برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 از مجموع 28
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

► ► ► پویا و محمد، خسته نباشید ◄◄◄

.
    .

.
    .
    .
    .
    .

سلام...

امروز دو عزیز دیگر از مدیران انجمن که از قدیمی‌ها بودند و زحمات بسیاری برای تیوی ورلد کشیدند، بازنشست شدند. این دو نفر اینقدر مهربان و اینقدر حرفه‌ای بودند که مطمئنم هیچکس پیدا نمی‌شود که خاطره‌ی بدی از آن‌ها داشته باشد...

پویا عزیز (pooya) که از روزهای اول تاسیس انجمن حضور داشت و شاید یکی از مهم‌ترین نقش‌ها در پیشرفت انجمن و رسیدنش به این نقطه بر عهده‌‌ی او بود. پویا در بین مدیران به "کارآگاه" معروف شده بود و تصمیمات مدیریتی‌اش واقعاً حرفه‌ای و حساب‌شده گرفته می‌شد. در مقطعی، علاقه‌ی شدیدش به انجمن باعث شد که شب‌ها را بیدار بماند و مشکلاتی که در آن زمان برای تی‌وی‌ورلد پیش می‌آمد را حل و فصل کند. حتی تا مدت زیادی تیم دانلود را تک‌نفره اداره می‌کرد که این کار از عهده‌ی هر کسی برنمی‌آید. اطلاعات فراوان پویا در حوزه‌ی سینما و تلویزیون هم یکی از نکات جالب در خصوص او هست، به طوریکه خیلی از ماها از دانسته‌های او بسیار استفاده کردیم.
    مطمئن باشید برای موفقیت در هرچیزی، فرد یا افرادی فداکاری‌ها و زحمات بسیاری کشیده‌اند، برای موفقیت تی‌وی‌ورلد نیز، پویا یکی از همین افراد بوده است.

محمد عزیز (Achillies) هم یکی از افراد مهم و زحمت‌کِش تی‌وی‌ورلد هست. محمد از همان روزهای اول دوست خیلی خوب من بود و اولین پروژه ترجمه رو با هم انجام دادیم. ورود او به تیم ترجمه کمک زیادی به ما کرد و تعهدش نسبت به کارهایش واقعاً ستودنی بود. پسر خوش‌اخلاقی که از هیچ چیز کم نمی‌گذاشت و تا حد توانش به همه کمک می‌کرد.
    محمد علاوه بر فعالیت زیادش در انجمن هیچوقت از درس هم غافل نشد و متاسفانه همین درس بود که باعث بازنشستی‌اش شد! برای محمد عزیز در آزمون کارشناسی ارشد آرزوی موفقیت می‌کنم.

خاطرات خوب از این دو عزیز بسیار است. تریبون را به شما می‌سپارم تا ثابت کنید قدردانِ این دو مُدیر دوست‌داشتنی هستید و خواهید بود.
    پویا و محمد، تی‌وی‌ورلد شما را فراموش نمی‌کند.

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ► ► ► پویا و محمد، خسته نباشید ◄◄◄

محمد رو که فکر کنم بیشتر بچه ها بشناسنش کارش توی ترجمه درسته و اخلاق خیلی خوبی داره انصافا کسی رو نمیشناسم ازش ناراحت و ناراضی باشه تو انجمن فقط این خ.خ نمیزاره دیگه بیاد به انجمن سر بزنه حیف امیدوارم برگرده خیلی زیاد
    (اینم بگم محمد میخواست فرندز رو پارسال تابستون شروع کنه به ترجمه قسمت اولم ترجمه کرد هیج جا نیست فقط من دارم ولی دید بچه های یک تیم دیگه شروع کردن دیگه نرفت طرفش )

اما پویا خان -->بسیار ادم با سواد و مسلط توی سینما اما بدون ادعا +میتونست راحت مترجم بشه یعنی سوادشو داشت اما حیف وقتش نبود+توی پیدا کردن لینک . تیم دانلود هم که ثابت شدست +مدیر و دوست خیلی خوب و با اخلاق
    همینا فکر کنم کافی باشه خیلیا الان نمیشناسنش و باهاش اشنایی ندارن اما اونایی که میشناسن میدونن که من الکی نمیگم و واقعا جاش خالی میمونه توی انجمن

پویا و محمد عزیز دو تا از خوبا و زحمت کشای انجمن امیدوارم هر جا هستن و هر کاری میکنن همیشه موفق باشن ارزوی بهترین ها رو برای هر دوتون دارم
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

هردو عزیز خسته نباشید... از وجود پویای عزیز ، توتاپیک های سینمایی خیلی استفاده کردم.ممد عزیز هم که از مترجمین دوست داشتنیه این سرزمین هست و کلی پروژه ازش دیدم و اینا به کنار آرسنالیه

تنتون سلامت و لباتون خندون...بازهم بخاطر حضور سازنده تون صمیمانه ازتون سپاسگذارم......

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پویا... مدیر بزرگی بود و هست، بعد از محسن که خیلی چیزها ازش یاد گرفتم پویا بود، تو این چهار ساله کم از راهنمایی هاش تو مسائل مختلف استفاده نکردم، تمام اخلاق های خوب مدیریتی ام رو بذارید به حساب رفیقی به اسم پویا و تمام بدها رو به اسم خودم بنویسید. امیدوارم در تمام مراحل زندگیش موفق باشه. هیچکس جات رو پر نمیکنه پویا، هروقت خواستی برگردی جات محفوظه.

محمد... رفیقی که افتخار ملاقات حضوری اش هم داشتم. خوش اخلاق، با سواد، دوست داشتنی، با مرام و... امیدوارم کنکور پیشرو رو با سربلندی پشت سر بذاره و دوباره به پست خودش تو انجمن برگرده (به ما همچین قولی داده)

سربلند و پیروز باشید

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

بودن بزرگترها و قدیمیا چه تو دنیای واقعی چه مجازی همیشه برای بقیه یه پشتگرمی بوده هست.ولی همین که می دونم علت این بازنشستگی استارت تلاش دیگه ای برای موفقیت تو زمینه دیگری هست باعث خوشحالی و آرامشه.
    از آقامون پویا در حد کمی که می دونم بخوام بگم به جز لینکای نایابش,یه آواتار خیلی معروف داشت که هیچ وقت عوضش نمی کرد تا این آواتار فعلی که سرجام جهانی بالاخره عوض شد. امیدوارم احمد کیچرشو داشته باشه و برامون تو تاپیک یا چتباکس رو کنه.به علاوه نظم و اخلاق خاصی تو کارش داشت که باعث می شد هر وقت کاری داشتم و احتمال می دادم بقیه نه بگتن برم خدمتشون.

محمدرو هم که همه میشناسن یه آدم خوش رو و با اخلاق.هرچند امکانش میسر نشد سریال کامیونیتی تا آخر ادامه بدم اما عشق و علاقه ای که به همراه امین ,جواد سایر دوستان به کار زیرنویسش داشتن برام ستودنی بوده و هست.محمدجان کنکور ارشد خوب رو برات آرزو می کنم
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser63 نمایش پست ها
    آواتار خیلی معروف داشت که هیچ وقت عوضش نمی کرد تا این آواتار فعلی که سرجام جهانی بالاخره عوض شد
    المان جام جهانی قهرمان شد و پویا عوض کرد وگرنه هنوزم همین بود
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

خاطرم هست با محمد آکلیس در خط چهار مترو در مورد جرج کارلین صحبت می کردیم، تازه از پیش اشکان و "امین صفر "جدا شده بودیم و منم تا می تونستم پُشت سر اون ها حرف میزدم و میگفتم "امین صفر سه" رو زیاد جدی نگیره، چون حس می کردم "امین صفر سه" پله های ترقی! رو دو تا یکی داره طی می کنه و این طبیعتا باعث میشه زیاد دلچسب نباشه.

شوق بحث و حرف و جدل رو در محمد می دیدم، یک نِرد دانشگاه شریف، که دنیایی از اتفاقات جدید پیش رو داشت و فقط کافی بود دستش رو دراز میکرد تا بهترین انتخاب رو انجام داده باشه.

محمد آکلیس رو به واقع بعد از دیدارمون بیشتر از قبل دوست داشتم، تعهد بالای اون در زمانی که در تیم ترجمه بودم مثال زدنی بود و آرزوی من کار مشترک زدن باهاش بود. از اون آدم هایی که میتونستی خیلی راحت چند تا از قسمت های سریال سهم خودت رو بهش بسپاری و بدونی که نه نمیاره و مِنت ـی هم سرت نمیذاره.

مطمئنم که هرجا باشه موفق میشه و مطمئنم که افرادی که در کنارش هستن از بودن باهاش لذت می برن.

اما پویا، عزیز تر از جانم
    یکی از بهترین خاطراتم شامل مصاحبه ای که باهاش در ویژه نامه تولد چهار سالگی انجمن انجام دادم، مثل همیشه داشتیم در مورد اتفاقات انجمن و تصمیم های مدیریتی اون و کارهایی که باید انجام بدیم چت می کردیم که تصمیم گرفتم خیلی جدی شروع کنم به مصاحبه با پویا، اون زمان چت باکس انجمن حسابی شلوغ بود و همیشه بیشتر بچه ها در چت باکس حضور داشتن، به همین خاطر توی چت باکس گفتم که دارم با پویا مصاحبه می کنم و بیشتر بچه ها شروع کردن به سوال هایی که دوست داشتن از پویا بپرسم. سوال های حامد و هادی رو پرسیدم و مثل همیشه تو چت باکس اینقدر شلوغ شد که ترجیح دادم برگردم به مصاحبه با پویا و سریع اون مصاحبه رو تموم کنم تا توی چت باکس شروع کنیم به خندیدن و گپ زدن.

پویا یک مدیر خیلی خوب برای انجمن بود، مدیری که دانش این کار رو داشت، تصمیم های مهمی در لحظات خاص می گرفت که به آینده انجمن جهت می داد، یک دلسوز واقعی و کسی که همیشه بی هیچ چشم داشتی تنها رشد و پیشرفت انجمن فکر می کرد.

پویا چندین بار قصد بازنشسته شدن رو داشت که به خاطر کارهای پیش رو انجمن اون رو به تاخیر انداخت، آخرین بار هم زمانی بود که من داشتم بازنشسته میشدم و از من دلگیر شد که با این کارم، بازم بازنشسته شدنش رو به تاخیر انداختم.

پویا، در کنار نوژن و محسن و اشکان (دام ظله) یکی از بهترین خاطرات من از انجمن تی وی وُرلد و مدیریت یک انجمن بودند، امیدوارم همه اون ها هرجا هستند موفق و شاد باشند و همیشه براشون آرزوی بهترین ها رو دارم.

پویا و محمد، خسته نباشید و به خاطر تمام زحماتتون ازتون متشکرم.

کوه باش و دل نبند
    سپاس
    16,377
    از این کاربر 6,113 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

با توجه با تازه وارد بودنم، شناخت خاصی از این 2 عزیز ندارم و برخودی هم نداشتم باهاشون
    اما به تاپیک هایی که مدتی از زدنشون میگذره نگاه بندازی میبنی یا زننده تاپیک بودن یا فوق العاده فعال بودن (بخصوص در اون صفحات قدیمی) و همچنین در قسمت های مختلف انجمن کلی زحمت کشیدن...
    آرزوی سلامتی و سرافرازی در زندگی برای هر دو عزیز

9. 19 کاربرِ زیر از Days of Heaven بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

have a little faith...
    سپاس
    834
    از این کاربر 564 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

یادمه کلی دنبال لینک چند قسمت اول فصل1 hollywood game night بودم و در نهایت Pooya لطف کرد
    و برام گذاشت. اون روز از دیدن لینکای آماده بسی ذوق زده شدم امیدوارم اگر یه جایی نیاز به انگیزه داشتی، یه
    چیزی -هرچند کوچیک- ذوق زده ت کنه

Achillies مترجمای دائمیمون هم ک خیلی کارشون درسته. ایشالا در زندگی و دَرسا موفق باشین.

خسته نباشید جفتتون

11. 20 کاربرِ زیر از zakhar2atishe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123