برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 27
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

حاشیه‌های مبارزه Stephen Amell (کماندار) و Stardust در مسابقات WWE

خب همانطور که شاید شنیده و دیده باشید پنج روز پیش Stephen Amell با حضور در یکی از مســـابقات WWE
    برای تماشای مسابقه‌ی Stardust نمایش جدیدی را برای خود آغاز کرد. البته Stardust و Stephen Amell خصومت
    قبلی هم با هـــم داشتند (تــاریخ 29 مِی) اما اتفاقاتی که 5 شب پیش بین آن دو افتاد چیزی فراتر از یک دشمنی
    ساده بود. طبق منابع مختلف احتمالاً Stardust پیش خود این گونه فکر میکرد که Stephen چیــــــزی جز یک بازیگر
    نیست (چیزی که Triple H هم در کلیپ شماره دو به آن اشــــــاره میکند : You are an actor)

آنچه که در کلیپ زیر مشاهده می کنید ثانیه هایی از شروع درگیری بین آن دو اســت، درگیری‌ای که طبق صحـبت
    گزارش‌گر و دیگر حواشی Stardust برای آن لحظه شماری میکرده و در نهایت مبارزه به رینگ می کشد و مسئولین
    برگزاری مسـابقات به زور مانع زد و خورد بیش تر می شوند. چهره‌ ی Stardust بعد از درگیری نشان‌ دهنده‌ ی این
    است که مبهوت آمادگی Stephen شده و فکر این را هم نمی کرد که او وارد رینگ شود.

متن خبر از زبان ویکی‌پدیا :
    در راو ۲۵ می، استارداست بعد از باختن به نِویل با مهمان ویژه برنامه یعنی استفن اَمِل(بـــازیگر نقش اصلی مجموعه کماندار) روبرو شد. در راو ۱۳ جولای، استارداست نِویل را شکست داد. در راو ۱۰ آگوست، ضمـن این که اَمِل دوباره بعنوان مهمان ویژه حضور داشت، نِویل مقابل کینگ بَرِت پیروز شد، ولی سپس استارداست به او حمله‌ور شد. استارداست بعد به سراغ اَمِل رفت و ضربه‌ای به سر او زد که باعث عصبانیت اَمِل شد و او هــــم وارد رینگ شد و به استارداست حمله کرد. سپس اَمِل و نِویل در پشت صحنه سراغ تریپل اچ رفتند تا او را قانع کنند اجـــازه دهد در سامراسلم، آن دو طی یک مسابقه تگ تیم مقابل استارداست و کینگ بَرِت قرار بگیرند که در آخر تریپل اچ پـــذیرفت.

کلیپ مبارزه Stephen Amell و Stardust در 10 آگوست 2015

اما جالب است بدانید که Stephen Amell بیخیال قضیه نیست و شدیداً دنبال یک راند مبارزه‌‌ی تیمی با Stardust
    بود که بعد از تلاش بسیار قرار بر این شد که در تاریخ بیســت و سوم August یعنی اول شهریور 1394 ساعت هفت
    بعد از ظهر در سری مسابقات Summerslam برای مبارزه آماده باشد. مبارزه ای بین : استفن امل و نِویل در مقابل
    استارداست و کینگ بَرِت.

مکالمات Stephen و Triple H:
    Triple H : تو اینجا مهمان بودی و واقعاً خوش‌شانسی که سالم از اون رینگ بیرون اومدی.
    Neville : اما Stardust بود که اول شروع کرد.
    Triple H :
    خودم
    به Stardust رسیدگی میکنم.
    اما خب
    مثل همیشه Stephen یکدنده‌ست و این طور پاسخ میدهد : "اجازه بده ما ترتیب Stardust رو بدیم."

Triple H : "ما" ؟ بذار یک چیز رو خوب برات روشن کنم : تو هیچ‌وقت جزء ما نبودی و نیستی و نخواهی بود. تو یه بازیگر بیش نیستی!

Stephen : آره، آره خودم میدونم، اما من مَرد هستم و اگر کسی بهم دست بزنه، جوابش رو میدم...

کلیپ شماره 2

در صورت انتشار اخبار و حاشیه‌های این مسابقه این پست به روز خواهد شد. / تیم تحریریه‌ی تی‌وی‌وُرلد / +

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : حاشیه‌های مبارزه Stephen Amell (کماندار) و Stardust در مسابقات WWE

دیدم بحث کشتی کجه گفتم ی چی بنویسم:

الان دیگه کشتی کجم مثل هالیوود شده فقط غرتی بازی و قیافه و چیزای دیگه دریغ از ی ذره جذابیت به عنوان مثال سوپراستارهای سال 1994 تا 2002 رو با سالهای دیگه مقایسه کنید اصلا این کجا الان کجا.

نمیدونم بچه ها Undertaker رو میشناسن یا نه. مخصوصا شخصیت Ministry of darkness که حیف زیاد ادامه نداشت

وقتی یاد اون بازی می افتم که Big bas man رو دار زد وسط رینگ

الانو نمیدونم خیلی وقته دیگه نمیبینم ولی سال پیش آقای Danyel Brayn میومد تو رینگ Yes Yes میگفت جمعیت خوشحال میشد الله اکبر کلا از موقعی که WWF به WWe تبدیل شد گند زده شد توش.

تمام
    مرسی امیر جون

3. 20 کاربرِ زیر از Trinity Killer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,956
    از این کاربر 3,269 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay_fm نمایش پست ها
    یعنی میگی از قبل میخواستن امل رو وارد مسابقات کنن این حرکت هم به عنوان یه داستان برای ورودش به مسابقات بود
    ------
    البته قبلا شنیده بودم تمام این مسابقات یه نمایشه طرف دار شم نیستم این جریان و شنیدم یکم علاقه مند شدم بهش
    آره،از چند ماه پیش بود که خبر حضور ایشون نقل محافل رستلینگ بود، حتی یه مدتی هم منتفی شد قضیه، اما از چند هفته پیش امل اومد تو تماشاچی ها نشست و با استارداست کل انداخت ( البته همش از قبل تعیین شده )، تا اینکه هفته پیش رسما با هم دست به یقه شدن و یه مسابقه دو ب دو هم واسشون ثبت شد

نقل قول نوشته اصلی توسط UntouChable نمایش پست ها
    این جوجه اردک ها تو عکس اول گزاشتی از کجا اومدن, از همه مهم تر این مو بلنده چقدر قشنگه خخخخ
    یادش به خیر یه زمان استون کلد ستیو آستن بود .... کی استون کلد یادشه ?

دادا این مو بلنده یکی از آینده دارهای wwe یه ، مسابقه رو ببین با من هم نظر میشی ، کارش فوق العادست استون کلد هم که اسطورست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Trinity Killer نمایش پست ها
    دیدم بحث کشتی کجه گفتم ی چی بنویسم:

الان دیگه کشتی کجم مثل هالیوود شده فقط غرتی بازی و قیافه و چیزای دیگه دریغ از ی ذره جذابیت به عنوان مثال سوپراستارهای سال 1994 تا 2002 رو با سالهای دیگه مقایسه کنید اصلا این کجا الان کجا.

نمیدونم بچه ها Undertaker رو میشناسن یا نه. مخصوصا شخصیت Ministry of darkness که حیف زیاد ادامه نداشت

وقتی یاد اون بازی می افتم که Big bas man رو دار زد وسط رینگ

الانو نمیدونم خیلی وقته دیگه نمیبینم ولی سال پیش آقای Danyel Brayn میومد تو رینگ Yes Yes میگفت جمعیت خوشحال میشد الله اکبر کلا از موقعی که WWF به WWe تبدیل شد گند زده شد توش.

تمام
    مرسی امیر جون
    داداش کشتی کج یه دو سالی هست دوباره جذاب شده ، با اضافه شدن 15،20 تا استار جوون فوق العاده ، پیشنهاد میکنم یه کم دنبال کنی تا به حرفم برسی

5. 10 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Has Come
    سپاس
    328
    از این کاربر 1,015 بار در 83 پست سپاس گزاری شده

درحال حاضر اندرتیکر وارد یه استوری لاین با براک لزنر شده که اومده انتقام شکستن استریک رسلمنیاش رو از براک لزنر بگیره (رسلمنیا 30 باخت به براک لزنر )
    و حتی مسابقشون هم ثبت شده برای سامراسلم پیش رو

الانو نمیدونم خیلی وقته دیگه نمیبینم ولی سال پیش آقای Danyel Brayn میومد تو رینگ Yes Yes میگفت
    دنیل برایان از اکستریم رولز پارسال بعد از مسابقه با کین و مشکلی که برای گردنش پیش اومد مصدومه یه مدت اومد و در رسلمنیا برای کمربند اینترکانتنتال چمپیون تو یه لدر مچ مسابقه داد و کمربندو گرفت اما متاسفانه مصدوم و فعلا از رینگ دوری کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط VIVA THE ROCK نمایش پست ها
    این جوجه اردک ها تو عکس اول گزاشتی از کجا اومدن, از همه مهم تر این مو بلنده چقدر قشنگه خخخخ
    یادش به خیر یه زمان استون کلد ستیو آستن بود .... کی استون کلد یادشه ?
    ایشون فلوید مانی بوکسور معروف هستن که همین اواخر با مانی پیکیائو مسابقه دادن

ایشون رسلمنیا 17 اگه اشتباه نکنم با بیگ شو مسابقه داشت که صرفا نمایشی بود هیکل بیگ شو چندین برابر فلوید بود(واسه جذب تماشاگر)

جدیدا هم شایعه شده راندا روزی میخواد داخل WWE مسابقه بده که باید ببینیم همینطور که میدونید رکورد MMA ایشون تاحالا باختی وجود نداشته و همین جدیدا فلوید مانی رو به مبارزه دعوت کرده و گفته تو اوکتیگان ( قفس یو اف سی ) هیچی نیستی و من میتونم زیر 1 دقیقه ببرمت

یه نکته هم بگم این مو بلنده که شما دوستان میگین اسمش ادرین نویل هست و یکی از استاران اینده دار کمپانی هست و چون اسم فینیشرش Red Arrow هست به همین دلیل استوری رو جوری طراحی کردن که با استفن امل تیم بشه

و یقینا تیم استفن امل و ادرین نویل در سامر اسلم برنده میشه

7. 10 کاربرِ زیر از Game Of Thrones بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

اقا اگه استوری لاین داره این برد و باخت ها چطور معلوم میشه یا گاها صحنه های رو ازش میبنم که طرف میره بالا طناب ها خودش و پرت میکنه رو اونی که زمینه درست ضربه مرگ بار نیست اما میتونه اسیب بزنه (به خاطر همین یه تیکه که میتون توش اسیب ببین به نظرم غیر منطقی میاد)
    ------------------
    فک کنم اینجور پیش بره یه بخش هم برای کشتی کج تو سایت لازم میشه

9. 11 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

اقا اگه استوری لاین داره این برد و باخت ها چطور معلوم میشه یا گاها صحنه های رو ازش میبنم که طرف میره بالا طناب ها خودش و پرت میکنه رو اونی که زمینه درست ضربه مرگ بار نیست اما میتونه اسیب بزنه (به خاطر همین یه تیکه که میتون توش اسیب ببین به نظرم غیر منطقی میاد)
    کلا از قبل مشخصه این جور چیزا، البته واسه کشتی گیرا و نویسنده ها حالا با داستان هایی هم که میسازن جذاب میکنن، کل این حرکات هم از قبل تمرین شده هست یعنی میدونن این چی میخواد بزنه، در ضمن درسته نمایشیه به خاطر ضربه به هم کم پیش میاد آسیب ببینن ولی به خاطر این حرکات نمایشی آسیب کم نمیبینن واسه همین آمادگی بدنیشون رو باید حفظ کنن یادمه چندین سال پیش که من کشتی کج پیگیری میکردم، رندی اورتون تو یه مسابقه با تریپل اچ کلا شونش به فنا رفت و یه شش ماهی مصدوم بود، این خون و خونریزی ها هم که میبنی تو بازی رخ میده بیشتر مواقع خود داور یه کیسه خون مانند وسط بازی مثلا یواشکی میده به اینا، اینا هم میترکونن رو سر و صورتشون، یا یه جاهایی میذارن ( مثل زیر رینگ) اینا بر میدارن، یه سرچ تو یوتیوب بزنی Fake WWe از این کلیپ ها زیاد میبینی
    در ضمن اینا معمولا سوپراستاراشون رو دو گروه میکنن که تو بازه های زمانی ممکنه جاشون عوض شه، شما فرض کن بدمن و خوب من ـه فیلم و سریالهای خودمون، یه جوری داستان رو مینویسن که یهو یکی خیلی منفور میشه یکی محبوب، اصطلاحاش رو فراموش کردم
    حتی این استوری لاینهاش توش مافیا بازی هست، یعنی یه سوپراستار میبنده با یه نویسنده که آقاجون من رو شخصیت مثبت کنن و از این حرفها، دوباره چندین سال پیش که من پیگیر بودم سر همین داستانها، بابی لشلی که انصافا خیلی با استیلش حال میکردم از WWE اخراج شد چون با یه نویسنده با هم بسته بودن که از شخصیت منفی و منفور به یه شخصیت مثبت تبدیل شه، اگه روال این سوپراستارهاش رو هم بررسی کنی مثال های زیادی هست که طرف اول یه کاراکتر نایس بوده بعد یه برهه منفی شده دوباره نایس و ... مثلا سی ام پانک، مرحوم ادی، اوماگا، تریپل اچ و ... ولی بعضی هاشون هم کلا به خاطر کاراکتری که دارن کلا منفی و منفور نمیشن و مثل The Rock ( حداقل من یادم نمیاد)

پ ن : البته غالب این سوپراستارها خودشون یه گولاخی ان ، مثلا همین براک لزنر که بعد مدت ها برگشته به کشتی کج، اون برهه ای که از کشتی کج رفته بود مسابقات MMA شرکت میکرد، مسابقاتش رو میتونی ببینی، فک کنم اولین بازیش طرف رو تو ده ثانیه ناک اوت کرد

11. 17 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,956
    از این کاربر 3,269 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

------------------
    فک کنم اینجور پیش بره یه بخش هم برای کشتی کج تو سایت لازم میشه
    داداش اینا کشتیگیر های فوق حرفه ای هستن که تو بزرگترین کمپانی کشتی نمایشی دنیا مسابقه میدن ، تمام حرکات رو به اصولی ترین شکل ممکن می زنن که آسیب نبینن، اما خب حادثه پیش میاد، حتی تو پینگ پونگ هم آدم مصدوم میشه چه برسه به کشتی کج، مورد قطع نخاع و کور شدن هم داشتیم حتی، چه برسه به شکستگی و اینا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    ولی بعضی هاشون هم کلا به خاطر کاراکتری که دارن کلا منفی و منفور نمیشن و مثل The Rock ( حداقل من یادم نمیاد)

راک ما هم منفور بوده اوایل حضورش تو کمپانی تو سال 97 منفور بود، اون موقع ها که عضو گروه nation of domination بود، سال 2003 هم بعد از بازگشتش از هالیوود منفور بود زمان استوریش با گلدبرگ . اما کلا چون تمام افتخارات راک واسه زمان محبوب بودنشه کسی دوران هیل بودنش رو یادش نیست کلا همه کشتی کج کارها یه دوره هیل بودن .

13. 14 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Better watch out now Cause here we come
    سپاس
    1,616
    از این کاربر 1,540 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

یادش بخیر یه زمانی عشق کشتی کج بودم...روزی نبود که کشتی کج نگاه نکنم با این که میدونستم اتفاقاتش از پیش تعیین شده است به روی خودم نمیوردم. همه استوری ها و

درگیری ها و اخبار رو دنبال میکردم و حتی بازی کامپیوتریش رو هم هرسال میگرفتم

یاد آندرتیکر کبیر بخیر که همه با تم ورودی و حرکاتش زهره ترک میشدن

یکی از استارهای مورد علاقم که منفور (هیل) بودنشو بیشتر دوست داشتم(مخصوصا موقعی که با تریپل اچ و باتیستا دشمن شد )

رندی اورتن بود که با روانی شدنا و نیش خنداش خیلی کیف میکردم

اینجا رندی و نوچه هاش دست تریپل اچ رو به طناب میبندن و رندی جلوی تریپل اچ یکی از حرکت هاشـو روی استفانی(زن تریپل اچ) اجرا میکنه

اینم صحنه ناکار شدن باتیستا توسط رندی

بعضی وقتا که خیلی داغ میکرد و نمیتونست جلوی خودشو بگیره به خاطر زدن این Punt Kick دیسکوالیفاید میشد و بازی رو میباخت

گویا از یه نوع بیماری روانی هم رنج میبرد ....یه بار همین حرکت رو روی بابای جان سینا اجرا کرد

15. 17 کاربرِ زیر از Barney Stinson بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,118
    از این کاربر 40 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Game Of Thrones نمایش پست ها
    ایشون رسلمنیا 17 اگه اشتباه نکنم با بیگ شو مسابقه داشت که صرفا نمایشی بود هیکل بیگ شو چندین برابر فلوید بود(واسه جذب تماشاگر)
    رسلمنیا 24 بود داداش.(جسارت نباشه)
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    و درمورد این مسابقه هم بگم که کلا برای افزایش تعداد بیننده پی پر ویو سامر اسلم هست و کمپانی ازین کارا زیاد میکنه

مث همون فلوید مانی که دوستمون اشاره کرد.

17. 7 کاربرِ زیر از AMIRHOSSEIN20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,718 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

متاسفانه بعد از 2009 که قانون پی جی وزن شد جذابیت مسابقات کاسته شده کشتی کج تو دوره اتیتود ارا خیلی خوب بود و مسابقات هیجانی تر بود الان خیلی از فینشرهای خوب ممنوع شده
    سر همین قانون البته استوریام اب بندی شده برای شوا راء و اسمکدان فقط پی پر ویو ها ارزش دیدن داره الان دیگه بیشتر مخاطبا بچه ها تشکیل میدن البته استارای جدید خیلی خوبن و کارشون بلدن اگه پوش مناسب بهشون بدن جای پیشرفت دارن در کل در حال حاظرnxt خیلی جذاب تر از wwe

19. 6 کاربرِ زیر از Daniel Desario بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Boyd Crowder نمایش پست ها
    این عکسی که گذاشتی کیه ؟
    این حاجی مینودر هستش دیگه, قهرمان همه بوکس جهانه (به کوری چشم بعضی ها ) عکسشو همینطوری گزاشتم که مثلا داره اردکا رو مسخره میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط aramis2800 نمایش پست ها
    آی گفتی استون کلد میومد و همه چی رو بهم میریخت،فینیشرش رو بگو، با اون لحظه هم که قوطی های آب جو رو آخرش بهم میزد و میترکوند زندگی میکردیم. آندرتیکر رو بگو، شان مایکل، تریپل اچ ...
    آخ گفتی
    دلقک بازی های شان مایکلز و تریبل اچ

21. 13 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین