برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    زنده باد اشتباه خوب من
    سپاس
    11,525
    از این کاربر 6,761 بار در 436 پست سپاس گزاری شده

ارائه 380 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوم BoJack Horseman | پــایــان

معرفی:
    بیشتر مَرده؟ بیشتر اسب‌ـه؟ "بوجک" در دنیایی که مخلوطی از انسانها و حیوانات‌ـه (!)، بازیگری معروف بوده ولی با گذشت سالها پس از کنسل شدن سیتکامش، از محبوبیتش کم شده. به همین خاطر میخواد با نوشتن زندگینامه‌ـش به کمک نویسنده‌ای بنام "دایانا" و انتشار اون، شهرت از دست رفته‌ـش رو بدست بیاره.

سخن مترجم:
    با ترجمه‌ی فصل دوم در خدمتتون هستیم. ترجمه رو من به همراه سارا خانوم از تی‌وی‌ورلد، مشترکا با دوستان در انجمن تی‌وی‌شو ترجمه میکنیم. این فصل 12 قسمته، نیمه‌ی اول سریال یعنی 6 قسمت اول رو مترجمین تی‌وی‌شو میزنن و نیمه‌ی دوم رو تیم ما ارائه میکنه. سعی بر این هست که با سرعت و دقت کار انجام بشه، چونکه همونطور که حتما میدونید، سریالهای نت‌فلیکس بصورت یکجا پخش میشن و 12 قسمت این سریال همزمان روی نت قرار میگیره. پس با ما همراه باشید.

پوستر و اسلایدر رو هم
    ادیب AdibTE انجام داده.

BoJack Horseman
    "بوجک هورسمن"، بازیگری که توی دهه‌ی 90 میلادی سیتکام محبوبی داشته ولی بعد از کنسل شدن سیتکامش و گذشت زمان، از محبوبیتش کاسته شده و کسی اون رو نمیشناسه، توی خونه‌ی بزرگی در بالای لس آنجلس، با همخونه‌ای به نام "تاد" زندگی میکنه. "بوجک" پس از سالها، تصمیم میگیره تکونی به زندگی خودش بده و شهرت خودش رو با انتشار زندگینامه‌ش بدست نویسنده‌ی جوانی به نام "دایان" بدست بیاره.
    Will Arnett
    صداپیشه‌ی بوجک رو ممکنه با فیلم "لاکپشتهای نینجا" یا سریالهای "Arrested Development" یا The" "Millers بشناسید. البته در سابقه‌ی صداپیشگی اون، انیمیشنهایی مثل The Lego Movie و The Nut Job هم دیده میشه.
    Princess Carolyn
    مدیر برنامه و دوست‌دختر سابق بوجک، زنی با سر گربه و رنگ صورتی (!)ـه که به سن 40 سالگی رسیده، با اینکه رابطه‌ی عشقی‌ـش با بوجک سالها پیش بهم خورده، ولی هنوز هم به بوجک برای حل مشکلاتش کمک میکنه. بیشتر اوقات توی دفتر‌ـشه و همیشه هم با تلفن صحبت میکنه!
    Amy Sedaris
    توی فیلموگرافی صداپیشه‌ی "کرولاین"، فیلمهای "Elf" و "Chef" به چشم میخوره، همچنین ممکنه اون رو توی "broad City" و چندین سریال دیگه، که در نقشهای فرعی بازی کرده، بشناسید.
    Diane Nguyen

دایان، نویسنده‌ی جوانی‌ـه که از سوی ناشر، برای نوشتن زندگینامه‌ی بوجک انتخاب میشه. رابطه‌ی دوستانه‌ش با بوجک، باعث میشه بوجک عاشقش بشه ولی نامزد شدن دایان با آقای "پینات باتر" (کره بادم زمینی) باعث میشه که این رابطه به جایی نرسه!

Alison brie

الیسون بیشتر با سریالهای "Community" و "Mad Men" شناخته میشه، توی فیلمهایی مثل "Get Hard" و انیمیشن "The Lego Movie"، بازی کرده.

Todd Chavez

همخونه‌ی ناخواسته‌ی بوجک! چرا ناخواسته؟ چونکه از 5 سال پیش که اومده پارتی (و احتمالا کنگر خورده)، خونه‌ی بوجک مونده و لنگر انداخته! "تاد" که عقل درست و حسابی هم نداره، بعضی مواقع ایده‌های عجیبی به سرش میزنه و باعث میشه همیشه توی دردسر بیفته!
    Aaron Paul

بریکینگ بد!
    البته توی "Need For Speed" نقش اصلی رو بازی کرده، ولی... بریکینگ بد!
    Mr. Peanuttbutter

آقای پینات باتر، دوست صمیمی‌ بوجک‌ـه، البته فقط خودش اینطور فکر میکنه! چونکه بوجک، بخاطر اینکه آقای پینات باتر همیشه ازش تقلید کرده و از اون بدتر (!)، بخاطر ازدواج با دایان، ازش متنفر‌ـه! با این حال، آقای پینات باتر به بوجک احترام میذاره و سعی میکنه توجه‌ـش رو جلب کنه.
    Paul F. Tompkins

در سابقه‌ی صداپیشه‌ی آقای پینات باتر، بازی توی "Comedy Bang! Bang!" و "Bob's Burger" و کلی آثار دیگه، دیده میشه.

زنده باد اشتباه خوب من
    سپاس
    11,525

پاسخ : ارائه 380 تی.وی.ورلد | زیرنویس فصل دوم BoJack Horseman | پایان

قسمت هشت
    مترجم: سارا Miss Harley

قسمت نه
    مترجم: علیرضا AlirezAlirezA

قسمت ده
    مترجم: سارا Miss Harley

قسمت یازده

قسمت دوازده (پایانی)

تشکر میکنم و خسته نباشید میگم به سارا خانوم، همکاری خوبی بود. همچنین تشکر میکنم از امین ژنرال که کارهای هماهنگی رو انجام داد. به دوستان تی‌وی‌شو هم خسته نباشید میگم.
    اگر بخشی از ترجمه یا جوکها رو متوجه نشدید، اینجا بپرسید تا توضیح بدیم. توی زیرنویس فضای توضیح دادن همه‌ی عبارت نبود، برای همین به چند عبارت در هر قسمت بسنده کردیم.
    این رو هم بگم که کارمون با بوجک تموم نشده! منتظر باشید! کلی سوپرایز داریم!

?Can I ask you something? That play in New York, would that really have made you happy-
    می تونم یه چیزی ازت بپرسم؟ اون تئاتر توی نیویورک، اون تو رو خوشحال می کرد؟
    .Yeah. I mean, for a little bit-
    آره. منظورم اینه که، واسه یه مدت.
    ?And if Kelsey didn't get fired, and you got to make the movie you wanted to make,would that have made you happy-
    و اگه کلسی اخراج نمیشد، و تو می تونستی فیلم سکرتریت ـی که می خواستی رو بسازی، این تو رو خوشحال می کرد؟
    ...For a little bit. But then... Probably-
    واسه یه مدت کوتاهی. ولی بعدش... احتمالاً...
    ?So, what does it matter-
    پس چه اهمیتی داره؟
    .But there has to be more-
    ولی باید بیشتر از این چیزا باشه.
    ?Well, when's the last time you were actually happy-
    خب، آخرین باری که واقعاً خوشحال بودی، کِی بود؟

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 380 تی.وی.ورلد | زیرنویس فصل دوم BoJack Horseman | پــایــان

خشته نباشید میگم به همه مترجم ها مخصوصا علیرضا و سارا بانو که ترکوندن یهو کل قسمت ها رو زیرنویس کردن به سبک شبکه که همه قسمت ها رو یهو با هم میده
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

سپاس
    646
    از این کاربر 190 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 380 تی.وی.ورلد | زیرنویس فصل دوم BoJack Horseman | پــایــان

خیلی خوب بود سریال ، زیرنویس و و همنطور ابتدا و انتها هر قسمت

با اینکه انیمیشن بود بعضی دیالوگاش واقعا به نظر قشنگ بود

وتشکر فراوان از دوستانی که زحمت زیرنویس کردن کار کشیدن

5. 12 کاربرِ زیر از avangard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 380 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوم BoJack Horseman | پــایــان

سلام و خسته نباشید من انیمیشن فوق العاده ریک و مورتی رو دیدم و واقعا عالیه میخوام یکی دیگه شروع کنم این انیمیشن دیالوگ ها و همینطور داستان عالی مثل ریک و مورتی داره بخوام شروع کنم

7. 4 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

زنده باد اشتباه خوب من
    سپاس
    11,525

پاسخ : ارائه 380 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوم BoJack Horseman | پــایــان

نقل قول نوشته اصلی توسط jok3r نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید من انیمیشن فوق العاده ریک و مورتی رو دیدم و واقعا عالیه میخوام یکی دیگه شروع کنم این انیمیشن دیالوگ ها و همینطور داستان عالی مثل ریک و مورتی داره بخوام شروع کنم
    من نفهمیدم جمله سوالی بود یا نه، ولی با فرض سوالی بودن جواب میدم :دی

دیالوگها که عالیه، هم دیالوگهای طنز و هم دیالوگهای جدی، هر دو در سطح بالایی هستن.
    داستانش هم در حد متوسط رو به بالاست (توی فصل دوم بهتر میشه).
    شخصیت پردازی هم عالیه، پیشنهاد میکنم اگه با شخصیتها آشنا نیستید، پیشنهاد میکنم پست اول همین تاپیک و تاپیک معرفی (که یاسر جان زحمتش رو کشیدن) مطالعه کنید که یه دید کلی از شخصیتها بدست بیارید.

این رو هم بگم که فصل دوم از فصل اول خیلی خیلی بهتر بود (متای فصل اول 59، فصل دوم 90!). پس بعد از اینکه فصل اول رو دیدید، برای دیدن فصل دوم شک به دلتون راه ندید :دی

9. 14 کاربرِ زیر از AlirezAlirezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12