برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12
    دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 384 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Turbo Kid | اضافه شد

.

» داستان فیلم:
    بعد از نابودی زمین، زمانی‌که بازمانده‌ها در پی آب برای زنده ماندن هستند، پسرک و مرد مچ‌اندازی باهم برای مقابله با مرد یک چشم هم‌پیمان می‌شوند...

» سخن مترجم خسته:
    چیزهایی که در ادامه می خونید دارای درصدی ادبیات به نام طنزه؛ پس: تیک ات ایزی. با یک بی‌مووی دیگه در خدمت شما هستم.1 فیلمی باحال و به غایت بهتر از مدمکس، ایندیانا جونز و ترمیناتور از سینمای کانادا و نیوزیلند. میشه گفت یه عده شپرد نشستن دور هم به گفتن یه فیلم ایرجی2 بسازن که نتیجه‌اش این دراومده. علت مانور روی این سبک کار هم این که دوست داشتم شما رو با سبک و سیاق‌های دیگه سینمایی آشنا کنم و یکم از این فضای فیلم‌های فضایی به قول معروف روشنفکرانه دربیاید و به اصل "سرگرمی" نزدیک تر بشیم. چیزی که این سبک فیلم‌ها رو فوق‌العاده می‌کنه داستان عالی، کاراکترهای جذاب، دیالوگ های خوب، موزیک دلجسب3 و جلوه‌های ویژه مضخرفشه. دیگه چی میخواید؟ یه بسته ذرت بوداده (مودبانه اش همینه) و تخمه و بستنی هم اگر بزنید تنگش دیگه همه چی تمومه. کارو با محمدرضاJulie زدم، خیلی اذیت شد، دمش گرم، خسته هم نباشه. همین دیگه، امیدوارم لذت ببرید...

1. کار قبلی اثر شاهکاری به نام کونگ فیوری بود.
    2. فیلم ادبیات و گرافیک سنگینی داره، بنابراین: +18
    3. الکترونیک در ژانر دارک امبینت

» افتخارات:
    برنده 5 جایزه و 2 نامزدی جایزه. +

» دانلود:
    با تشکر از حسن عزیز، فیلم رو می‌تونید از اینجا دانلود کنید: #152

» موسیقی:
    با تشکر از ایرج عزیز، موسیقی متن فیلم رو می‌تونید از اینجا دانلود کنید: #550

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 384 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Turbo Kid | به زودی...

کاری مشترک از امین و محمدرضا

پ.ن : شپرد گفت اینو ننویسم پوستمو میکنه، وگرنه مترجم خسته و تایپ کردن کجا، زیرنویس اصلی کلی غلط داشت ما نشستیم اونارم شنیداری تصحیح کردیم که یه کار درجه یک بهتون تحویل بدیم، امیدوارم حالشو ببرید

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    سپاس
    10,433
    از این کاربر 3,119 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 384 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Turbo Kid | اضافه شد

بسم الله الرحمن الرحیم

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    میشه گفت یه عده شپرد نشستن دور هم به گفتن یه فیلم ایرجی2 بسازن که نتیجه‌اش این دراومده.
    یعنی چی؟ یعنی برم ستاره بچینم!
    با اینکه شپرد نیستم ولی این شپردهایی که دورهم میشینن و از این تصمیم های هیجان انگیز می گیرن رو دوست دارم.
    و این شپردهایی که زحمت می کشن و تولیدات شپردهای خارجی رو ترجمه می کنن رو بیشتر از شپردهای دسته ی اول دوست دارم. خسته نباشید.

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

بعد از اينكه رودريگز و تارانتينو براي اداي دين به دوران جوانيشون ، اومدن بي مووي Grindhouse رو ساختن ، علاقه ي عجيبي به اين سبك پيدا كردم(مخصوصا كه رد پاي اين تجربه تو تمام آثار رودريگز نمايانِ) تو اين زمينه Kung Fury عالي بود! يه تجربه ي جديد و متفاوت...وقتي توضيحات پست اصلي رو ميخوندم ، حس ميكنم يه خشونت جنون آميزي حاكم تو سرتاسر فيلم و اين مورد(كه اتفاقا از مشخصه هاي اصلي يه b movie اصيلِ)بشدت جذاب ...حتما فيلمو ميزارم براي دانلود...

خسته نباشد به امین

6. 11 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

بعد از نابودی زمین، زمانی‌که بازمانده‌ها در پی آب برای زنده ماندن هستند
    این یه جمله باعث میشه موقع تماشای فیلم مدام با مدمکس مقایسه ش کنیم..کاش نمیزاشتی اینطوری تمایلم به دیدنش فروکش کرد

فیلمی باحال و به غایت بهتر از مدمکس
    این تبلیغت ولی باعث شد بزارمش تو لیست دانلود

هردو عزیز خسته نباشید...!! ممنون بابت زیرنویس...!!

پ.ن: از مرد تو در توی انجمن هم بخاطر حضوردستانش در پشت پرده تشکر میکنیم ( )

8. 19 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کوه باش و دل نبند
    سپاس
    16,377
    از این کاربر 6,113 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

ممنون از امین و محمدرضا عزیز
    هر چند "خیلی" مورد علاقه من نیست اما خوب راهی رو پیش گرفتین ... متاسفانه این الان مشکل اصلی خیلی از فیلم های امروز سینماست که میخوان مفهوم سازی کنن از دل پدیده های مختلف و حرف های بزرگ و عمیق بزنن در صورتی عاری از قصه و داستان و سرگرمی هستن!
    سینما قصه و کشش می خواد و باید مخاطبش رو جلو ببره! با فرم و قصه و در قدم بعدی محتوا بسازه مثل این بی مووی ها که در نوع خودشون و با پرداخت تکنیکی و ساختار منحصر به فردی که دارن این کار رو به شکلی عالی انجام میدن! وگرنه دیالوگ گویی های مکرر (حالا هرچقدر هم این دیالوگ ها قابل توجه باشن و عمیق) و یا صرفا مستندگونه ساختن یه فیلم "فقط" محتوا یا فرم میسازه و فیلم رو دور میکنه از سینما! سینما جایی میشه برای اجتماع یه سری به اصطلاح روشنفکر و نه ذات و رسالت اصلیش یعنی سینمایی که اگر هم قصه نمیگه حداقل با تمهیدات مختلف کشش ایجاد کنه و برای من مخاطب انگیزه جلو رفتن رو ایجاد کنه و در کنارش بشه ارتباط عامیانه هم باهاش برقرار کرد و قطعا این سینما بیشتر به دل میشینه و طرفدار بیشتری هم داره
    به زودی سراغ فیلم خواهم رفت
    باز هم تشکر

10. 16 کاربرِ زیر از Days of Heaven بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید

12. 11 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هنر فطری
    سپاس
    726
    از این کاربر 739 بار در 136 پست سپاس گزاری شده

lastshepherdقول معروف روشنفکرانه دربیاید و به اصل "سرگرمی" نزدیک تر بشیم

ضمن تشکر از شما . اما کوته فکریه که به بقیه بگیم فیلمها برای سرگرمی ساخته میشن . این یه فریبه عوامانست.
    اونا (کسایی که پشت کمپانی های فیلم سازی هستن) میخوان فیلمها اینجور (صرفا سرگرمی) دیده بشن ولی اونا پروژه های بزرگ خودشونو اینجوری طرح ریزی میکنن .
    آینده ی دنیای غرب و جهان اینجوری نقششو میکشن . در واقع فیلم ساختن برای اونا یه جور کشیدن نقشه برای اهدافی خاص خودشون هستن . منتها عوام مردم میتونن باهاش سرگرمم بشن یا بر فرض چیزی هم یاد بگیرن .
    نظر خود را به دیگران تحمیل نکنیم

14. 2 کاربرِ زیر از majidzendaniyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط majidzendaniyan نمایش پست ها
    ضمن تشکر از شما . اما کوته فکریه که به بقیه بگیم فیلمها برای سرگرمی ساخته میشن . این یه فریبه عوامانست.
    اونا (کسایی که پشت کمپانی های فیلم سازی هستن) میخوان فیلمها اینجور (صرفا سرگرمی) دیده بشن ولی اونا پروژه های بزرگ خودشونو اینجوری طرح ریزی میکنن .
    آینده ی دنیای غرب و جهان اینجوری نقششو میکشن . در واقع فیلم ساختن برای اونا یه جور کشیدن نقشه برای اهدافی خاص خودشون هستن . منتها عوام مردم میتونن باهاش سرگرمم بشن یا بر فرض چیزی هم یاد بگیرن .
    سلام دوست عزیز.
    1. من در اول نوشته همین چیزی رو عنوان کردم: "چیزهایی که در ادامه می خونید دارای درصدی ادبیات به نام طنزه؛ پس: تیک ات ایزی." با هدف جلوگیری از بحث هایی با عنوان اینکه: "چرا گفتی از مدمکس و ایندیانا جونز بهتره..." اما خب در این مورد هم که شما فرمودید کاربرد داره.
    2. والا من اول تا آخر نوشته تون رو چند باری خوندم اما راستش مفهوم نبود، برای همین به صورت قسمت قسمت موارد رو می نویسم.
    3. من طبق شماره یک گفتم که این فیلم صرفا جهت سرگرمی خوبه و هیچ محتوای سینماتیکی شما نمی تونید توش پیدا کنید یا توش خیلی کمه (هرچند که خود این سبک کارها اوصولا فلاسفی خودشون رو دارن).
    4. دقیقا چه پروژه هایی؟ واقعا باعث خوشحالی ماست که ازشون باخبر بشیم تا مبادا در دامشون بیافتیم و اغفال بشیم....
    5. ما ایرانی ها هم جزو اون قشر "جهان" محسوب میشیم؟ یعنی در اون بیگ پلن ماهم شریکیم؟ اگر ما داریم سرگرم میشیم و گول میخوریم، دیگه چجوری نقشه می کشیم؟ آمریکایی ها که فیلم می بینن چی؟ اونا گول می خورن یا نقشه کشی می کنند؟
    6. از اهداف خاصشون برای ما میگید؟
    7. یعنی خواص با فیلم های سرگرم کننده سرگرم نمیشن؟ یعنی وقتی میرن سینما با خودشون کتابی چیزی می برن بخونن تا گمراه نشن؟
    8. ما عوامیم یا خواص؟
    9. برای من به عنوان مترجم، که با ترجمه به اهداف خاص اون ها برای ترویج سرگرمی کمک می کنم، در اون نقشه بزرگ جایی هست؟ میشه بگید چجوری میتونیم بهش برسیم.
    10. ریک و مورتی یکی از ساخته های همون کمپانی هاست. خیلی ازش خوشتون بیاد ممکنه سرگرم بشید...

با تشکر از مشارکت شما.

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

16. 16 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین