برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 21
    You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

Blindspot | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

ژانر:درام زمان هر اپیزود:43 دقیقه IMDB
    خالق:Martin Gero شبکه سازنده:NBC WIKI
    تاریخ پخش:21 سپتامبر تعداد قسمت ها:مشخص نشده TV.COM

Blindspot عنوان درام جدید شبکه NBC است که در تاریخ 1 می شبکه دستور ساخت آن را صادر کرد و قرار است سریال در تاریخ 21 سپتامبر پخش شود.خالق این سریال Martin Gero نویسنده و تهیه کننده سوئیسی میباشد البته نام Greg Berlanti نیز در لیست خالقین سریال به چشم میخورد.امتیاز این سریال متعلق به کمپانی Warner Bros. Television میباشد و از بازیگران آن میتوان به Jaimie Alexander و Sullivan Stapleton اشاره کرد. گروه بازیگری سریال قوی است علاوه بر این که بازیگر اصلی سریال یعنی Jaimie Alexander نقش Lady Sif را در فیلم Thor که در سال 2017 اکران میشود بازی خواهد کرد بازیگران دیگر سریال سابقه ی درخشانی دارند.قسمت پایلوت سریال توسط خالق سریال Martin Gero نوشته شده و Mark Pellington کارگردان آن میباشد و در تاریخ ذکر شده پخش خواهد شد.

خلاصه داستان

داستان سریال مربوط به دختر زیبایی به اسم Jane است که به صورت برهنه در میدان تایمز رها شده است.بدن وی پر از خالکوبی های مرموز و پیچیده است که توجه سایرین را به خود جلب میکند.Jane هیچ چیز به خاطر نمی آورد از اینکه چطور این بلا سر او اومده و کار چه کسی بوده است.او نه تنها این حوادث را به یاد نمی آورد بلکه نمیداند چه کسی است و چه گذشته ای دارد.اما یک چیز قابل توجه در خالکوبی های او وجود دارد.در پشت گردن او نام Kurt Weller مامور اف بی آی خالکوبی داده شده است.جین,بازرس ولر و سایر مامورین اف بی آی به سرعت در می یابند که هر نشانی که روی بدن جین قرار دارد یک سرنخ برای حل بحران هویت اوست و نشان میدهد که او کیست.

فهرست بازیگران

Sullivan Stapleton در نقش Kurt Weller

Jaimie Alexander در نقش Jane Doe

Ashley Johnson در نقش Patterson

Audrey Esparza در نقش Tasha Zapata

Marianne Jean-Baptiste در نقش Bethany Mayfair

Rob Brown در نقشEdgar Reed

تریلری از سریال

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Blindspot | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

سریال بدی نشون نمیده یه جورایی از معمولی یکی دو لول بالاتره . منو یاد بلک لیست انداخت یه جورایی .

این دوستمون کاربر areff نمیدونم معادله چند مجهولیه نیوتون رو جواب داد. 24+the folliwing به اسم این سریال رسید

3. 5 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alita34 نمایش پست ها
    چون سریال شبکه nbc هست تا تمدید نشه نگاه نمیکنم....ماشالا دست به کنسلی این شبکه خیلی خوبه
    دقيقا!!!!!!

من هانيبال رو وقتي ٢فصلش كامل اومد ، شروع كردم...
    آخ كه چقدر لذت بخش بود ديدنش ، دلمو صابون زده بودم واسه فصل سومش كه يهو بوووووووم فميدم كنسل شد...
    اين يكي رو هم بايد با ديد منفي پنجاه درصد شروع كنيد (پنجاه درصد احتمال كنسلي پنجاه ذرصد احتمال تمديد شدن...)

5. 13 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HamooN نمایش پست ها
    البته منکه 100% خوشم میاد ! عااای دختر تتو کرده دوس دارم که نگو
    باید همین اول بگم که بابت نکته ای که هامون عزیز اشاره کرد، به ریت سریال 2 نمره اضافه شد و از 0 به 2 رسید.

لیاقت شبکه ای مثل NBC هزینه کردن و ساخت همین خزعبلات دم دستیه و واقعا سریالی مثل هانیبال از سرشون هم زیاد بود. کاراکترهای داغان (داغون) بازی فجاعت‌بار (البته اگر از دو شخصیت رئیس پلیس و تتو گیلرمون بگذریم) داستان که رسما وجود نداشت و تماما کپی پیست دیالوگ از این سریال و اون سریال بود: "اگر من از این که هستم خوشم نیاد چی؟" "اگر من قبلا آدم بدی بودم چی؟" "- به نظرت آدمای خوب کار بد انجام نمیدن؟ - نه، فقط آدمای بد کارای بد انجام میدن و آدمای خوب جلوی اونا رو میگیرن. "اون رو زنده دستگیر کنید چون شاید اطلاعاتی در مورد گذشته ام داشته باشه" "من بهش اعتماد دارم" "اگر اون اونی نباشه که میگه، اونوقت چی؟" "اطلاعات محرمانهاس و من فقط همینقدر می‌تونم بهتون بگم" و الی آخر... برای وقتتون احترام قائل بشید و اون رو صرف کار دیگه‌ای کنید.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

قسمت اولش رو دیدم و باید بگم نامید شدم! بعد گذشت چند سال از شروع بازار داغ سریالها و حداقل 7-8-10 تا سریال عالی ، اینه چیزی که تحویل بیننده میدن ؟تکرار مکررات؟
    سوتی زیاد داره این سریال.
    کلیشه ایه (همون پلیس بازی ها همون رئیس سیاه پوست همون داستانهای همیشگی... ) فک میکنم نزدیک ترین سریالها به این بلک لیست باشه که خیلی از یان سرتره.
    اصولا با یه قسمت نمیشه در مورد یه سریال تصمیم گیری کرد و قسمتهای اول تا 6-7 ام کمی تا قسمتی خنثی میشن و بعد اونه که سریال خودش رو نشون میده اما این سریال از نظر من تونست لقب اعصاب خورد کن رو به دست بیاره . اعصاب خورد کن از این حیث که تم خیلی تکراریی داره.دختره زیادی تعجب میکنه!و با توجه به کسی که حاحافظه اش از بین رفته خیلی میدونه !مثلا با چینی حرف زدنش خواست شاخش کنن ولی خیلی بچه گانه اس به نظرم.
    اگر و فقط اگر بجای هنرپیشه ی مرد جاشوا جکسون رو بازی میدادن فیلم 180 درجه برمیگشت.
    فکر نکنم به فصل دوم بکشه(البته خیلی از سریالهای مزخرف هم تا الانشون 5 فصل تمدید شدن!)

8. 9 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

این Jaimie Alexander من وقتی نی نی بودم تو سریال کایل ایکس وای دیدمش که اونم یادم میاد تو لحظه حساسش کنسل شد و نفهمیدیم چی شد
    این یکی سریالش هم داره همون مسیر رو پیش میره ولی ای کاش نره ...جا داره عرض کنیم علاوه بر تتو ها صداش هم تو حلقم ... خیلی قناریه به خدا

10. 18 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

بر خلاف نظر دوستان به نظرم سریال نسبتا خوبی
    حداقل از سریال Limitless یه سرو گردن بالاتره

12. 8 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    100
    از این کاربر 211 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

بر خلاف بقیه، من از همون اول خوشم اومد از سریال ، قسمت به قسمت هم علاقم داره بیشتر میشه!

14. 4 کاربرِ زیر از siamak5561 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    407
    از این کاربر 842 بار در 123 پست سپاس گزاری شده

خب امروز اپیزود آخر (ششم فکر کنم) رو دیدم، و بعد از پایان این اپیزود کلاً همه ی قسمت ها رو پاک کردم و سریال رو گذاشتم کنار!

سریال واقعاً توهینی هست به شعور بیننده. همه چی کلیشه ای، تابلو، داستان مسخره، صحنه ها تخلیلی و کاملاً آماتور

مثال: تو این قسمت یه صحنه درگیری مسلحانه پیش میاد، یه لحظه نگاه کردم دیدم طرف مثلاً داره شلیک میکنه، اما نه گلنگدن عقب میره، نه پوکه در میاد، حتی انگشتش هم رو ماشه نیست. اون صحنه رو بعد از چند بار در حالت آهسته دیدن تجزیه و تحلیل کردم و فهمیدم فقط با تکنیک های کامپیوتری به ابتدای اسلحه نور شلیک رو اضافه کردن باضافه صدا! یعنی نکردن یه چهارتا تیر الکی هم بخاطر بیننده حیف و میل کنن!

نکته ی دیگه، خیلی کلیشه ای و تابلو. پترسون، که نقش یه مسئول آزمایشگاه همه فن حریف، از شیمی گرفته تا کدنویسی و هک، طرز لباس پوشیدنش ساده و عین بچه مدرسه ای ها هست. اما تاشا که یه مامور مثلاً خبره FBI هست، همیشه کفش پاشنه بلند پاشه و یقه پیراهنش تا نافش بازه! Slut! با همین تیپ هم تو همه عملیات ها شرکت میکنه.

مثال زیاده، آخری رو میگم و تمام. این خانم جین طبق کدام حساب و کتاب به این سرعت میاد و وارد عملیات های FBI میشه؟ خانم ۴تا خالکوبی رو بدنش داره، که خب کپی کردین، بفرستین بره پی زندگیش کارتون رو بکنین دیگه. موردی هم بود، عکس خالکوبی هست. کسی هم دستگیر شد، از پشت اتاق شیشه ای نشون بدین یا رو در رو کنین...

لپ مطلب: حیف پهنای باند

16. 10 کاربرِ زیر از rmKasra بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

Tori Anderson ب جمع بازیگران فصل سوم اضافه شد.از کارهای قبلی وی ب No Tomorrow میتوان اشاره کرد.

spoilertv

I'm Justice

18. 7 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    92
    از این کاربر 101 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

این جور سریالا خوب شروع میشه ولی بعد چند قسمت یک روند تکراری رو سریال طی میکنه .
    the stars shine in the dark ...!

20. 3 کاربرِ زیر از alakibavar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین