برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
 1. #1
  جمله مورد علاقه ندارد
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  محل سکونت
  بین یک مشت دزد
  ارسال ها
  1,309
  سپاس
  15,924
  از این کاربر 28,583 بار در 1,397 پست سپاس گزاری شده

  مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته
  دوسال قبل درتاریخ 30 می 2013 میلادی بود که Richard Plepler رئیس شبکه HBOدر یک کنفرانس رسانه ها که در نیویورک برگزار میشد اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای برای تغییر عملکرد شبکه از سیستم کابلی به رسانه ی جمعی ندارد.درآن جمع یکی از عوامل اجرایی کمپانی Time Warner نیز حضور داشت و اذعان کرد که تغییردرعملکرد شبکه کارعقلانی نخواهد بود.

  سیاتل، پشت درهای بسته ، یک تیم که هرلحظه به تعداد مهندسینش افزوده میشد سخت درحال کار برروی عناوین لغو شده ی HBO بودند. شاید سری ترین پروژه ای که مسئولین شبکه برروی آن کارمیکردند پاسخ به سوالات شبکه ی تازه به دوران رسیده ای همچون Netflix بود که روزانه 10 میلیون کاربراینترنت درمورد عملکرد این دوشبکه باهم صحبت میکردند و تقریباً همگی از اشتراک ماهیانه شان راضی بودند و متفق القول که نتفلیکس در ازای پولی که از مشتری دریافت میکند خدمات فوق العاده ای را ارائه میدهد. مشکلی که پروژه های HBO را تهدید میکرد این بود که مهندسانی که از آنها صحبت کردیم سابقه ی طولانی داشتند و با سیستم کابلی قدیمی کارمیکردند و همچنان برروی ماهواره ی شان در مدار زمین سرمایه گذاری میکردند. اگر اوضاع خراب میشد ممکن بود تمام پخش برنامه های کابلی شبکه با مشکل مواجه شود. این پروسه که تابه امروز به خوبی از آن محافظت شده ، میراثی است که سالیانه 75 درصد از مخارج HBO را تامین میکند.

  بعد از فشارهای رسانه ای رئیس شبکه بیان کرد که از اکتبر 2014 قصددارند تا عملکردی همانند نتفلیکس در پخش برنامه هایشان اتخاذ کنند.پنج ماه بعد در جشنواره ی بهاری شرکت Apple واقع در سانفرانسیسکو مدیرشبکه به روی سن رفت و گفت شبکه حاضر است با دریافت 14.99دلار(44هزارتومان)بطور ماهیانه به بینندگان اجازه دهد Game Of Thrones و دیگر برنامه های شبکه را ببینند.این درحالی بود که هیچ قرار دادی بین مشتری و شبکه بسته نمیشد. به عقیده سران شبکه این تصمیم آنها مهم ترین تصمیمی بوده که هریک از اعضای رسانه ی ملی که در HBO کارمیکنند اتخاذ کرده بودند.

  آنالیزور گروه بین المللی تجهیزات پهنای باند (BTIG) آقای Rich Greenfield بیان کرد که ریچاردپلپلر هرگز قرار نبود چنین تصمیمی را برای شبکه HBO بگیرد ولی او بهرحال کارخودش را کرد. با اتخاذ تغییر شیوه ی کاربری شبکه از کلاسیک به مدرن و تبدیل شدن به یک نتفلیکس دیگر فاز جدیدی از خدمات رسانی HBO په بهره برداری رسید و حالا کارش از قبل نیز سخت تر شده است. این تصمیم سران شبکه به قدری ریسکی بود که میتوانست به آسانی اعتبار چندین ساله ی شرکت را در قمار مقابل نتفلیکس ببازد. با تمام این حرفها درمصاحبه ی هالیوود ریپورتر با سران HBO آقای پلپلر میگوید که شبکه هرگز قدرتی که الآن دارد را نداشته است. طبق آماری که برنامه ریز شرکت در لس آنجلس یعنی آقای Michael Lombardo ارائه داد شبکه HBO با تغییر شیوه کاربری اش توانست با 31.4 میلیون بیننده در سراسر دنیا به بالاترین میزان خود در 30 سال گذشته دست یابد و این درحالیست که 22.8 میلیون نفر در جهان تنها برای تماشای سریالهای شبکه ماهیانه هزینه ماهیانه میدهند. این رقم در مقایسه با 37.7 میلیون بیننده ی نتفلیکس کمی پایین تر است ولی ارزیابی ها نشان میدهد که HBO به راحتی خواهد توانست درآینده یکه تاز میدان رسانه های دیجیتالی شود که محصولاتشان را بصورت آنلاین در دسترس مخاطب قرار میدهند.  سودخالص و درآمد حاصل سال از 1.8 میلیارد دلار به 5.4 میلیارد دلار افزایش یافته است و ازین مبلغ 80 میلیون دلار نصیب کمپانی Time Warnerــی میشود که زیرشاخه ی اصلی شبکه به حساب می آید. زمانی که این آمار ارائه میشد ارزش شبکه HBO چیزی بالغ بر 20میلیارد دلار برآورد شده بود.


  شبکه HBO انحصاراً بعنوان شجاعترین رسانه ی جمعی در نزد عوام تلقی میشود چراکه تصمیمات سخت را در زمانهای دشوار گرفتن کار همیشگی این شبکه بوده است.این شبکه به این علت شجاع خوانده میشود که علاوه بردلیل ذکر شده توانست راه ساخت سریال هایی را پیدا کند که مردم حاضرند برای دیدنشان پول هزینه کنند ، بخصوص عصرحاضر که این شبکه با ساخت عناوین Game Of Thrones,Veep و Silicon Valley به راحتی عصر حکمرانی The Sopranos و The Wire اش را کنار زد و یک رنسانس جدید در صنعت سریال به راه انداخت. نتفلیکس هرکاری کند فعلاً توانایی رقابت را Home Box Office‌را نخواهد داشت چرا که تنوع برنامه های این شبکه ازهمگان بیشتر است و با برنامه ریزی دقیقی که انجام میدهند علاوه برپوشش سریال های پربیننده توانسته اند فیلمهای تلویزیونی و مستند های بسیاری را نیز روانه ی بازار تجارت کنند. سریال کمدی درام جدید این شبکه که با عنوان Ballers با حضور Dwayne Johnson درحال ساخت است و بهمراه برنامه نقدسیاسی Brink که تام رابینز آن را اداره میکند بر تعداد بینندگان شبکه افزوده اند. این شبکه تقریباً بغیر از پخش فیلمهای مخصوص بزرگسال (پ×و×ر×ن) دست به ساخت همه نوع برنامه ای زده است.

  آقای ریچارد پلپلر ، رئیس کنونی شبکه بعد از رسوایی های مدیر قبلی شبکه مدتی بعنوان مدیرموقت مشغول به کار شد و سرانجام توانست در ژانویه 2013مدیریت شبکه را به دست آورد. در 6 می 2007 مدیر با سابقه ی شبکه آقای Chris Albrecht به جرم تجاوز به دوست دخترش در یکی از پارکینگ های هتلی در لاس وگاس دستگیر شدوبه زندان افتاد. سه روز بعد ازآن ماجرا برای جلوگیری از نابودی دوران طلایی شبکه Ari Emanuel بالاجبار پذیرفت تا ریاست شبکه را برعهده بگیرد. بعدازینکه او نتوانست وظایف خود را به درستی انجام دهد سران هالیوود تصمیم به جایگزینی او با Plepler گرفتند. بعنوان دستیار آقای Lombardo از بخش تجارت و روابط بین الملل شبکه به بخش مدیریت آمد و حالا HBO با آن تاریخچه ی درخشان در دستان دو مدیر بی تجربه درامر مدیریت بود. موج انتقادات و فشار روزنامه ها از هرطرف وضعیت نابسامانی را درسالهای 2007 تا 2009 برای شبکه رقم زدند و همگان ازجمله مجله نیویورک تایمز فاتحه ی HBO را خوانده بودند تااینکه بعنوان اولین اقدامات ریاست جدید سریال جدیدی تحت عنوان True Blood مجوز ساخت گرفت و اینگونه Plepler و Lombardo توانستند اولین قرار داد کاری موفقشان را با یک کارگردان برای ساخت یک اثر تلویزیونی جدید منعقد سازند. همان نیویورک تایمزی که یک زمان درحال کوبیدن سیاست های شبکه بود بعد از پخش True Blood نیز دست از انتقاد برنداشت و گفت ساخت این اثر از Alan Ball که درسابقه اش ساخت شاهکاری چون Six Feet Under دیده میشود قابل قبول نیست ولی در سمت دیگر میدان با تمام بدی هایی که True Blood داشت یک مزیت برای شبکه به ارمغان آورد و آن جدید بودنش بود.همین مسئله باعث رشد چشمگیر طرفداران سریال در سراسر جهان شد و آمار به حدی رسید که در اواسط کار نرخ بینندگان این سریال به 13میلیون نفر درهر هفته رسید و این اولین موفقیت مدیران جدید شبکه به حساب می آمد.

  بعد از اینکه True Blood همگان را نسبت به HBO امیدوار ساخت حالا نوبت به یک ریسک بزرگ رسیده بود.این سریال توانست فوندانسیون و پی محکمی را برای پروژه ی بسیار سنگین شبکه یعنی Game Of Thrones بنا نهد. مردم جهان تقریباً قبل از پخش Game Of Thrones فکر نمیکردند که HBO به سمت افزایش تعداد سریالهای فانتزی خود برود.از آخرین باری که این شبکه یک سریال دراین سبک پخش میکرد 14 سال میگذشت و سرمایه گذاری برروی داستان جورج مارتین و نغمه ای از آتش ویخ او کاری بسیار ریسک پذیر به حساب می آمد ولی بعد از مکاتبه ی الکترونیکی که بین D.B Weiss و David Benioff با سران شبکه صورت گرفت معلوم شد که Game Of Thrones در تلویزیون همان The Lord of the Rings سینما خواهد شد و این حرف کافی بود تا مالکان اچ بی او غرق در جاه طلبی شوند و معامله ی ساخت سریال را جوش دهند . اگر HBO این سریال را از دست میداد شبکه ی BBC بریتانیا منتظر خرید جواز پخش سریال بود و چنان داستانی ارزش ریسک کردن را داشت تااینکه بالاخره درسال 2010 مدیران شبکه بیان کردند که حالا بعد از اتمام دوران خوناشام ها(True Blood) نوبت به اژدها رسیده و وقت آنست که پروژه ی بعدیمان که Game Of Thrones نام دارد را طی 10 اپیزود به شما مخاطبان عزیز عرضه کنیم.

  با اخذ این تصمیم ازسوی HBO بار دیگر نیویورک تایمز قلم انتقاد را دردست گرفت و منتقد این روزنامه Ginia Bellafante بعد از اکران اپیزود اول سریال Game Of Thrones در آوریل 2011 چنین نوشت که :
  "Game Of Thrones در HBO چه کارمیکند؟ اگر از طرفداران اژدها و سیاه چال ها هستید این سریال ارزشش را دارد ولی اگر سلیقه ای خلاف این دارید بهتراست آرزو کنید HBO بار دیگر به بیزینس قبلی اش که حمایت از مبحث زبان شناسی بود بازگردد که اگر چنین شود هم باز بامشکل برمیخورند چرا که هم اکنون برای رفع آن مشکل دیکشنری در اختیار داریم..
  "
  ولی HBO و سریال جدیدش به کمتر از 5 سال برای اثبات یگانگی خود وقت نیاز داشتند و بعد از مدت بسیار کمی این سریال نه تنها تبدیل به بزرگترین سریال HBO‌شد بلکه با داشتن هفته ای 19.1میلیون بیننده درسراسر جهان یک برگ برنده برای سیاست های بعدی شبکه به حساب می آمد و از طرفی نقد مثبت اکثریت منتقدین سینما و تلویزیون را برای خود به ارمغان آورد که برای شبکه یک موفقیت بسیار بزرگ محسوب میشد.
  حالا بعد از گذشت سالهای دشوار شبکه دوران اوج آن شروع شده اند. این رسانه ی بزرگ علاوه بر ادامه دادن فرنچایزهای قبلی خود دست به ساخت انواع اقسام سریال ها در انواع و اقسام ژانرهای ممکن میزند.این شبکه David Fincher را استخدام میکند که برایش یک نسخه ی آمریکایی از سریال بریتانیایی Utopia بسازد. از سمتی دیگر J.J Abramsــی را به خدمت خویش درمی آورد که حاضر است سریال Westworld رادر ژانر علمی تخیلی برای این شبکه بسازد.

  مدیر بخش سریال های درام شبکه آقای Michael Ellenberg میگوید :
  "بزرگترین ترسی که میتواند سراغتان بیاید اینست که چیزی برای عرضه به مشتری داشته باشید ولی احدی به آن توجه نکند."
  HBO یکی از پیشتازان عرصه ی ساخت سریالهای درام بوده است. درگذشته با ساخت عناوین شاهکاری چون The Wire , The Sopranos و Six Feet Under و امروز با عناوینی چون True Detective میتوانیم ادعای پیشتازبودن HBO را در "درام ساختن" اثبات کنیم. بعدازگذشت تقریباً 6 سال از حضور دو مدیرعامل شبکه آقایان پلپلر و لمباردو امروزه دیگر کسی درمورد اینکه چرا این دونفر درآن سالها به مدیریت نایل آمدند سوالی نمیپرسد.امروزه همگان این دونفر را بابت کارهای ارزشمندشان نه تنها در ساخت صرفاً یک سریال بلکه در رواج یک فرهنگ و حتی تغییر آن میستایند.

  ولی سوال اصلی اینجاست که آیا ممکن است HBO قربانی موفقیت خود شود؟

  طبق آخرین آمار این شبکه 100 عنوان جدید را برای ارائه در سالهای آینده در برنامه دارد . آیا ممکن است در آینده ی نزدیک افرادی چون David Chase و Lena Dunham این شبکه را به مقصد دیگری ترک کنند؟ نظریه ای حول عملکرد این رسانه وجود دارد که میگوید "HBOخیلی خرج میکند(میخرد.)". اگر شما یک داستان بکر در دست داشته باشید که هیچ شبکه ای قبول نکند آن را تبدیل به اثر قابل تماشا کند ، HBO حاضر است داستانتان را تبدیل به پروژه های کوتاه و بلندمدت نماید.

  درحال حاضر HBO بهترین مکان برای شکوفایی علاقمندان تلویزیون است.به نقل از سازنده ی سریال Homeland آقای Alex Gansa :

  "HBO همان قله ایست که همیشه آرزوی فتح آن را داشته اید.درآنجا افراد زیادی برای رقابت با شما هستند و شما در آنجا شکوفاتر از هرجای دیگر خواهید بود."
  اما علت موفقیت HBO چیست؟ پاسخ این سوال اینست که این شبکه همیشه بیننده و مخاطب خود را دارد ، بودجه های بسیار زیادی از ساخت سریال های قبلی خود به جیب زده و شاید مهم ترین علت این موفقیت این باشد که سرشار از ایده های خوب و جدید است که در تلویزیون تبدیل به شاهکار میشوند. به قول یکی از صاحب نظران عرصه ی تلویزیون :

  "هرکس به شما بگوید که دوست دارد برای شبکه ای به غیراز HBO کارکند دروغ میگوید، علتش اینست که استاندارهای لازم برای کارکردن با HBO را ندارند این حرفهارا میزنند."
  شبیه ترین رسانه ای که میتوان HBO را با آن مقایسه کرد نتفلیکس و به تازگی Amazon میباشند.دو تهیه کننده صاحب نام شبکه یعنی David Chase که سریال The Sopranos و Darren Star که سریال Se*x and the City را ساختند را درنظر بگیرید. این دو تهیه کننده با صرف انرژی کمتر در HBO خیلی بیشتر از آنچه در دو رسانه ی دیگر میتوانند بسازند ، پول به جیب خواهند زد.اگر سریال موفقی را به HBO ببرید بیشتر از هرجای دیگری که سریال پخش میکند پول نصیبتان میشود و ازین رو ساختمان این شبکه بهترین جائیست که در شهر برای فیلم و سریال سازان آمریکایی وجود دارد.

  طبق آمار های آنالیزور شبکه آقای Doug Schoen در حال حاضر 10.5 میلیون مخاطب در جهان وجود دارند که بعلت گرانی هزینه های عضویت شبکه قادر به همراهی کردن شبکه موردعلاقه شان نیستند.
  با تمام این تفاسیر HBO همچنان به مسیر درخشان خود ادامه میدهد.طبق آمار :

  >> بیشترین میزان جوایز Emmy طی 13 سال گذشته
  >> 5میلیارد و 400میلیون دلار درآمد درسال 2014 میلادی
  >> 1.8میلیارد دلار سود خالص در سال 2014
  >> 8.2 میلیون نفر درجهان تنها مستند های HBO را نگاه میکنند.
  >> سریال True Detective با 11میلیون و 900 نفر بیننده پربیننده ترین سریال جدید تاریخ شبکه
  >> 19.1میلیارد دلار سالیانه توسط مردم جهان صرف تماشای Game Of Thrones میشود.

  >> بعد از Entourage سریال Silicon Valley موفق ترین کمدی شبکه است.
  >> 14 فیلم برتر از 25 فیلم برتر سال جاری اولین بار از شبکه ی HBO پخش خانگی خواهند شد.

  >> 40 درصد بینندگان تلویزیونی اگر بخواند از تلویزیون فیلمی تماشا کنند شبکه ی HBO را نگاه میکنند.
  >> 138میلیون زیرنویس درسال 2014 برای سریالهای شبکه و زیرشاخه اش Climax

  و ...!!


  با تشکر از امین 03 بابت پیشنهاد ترجمه مقاله...!!


 2. #2
  Proletariat
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  محل سکونت
  ٌٌWinterfell
  ارسال ها
  58
  سپاس
  1,445
  از این کاربر 5,273 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  HBOهمیشه بهترین بوده و خواهد بود...کسانی که حرفه ای سریال میبینن بدون شک تو تاپ 10 سریالیشون حداقل 4تا از عنوانهای HBOیافت میشه
  حتی True Bloodهم با اینکه خیلی از انتقاداتی که بهش میشه درسته ولی باز هم نسبت به بقیه سریالهای هم ژانر خودش شاهکاره!!!!هرچند تو کمدی کم کار میکنه ولی اکثر کمدیاش عالین...
  The WireوThe SopranosوBoardwalk EmpireوSix Feet Underبهترین آثار این شبکه ان بدون شککک!
  In The Deep Dark Hills Of Eastern Kentucky
  That's The Place Where I Trace My Bloodline
  And It's There I Read On A Hillside Gravestone
  You Will Never Leave Harlan Alive

 3. 20 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 4. #3
  هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
  تاریخ عضویت
  Aug 2012
  محل سکونت
  ایوان غرب
  ارسال ها
  118
  سپاس
  7,995
  از این کاربر 985 بار در 116 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  واقعا به محمد anzalichi عزیز تبریک میگم که یه مقاله ی فوق العاده بی نظیز درست کرده ، دمت گرم واقعا ستایش داشت پستت !
  به نظر منم کار HBO از همه سر تر بوده و هست و سریالاش برای من یکی بهترینان

 5. 14 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 6. #4
  تاریخ عضویت
  Apr 2014
  محل سکونت
  outer heaven
  ارسال ها
  530
  سپاس
  1,205
  از این کاربر 6,195 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  به خدا قسم اگر HBO را در دست چپ و FX را در دست راستم قرار دهند اینجانب AMC را انتخاب مینمایم ) BrBa
  اما خب اچ بی او 99.99 درصد سریالاش خیلی خوب تا عالی و شاهکارن ، این چیزیه که متمایزش میکنه بین بقیه شبکه ها ، حتی در مقابل FX هم باز HBO سرتره!
  ---
  راستی دستت درد نکنه بابت مقاله
  Trump2016

 7. 10 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 8. #5
  Veda
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  محل سکونت
  مشهد
  ارسال ها
  330
  سپاس
  1,771
  از این کاربر 2,999 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  بسیار عالی...
  در عالی بودن hbo شکی نیس اما رقبای تازه به دوران رسیدش هم اینده درخشانی خواهند داشت..

 9. 7 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 10. #6
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  محل سکونت
  اینترنت
  ارسال ها
  535
  سپاس
  1,999
  از این کاربر 5,381 بار در 546 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  مرسی تاپیک عالی بود فقط در این مقاله اسمی از Boardwalk Empire نیاوردی ... فعلا HPO در قله قرار داره ...

  سیاستش در جذب مخاطب عالیه ،

 11. 10 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 12. #7
  I have a name But never mind
  تاریخ عضویت
  Feb 2012
  محل سکونت
  Gotham City
  ارسال ها
  552
  سپاس
  11,096
  از این کاربر 10,215 بار در 585 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  دقیقا همینطوره، در لیست بهترین سریال هامون بیشترین تعداد متعلق به HBO هست.
  اما خوب اینکه Entourage بهترین کمدی این شبکه هست نشون میده که HBO توی این ژانر عملکرد متوسطی داره. میشه به کنسل کردن Lucky Louie و Hello Ladies هم اشاره کرد دو تا از کمدی های خیلی خوبی که دیدم.

  پ ن: محمد جان مثل همیشه عالی بود، خسته نباشی

 13. 10 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 14. #8
  Yo .... Miste White
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  ارسال ها
  2,408
  سپاس
  29,388
  از این کاربر 38,897 بار در 2,458 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  حالا من بر خلافِ بقیه مخالف ـم [ الان همه میان کتک میزنن :دي ]

  بهترین شبکه بنظرِ من FX ــه ، بعدش Netflix ، البته اگه بشه شبکه حسابش کرد .

  نسلِ قدیمِ HBO رو قبول دارم چون شاهکار میساخت : آز ، دد وود ، سیکس فیت ، سوپرانو ها ؛ ولی بنظرِ من نسلِ جدیدش چیزی نساخته که بشه بهش گفت شاهکار [ البته اگه بوردواک رو بذاریم کنار . ]

 15. 13 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 16. #9
  People are just people like you
  تاریخ عضویت
  Sep 2013
  ارسال ها
  20
  سپاس
  260
  از این کاربر 222 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  بسیار ممنون بابت مقالتون ! بدون شک برای من یکی از بهترین شبکه های تولید سریال علاوه بر آثار به یاد ماندنی (True Detective . Oz. Band of Brothers) که ساخته همیشه سعی کرده جرات داشته باشه و سریال هایی با موضوعاتی که کسی جرات پرداختن بهش رو نداره ( چه از نظر این که افکار عمومی اون کار رو نخوان ، و به تبعش درآمد چندانی هم نداشته ) مثلا سریال looking کمدی ، درام خاصی هم بود هر چند متاسفانه کنسل شد اما تجربه خوبی بود و جرات داشتن قابل تقدیره! رقیب های hbo کار های درخشان زیادی دارند و همین رقابت بین hbo و بقیه ی شبکه ها باعث میشه همیشه کار های جدید تر و بهتری از شبکه های مختلف رو ببینیم ، خوبی شبکه hbo اینه که همیشه ایده جدید داره و ایده هم تو کار خیلی مهمه!

 17. 13 کاربرِ زیر از Yelawolf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 18. #10
  تاریخ عضویت
  May 2014
  محل سکونت
  تهران.اسلامشهر
  ارسال ها
  93
  سپاس
  2,624
  از این کاربر 6,420 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : مقاله | بررسی عملکرد شبکه hbo طی سالیان گذشته

  والا در مورد برتریه شبکه ها نسبت به یکدیگر ما نباید این چند 7 .8 سالی که گذشته رو مورد بررسی قرار بدیم .
  شبکه ای مثل abc و یا nbc از حول و حوش دهه 70 یا 80 تولیدات خیلی خوبی رو داشته ان ولی فعلا که نتونستن عنوانی در حد تولیدات این شبکه hbo روانه پخش کنن .
  تو بررسی سربلندی شبکه باید برنامه هایی مثل مسابقه ها و یا برنامه های مجری محور و حبر رو هم باید لحاظ کرد . من فکر میکنم دو شبکه بزرگ دولتیه آمریکا تو مجموع از شبکه هایی مثل hbo و نتفلیکس بزرگ تر و بالاتر قرار بگیرن .
  مرسی از محمد عزیز بابت تاپیک خوبش

 19. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 

 
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
 • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.3
 • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
 • طراحی و اجرای قالب : نوژن
 • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.