برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Limitless | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

ژانر: درام معمایی-هیجانی
    شبکه:CBS
    نویسنده: Craig Sweeny
    زمان پخش:فصل اول:اول مهرماه 94
    براساس : فیلم Limitless
    استودیوسازنده: CBS Television Studios
    ,K/O Paper,Relativity Television
    تاپیک دانلود: فصل اول

Limitless عنوان مجموعه هیجانی-معمایی می باشد که بر اساس فیلمی به همین نام که در سال 2011 به کارگردانی David O. Russell و حضور بازیگران سرشناسی همچون Bradley Cooper و Robert De Niro به اکران در آمد و با بودجه اندک بیست و هفت میلیون دلاری توانست بیش از صدوشصت و یک میلیون دلار فروش نماید در دست تهیه است و طبق اعلام CBS شبکه سفارش دهنده سریال پخش آن از بیست و دوم سپتامبر 2015 (اول مهرماه 94) آغاز خواهد گشت.اما آنچه که این مجموعه را به یکی از سریال های مورد انتظار پاییز 2015 تبدیل کرده است حضور Bradley Cooper در سریال در نقش کارکتر Eddie Morra که در فیلم نیز توسط او ایفای نقش شده در کنار Jennifer Carpenter بازیگر کارکتر محبوب Debra Morgan در سریال Dexter می باشد.ضمن اینکه خود Bradley Cooper به عنوان مدیر اجرایی نیز در ساخت مجموعه نقش آفرینی خواهد نمود. +, +, +

خلاصه داستان:
    داستان فیلم حول شخصیت نویسنده ای به نام Eddie Morra متمرکز بود که علاوه بر آنکه مدتی بود که توانایی خود را برای نوشتن اثر جدیدی از دست داده بود در زندگی شخصی خود نیز با مشکلات جدیدی موجه گشته بود.در این میان آشنایی او با داروی عجیبی که به نام NZT که باعث افزایش توانایی های مغز انسان میگشت روزنه امیدی را برای بهبود شریاط زندگیش ایجاد می کند.این در حالیست که بروز این توانایی ها باعث پیدایش نیروهایی شیطانی در اطرافش برای سوء استفاده از این قدرت نیز می شود.داستان سریال که راوی ماجراهایی پس از داستان فیلم می باشد حول شخصیت فردی به نام Brian Finch که با این دارو جذاب اما بسیار پردردسر که باعث شده تمام چیزهایی که تاکنون خوانده ,نوشته یا تجربه کرده است را به یاد آورد متمرکز شده که بروز مجموعه حوادثی او را به همکاری با FBI و افسری به نام Rebecca Harris برای حل پرونده های پیچیده این سازمان می کشاند.اما این همه ماجرانیست و افراددیگری نیز به دلایل متفاوت در صدد استفاده از نیروهای حاصل از این دارو می باشند...

بازیگران:

Jake McDorman در نقشBrian Finch

Jennifer Carpenter در نقشRebecca Harris

Mary Mastrantonio در نقشNasreen Awad

Hill Harper در نقش
    Boyle

Bradley Cooper در
    نقش
    Eddie Mora

Kathleen Hays در نقش
    Sabrina
    تریلری از سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    1,883
    از این کاربر 350 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Limitless | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Limitless
    S 1
    E 1
    پایلوت خیلی قشنگ بود از اون سکانسی که برایان واسه اولین بار قرص رو استفاده کرد قشنگترم شد ...
    امیدوارم کرد بقیه قسمت هارو هم ببینم ... خیلی از جاها هیجانش با موسیقی متن خوبی که گذاشته بودن عالی میشد .
    بازیگران خوبی هم انتخاب شدن واسه ایفای نقش ها مخصوصاً خانوم پلیسه ربکا ( از سریال دکستر ) خیلی عالی بود یکی از نکات مثبت سریال میتونه باشه .
    آخی ... خیلی هیجان زده شدم وقتی بردلی کوپر رو دیدم این بشر چقدر دوست داشتنیه ... راه حلی هم که پیدا کرده واسه اینکه عوارض بعداز استفاده دارو رو از بین ببره .. خیلی خوب بود .
    اتفاقات هم خیلی سریع رخ دادن که این میتونه واسه قسمت های بعدی ی ذره افتی به وجود بیاره که کاش فقط نویسندگی قوی پشت صحنه باشه که سریالو بتونه بالا نگه داره چون ایده به کار رفته خوبه ...
    البته یه ذره شک دارم که این سریال بتونه چند فصل کامل ادامه پیدا کنه و آخرش خوب تموم بشه ... نه که بگم خوب نبود خیلی هم قشنگ بود ولی خب به نظرم اگه یه مینی سریال درست میکردن عالیتر میشد .
    بازم میگم اگه تو هر قسمت اینجور هیجانش رو بالا نگه دارن میتونه سریال تا چند فصل ادامه پیدا کنه مثل سریال POI .

تو یکی از سکانس های تعقیب و گریز برایان که موقع فرار از دست پیلس ها از آپارتمان دوستش در راه پله ها یک مویسقی هیجانی قشنگی پخش شد ...
    ممنون میشم از دوستان اگه براشون مقدور بود لینک آهنگو برام بفرستن ... !!!

در کل قشنگ بود ...

از بچه های تیم IMDB-DL واسه ترجمه خوبشون سپاسگزارم .
    واز یاسر عزیز هم واسه تاپیک زیباش تشکر میکنم .

چقدر این کیفیت های 265x خوبن ... هم حجم به صرفه ای دارن و هم اینکه از نظر کیفیت عالی هستن ...
    از تیم دانلود اختصاصی ( حسن عزیز ) سپاس و قدردانی میکنم ، کارت بیسته .

3. 12 کاربرِ زیر از SaeeD-Mj90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    802
    از این کاربر 389 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

ممنون بخاطر سریال خوب

خوشم میاد سریال از دستتون در نمی ره دمتون گرم

یه سوال دارم!!!؟ بچه ها می خواین ترجمه این سریال رو شروع کنید؟
    من دانلود کردم منتظر ترجمه خوب شمام... دلم نمیاد بدون ترجمه تی وی ورلد ببینم
    خدایا .....!مواظب دوستانم باش و مرا از شرشان درامان بدار
    من خود تک تک بحساب دشمنانم می رسم

http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=30314&dateline=136315  9700

5. 7 کاربرِ زیر از parvazpd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

پایلوت خیلی خوب بود منم خوشم اومد اما موضوع و شبکه ی پخش کننده اش طوری نیست که آدم از بابت پایان سریال خیالش راحت باشه ، یعنی هر لحظه ممکنه کنسل بشه . اگه میگفتند دو فصل کلا قراره باشه ادامه اش رو میدیدم ولی الان تا پایان فصل 1 حداقل صبر میکنم اگه خوب بود میبینم ...

واقعا این سریال های کنسلی بد ضدحالی هستند

7. 7 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

کمی کمدی بودنش حال و هوایی سریال رو نسبت به تم و فضای اکثر سریالهای مشابه اش عوض کرده!
    یعنی بعد دیدن قسمت اول اون جایی که تو بانک میخواد دستبردبزنه اونطوری مزخرف کارشو جلو بردو انگار که داره با بچه مدرسه ای ها (پلیس و کارمند بانک) حرف میزنه ، با خودم گفتم بیا ، کارگردانه مغزش ...
    ولی بعد که فهمیدم چاشنی مسخرهبازی و یه کم کمدی تورگهای سریال جریان داره دیدم بهش عوض شد.سریال بامزه ایه.خوبه.

.

9. 5 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32
    از این کاربر 24 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان. سریال خوبیه؟ من عاشق فیلمش بودم اگه مثل اون قشنگه دانلود کنم. البته اگه لینک سالم پیدا کنم

11. 4 کاربرِ زیر از SA3iD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

کسی اگر قسمت آخر (22) دیده متن پایین رو نگاه کنه :

مشاهده محتوا اسپویلر
    برایان دیگه از nzt مصون دایمی شد قرار شد کسی هم خبر دار نشه، چطوری FBI دوباره بهش nzt داد ؟ کسی متوجه شد داستان چی شد ؟ فکر کنم من یک چیزی این وسط از فلم انداختم که نفهمیدم، کسی اگر متوجه شده لطفا راهنمیی کنه

13. 2 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :