برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 28
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

► ► ► پویا و محمد، خسته نباشید ◄◄◄

.
    .

.
    .
    .
    .
    .

سلام...

امروز دو عزیز دیگر از مدیران انجمن که از قدیمی‌ها بودند و زحمات بسیاری برای تیوی ورلد کشیدند، بازنشست شدند. این دو نفر اینقدر مهربان و اینقدر حرفه‌ای بودند که مطمئنم هیچکس پیدا نمی‌شود که خاطره‌ی بدی از آن‌ها داشته باشد...

پویا عزیز (pooya) که از روزهای اول تاسیس انجمن حضور داشت و شاید یکی از مهم‌ترین نقش‌ها در پیشرفت انجمن و رسیدنش به این نقطه بر عهده‌‌ی او بود. پویا در بین مدیران به "کارآگاه" معروف شده بود و تصمیمات مدیریتی‌اش واقعاً حرفه‌ای و حساب‌شده گرفته می‌شد. در مقطعی، علاقه‌ی شدیدش به انجمن باعث شد که شب‌ها را بیدار بماند و مشکلاتی که در آن زمان برای تی‌وی‌ورلد پیش می‌آمد را حل و فصل کند. حتی تا مدت زیادی تیم دانلود را تک‌نفره اداره می‌کرد که این کار از عهده‌ی هر کسی برنمی‌آید. اطلاعات فراوان پویا در حوزه‌ی سینما و تلویزیون هم یکی از نکات جالب در خصوص او هست، به طوریکه خیلی از ماها از دانسته‌های او بسیار استفاده کردیم.
    مطمئن باشید برای موفقیت در هرچیزی، فرد یا افرادی فداکاری‌ها و زحمات بسیاری کشیده‌اند، برای موفقیت تی‌وی‌ورلد نیز، پویا یکی از همین افراد بوده است.

محمد عزیز (Achillies) هم یکی از افراد مهم و زحمت‌کِش تی‌وی‌ورلد هست. محمد از همان روزهای اول دوست خیلی خوب من بود و اولین پروژه ترجمه رو با هم انجام دادیم. ورود او به تیم ترجمه کمک زیادی به ما کرد و تعهدش نسبت به کارهایش واقعاً ستودنی بود. پسر خوش‌اخلاقی که از هیچ چیز کم نمی‌گذاشت و تا حد توانش به همه کمک می‌کرد.
    محمد علاوه بر فعالیت زیادش در انجمن هیچوقت از درس هم غافل نشد و متاسفانه همین درس بود که باعث بازنشستی‌اش شد! برای محمد عزیز در آزمون کارشناسی ارشد آرزوی موفقیت می‌کنم.

خاطرات خوب از این دو عزیز بسیار است. تریبون را به شما می‌سپارم تا ثابت کنید قدردانِ این دو مُدیر دوست‌داشتنی هستید و خواهید بود.
    پویا و محمد، تی‌وی‌ورلد شما را فراموش نمی‌کند.

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ► ► ► پویا و محمد، خسته نباشید ◄◄◄

يادم يه زماني ، هر لينك دانلودي كه ميخواستي (حتي اون ناياب ها) به پويا كه ميگفتي ، تموم بود در اوج ناباوري لينك دانلود رو بهت ميداد...
    و اينگونه بود كه هميشه ، كاربرهاي انجمن نميدونستن واقعن چطوري از پويا تشكر كنن ، زحماتشم كه مثل بقيه ي مديرهاي بازنشسته ي ديگه
    بصورت تايپيك هاي پرمحتوا ، بر كسي پوشيده نيست...

يكي از دلايلي كه باعث شد من با محمد آشنا بشم ، همين كاربريش بود ، آكيليس يادم اولين پيغامي هم كه تو پروفايلش گذاشتم من باب همين
    موضوع بود...(بنده بعد فيلم تروي علاقه ي عجيبي به اين شخصيت اسطوره اي پيدا كردم ، مخصوصا بعد از اينكه زندگي نامشو هم مطالعه
    كردم...) اون اوايل محمد قرمز بود و چقدر كه آكيليس قرمز چشم نواز بود ، خلاصه كه بعد كاربري اين اخلاق خود محمد بود كه بشدت
    دلنواز بود و آدم رو جذب ميكرد... در كنار تمامي ترجمه ها مطمئنا اسم محمد (بهمراه امين ٠٣) براي فيلم BoyHood تو تاريخ ترجمه ي اين
    انجمن ميدرخشد...

در نهايت با شناختي كه از اين دوستان تو عالم مجازي پيدا كردم ، مطمئنم تو عالم حقيقي هم همينطور موفق خواهند بود
    با آرزوي سلامتي براي هر ٢

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

منم به نوبه ی خودم به این دو دوست به خاطر زحمات فراوانی که برای سایت کشیدند,تشکر و خسته نباشید عرض می کنم.
    >> امیدوارم هر چند وقت یک بار این عزیران بیاند و حداقل یک پستی رو بزارند فکر نکنم وقتی ازشون بگیره,اینطوری یک روحیه ای هم برای افرادی چون ما می شند.
    راستش من قبل تر یک صحبت کوتاهی رو با محمد داشتم البته به دلیل آواتارش,تو همون لحظات کوتاه فوق العاده انسان خوبی نشون داد.به هر حال از مهندس های عمران هم چیزی غیر از این بر نمیاد,انسانیت جزوی از وجود ماست.واسه همین اخلاقیات خوب هم هست که اینهمه ساختمان خوب تو سراسر کشور می بینید.
    در مورد پویا هم که هر چی شنیدیم افسانه و داستان هایه که دیگران گفتند,پسر یه پست بزار دیگه,مگه چیزی ازت کم میشه,گشاد بازی رو بزار کنار.
    >>جا داره! همیجا از رییس سایت اشکان,ایرج,امین ژنرال,انزل,محمد(والتر وایت),یاسر,مانی,امین شپرد,محمد امیر,احمد,نامبر و ....( من به همین گنده هاش(!) اکتفا می کنم و گرنه باید خیلی هارو نام میبردم) هم خسته نباشید میگم,این دوستان کسانی هستند که اگه نباشند بد نبودشون تو سایت احساس میشه.

4. 22 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You Talk Too Much
    سپاس
    3,547
    از این کاربر 1,321 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

واقعيتش شناختي از اين دو عزيز ندارم اما خب كافيه گشت و گذاري در انجمن داشته باشيد تا در اكثريت بخش هاي انجمن و تايپك ها ، حضور اين عزيزان رو ببينيد...

خسته نباشيد و اميدوارم هميشه اميدوار باشيد و موفق + وقت كرديد سري هم به انجمن بزنيد تا ماهم فرصت آشنايي با شما عزيزان رو داشته باشيم و بحث هاي سينمايي خوبي باهم داشته باشيم...

6. 21 کاربرِ زیر از R_HURRICANE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,835
    از این کاربر 3,854 بار در 354 پست سپاس گزاری شده

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد
    به گیتی نام خود را جاودان کرد
    ز میدان گوی دولت را کسی برد
    که حزن آلوده یی را شادمان کرد
    حقا چه ارجمند و گرامی هستند اين دوستان

8. 20 کاربرِ زیر از raha_91 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,925
    از این کاربر 1,077 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

برای هر دو بزرگوار ارزوی موفقیت می کنم

10. 17 کاربرِ زیر از afshin vatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

واقعا خسته نباشید
    Achilliesمدیر ارسنالی عزیز

12. 22 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"خیال تب دار من بودی که مردم"​
    سپاس
    2,913
    از این کاربر 3,277 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

دوستای خوبمون:آقا پویا و آقا محمد
    اول از همه بهتون خسته نباشید میگم و بابت تمام زحماتتون ازتون ممنونم.
    امیدوارم توی همه ی مراحل زندگی تون موفق باشین.
    انسان تدبیر میکند ، تقدیر اما چیز دیگریست ...
    welcome to babylon​

14. 24 کاربرِ زیر از caroline بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

پویا، محمد، محسن، میکادو، ....

خاطرات سال های بودن در دنیای مجازی و بالا و پایین رفتن از انجمن های مختلف رو که مرور میکنم، به تعداد انگشت شماری میرسم که بتونن برای من چه از نظر صفا و معرفت، چه از نظر دانش و سواد، و چه از نظر تعهد کاری و مفید بودن، در کنار این اسامی قرار بگیرن. خوشحالم در انجمنی بودم و هستم که فرصت نگاه کردن از روی دست چنین عزیزانی برای من پیش اومده، دوستانی که لحظه های ناب مجازی منو ساختن.

خسته نباشید بچه ها

16. 20 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

پویا عزیز کولن خیلی نامردی که میخای بازنشسته بشی از کلوزه یاد بگیر هنوز داره بازی میکنه یکی از بچهای پر تلاش انجمن بی تردید تو بودی پویا عزیز دلمون برای تو تنگ خواهد شد من شاهد تلاشهای شبانه روز تو بودم بخصوص وقتی که بدلایلی وقتی تو انجمن کسی قهر میکرد تو بودی که جور اونها رو میکشیدی دمت گرم امیدوارم در بقیه مراحل زندگیت موفق باشی عزیزم و محمد عزیزم خسته نباشی مطمینم امین بابت از دست دادن تو خیلی ناراحت هست موفق باشید

18. 20 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید به هر دو عزیز به خاطر زحماتشون

20. 12 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین