برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

Hitman : Agent 47 | همراه با مامور 47 این بار در سینما [معرفی، بحث،تریلر و پوستر]

Hitman : Agent 47 به پارسی (آدمکش : مامور 47) فیلمی اکشن و هیجانی محصول مشترک آلمان و ایالات متحده آمریکا به کارگردانی Aleksander Bach و نویسندگی Skip Woodsand و Michael Finch ، اقتباسی از سری بازیهای رایانه ای Hitman میباشد و داستان آن پیرامون یک قاتل مرموز که با عنوان"مامور 47" شناخته میشود ، میگردد. از بازیگران فیلم میتوان به Rupert Friend ، Hannah Ware Zachary Quinto ، Ciaran Hinds و Thomas Kretschmann اشاره کرد.

در 5 فوریه 2013 استودیوی 20th Century Fox اعلام کرد که درحال ساخت یک بازسازی از فیلم هیتمن محصول 2007 است.در همان روز اعلام شد که Paul Walker قرار است نقش شخصیت اول را عهده دار باشد ولی این بازیگر در 30 نوامبر همان سال در اثر صانحه رانندگی فوت کرد و درنتیجه در9 ژانویه 2014 ؛ Rupert Friend با تیم سازنده وارد مذاکره شد تا جایگزین Paul Walker فقید شود و در زیر مقایسه ی چهره ی شخصیت اصلی در چپ و Rupert Friend در راست را مشاهده میکنید که به چه صورت تست گریم از وی گرفته اند :

فیلم مذکور در تاریخ 18 فوریه 2014 فیلمبرداری اش را در دو شهر برلین و سنگاپور آغاز کرد.فیلم مذکور درابتدا قرار بود در 12 ژوئن 2014 اکران شود ، بعد تاریخش به 27 فوریه 2015 تغییر کرد و بار دیگر به 28 آگوست 2015 تغییر کرد و درنهایت آخرین تاریخی که برای اکرانش منتشر شده 21 آگوست 2015 مصادف با 30 مرداد ماه سال جاری میباشد.

اما مامور 47 کیست؟

امکان ندارد گیمر باشید و نام مامور 47 را نشنیده باشید. این شخصیت که اولین بار در نسخه ی اول سری هیتمن درسال 2000 رنگ و لعاب گرفت ، یک انسان کلون شده ی ژنتیکی است که اسم ندارد ولی القاب بسیار ازجمله قاتل خاموش را باخود یدک میکشد وبرای شناسایی خود از طرف سازمانی مخوف و اسرار آمیز که اورا کلون کرده بارکدی بر پشت سر خود حک شده دارد . دو رقم آخر این بارکد ، هویت اورا مشخص میکند.
    این شخص تربیت یافته تا بدون سوال کردن ، هدف را از سازمان موسوم به ICA دریافت کند و اورا به قتل برساند.او که یک ماشین آدمکشی بسیار آرام و خونسرد است حاصل آزمایشات ژنتیکی چندین دهه است و 46 نفر پیش از او از طریق روش کلون کردن به دنیا آمده بودند ولی مامور 47 بعد از تست های متعدد بعنوان بهترین کلون ایجاد شده به استخدام شرکت ICA در آمد.
    در فیلم فوق او ماموریت دارد تا یک سازمان آدم کشی را با خاک یکسان کند و دراین راه از کمک چندنفر نیز بهره میبرد. آخرین نسخه ی منتشر شده از سری بازیهای هیتمن با عنوان Absolution در 20 نوامبر 2012 منتشر شد و درجریان مرسام E3 2015 که ماه پیش برگزار شد شاهد تریلری از سوی کمپانی بازیسازی IO Interactive بودیم که قرار است در سال جاری نسخه ی جدیدی ازین بازی را روانه ی بازار کند.

این فیلم 108 دقیقه ای توسط Ottar Gudonason فیلمبرداری شده و Marco Beltrami مشهور آهنگسازی آن را برعهده دارد.در کارنامه ی آهنگسازی ایشان عناوینی چون 3:10 to Yuma ، Scre4m ، The Wolverine و World War Z به چشم میخورد. این فیلم اولین تجربه ی کارگردانی Aleksander Bach میباشد و باید دید که آیا از پس اقتباسی که میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا دارد سربلند بیرون می آید یا خیر. درسالهای جاری اقتباس از بازیهای ویدئویی به طرز چشمگیری افزایش یافته اند و تجربه نشان داده که اغلب عناوینی معمولی رو به پایینی را از آنها شاهد بوده ایم. سال آینده اقتباس های دیگری از جمله Splinter Cell ، FarCry و Assassin’s Creed نیز درقالب فیلم سینمایی ساخته میشوند و عناوین دیگر از جمله Watch Dogs و The Last of Us نیز در صف انتظار ساخته شدن قرار دارند.

تاریخ اکران فیلم : 30 مرداد ماه

پوستر های منتشر شده از فیلم : برای بزرگنمای روی آنها کلیک کنید.

برای دانلود تریلر فیلم برروی عکس زیر کلیک کنید :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Hitman : Agent 47 | همراه با مامور 47 این بار در سینما [معرفی، بحث،تریلر و پوس

فيلم hitman 2007 كه يه فاجعه ي به تمام معنا بود!
    اونم فقط و فقط بخاطر شخصيت پردازيِ كاراكتراصلي داستان 'مامور٤٧'!!!
    تيموتي اوليفانت بهيچوجه نتونسته بود قالب شخصيتي هيتمن رو در بياره! حتي نزديك هم نتونسته بود بشه ، فاجعه زماني رخ داد كه تو شخصيت پردازي ، رمانتيك بازي هم تزريق شد!!!! يه هيتمن عاشق!!!!!!!! كسائي كه هيتمن بازي كردن فقط ميتونن عمق اين فاجعه رو درك كنن !!!!
    يه قاتل سرد و خاموش كه مث اب خوردن ادم ميكشه ، بنظرم بهترين نمونش ژان رنو تو لئون بود! اين سبك بازي معمولا دراوردن و تو قالب رفتنش خيلي سخت ، چون نياز به متداكتينگ داره نه اينكه هر كي بلحاظ ظاهري شرط لازم و كافي رو داشت بياد نقش رو بازي كنه...

اميدوارم اين فيلم مث قبلي نباشه!!

3. 15 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Hitman : Agent 47 | همراه با مامور 47 این بار در سینما [معرفی، بحث،تریلر و پوس

کلا بازی های رایانه ای که فیلم شدن 99% موفق نبودن ... ( اون 1 % گذاشتم الکی!)
    + من با نظر فوق کاملا موافقم که این سبک نیاز به متد اکتینگ داره ... نه اینکه هرکی کچله !
    تازه اگر بنا به کچلی و فنون رزمی باشه که جیسون استاتهام 110% بهتر و قوی تر بود ...
    من که امیدی ندارم ...
    فقط تنها امید به اینجور برگردان بازی به فیلم به " وارکرافت " اونم بخاطر داستانشِ ...

5. 13 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

اخه نمیدونم چه اصراریه ، این بازیو فیلم کنن اونم به این صورت ، اصلا فیلم با بازیش هیچ شباهتی با هم ندارن جز کچلی

شخصیت اول .....کاش فیلم سازنده قویتر داشت ، مثل رزیدنت اویل اون فیلمش حتی از بازیش جالبتر بود....

کسی میدونه بودجه ساخت فیلم چقدره ؟
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

7. 10 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Léon نمایش پست ها
    فيلم hitman 2007 كه يه فاجعه ي به تمام معنا بود!
    اونم فقط و فقط بخاطر شخصيت پردازيِ كاراكتراصلي داستان 'مامور٤٧'!!!
    تيموتي اوليفانت بهيچوجه نتونسته بود قالب شخصيتي هيتمن رو در بياره! حتي نزديك هم نتونسته بود بشه ، فاجعه زماني رخ داد كه تو شخصيت پردازي ، رمانتيك بازي هم تزريق شد!!!! يه هيتمن عاشق!!!!!!!! كسائي كه هيتمن بازي كردن فقط ميتونن عمق اين فاجعه رو درك كنن !!!!
    يه قاتل سرد و خاموش كه مث اب خوردن ادم ميكشه ، بنظرم بهترين نمونش ژان رنو تو لئون بود! اين سبك بازي معمولا دراوردن و تو قالب رفتنش خيلي سخت ، چون نياز به متداكتينگ داره نه اينكه هر كي بلحاظ ظاهري شرط لازم و كافي رو داشت بياد نقش رو بازي كنه...

اميدوارم اين فيلم مث قبلي نباشه!!
    هر کسی عقیده خودش رو داره من با همین فیلم هیتمن 2007 وارد فیلمای اکشن شدم ولی مثل این که شما زیاد فیلم اکشن دیده براتون راضی کننده نبوده ولی برای من که شروع فیلم اکشن دیدنم با همین هیتمن بود خداییش عالی بود چندین بار دیدمش دوبله زبان اصلی باز هم لذت دو چندانی داشته برام.

9. 11 کاربرِ زیر از Red Hood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Red Hood نمایش پست ها
    هر کسی عقیده خودش رو داره من با همین فیلم هیتمن 2007 وارد فیلمای اکشن شدم ولی مثل این که شما زیاد فیلم اکشن دیده براتون راضی کننده نبوده ولی برای من که شروع فیلم اکشن دیدنم با همین هیتمن بود خداییش عالی بود چندین بار دیدمش دوبله زبان اصلی باز هم لذت دو چندانی داشته برام.
    ببين من نگفتم فيلم بديه ، بلحاظ اكشن و جلوه هاي ويژه فيلم حرف براي گفتن زياد داره! اما وقتي فيلم ميخواد با استفاده از يه اسم خيلي معروف ، ره صد ساله رو يه شب طي كنه ، قضيه فرق ميكنه
    اكه مثلا اسم فيلم The Killer بود(همينجوري ، اصن ربطي به فيلم جان وو نداره) مطمئنا منم مث شما فقط لذت ميبردم از ديدنش...اما وقتي اسمش ميشه هيتمن من با خاطره اي كه از سري بازي هاي هيتمن داشتم ميرم سراغ فيلم ، و همين دليلي ميشه كه وقتي خبر ساختشو ميشنوم هر روز به تقويم نگاه ميكنم تا ببينم كي ريليز ميشه... و الي مث خيلي از فيلماي اكشن ديگه شايد ميديدمش(كارگردانشم زياد معروف نيست... كه بگيم فيلم خيلي سرو صدا ميكرد)
    در عين حال شخصيت هيتمن بخاطر اِلِمان هاي خاصي كه داره تو شخصيتش خيلي جذابه!!! و الي ١٠٠٠تا بازي اكشن ديگه هم هست با كاراكتر هاي متفاوت ، اما هيتمن اين وسط يه گزينه ي خاص و متفاوت تريِ ، وقتي قرار فيلمشو ببينم اگر قرار باشه گند بزنه به خاطراتم چه فايده اي داره!!

11. 11 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

اگه یادتون باشه سال 2012 یه فیلم اومد به اسم Interview with a Hitman و توش Luke Goss بازی میکرد که عکسشو بالا میبینید.. فیلمه مزخرفی بود ولی لوک به نظرم شبیه ترین بازیگر به چهره ی هیتمن ویدئویی رو داره..!! بااین حال چیزی که از تریلر پیدا بود واسه من یکی طعم و بوی ژان گولر بازی رو داشت.. هیتمنی که من ازش سراغ دارم اهل سروصدا نبود.. توی سکوت کاره خودش رو انجام میداد و بدون متوجه شدن کسی فلنگو میبست.. از یه طرف اولین تجربه ی کارگردانیه Bach هست و احتمالاً گند بزنه به خاطراته خوشم با مامور 47 ...!! هر چقدر به این فیلم ناامیدم ولی هیتمن و کله ی کچلش رو همیشه دوست داشتم و امسال هم که نسخه ی جدیدش میاد و من راضی ام

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    کسی میدونه بودجه ساخت فیلم چقدره ؟
    24 میلیون دلار..

=======
    پ.ن : عزیزانی که هنوز سمت سری هیتمن نرفتن بهشون بگم که یکی از فوق العاده ترین آثار مخفی کاری دنیای گیمینگ رو دارید از دست میدین..شماره یکه هیتمن رو هنوزم که هنوزه هرکسی نمیتونه تا آخر بره..!!

13. 20 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    24 میلیون دلار..
    این بودجه که مال 2007 بود فکر کنم با توجه به فروش بالای سری قبل بودجشو بیشتر کرده باشن ولی در کل

اینا از طرفدارهای هیتمن سوء استفاده کردن ، نتونستن یه داستان منطبق با شخصیت هیتمن بنویسن ......

هیتمن یک سوپر هیرو بزن بهادر نیست ، احتمالا نویسنده و کارگردان اصلا شناختی از شخصیت هیتمن نداشتن

یا اگه داشتنم قدرتشو نداشتن داستانی درخور این شخصیت خلق کنن.و فقط به عنوان یک برند تجاری از هیتمن

استفاده کردن.. شده شبیه این فیلمای مارول ...

.................................................. .................................................. .................

هیتمن اولین بازی بود که با کامپیوتر بازی کردم ، هر وقتم سری جدیدش میاد یه خرج هنگفتی روی دستمون میذاره

برای آپدیت کامپیوتر ..... این بازی تنها بازی هستش که من 100 سالمم بشه بازم سری جدیدش بیاد باید تمومش کنم

اصلا تو قدو قواره هیتمن بازی نداریم.لعنتی خیلی شاخه.....
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

15. 10 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

17. 16 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

تازه تاپیکو دیدم
    امیدوارم مث فیلم قبلی مسخره از کار در نیاد...بازیگر هم متاسفانه با اینکه کارش درسته(تو هوملند بازیشو دیدیم)ولی اصلا به هیتمن دوس داشتنی ما نمیخوره :دی
    اصلی ترین مشکل فیلم 2007 ورود احساسات و عشق و عاشقی و این چیزا بود که کلا با واژه هیتمن و مامور 47 همخونی نداره.تو کل فرانچایز و سری گیم هیتمن هم 47 فقط با 2نفر رابطه خاصی برقرار کرده;ویکتوریا و دایانا. که اونا هم هیچکدومشون درشون رمنس دخیل نبود
    بهرجهت یکم امید دارم که حداقل فیلم متوسطی باشه و نه پایینتر!!!!

19. 8 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین