برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,409
    از این کاربر 90,389 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Billions | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

ژانر:درام
    شبکه: Showtime
    سازندگان: B. Koppelman ,D. Levien,A. Sorkin
    زمان پخش بیست و هشتم دی ماه 94
    تعداد قسمت ها: فصل اول دوازده قسمت
    تاپیک دانلود: ....

Billions عنوان مجموعه درامی می باشد که مسئولان شبکه Showtime بیست و چهارم مارس 2015 (پنجم فروردین 94) خبر از سفارش ساخت آن برای یک فصل دوازده قسمتی دادند تاساخت این مجموعه فرصتی برای بازگشت Damian Lewis به آنتن پخش این شبکه که پس از سه فصل حضورموفق در سریال Homeland از آن جداگشته بود گردد,ضمن آنکه در این بازگشت چهره های نام آشنایی همچون Paul Giamatti با سابقه دریافت دوجایزه گلدن گلوب و یک امی بهترین بازیگری و Maggie Siff بازیگر نقش Tara Knowles در مجموعه Sons of Anarchy به عنوان بازیگر اورا همراهی خواهند کرد. Brian Koppelman و David Levien که سابقه همکاری طولانی مدتی را با یکدیگر در نویسندگی فیلم هایی همچون Rounders و Runaway Jury شورانر این مجموعه می باشند ضمن اینکه این دو به همراه روزنامه نگار-نویسنده ای به نام Andrew R. Sorkin کارساخت سریال را به انجام رسانده اند.پخش فصل نخست این مجموعه که اپیزودهای آن در نیویورک فیلم برداری شده است از هفدهم ژانویه 2016 (بیست و هشتم دی ماه 94) آغاز می شود. البته طبق اعلام مسئولان شبکه قسمت اول سریال به طور زودهنگام از اول ژانویه (دوازدهم دی ماه 94) در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت و قسمت دوم نیز یک هفته پیش از پخش از طریق شبکه در محیط وب منتشر خواهد گشت.. ++, +
    خلاصه داستان:
    مجموعه در قالب روایت ماجرای تقابل و تعقیب و گریز Chuck Rhoades دادستان ایالات متحده که دارای اصالتی اشرافی و حمایت های پشت پردیه سی/ا/سی است بامولتی میلیونر زیرک ,آینده نگرو برخواسته از طبقه کارگری به نام Bobby Axelrod, سری به دنیای پر از فساد سی/ا/سی اقتصادی شهرنیویورک می زند,شهری که به محلی برای منازعه و فساد قدرت های اقتصادی-سی/ا/سی بدون در نظر گرفتن کمترین معیارهای اخلاقی گشته است.

بازیگران:

Paul Giamatti در نقش
    Chuck Rhoades

Damian Lewis در نقش
    Bobby Axelrod

Maggie Siff در نقش
    Wendy Rhoades

David Costabile در نقش
    Mike Wagner

Toby L. Moore در نقش
    Bryan Connerty

Malin Akerman در نقش
    Lara Axelrod

Ivan Martin در نقش
    Butch Probert
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Billions | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

حقیقتش کمی ناراحت شدم که سریالی که اینقدر دوست دارم، در انجمن محبوبم اینقدر کم طرفدار دارد و تاپیکش اینقدر ساکت و کم رمق است

بگذارید اینطوری شروع کنم، این سریال در بیشتر قسمت ها یک درام تمام و کمال است، از بازیگری گرفته تا نویسندگی، کارگردانی، انتخاب بازیگران، روایت داستانی، هیجان و لذت

این سریال برای من در طی این سالها یک تجربه خوب بوده، از نوع نگاه به پول درآوردن، ریسک پذیری، قضاوت دیگران، بازی های سیاسی، manipulation، خطر کردن و دیدن همه جانبه یک عمل ساده و اینکه چطور روی دیگران تاثیر میذاره. بدون اسپویل سخت هست که در مورد سریال حرف بزنیم، اما تمام قضاوت های شما در مورد کاراکترها، تقریبا هر فصل عوض میشه و شاید در این فصل آخر باید کمی فکر کنید تا یادتون بیاد فصل اول طرفدار کدوم طرف داستان بودید.

دوست دارم یک نکته ای رو بگم که در بیشتر نقدهای منفی خوندم، اینکه این سریال چقدر در مورد سهام و بورس واقعی است برای من کوچکترین اهمیتی نداره، اینکه در مورد آدم های پولدار هست اهمیتی نداره، شاید مهم اینه که شما از دیدن یک درام به چی میخواهید برسید، برای من سرگرمی و هیجان و یک داستان با پیچش های واقعی و نویسندگی بدون باگ بهترین تجربه درام هست و Billions برای من سریالی است که با دیدنش اوقات خوبی داشتم و از دیدن تمام بازی های سیاسی و مالی توی اون لذت بُردم.

در نهایت بگم، من کاملا قبول دارم که این سریال برای همه نیست، قبول دارم برای خیلی ها جذاب نیست، اما میدونم اونهایی که ازش لذت میبرن و دنبالش میکنن لذتی به مانند اشکان می برن، وقتی به اخراج نامبر فکر میکرد!

امیدوارم بچه های انجمن که این سریال رو دنبال میکنن بیشتر در مورد تجربه خودشون با این سریال بنویسند.

3. 23 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    20
    از این کاربر 97 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

با سلام چرا این سریال با این بازیگران و داستان خوب و قوی اصلا بهش بها داده نمیشه و حتی زیر نویس هم نمیشه و کسی سراغش نمیره

5. 4 کاربرِ زیر از ehsanf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanf نمایش پست ها
    با سلام چرا این سریال با این بازیگران و داستان خوب و قوی اصلا بهش بها داده نمیشه و حتی زیر نویس هم نمیشه و کسی سراغش نمیره
    سلام زیرنویس و ترجمه سلیقه ای هست، مثلا این سریال به سلیقه من اصلا نمیخوره و زیرنویس کردن چنین سریالی برام مثل سم میمونه نه این که سریال بدی باشه خیلی هم سریال خوبیه، اگه سریال بدی بود چنین نمراتی نداشت، فقط میگم علاقه به یک کار خیلی توی ترجمه تاثیر داره، در ضمن تمام مترجم های این انجمن به صورت دلی کار میکنن و همینشو دوست دارم چون مترجم آزاده سریال یا فیلمی که دوست داره رو ترجمه کنه. در مقابل سایت ها و انجمن هایی هستن که مترجم های خیلی خوبی دارن و اکثرا حقوق بگیر هستن و هر کاری کارفرما ازشون بخواد رو زیرنویس میکنن مثلا همین سریال Game of thrones که هر فصل چندین زیرنویس به صورت موازی منتشر میشه، کارفرما هم بیشتر به دنبال ارائه کاری هست که بیننده داشته باشه و براش سودی داشته باشه و این سریال در مقابل سریالی مثل Arrow یا هر سریال مخاطب پسند دیگه ای مخاطب کمتری داره و ارزش وقت و هزینه رو برای اون سایت یا انجمن نداره، امبدوارم مترجمی باشه که به این سریال علاقه داشته باشه و کار رو شروع کنه.

7. 12 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,139
    از این کاربر 304 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

به زودی این سریال توسط مترجم فصل اول و دوم Amirhitmanقراره زیرنویس بشه تو سابسین تو صفحه شخصیش اگه برین قول زیرنویس فصل چهار رو داده

9. 4 کاربرِ زیر از mansourhobbit3 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    76
    از این کاربر 597 بار در 93 پست سپاس گزاری شده

این سریال بازیگرای خیلی خوبی داره. به چندتاشون واقعا ارادت دارم. ولی دیدنش حوصله زیاد میخواد. من اگه به دوران اوجم که توش Mad Men رو دیدم برگردم ( کار هر کسی نیست دیدن اون سریال) این سریال رو هم می بینم. نشون به اون نشون که دو فصل اولش رو دانلود کردم و یک گوشه هارد داره خاک میخوره

11. 5 کاربرِ زیر از jackie aprile بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    20
    از این کاربر 97 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

خیلی ممنونم که جوابمو دادین منم امیدوارم از دوستان کسی باشه که این کار رو انجام بده . بازم ممنون از وقتی که برای جواب دادن به پیام من گذاشتین

13. 4 کاربرِ زیر از ehsanf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

واقعا سریال خوبیه و برای همه پیشنهاد میکنم.
    ترکیبی از سه سریال مطرح(Suits 50%) (House Of Cards 20%) (Power 20%) هستش.
    و تا اینجای کار(فصل اول)بسیار راضی کننده هستش.
    هرچند مبتنی بر ذات یک چنین سریالهایی تا اندازه زیادی میشه پیشبینی کرد درنهایت چه بر سر کاراکترهای داستان خواهد آمد ، اما با این حال ارزش دیدن رو داره.

.

15. 12 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    360
    از این کاربر 1,043 بار در 235 پست سپاس گزاری شده
    من هر شش فصل این سریال رو دیدم و بی نهایت عالی بود.نمره اش واقعا به 8.5 یا 9 میخوره.فقط باید با حوصله و دقت فصل یک رو دید بعد هر فصل از فصل قبل قشنگ تر میشه و واقعا یه حس تعقیب و گریز قشنگی داره.آخر فصل شش که اوجش بود و واقعا نمیدونم چطور میتونم صبر کنم تا ببینم چی میشه.کسی میدونه سری جدیدش کی میاد؟

من هر شش فصل رو با زبان اصلی و زیرنویس انگلیسی دیدم چون چند قسمت اول رو با زیرنویس فارسی دیدم و متاسفانه اینقدر ناشیانه و ترجمه لغت به لغت از روی زیرنویس انگلیسی بود که اصلا به نظرم اگر نمیتونن بهتره انجام ندن و فیلم رو خراب نکنن برای تماشاگر.

17. 11 کاربرِ زیر از elibanoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12