برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 27
 1. #1
  IF GOD IN ME HE IS TUMOR
  تاریخ عضویت
  Jan 2015
  محل سکونت
  تنکابن
  ارسال ها
  387
  سپاس
  11,722
  از این کاربر 10,341 بار در 404 پست سپاس گزاری شده

  15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)


  >> فکر میکنم کسی در دنیا وجود نداشته باشد که با مفهوم قاتلان سریالی ناآگاه باشد.سریال های بزرگی در تلویزیون وجود داشتند که قاتلان سریالی را به شکلی مخوف برای بینندگانشان به نمایش دراورده اند,سریالهایی چون Hannibal,Criminal Minds,True Detectives و فیلمهای شاخصی مانند American Psycho,Silence of the Lambs,در زمینه ی کتاب هم اگر بخواهیم مثالی را وارد اوریم,میشود از اثر Stephen King با نام Full Dark No Stars اسم ببریم.
  در واقع بعضی از این اتفاقات که در سریال ها و فیلم ها شاهدش بوده ایم, تصوری خام نیستند بلکه واقعیتی از هستی میباشند که به صورت اجمالی شکل گرفته اند.
  پس اجازه دهید که ما به منشا شکل گیری این کتاب ها و سریال ها.... سری بزنیم و داستان های مخوفی را هر چند کوتاه از این واقعیات برایتان تعریف نماییم,با ما همراه باشید تا لیستی از 15 قاتل سریالی که مردم دنیا به انها اشنایی دارند را برایتان بازگو کنیم,افرادی که برای کارهایشان وحشتناک شان هیچ دلیل قانع کننده و انسانی نداشتند.
  >>> یکسری از عکس ها که بعضی ها شون از تصاویر قتل این افراد میباشند رو تو اسپویلر گذاشتم تا کسانی که دوست ندارند این عکس ها رو تماشا کنند,براشون پنهان بمونه...<<<


  1. Giles De Rais
  Born- 1404. France
  اجازه دهید تا با درس تاریخ این لیست را ورق بزنیم,Giles De Rais,یک نجیب زاده ی فرانسوی که پیش از اینکه قاتلی زنجیره ایی شود,جزو برترین کاپیتان های نظامی بود که در ارتش ژاندارک فرانسه خدمت میکرد.در طول زندگیش,Giles به بیش از صدها کودک که اغلب هم پسر بودند,تجاوز و عمل قتل را انجام داد.او با شکنجه دادن کودکان و درد رنجی که انها میکشیدند,لذت میبرد و به نوعی با اه و ناله ی شان خود را غرق در لذت میدید,اکثرا هم شکنجه هایش را با روش هایی غیر انسانی بر روی زندانیان خود پیاده میکرد,متد هایی حیوانی و وحشیانه....در دهه ی 1440s,بالاخره وی را به دلیل ارتداد(از دین برگشتن),لواط و قتل گناهکار اعلام کردند,پس او را به دار کشیدند و بدنش را به سفارشاتی به خاکستر تبدیل نمودند.
  >> تصویری از قلعه ی نابود شده ی Giles De Rais.


  محتوای اسپویلر


  2. Andrei Chikatilo
  Born- 16 Oct 1936. Yablochnoye, Ukraine
  در بیست و یکم December سال 1978 ,Chikatilo مرتکب اولین قتلش که دخترکی 9 ساله با نام Lena Zakotnova بود,شد.او در ابتدا سعی کرد تا به دخترک تجاوز نماید,اما به دلیل درگیری که با او پیدا کرد,چاقویش را برداشت و گلویش را برید و بعد هم به او تجاوز کرد.اغلب قربانیان وی,دختران و پسران جوان بودند.سیستم کاریش هم به این صورت بود که تجاوز میکرد,میکشت و سپس هم مثله شان مینمود,حتی در بعضی از پرونده ها گزارش شده که او بدن قربانیان را هم میخورده است.بالاخره در سال 1992,Chikatilo بازداشت شد و به جرم قتل 56 تن اعتراف نمود و 18 ماه بعد هم,او در چهاردهم February سال 1994 با شلیک گلوله ایی به سرش خود را کشت.

  صحنه هایی از جنایات Andrei Chikatilo.

  محتوای اسپویلر


  3. Colin Ireland
  Born- 16 March 1954. Dartford, Kent, England
  A.K.A.- Gay Slayer
  اگرچه که او تنها کسیست در این لیست که کمتر از 10 تن را کشته است,با اینحال پرونده ی خاص و ویژه اش باعث شد تا ما او را در این لیست قرار بدهیم.Ireland مصمم شد تا در نیتش برای کشتن فقط مردان گی را به قتل برساند,به این دلیل که علاوه بر اینکه مورد های آسانی بودند,کسی هم در صورت گم شدن انها نگرانشان نمیشد.او در چهار ماهی که برای اهداف خود در کوچه پس کوچه های شهرشان چرخ میزد,موفق شد 5 مورد را پیدا کند و همه ی شان را هم به قتل برساند.او به پلیس زنگ میزد و انها را را مسخره میکرد.Ireland یکبار به پلیس گفته بود که ارزوی گرفتنش را با خودشان به گور خواهند برد,حتی در یکی دیگر از مکالمات تلفنیش به پلیس گفت :که سال جدید,سالیست که نیت کرده تا مردم را هم به قتل برساند(منظور اینکه علاوه بر کشتن مردان گی,عموم را هم خواهد کشت).سرانجام Colin Ireland را به دلیل گرفتن جان 5 تن دستگیر کردند و تا سال 2012 هم او, دوران حبسش را در زندان میگذراند تا اینکه به مرگ طبیعی فوت کرد.

  4. Dennis Rader
  Born- 9 March, 1945. Pittsburg, Kansas
  Dennis Rader قاتلی دیوانه و زنجیره ایی که 10 فرد را در احوالی Kansas به قتل رسانده است.او نامه هایی را به پلیس ها میفرستاده و در ان مدارکی چون ایتم ها و عکس هایی را که خودش از قربانیش میگرفته برایشان قرار میداده,کشتار های او از سال 1974 تا 91 به طول انجام رسیده و پلیس ها هم در این میان نتوانستند ردی از ان پیدا کنند.پس از 13 سال وقفه,دوباره او با نامه ایی بازگشت,اما اینبار در سال 2005 گرفتار شد و به 10 بار حبس ابد محکوم شد.

  دست خط,همسر و نحوه ی جنایات Dennis Rader.

  محتوای اسپویلر


  5. Dr. Harold Shipman
  Born- 14 January, 1946. Nottingham, England
  A.K.A.- Dr. Death
  Dr. Harold Shipman لکه ایی بدنام برای تاریخ پزشکی انگلیس.او را به جرم به قتل رساندن بیمارانش که اغلب هم زنان مسن بودند,محکوم اعلام نمودند.برخلاف انچه در بسیاری از قاتلان زنجیره ایی موجود است,هیچ گونه اعمالی چون تجاوز(میل جنسی),خشونت و یا دلیل شناخته شده ایی, برای قتل های او موجود نیست.سرانجام وی در هفتم September سال 1998 دستگیر شد و اقرار به گرفتن زندگی 200 فرد بیگناه نمود.قضات Shipman را به دلیل جنایت های بیشمارش به 15 بار حبس ابد محکوم کردند.  6. Gary Ridgway
  Born- 18 February, 1949. Salt Lake City, United States
  A.K.A.- The Green River Killer
  یکی از بزرگترین قاتلانی که کارهایش را با اغفال و نیرنگ پیش میبرد.او سه بار ازدواج کرد و فردی بسیار اجتماعی بود.همسران او هرگز خبر نداشتند و فکرش را هم نمیکردند که شوهرشان 49 زن را به قتل رسانده باشد.اما او به این قتل ها اعتراف کرد,حتی تعدادی پرونده هم, هنوز برایش باز هستند و شاید هم Gary Ridgway مرتکب به چیزی فراتر از این اعداد شده باشد.مقتولان اصلیش بیشتر روسپیگران و نوجوان های فراری بودند.در سال 2001,Ridgway پس از بیست سال از اولین قتلش در Green River دستگیر شد,قضات او را محکوم به 48 بار حبس ابد بدون عفو مشروط کردند.

  گورهای دسته جمعی Gary Ridgway,سگش و افرادی که کشته بود.


  محتوای اسپویلر


  7. Jack the Ripper
  Born- Unknown, England /most probably
  Jack the Ripper یکی از معروف ترین و مشهورترین قاتل سریالی که بدلیل کمبود فن اوری در ان دوران هرگز شناخته شده نشد و معمایش برای همیشه بی جواب باقی ماند.در سال 1888,این قاتل 5 روسپی را که در حوالی شهر Whitechapel, England زندگی میکردند را به طرز فجیعی به قتل رساند,هر چند که نظریه های متفاوتی پیرامون این شخص و انکه وی که بوده است وجود دارد,اما پرونده اش برای همیشه مسکوت باقی ماند و در نتیجه این راز بزرگ برای همیشه حل نشده به حال خود رها شد.

  تصویری از جنایت فجیع Jack the Ripper.

  محتوای اسپویلر


  8. Javed Iqbal
  Born- 8 October, 1956. Lahore, Pakistan
  A.K.A.- Kukri
  Iqbal به قتل 100 کودک یتیم و پسران فراری در طول 18 ماه دوران کاریش اقرار کرده است.او قربانیان خود را ابتدا مواد مخدر میداده,تجاوز میکرده و بعد هم بدنشان را به قطعات کوچکتری تقسیم و سپس هم انها را در محلول هیدرولیک اسید حل مینموده تا اثری از قربانیانش باقی نماند.پس از اینکه این پروسه نیز تمام میشده مایع بدست امده را در رودخانه نزدیک زندگیش خالی میکرده.Iqbal در گفته هایش این بیان را داشته که اصلا از کارهایی که کرده پشیمان و نادم نبوده است و هیچ تاسفی را برای قربانیش نخواهد خورد......او از قربانیانش عکس هایی را میگرفت و انها را با یکسری جزییات در دفترچه ی خاطراتش قرار میداد.در اواخر سال 2001, او و شریک جرمش را به اعدام محکوم کردند,اما هر دو تن زودتر از موعد خود را بوسیله ی پتوی خوابشان که در سلول بود,خفه کردند.

  ادامه دارد....
  لیست اخرین کتاب هایی که خوانده ام :
  http://uupload.ir/files/obfo_1111.png


 2. #2
  تاریخ عضویت
  Mar 2014
  محل سکونت
  TeHraN
  ارسال ها
  762
  سپاس
  1,230
  از این کاربر 8,979 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  نقل قول نوشته اصلی توسط Marlon Brando نمایش پست ها
  Gary Ridgway
  این بیوگرافی رو که میخوندم یاد Richard Kuklinski افتادم! این بشر هم تا زمانی که دستگیر نشده بود حتی زنش هم خبر نداشت با چه هیولائی زندگی میکنه! در عین حال Richard Kuklinski مرد بسیار خانواده دوست و خوش مشربی بود!! دوستان برای آشنائی بیشتر میتونن فیلم The IceMan رو ببینن!!
  نقل قول نوشته اصلی توسط Marlon Brando نمایش پست ها
  Colin Ireland
  این یکی هم منو یاد "jack the ripper" میندازه! اولین قاتل سریالی که تا آخر عمرش پلیس اسکاتلندیارد نتونست دستگیرش کنه , کار این آقا کشتن زنای فاحشه و بدکار بوده و در عین حال خودش واسه پلیس نامه مینوشته...اتفاقا یه سریالی هم براش ساختن "Ripper Street"


  کلا دوستانی که از محتوی این تایپیک خوششون اوومده دیدن این آثار رو توصیه میکنم بهشون
  زودیاک ساخته ی فینچر
  هیولا با بازی شارلیز ثرون
  Memories of Murder محصول 2003
  قاتلین بالفطره ساخته ی اولیور استون
  هفت ساخته ی فینچر
  جائی برای پیرمرد ها نیست

 3. 27 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 4. #3
  To Make The Unknown Known
  تاریخ عضویت
  Apr 2015
  محل سکونت
  Unknow City
  ارسال ها
  158
  سپاس
  2,004
  از این کاربر 2,004 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  مرسی تایپک خیلی خوبی برای طرفداران این ژانره
  تو ایرانم چندین قاتل سریالی داشتیم (شایدم هنو داریم) مثل : بیجه / خفاش شب و حنایی و ... .. .
  که البته خوشبختانه به باهوشی فاتلین خارجی نبودن (این یه مورد رو خوب عقب باشیم کلا از دنیا)
  این شماره 2 قیافش خوراک قاتلاس اصلا !
  بر خلاف این مورد اخر که شبیه این یتیم های بنبئی

  + این فیلم های فوق که دوستمون گفت
  The Usual Suspects
  سری فیلم های هانیبال , ... , سریالم که تو این ژانر ها الا ماشا الله داریم ...

  + متاسفانه این ژانر تو کشور ما در حد نابودیست ... چند سال پیش گناهکاران ساخته سام غریبیان یه جرقه نو بود / که البته علاقه مندان به این ژانر از همون 10 - 20 اول فیلم تهشو میخونن / کسانی که اشنایی نداشته باشن میگن : عــــــــعععععععع و .... شوکه میشن ... / پایانش خوب بود


 5. 19 کاربرِ زیر از UNKNOW بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 6. #4
  تاریخ عضویت
  May 2014
  ارسال ها
  59
  سپاس
  292
  از این کاربر 372 بار در 58 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  اگه من مثل دیگه خلی عاشق این ژانر هستین سریال Criminal Minds رو پیشنهاد می کنم
  ده فصل هر فصل متوسط 22 قسمت!
  یعنی 220 مورد قاتل سریالی رو نشون می ده
  بیشترشون هم بر اساس واقعیت است قکر کنم!

 7. 18 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 8. #5
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  محل سکونت
  تهران
  ارسال ها
  151
  سپاس
  722
  از این کاربر 1,576 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  بهترین تاپیکی که تو این چند وقت اخیر تو انجمن خوندم....البته بیشتر برای موضوع جالبش و وعده عکس های قربانیان نصف شده
  جالبه که اکثرشون تجاوزگرانی نام دار بودن...یه جورایی چون 100 آید 90 هم پیش ماست!

  یه پیشنهاد جالب هم دارم...معروف ترین اجساد تاریخ! (The world's most famous corpses)
  دوتا سایت sick در این مورد
  http://www.famousdead.com
  http://www.celebritymorgue.com
  البته شامل چگوارا و لنین هم میشه ولی فکر کنم مشهور ترین اجساد بازیگران هم بشه گیر آورد....نامبر وان هم همیشه چهره سیاه و کبود شده ی مرلین مونرو هست!

 9. 13 کاربرِ زیر از caviya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 10. #6
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  ارسال ها
  71
  سپاس
  818
  از این کاربر 1,147 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  خیلی تاپیک خوبیه. عالی بود.

  اون دکتره 200 نفرو کشته رسما رکورد زده. من فک میکنم علت اینی که قاتلای سریالی در ایران به این حد فجیع درنمیان اینه که مثه سایر کشورا به منابع آزاد اطلاعات دسترسی ندارن برا همینم نمی تونن خیلی اطلاعات راجع به چگونگی قتل دربیارن. البته یه موهبتی م هست که تا الان آدمای باهوش نرفتن سراغ اینکارا.

  بازم تشکر میکنم. منتظر ادامه شم.

 11. 12 کاربرِ زیر از armina90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 12. #7
  تاریخ عضویت
  Jan 2012
  ارسال ها
  23
  سپاس
  2,418
  از این کاربر 120 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  عاالی بود , عاالی .

 13. 9 کاربرِ زیر از zesht بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 14. #8
  You Talk Too Much
  تاریخ عضویت
  Aug 2013
  ارسال ها
  74
  سپاس
  2,697
  از این کاربر 895 بار در 74 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  نقل قول نوشته اصلی توسط Marlon Brando نمایش پست ها
  2. Andrei Chikatilo
  اين عكسي كه براش تو اسپويلر گذاشتي بسيار شبيه به Michael Keaton شده...

  ممنون براي تايپك ، كلا مشخصه عجيب به ژانر جنايي علاقه مندي...

 15. 10 کاربرِ زیر از R_HURRICANE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 16. #9
  تاریخ عضویت
  Jan 2013
  ارسال ها
  79
  سپاس
  515
  از این کاربر 1,140 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  عالی بود تاپیک. منتظر ادامه اش هستم

 17. 10 کاربرِ زیر از CyrusGreat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 18. #10
  تاریخ عضویت
  Feb 2015
  ارسال ها
  19
  سپاس
  81
  از این کاربر 141 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : 15 قاتل سریالی که الهام بخش بسیاری از فیلم ها و سریالها بودند.(18+)

  عالی بود تاپیک دمت گرم

 19. 3 کاربرِ زیر از Abool7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 

 
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
 • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.1
 • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
 • طراحی و اجرای قالب : نوژن
 • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.