و ثانیه) خوندمش!
    آقا خیلی ی ی ی کامله! یعنی دیگه داری تهشو در میاری! نکن این کارارو، به جوونیت رحم کنه، به چشمات رحم کن ، به ما رحم کن....

من دو تا سه بار دیدم سریالو تا به حال! و دارم لذت میبرم از مطالبت! الان میدونم همه صداشون درمیاد و اعتراض میکنن ولی واقعیتی که وجود داره اینه که سریال تازه از فصل چهارم دلرباییش چند 100 برابر میشه

یه نکته اینکه اون جاییش که گفتی بقیه رو ننوشتم چون اسپویل میشه خیلی ضد حال بود! بگو آقا بگو آقا... واسه همین چیزاش میاییم میخونیم دیگه! کسی که ندیده و میخواد ببینه و با این دقت نشسته داره میخونه از یه کف سطح هوشی پایینتره که اگه اسپویل رو هم بخونه نمیفهمه

یه جاش هم نوشتی که ابداع کننده "فلش بک" سریال لاسته، مگه قبل از قبل لاست، فلش بک نداشتیم تو عرصه تلویزیون و سینما؟ مگه میشه ؟ مگه داریم؟

13. 11 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط MILANO نمایش پست ها
    بالاخره کامل (تا این لحظه و ثانیه) خوندمش!
    آقا خیلی ی ی ی کامله! یعنی دیگه داری تهشو در میاری! نکن این کارارو، به جوونیت رحم کنه، به چشمات رحم کن ، به ما رحم کن....

من دو تا سه بار دیدم سریالو تا به حال! و دارم لذت میبرم از مطالبت! الان میدونم همه صداشون درمیاد و اعتراض میکنن ولی واقعیتی که وجود داره اینه که سریال تازه از فصل چهارم دلرباییش چند 100 برابر میشه

یه نکته اینکه اون جاییش که گفتی بقیه رو ننوشتم چون اسپویل میشه خیلی ضد حال بود! بگو آقا بگو آقا... واسه همین چیزاش میاییم میخونیم دیگه! کسی که ندیده و میخواد ببینه و با این دقت نشسته داره میخونه از یه کف سطح هوشی پایینتره که اگه اسپویل رو هم بخونه نمیفهمه

یه جاش هم نوشتی که ابداع کننده "فلش بک" سریال لاسته، مگه قبل از قبل لاست، فلش بک نداشتیم تو عرصه تلویزیون و سینما؟ مگه میشه ؟ مگه داریم؟
    بااین وسعتی که تو لاست استفاده شده نه نداشتیم واسه همین هرجا سخن از فلش بک میشه همه یاده لاست میوفتن..دیگه کمبوده کلمات و ماهه رمضون و خستگی و مغز درد و

درمورد اون سه نقطه ای که گذاشتم چون هنوز وارد فصل چهار نشدم..نترسید برمیگیردم دوباره سراغه همینایی که نوشتم..فعلن یه ذره بمونید تو کف ...مرسی بابت روحیه ت حمید..!!

15. 14 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

واقعا بحث کلی و کاملی بود باید اعتراف کنم یکسری چیز ها رو که فکر میکردم میدونستم ، " به لطف شما علمی یاد گرفتم.
    تا اینجا یک بحث علمی با مستندات رو شاهد بودیم ، امیدوارم ، خواهش میکنم ، در نهایت این لذت رو با بحث های "تئوری توطئه " مثل نمادگرایی ،فراماسون آنتی چی و چی به سمت سقوط نبرید . لاست یک بخشی از تجربیات ما شده ، بدون این تفکرات(شیطان پرستی!) ما از اون لذت بردیم و ما رو به هیچ پرتگاهی سوق نداد. مرسی خسته نباشید ادامه بدین با شما هستیم
    By what right does The wolf judge The lion

17. 6 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

با عرض خسته نباشید خدمت ممد انزل عزیز .
    بابت زحمتی که میکشی و از اینور و اونور تو نت دنبال مطلب میگردی و انالیزشون میکنی و ترجمه شون میکنی از کمال تشکر رو دارم .
    همیشه گفتم که خیلی بچه با استعدادی هستی و تاپیک هایی که میزنی همه رنگ و بوی جدیدی داره .
    ولی ممد جان . ای عزیز دلم . ای بچه خطه سرسبز شمال که تو این وقت از سال دارید جیباتونو پر پول میکنید و کاسبیه همه خرابه تو کل کشور الا شما
    احساس نمیکنی یه مقدار تو تاپیک سریال لاست داری با کلمات بازی میکنی و کشدار مطلب مینویسی .
    و بعد ه بازم ازت تشکر میکنم که تو این وقت سال کاسبی رو ول کردی و داری مطلب مینویسی .
    خلاصه کلام . تاپیک خوبیه و خیلی زیبا . ولی مطالب اضافه زیادی داره .

19. 2 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها
    ا عرض خسته نباشید خدمت ممد انزل عزیز .
    بابت زحمتی که میکشی و از اینور و اونور تو نت دنبال مطلب میگردی و انالیزشون میکنی و ترجمه شون میکنی از کمال تشکر رو دارم .
    ممنونم از شما..!!لطف دارید.
    ولی ممد جان . ای عزیز دلم . ای بچه خطه سرسبز شمال که تو این وقت از سال دارید جیباتونو پر پول میکنید و کاسبیه همه خرابه تو کل کشور الا شما
    اولاً شما از کجا میدونی من جیبم داره پر میشه؟؟من اگه پول داشتم به جایه یه لپ تاپ فکستنی 2 میلیونی قسطی !!! میرفتم یه چیز شیکه 4 میلیونی میگرفتم.
    دوماً شما جیبت خالیه من نباید پرش کنم برات چرا یه جور طلبکارانه منو خطاب قرار میدی؟؟
    سوماً کاسبیه همه خرابه؟؟ پاشید به جای چس ناله برید یقه ی مدیر مسئولین کشور رو بگیرید

و بعد ه بازم ازت تشکر میکنم که تو این وقت سال کاسبی رو ول کردی و داری مطلب مینویسی .
    اولاً من هرگز به معلمی به چشم "کاسبی" نگاه نکردم و این فکره شما که فکر میکنی معلم جماعت کاسبه خیلی اشتباهه..معلمی مهم ترین شغل جامعه و معلم مهم ترین و تاثیرگذار ترین فرده جامعه س.. معلم خوب باشه جامعه اصلاح میشه..حالا این وسط یه عده اشتباه گرفتن هدف شغلو شما نباید جمع ببندین که همه کاسب تشریف داریم..

درضمن هنوز تست سلامت بدن و روان رو واسمون ننوشتن که بریم انجامش بدیم واسمون حکم حقوقی بزنن پس درنتیجه فعلاً تو این اداره آموزش پرورش "P a S h M" هم محسوب نمیشم چه برسه معلم.

سوماً تاپیک لاست رو از سره علاقه ی شخصی که به هیچ احدی ارتباط نداره دارم مینویسمش...اگر کاربرا بیان بگن ننویس منم دیگه نمینویسم..خودم میرم دنباله اطلاعات و رمز و رازهاش و این وسط یه عده ای رو باخودم همراه میکنم..حالا شما میخای نیا با ما..میخای بیا با ما.. مطلب اضافه ای هم ننوشتیم..هر چی بوده درجهت تکمیل پرونده ی سریال بوده ...

پ.ن : اگر لحن تندی داشتم ببخشید.شما بزرگه مایی احترامت واجبه ولی حرفات بی انصافی به یه قشر دانشجوی بدبخت بود و نمیشد سکوت کرد. موفق باشید.

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین