برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11
    سپاس
    16,131
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 391 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Shottas | اضافه شد

کارگردان : Cess Silvera

بازیگران : Louie Rankin,Paul Campbell,Spragga Benz,Ky-Mani Marley

ژانر: گانگستری
    محصول : جامائیکا

داستان فیلم در مورد گانگستر خسته ایه که به دلیل جنایاتی که در میامی مرتکب شده اونرو از آمریکا دیپورت می کنند.بعد از بیست سال از دوباره به کشورش یعنی جاماییکا برمیگرده و با دوستان قدیمی اش که اونها هم گانگستر هستند روزگار رو میگذرونه,اما در زمان بازگشتش یکسری اتفاقاتی می افته که سبب فرار و بازگشت دوباره اش به......

>> اول بگم که بنده اصلا مترجم نیستم و دوم هم بگم که تاپیک رو از رو دست M.Amir کپی کردم.دلیل ترجمه این فیلم هم چیزی نبود به غیر از سینمای پر افتخار جاماییکا که دنیا رو گرفته و زبانزد عام و خاصه(!)...حالا به دور از شوخی گفتم بیام یه تجربه ای تو این وادی انجام بدم و بعدش برم تو افق محو بشم,اینم اولین و اخرین کار بنده است.(مثل یه ستاره ی پر نوری بودم که اومد و محو شد و رفت)
    به سینمای گانگستری خیلی علاقه دارم و خب این فیلم هم از اون نوع بود اینکه از یه کشور ناشناخته بود هم عزمم رو جدی تر کرد تا اینکار رو شروع کنم و استارتش رو بزنم,فیلم پر از خشونت,کشت کشتار و کلمات رکیک است که بنده سعی کردم نه تنها شدت اش رو کم نکنم بلکه پیاز داغ اش رو هم اضافه کنم(!),پس اگه طرفدار فیلم های رمانتیک,عاشقانه و از این حرفا هستید از الان بگم که طرف این فیلم نرید که راه رو اشتباهی اومدید.فیلم نمرات کمی رو گرفته ولی این قول رو بهتون میدم که برای طرفدارهای این سبک و کسایی که کلا از موسیقی دنس‌هال(!) خوششون میاد این فیلم یک سورپرایز میتونه باشه....خشونت,کاراکترهای خسته,موسیقی عالی و....از نکات برجسته ی این فیلمه که لحظات خوشی رو براتون رقم میزنه.(!)
    >> سعیم هم بر این که اگه مشکلی برام پیش نیومد زیرنویس رو تو این چند روزه در اختیارتون قرار بدم و قال قضیه رو بکنم,بره.(!)
    >> اگه زیرنویس مشکلی هم داشت تو ترجمه اش و یا هرچیزی دیگه به بزرگی خودتون ببخشید. قول میدم که دیگه طرف ترجمه فیلم نخواهم رفت.

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 391 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Shottas | اضافه شد

نقل قول نوشته اصلی توسط Marlon Brando نمایش پست ها
    اگه زیرنویس مشکلی هم داشت تو ترجمه اش و یا هرچیزی دیگه به بزرگی خودتون ببخشید. قول میدم که دیگه طرف ترجمه فیلم نخواهم رفت.
    علیرضا جان، فیلم رویت شد. ممنون و خسته نباشید.
    حالا یه سوال چرا ادامه نمیدی؟ زیرنویست به نظرم خوب بود فیلم بی زیرنویس و بی ترجمه هم که زیاده به نظرم تو میتونی؛ لطفا جدیش بگیر.

3. 20 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12