برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

The Bastard Executioner | مصاحبه با Ed Sheeran بازیگر جدید سریال

کمربند های خود را ببندید که چیز زیادی به آغاز این سریال محشر باقی نمانده است.علاوه بر این خود را برای دیدن Ed Sheeran در چهره و لباسی که تابحال او را ندیده اید,آماده کنید.EW نگاه منحصر به فرد به این خواننده و ترانه سرا که به صورت مهمان در سریال The Bastard Executioner حضور خواهد داشت انداخته است.وی قرار است که در سریال دست راست کشنده یکی از بزرگان کلیسا باشد.به احتمال بسیار زیاد سریال جدید کرت ساتر ( خالق پسران آنارکی) در تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور) بر روی آنتن FX میرود.در محل مصاحبه Ed نشسته است و در مورد حضورش در این سریال و حسش نسبت به پوشیدن این لباس تنگ به EW میگوید.

اولین ملاقاتت با کرت ساتر چگونه بود؟

از طریق سحر و جادوی توییتر.داشتم SOA را تماشا میکردم که ایده ای در ذهنم دمیده شد.من توییتی ارسال کردم که هر کس برای سریال سانز آهنگی بسازد برای او یک جایزه میخرم.سپس کرت در پاسخ به من گفت که من آهنگی برای سریال میخواهم که باید نام باب در آن وجود داشته باشد.بنابراین من و کرت ترتیب یک قرار ملاقات را دادیم.من به منزل وی رفتم و پس از صرف شام به بحث و گفتگو پرداختیم.پس از صحبت هایمان در مورد سریال پسران آنارکی وی پرسید که آیا من را در یک سریال جدید همراهی میکنی و من اکنون اینجا هستم.

آیا قبلا هم در فیلم یا سریالی بازی کرده ای؟

در سطح حرفه ای,خیر.اما در جاهایی مانند مدرسه یک نمایشنامه را بازی کرده ام و در دوران جوانی خود نقش خودم را در سریال Home and Away .من معمولا دوست دارم نقش خودم را بازی کنم.اما این بار دلم نمی خواهد نقش خودم را در این سریال بازی کنم.

تو در حال حاضر به محل فیلمبرداری سفر نمیکنی؟

من قرار است از طریق یک تور جهانی به تیم بپیوندم.کرت واقعا انسانی با برنامه ریزی دقیق است.

خوب انتظار ویژه ای از کرت برای نقشت نداری؟

من شهرتم را با چهره ای از مردی شبیه به شکلک به دست آورده ام این شیوه با آن گونه که من میخواستم مخالف است.من به کرت گفتم که مطمئن باشید من هر نقشی را بازی خواهم کرد.اصلا من را به عنوان یک کله... دربیاورید.من احساس میکنم که به این نیاز دارم.

آیا این نقش فقط و فقط مخصوص طرفداران جوان تو میباشد؟

اوه نه نه به هیچ وجه.مادر بزرگ من 91 سال دارد و یک ایرلندی بسیار شیرین است وی به من گفت:"من واقعا میخواهم این نقشت را تماشا کنم."من نیز گفتم فکر نمیکنم که بخواهی این نقش را ببینی چون با روحیه ی تو سازگار نیست.این نقش خیلی در خط خود من است من فکر میکنم که همه ی طرفدارانم اعم از پیر و جوان را به خوبی ارضا خواهد کرد.این نقش در حال حاضر به خوبی به تصویر در امده و قرار است در آینده به چالش کشیده شود.این بدان معناست که من علاقه ی زیادی به کارهای متفاوت وجالب دارم چون از این طریق میتوان طرفداران را جذب خود کرد.

آیا قصد داری حضور افتخاریت در سریال ها در توییتر نزدیک به 15 میلیون نفر دنبال کننده داشته باشد؟

من این قصد را دارم این موضوع در من مشخص است.اما من میخواهم مردم ابتدا من را ببینند در غیر اینصورت ممکن است برای چند قسمت من را در سریال کرت تماشا کنند و دیگر سراغی از من نگیرند و من این را اصلا نمی پسندم.

اکنون که در تلویزیون بازی میکنی چه احساسی داری؟

احساس میکنم از محدوده ی مخصوص خودم دور شده ام.من احساس میکنم نیاز به زمان به طور مثال چند روز دارم تا بتوانم در ایده بازیگری فرو روم من با گیتار در دست بسیار خوب عمل میکنم.قطعا با تمرین زیاد میتوانم از پس بازیگری نیز بر بیایم.من خوشحالم که هنوز هیچ کس نگفته است که این سکانس را خوب بازی نکرده ای و امیدوارم تا پایان نیز اینگونه بماند.

آیا در این درام آرایش و گریم خاصی داری تا تو را تغییر دهد؟

زمانی که من میخواستم به اتاق گریم بروم.در آنجا موهای من را به صورت کاسه ای در آورند و با این کلاهی که در سر من میبینید بلافاصله متوجه میشوید که این کلاه نشانه ایمان است و من نقش یک فرد مذهبی را در سریال ایفا خواهم کرد.

خوب اجازه دهید بحث را با لباس هایت به پایان برسانیم.اطلاعات بیشتری در مورد لباس شخصیتت در سریال میدهی؟

جوراب ساق بلند که جالب به نظر میرسد.فقط این را بگویم که با این لباس به دستشویی رفتن بسیار دشوار است و من هر موقع که شماره 2 داشته ام پس از خارج شدن از دستشویی احساس خستگی میکردم.من فکر کنم که با این جوراب خیلی مشکل خواهم داشت اما در حال حاضر خوب هستم.