برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 16 از 16 اولیناولین ... 6141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 158 از مجموع 158
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Supernatural :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل یازدهم سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل یازدهم مجموعه Supernatural که پخش آن از هفتم اکتبر2015 (شانزدهم مهرماه94) از شبکهCW آغاز می شود بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد اپیزود خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    154
    از این کاربر 784 بار در 150 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Supernatural :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل یازدهم سریال

به نظرم یکی از بدترین فینالها بود بقول فن ها که سم رسما کاغذ دیواری بود و نقشی نداشت، انقد معما درست کرده بودن نمیدونستن چطوری جمعش کنن بعد اون همه روح و جمع کردن و فلان، زارت آمارا دیدش و فهمید! آخه این چه سناریوییه، بعد شبیه برنامه اخلاق در خانواده شد دین نصحیحتشون کرد و آمارای وحشی و خدا یهو شدن هپی فمیلی، این اندرو دب اسکلمون کرده
    یه پیج هست که میگه من سم وینچستر برای همه چی مقصر میدونم، فکر کنم اندرو دب عضوشه، آخه اون دختر انگلیسیه که اومده سم و برای لوایاتان ها هم مقصر میدونه!!! بعد دین چند قسمت از دست کستیل عصبانی بود که چرا این کار و کرده بعد یه دفعه موضعش عوض شد کلا بهش گفت دمت گرم! و ظاهرا اصلا مهم نیست که کستیل لوسیفر از کیج آورده بود و الان لوسیفر بیرونه...
    کلا به نظرم خیلی گند زده بود بدبختی که یارو شو رانر هم شده
    فقط خوشم اومد این هفته که کانونشن در رم ایتالیا بود و فن ها حسابی از صحنه مسخره هفته پیش که سم و دین نشسته بودن چاک و لوسیفر با هم آشتی بدن، انتقاد کردن و گفتن ناسلامتی سم مدتها توسط لوسیفر شکنجه شده و اول همین فصل هم سم همش کابوسش و می‌دید، جرد خیلی ناراحت شد و گفت من سعی می‌کنم در سیزن جدید اگر صحنه های آنتی کنون بود در موردش با شورانر حرف بزنم به اضافه اینکه گفت صحنه مهمی از قسمت قبل حذف شده
    خلاصه که خیلی ناراحتم که شوی مورد علاقه‌ام اینطوری داره داغون میشه

3. 5 کاربرِ زیر از amiana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    230
    از این کاربر 498 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

با اینکه خودم هنوز توی شکم که چطور بعد اون همه جنگو مبارزه یهویی به این ارومی تموم شد درواقع اصلا فکرشو نمیکردم که خدا و امارا باهم اشتی کنن اونم به این راحتی این فصل به ارومی تموم کردن و بجای جنگ صلح شد یجورایی بی صبرانه منتظر فصل بعدی هست

5. 6 کاربرِ زیر از alita34 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 151 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

قشنگ تموم کردن اینم.دیگه اوج بلندپروازی سریال خدا و اینا بود دیگه.دوباره برگردن سر چیزای کوچیک یجوریه.الان این دانایان کلام زپرتی پریدن وسط دوباره بعد این که اینا با عالم و خدا و هستی و اینا درگیر بودن بازم یجوریه.یه لحظه فکر کردم خدا یه قدرتی داده دسته دین زمین و مدیریت کنه داست میرفت.

7. 6 کاربرِ زیر از saeedgreat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

قسمت 23

واقعا عالی بود و یه فینال عالی و بی نظیر
    فک نمیکردم اینطوری تموم بشه فک میکردم کار به جنگ و خونریزی بکشه اما همه چیز خیلی آروم و به خوبی و خوشی تموم شد و هیچکس هم مجبور نشد که بمیره
    آمارا و خدا هم که اشتی کردن(خیلی غیر منتظره بود)
    حالا نمیدونم سم زنده موند یا نه
    مری وینچستر هم که دوباره برگشت کاش جان هم میومد همه دور هم جمع میشدن اما جان فعلا تو واکینگ دده

نمیدونم فاز اونایی که میگن این قسمت بد بود چیه

به این قسمت و کل این فصل 10 میدم چون واقعا لایقشه

9. 7 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    941
    از این کاربر 940 بار در 126 پست سپاس گزاری شده

من زیاد از اپیزود فینالی خوشم نیومد
    دانایان کلام لندنم اصلا خوشم نیومد
    فقط سم چی شد؟؟؟
    فک میکنم اگه وینچستر پدر تو واکینگ دد نبود اونو برمیگردوندن چون خوب یه جورایی مهمتر بود

11. 7 کاربرِ زیر از yaldakh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

کاملا برخلاف چیزی که فکر میکردم تموم شد. بدون جنگ و خونریزی. این فینال بهتری بود برای این فصل.
    ولی امیدوارم تو فصل بعدی دیگه داستان تو حاشیه نره. این فصل خیلی حاشیه داشت و همش میگفتن خبری از آمارا نیست پس بریم شکار یه چیزی. لوسیفر که آزاد شده بود برای اینکه جلوشو بگیرن هرکاری میکردن
    حالا هم پای دانایان کلام باز شد پس فصل بعد محوریتشون اینان. چی به سر سم میاد هم که باید همچنان منتظر باشیم

13. 7 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain, No Gain
    سپاس
    258
    از این کاربر 286 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

به نظرم فینال و آشتی کردن چاک و آمارا غیر منتظره بود !
    کلا نیمه ی دوم این فصل نتونست انتظاراتی که تو نیمه ی اول ایجاد کردو برآورده کنه (نیمه ی اول خیلی سوالا و ابهامای زیادی به وجود اورد، رابطه ی دین و آمارا، empty یا همون مکانی که بیلی ریپر میگفت بعد مرگ سم و دین میرن اونجا) همه ی اینا خوب بود اما نویسنده ها نتونستن از پتانسیل داستانی که خودشون شروعش کرده بودن استفاده درست بکنن حتی یه عده ای پیش بینی میکردن هم خدا هم آمارا هردو نابود بشن و بجاش سم و دین تبدیل بشن به اون نور و تاریکی ای که باعث ایجاد توازن و تعادل میشه!! ولی خب تو سوپرنچرال فمیلی و این چیزا تو اولویت اوله

به نظرم کلا سوژه ی این فصلشون خیلی ریسکی بود. یه جورایی سوپرنچرال لقمه ی بزرگی برداشته بود، سوژه خیلی جذاب بود ها ولی هممون میدونیم که سوپرنچرال مسلما در حد بودجه ی خودش میتونه داستان روایت کنه، و داستان این فصل هم یه حالتی داشت که پرداختن بهش سخت و ریسکی بود. البته با اینکه خودم بر این عقیدم که سوپرنچرال به نسبت بودجه ی ساختش خیلی داره هنر میکنه که فصلی 23 قسمت میده بیرون و تا الان ادامه داده اما اگه بودجه رو در نظر نگیریم به نظرم ضعف اصلی توی تیم نویسنده هاشونه. همیشه بهترین اپیزودا رو که نگاه میکنی نویسنده های خوب نوشتنش و اپیزودای بی حالش رو هم همیشه یه چنتا نویسنده ی دیگن که نوشتن! یعنی وضعیتشون یه جوری شده که تازه اون نویسنده های خوب هم جور اون بدا رو میکشن چون باید حفره های داستانی یا گره های کوری که تو جریان داستان افتاده رو درستش کنن. مثلا اپیزودی که چاک معرفی میشه رو یکی از نویسنده های خوب نوشته بود و واقعا مسئولیت بزرگی رو دوشش بود (فکرشو کنین حتی اومد قضیه ی گردنبند دین رو هم بعد سالها راست و ریست کرد مثلا) اونوقت اپیزود بعدش رو دقیقا داده بودن به دوتا از نویسنده های بدسابقه ی تاریخ سریال (من خودم بیشتر چاک رو توی قسمت 20 دوس داشتم، بقیش به نظر میومد کم مایه گذاشتن واسه جذاب بودنش)

چیزی که میخوام بگم اینه که اپیزودای ضعیف ممکنه خود به خود کارو برای اپیزودای بعدشون سخت تر کنن، با اینکه نمیدونم دقیقا پروسه ی نوشتن داستان فصل به چه صورته اما اینو مطمئنم که همیشه چیزای جذاب توی فصل از تراوشات ذهنیه اون نویسنده های خوبه و تموم آب بستن ها و دیالوگای خارج از کاراکتر هم مال اپیزودایی که نویسنده های بد نوشتن. همین انسجامی که وجود نداره بعضی چیزا رو خراب میکنه، مثلا همین دوتا قسمت آخر این فصل رو خیر سرشون دوتا از نویسنده های خوب نوشتن! (که تازه اندرو دب که قسمت آخرو نوشته قراره شو رانر فصل بعد شه ) ولی به نظرم خیلی توانایی این دوتا بیشتره و ضعیفتر از توانشون عمل کردن. حالا بپرسید چرا؟ نظر شخصی من اینه که این دوتا تو این دو قسمت ناچارا فقط با این هدف که سرو ته شاهکار شورانر قبلی جرمی کارور رو هم بیارن (آخه این آزاد شدن دارکنس توسط سم از انفجارات مغزی ایشون بوده! ) و با این هدف که یه استارتی هم برای داستان فصل بعدشون زده باشن این دو قسمتو نوشتند! البته به نظرم خیلی خوب شد که جرمی کارور رفت چون بیشتر استاد ساخت کلیف هنگر تشیف داشتن. مثلا قسمت آخر فصل قبل رو ایشون نوشته بود ، که مرگ حقیقت اینکه مارک چیه رو فاش میکنه و بعدشم دین رو میخواد بفرسته فضا !... دین میخواد سمی رو بکشه بجاش مرگ رو میکشه!.. بعدشم که تلاش یک فصله ی سمی جواب میده و مارک از دین جدا میشه اما خواهر خدا آزاد میشه، به به یعنی استاد کلیف هنگر هستن ایشون اما دریغ از اینکه اون چیزی که خودش نوشته رو بتونه درست جمع کنه آخه یکی نیس بگه تو شورانر هستی ناسلامتیا

در هرصورت من امیدوارم شورانر جدید با این قصد داستان خدا و مارک و همه ی اینا رو جمع کرده که بتونه فصل بعد بره سراغ داستانگویی نرمال ، ساده ولی در عین حال جذاب! مث اون فصلای اول . آخی یادش بخیر بچه ها، واقعا یه زمانی یه دونه دیمن با چشمای سیاه چه جذبه ای داشت واسه ی خودش، یا حتی حضور فرشته ها چقدر دز هیجان داستان سریال رو میبرد بالا، چقد کنتاکت و دعوا و آشتی بین سم و دین دیدنی بود (فقط یاد اون قسمتی بیفتین که دین توی آینده رفته بود و میدید که چه بلایی سر دنیا اومده و بعد با لوسیفر تو بدن سم که با کت و شلوار سفید بود روبه رو شد چقدر جنسن و جرد عالی بازی کرده بودن) ، اما باور کنین بعد فصل 6 که جرمی کارور اومد بهشت و جهنم و همه چی رو عینهو ماست کرد نمیدونم چرا هی میخوام گیر بدم به این یارو هییییی

خب ازینا که بگذریم با همه ی این احوالات سوپرنچرال و برادرای وینچستر همیشه حال و هوای نوستالژیک و کلی خاطره های خوب از سریال زنده میکنن جرد و جنسن هم که خیلی ماه و دوست داشتنی اند، واسه ی همین تا ده تا فصل دیگه هم که ادامه داشته باشه دنبال میکنمو لذت میبرم (نقد هم می کنم هه ) نویسنده ها هم که خیلیاشون قراره عوض بشن، امیدواریم اون جدیدایی که میان خوب باشن~~

از قسمت 23 و تموم شدنش چیزی نگفتم، به نظرم دختره به سم شلیک کرد در حدی که زخمیش کنه ممکنه سم رو با خودش ببره لندن(؟؟) سم هم که فک میکنه دین مرده، باز برادرا تا یه مدت از هم جدا میشن احتمالا. ولی من خیلی تعجب کردم از برگشتن مادرشون... حالا اصن سالمه؟؟ یعنی میخوان بذارنش پیش پسرا بمونه؟ اصن تصور کودک درون دین وینچستر و دست و پنجه نرم کردنش با احساسات کودکانه و سرکوب شده ش خیلی احساسی و جالب میتونه باشه واکنش سم به برگشتم مری دیگه خدا میدونه چه جوریه اون بدبخت که هیچ خاطره ای از مادرش نداره.

راستی روح مری کجا بوده یعنی؟ من یادم مونده که مری روحشو فروخته بود دیگه، که اون طوری مرده بود؟؟ اون شبی که آتیش گرفت ربط داشت به اینکه قبلا روحشو فروخته بود؟! ( من پاک یادم رفته اینارو )
    درکل من فک کنم جالبه مری واقعا برگرده و پای ثابت فصل بعد باشه... واقعا حضور یه کاراکتر این شکلی که به پسرا نزدیک باشه خیلی خوبه ~

15. 8 کاربرِ زیر از kuchulu93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    993
    از این کاربر 1,217 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

سلام
    بله اون شبی که اون شیطان چشم زرده اومد خونشون بخشی از قرارداد بود و اون اتش گرفتنش هم همون تشریف بردن روحش به جهنم بود.
    فکر کنم چون اون موقع رتبه الیستر از کراولی بالاتر بود لابد لینجوری حال میکرد روح جمع کند.
    و اما جناب کارور والا منم همچین ازش دل خوشی ندارم یک حور ساده انگاری تزریق کرد به سریال. ابهت همه موجودات را کشتاین بشر.
    و اینکه در اخر امیدوارمم فصل جدید خیلی بهتر بشه. هر چند این فصل هم به نسبت نه و ده خیلی عالی تر بود

17. 2 کاربرِ زیر از nemsis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 16 از 16 اولیناولین ... 6141516